Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
κάτι πήρε το μάτι μου για καινούριες κοπέλες!!!

Μπου-Μπου για πες περισσότερα γιατι μας ανάβεις φωτιές!!! :dancing: :dancing:

ακομα δεν ειναι εξακριβωμενο ματια μου 100%, οταν θα ερθουν οι μερες θα το γραψω ;)

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
καλησπερα μωρο ;)
το μαγαζι δεν θα ειναι κλειστο στις γιορτες, ολες οι βαρδιες του κανονικα θα λειτουργησουν ;)
τωρα καποιες κοπέλες θα φύγουνε για διακοπές (Μαρινα,Σοφια,Σουζανα) αλλα τα οποια κενα θα καλυφθουνε απο τις υπολοιπες παλιες αλλα και απο καινουργιες κοπέλες ;)
σημερα αγορασαμε και τα χριστογενιατικα στολιδια μας, μεχρι τη Δευτερα θα εχουμε στολιστει και το μαγαζι αναλογα με το πνευμα της εποχης :happy:

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:


Δηλαδή και παραμονή πρωτοχρονιάς ανοιχτά θα ειστε?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Δηλαδή και παραμονή πρωτοχρονιάς ανοιχτά θα ειστε?

Για τη συγκεκριμενη μερα ματια μου λογικά το μαγαζι θα κλησει κατα τις 10-11 το βραδυ για να αλλαξουμε ολοι το χρονο σπιτια μας και κατα τις 2-3 τα ξημερωματα θα ξανανοιξει μεχρι τις 9 το πρωι που θα συνεχισει η επομενη βαρδια ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Δηλαδή να έρθουμε να κάνουμε ποδαρικό; Πάντως Άντζελα πρέπει να τάξεις & κάτι σ' όποιον από εμάς έρθει πρώτος μετά την αλλαγή του χρόνου, ένα βραβείο ας πούμε όπως δίνουν στα καράβια που μπαίνουν πρώτα στο λιμάνι μετά την αλλαγή του χρόνου κ.λπ.  :) Και μόνο το έπαθλο θα είναι ικανό να δημιουργήσει ουρά έξω απ' το μαγαζί σου  :) Πάντως πέρα απ' την πλάκα & καθόλου να μην ανοίξεις 31/12 & 1/1 δε θα μας πειράξει, ανθρώπινο είναι!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Πιθανών φίλε Womanaholic να χρειάζονται το μεροκάματο (όσο και αν είναι αυτό τέτοια μέρα) οι κοπέλες και γιαυτό να θέλουν να δουλέψουν. Η γνώμη μου είναι οτι καλύτερα να περάσουν αυτές τις δύο μέρες με τα αγαπημένα τους πρόσωπα, αλλα πολλές φορές δεν υπάρχουν ή είναι μακρυα και δεν είναι εφικτό.  :)

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Δηλαδή να έρθουμε να κάνουμε ποδαρικό; Πάντως Άντζελα πρέπει να τάξεις & κάτι σ' όποιον από εμάς έρθει πρώτος μετά την αλλαγή του χρόνου, ένα βραβείο ας πούμε όπως δίνουν στα καράβια που μπαίνουν πρώτα στο λιμάνι μετά την αλλαγή του χρόνου κ.λπ.  :) Και μόνο το έπαθλο θα είναι ικανό να δημιουργήσει ουρά έξω απ' το μαγαζί σου  :) Πάντως πέρα απ' την πλάκα & καθόλου να μην ανοίξεις 31/12 & 1/1 δε θα μας πειράξει, ανθρώπινο είναι!

θα ειναι βρε απο μονη της επαθλο η κοπέλα, ετσι κι αλλιως δεν υπαρχει λογος βιασυνης μιας και ολοι θα διασκεδαζουν :cheesy:

Πιθανών φίλε Womanaholic να χρειάζονται το μεροκάματο (όσο και αν είναι αυτό τέτοια μέρα) οι κοπέλες και γιαυτό να θέλουν να δουλέψουν. Η γνώμη μου είναι οτι καλύτερα να περάσουν αυτές τις δύο μέρες με τα αγαπημένα τους πρόσωπα, αλλα πολλές φορές δεν υπάρχουν ή είναι μακρυα και δεν είναι εφικτό.  :)

συγουρα παιζουν και το ρολο τους τα χρηματα, αν και παντα το χειμωνα η λιμπυντο σε ολους τους ανθρωπους ειναι γενικα πεσμενη σε σχεση με την ενταση του καλοκαιριου , αυτες οι 2 μερες (παραμονη και ανημερα) ειναι παντα οι καλυτερες μερες του χρονου ;)
φυσικα και το αλλο που λες ισχυει μιας και πολλες κοπέλες και υπηρεσιες ζουν μονες τους, δεν εχουν καποιον κοντινο τους ανθρωπο στη χωρα και το δελερ της μερας οικονομικα ειναι μεγαλο ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Για τη συγκεκριμενη μερα ματια μου λογικά το μαγαζι θα κλησει κατα τις 10-11 το βραδυ για να αλλαξουμε ολοι το χρονο σπιτια μας και κατα τις 2-3 τα ξημερωματα θα ξανανοιξει μεχρι τις 9 το πρωι που θα συνεχισει η επομενη βαρδια ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
καθιστε να ξεκουραστείτε βρε. ενταξει δικη τους αποφαση ειναι αλλα παροτρυνε τες και εσυ να κατσουν να χαρουν λιγο τις γιορτες! ισα ισα που μετα θα ειναι ξεκουραστες και γεματες ορεξη! αλλωστε δεν βλεπω να εχει πολυ κινηση εκεινο το βραδυ.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
θα ειναι βρε απο μονη της επαθλο η κοπέλα, ετσι κι αλλιως δεν υπαρχει λογος βιασυνης μιας και ολοι θα διασκεδαζουν :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
να κοψετε βασιλοπιτα και οποιος βρει το φλουρι θα κερδισει ενα στριπτιζ απο εσενα αντζελα. χαχαχα :2funny:
 

truman

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
101
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τώρα είδα ότι έχουν μπει καινούργιες photos απ'τα κορίτσια στην σελίδα. Αυτό που έχω να πω είναι ότι η κατερίνα αδικείται... Δεν δείχνει το δυνατό της σημείο ..  :tits:  :P
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
τώρα είδα ότι έχουν μπει καινούργιες photos απ'τα κορίτσια στην σελίδα. Αυτό που έχω να πω είναι ότι η κατερίνα αδικείται... Δεν δείχνει το δυνατό της σημείο ..  :tits:  :P

το ξερω μωρο, ειναι 100% λαθος του φωτογραφου :- :'(
καμια σχεση με τις φωτογραφιες που τραβαγα εγω στη Κατερινα ;)

By antzela

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Η Άντζελα λέει ότι παραμονή πρωτοχρονιάς & ανήμερα είναι η καλύτερες μέρες του χρόνου κι έχει δίκιο... Έτσι πρέπει να είναι. Θα είναι πολλοί αυτοί που θα θέλουν να αποχαιρετήσουν τη χρονιά θριαμβευτικά & ακόμη περισσότεροι αυτοί που θα θέλουν να υποδεχτούν τη νέα θριαμβευτικά  :) Για να μην αναφερθώ σ' αυτούς που μετά την αλλαγή του χρόνου θα βγουν για να το κάψουν & 4:00 - 5:00 το πρωί θα καταλήξουν μεθυσμένοι & γεμάτη άγρια χαρά στο 104 για να  :knockinb: Πραγματικά 4:00 με 5:00 το πρωί στο μαγαζί σου Άντζελα θα πρέπει να γίνεται χαμός... Όλοι λιώμα βέβαια!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Η Άντζελα λέει ότι παραμονή πρωτοχρονιάς & ανήμερα είναι η καλύτερες μέρες του χρόνου κι έχει δίκιο... Έτσι πρέπει να είναι. Θα είναι πολλοί αυτοί που θα θέλουν να αποχαιρετήσουν τη χρονιά θριαμβευτικά & ακόμη περισσότεροι αυτοί που θα θέλουν να υποδεχτούν τη νέα θριαμβευτικά  :) Για να μην αναφερθώ σ' αυτούς που μετά την αλλαγή του χρόνου θα βγουν για να το κάψουν & 4:00 - 5:00 το πρωί θα καταλήξουν μεθυσμένοι & γεμάτη άγρια χαρά στο 104 για να  :knockinb: Πραγματικά 4:00 με 5:00 το πρωί στο μαγαζί σου Άντζελα θα πρέπει να γίνεται χαμός... Όλοι λιώμα βέβαια!

ναι θα εχει γελιο το ολο σκηνικο, καλα να ειμαστε να το κανουμε καθε χρονο :cheesy:


Σημερα Παρασκευη

τωρα η Μαρινα :smitten:

By antzela

το απογευμα η Αντζελα :smitten:

By antzela

το βραδυ η Ευα :smitten:

By antzela

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αντζελάρα μου γειά σου!

γειασου μωρο ;) :-* :-* :-*

Μπου-Μπου, φαντάσου να έρθει κάποιος ντυμένος Αγιος Βασίλης!!

ας ερθει μαναρι :cheesy:
ετσι κι αλλιως εκεινες τις μερες και εμεις θα ειμαστε αναλογα ντυμενες :cheesy: :cheesy: ;)


και ενα νεο video με φωτογραφιες μας ;)


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Torpedos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
γειασου μωρο ;) :-* :-* :-*

ας ερθει μαναρι :cheesy:
ετσι κι αλλιως εκεινες τις μερες και εμεις θα ειμαστε αναλογα ντυμενες :cheesy: :cheesy: ;)


και ενα νεο video με φωτογραφιες μας ;)


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Άντζελα καλημέρα τα κορίτσια νουνάρες αλλά και το τραγουδάκι άψογο, μπορείς να μου πείς τον τίτλο?
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396

και ενα νεο video με φωτογραφιες μας ;)


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:


Καλημέρα στην παρέα :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee:

Πραγματικά πολύ καλό το βίντεο και αρκετά κατατοπιστικό θα έλεγα με μια μικρή παραφωνία........................

Άντζελα δεν έχεις βάλει αρκετές δικές σου φωτο,συμεπώς τι θα κάνουμε εμείς οι θαυμαστές σου :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Άντζελα καλημέρα τα κορίτσια νουνάρες αλλά και το τραγουδάκι άψογο, μπορείς να μου πείς τον τίτλο?

Καλημερα μωρο ;)
Addicted απο Serge Devant ;)

Καλημέρα στην παρέα :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee:

Πραγματικά πολύ καλό το βίντεο και αρκετά κατατοπιστικό θα έλεγα με μια μικρή παραφωνία........................

Άντζελα δεν έχεις βάλει αρκετές δικές σου φωτο,συμεπώς τι θα κάνουμε εμείς οι θαυμαστές σου :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:

καλημερα Μακη μου ;)
μωρε ολες οι καινουργιες οι δικες μου ειναι μπροστινες και δεν ταιριαζανε :-
και της Σουζανας παραβλεψαμε τελειος φωτογραφιες να προσθεσουμε :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom