Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Χαίρετε,
ως νέος στον χώρο (του παρόντος ιστότοπου, όχι της πορνοφιλίας βεβαίως), βλέπω εδώ μια ιστοσελίδα ψηφοφορίας.
Μήπως μπορεί κάποιος να με πληροφορήσει περί τίνος πρόκειται, παρακαλώ;
Σας ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
εγώ να σου πώ την αλήθεια μιά μέρα αφου επισκέυτηκα την Σοφία, κολλησα ελαφρύ κρύωμα που ούτως ή αλλως κολλάω κάθε χρόνο τέτοια εποχή. Δεν ξέρω αν είναι η διάσημη γρίπη αλλα το πέρασα πολύ χαλαρά με σουπίτσα και τσαγάκι. Πάντως νομίζω οτι τα παραλένε και οτι απλά πανικοβάλουν τον κόσμο για να πάει να εμβολιαστεί... >:(

μωρε ειναι ο καιρος που ειναι περιεργος και γενικα οι ιωσεις ειναι σε εξαρση :-
σημερα 1η Δεκεμβριου και το πρωι κυκλοφορουσα με ενα σκετο μακρυμανικο μπλουζακι :-
κανονικα τετοια εποχη ολοι με μπουφαν θα επρεπε να ειμαστε, κρυο δεν εχει βγει καθολου, μονο υγρασια το βραδυ :-
τωρα για τη γριπη συγουρα ειναι σοβαρο θεμα οχι ομως με τις διαστασεις που το παρουσιαζουν, αυτοι που πραγματικα εχουν προβλημα ειναι τα μικρα παιδια και οσοι εχουν ηδη βεβαρημενη υγεια καρδια,νεφρα κτλ και η γριπη μπορει να τους διμιουργησει επιπλοκες στο ηδη βαρυ ιστορικο τους, οσος κοσμος ειναι καλα στην υγεια του απ οτι βλέπουμε και την γριπη να κολλησει την ξεπερναει αμεσως χωρις καθολου προβληματα :cheesy:


Τωρα και μεχρι τις 6 το πρωι η Σουζάνα :smitten:

By antzela

αυριο Τεταρτη το πρωι η Μαρινα :smitten:

By antzela

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Χαίρετε,
ως νέος στον χώρο (του παρόντος ιστότοπου, όχι της πορνοφιλίας βεβαίως), βλέπω εδώ μια ιστοσελίδα ψηφοφορίας.
Μήπως μπορεί κάποιος να με πληροφορήσει περί τίνος πρόκειται, παρακαλώ;
Σας ευχαριστώ προκαταβολικά.

απλα μαναρι μου το μαγαζι μας ολο τον Οκτωμβριο ηταν κλειστο λογω ριζικης ανακαινισης, οταν ξανανοιξαμε τον Νοεμβριο ενα παιδι ανοιξε ενα θεμα και εβαλε την συγκεκριμενη ψηφοφορια με το ερωτημα στο κατα ποσο αρεσει ή οχι σε καποιον το νεο μαγαζι μας  ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.851
Κριτικές
47
Like
16.840
Πόντοι
7.135
Καλημέρα Αντζελα
 

Torpedos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τωρα για τη γρίπη προσωπικά εχω εμβολιαστει οπως και αρκετες κοπέλες και στο μαγαζι μας αλλα και γενικότερα αυτης της δουλειας, απο κει και πέρα και πριν τη γριπη και τωρα εγω παντα πριν αγγιξω καποιον αλλα και οταν εχω πια τελιωσει μαζι του απολυμενω τα χερια μου με την απολύμανση που υπάρχει σε ολα τα δωματια στο μαγαζι στο τοιχο, θα σας ελεγα να κανετε και εσεις το ιδιο, περα απ αυτο η διατροφη μου εχει πολλες βιταμίνες κτλ και ο οργανισμός μου ειναι πολύ δυνατος και ανθεκτικός ;)

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
[/quote]
Μιάς και μιλάμε για γρίπη, εγω πέρασα πριν απο λίγο καιρό τη νεα γρίπη και σχεδόν δεν το κατάλαβα, αλλά το θέμα με τους οίκους είναι και κάπου αλλού, όταν τα κορίτσια βγαίνουν απο δωμάτιο ή μπαίνουν με πελάτη καλό θα ήταν να κάνουν απολύμανση αλλά οχι μόνο στα χέρια!

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αντζελά μου καλημέρα!
Καλημέρα Αντζελα

καλημερα μωρακια :-* :-* :-*

Μιάς και μιλάμε για γρίπη, εγω πέρασα πριν απο λίγο καιρό τη νεα γρίπη και σχεδόν δεν το κατάλαβα, αλλά το θέμα με τους οίκους είναι και κάπου αλλού, όταν τα κορίτσια βγαίνουν απο δωμάτιο ή μπαίνουν με πελάτη καλό θα ήταν να κάνουν απολύμανση αλλά οχι μόνο στα χέρια!

και εγω αυτο βλέπω και ακουω μαναρι για το θεμα, ενας δυνατος υγιης οργανισμος δεν εχει τιποτα να φοβάται ;)
καλα το θεμα της γενικοτερης υγιηνής εξυπακουετε μωρο γιαυτο υπαρχουν και τα υγρα μαντηλακια το υγρο απολυμανσης και οι ντουζιερες ;) περα απο θεμα υγιηνης ειναι και πιο επαγγελματικο αλλωστε μια κοπελα να καθαριζει το σωμα της πριν και μετα την επαφη απλα το θεμα με τα χερια ειναι το πιο απλο που μπορειτε να κανετε και εσεις πριν και αφου ακουμπησετε μια κοπέλα και το θεμα για το οποιο απ το καλοκαιρι ολοι γιατροι, εφημεριδες,καναλια φωναζουν πιο πολυ δηλ να καθαριζουμε ολοι μας τακτικα τα χερια και να μην τα βαζουμε στο προσωπο μας ,στο στομα μας κτλ γιατι τα χερια μας παντα μαζευουν τα πιο πολλα μικροβια :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

l want sex

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
καθε Δευτερα πρωι εχει μονιμη βαρδια η Νικόλ μωρό ;)

δε ξερω ρε ματια μου, η ιδια ηθελε να δηξει το προσωπο της μονο για της αναγκες της συγκεκριμενης συνεντευξης, απ οτι εχω καταλαβει επιλογη της ειναι μελλοντικα να μην συνεχισει να ποζαρει free :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
μπορω να εχω λινκ?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Σημερα το απογευμα η Κατερινα :smitten:


By antzela

το βραδυ η Ευα :smitten:


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Νταρντανοκόλαση λέμε!!
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μια γλυκιά καλησπέρα στην Άντζελα και σε όλη την παρέα της Φυλής 104 :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μια γλυκιά καλησπέρα στην Άντζελα και σε όλη την παρέα της Φυλής 104 :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

καλησπερα μωρο ;) :-* :-* :-* :-*


Λογω μιας αδιαθεσιας της Κατερινας, η Ευα απο τωρα και ως τις 6 το πρωι στο μαγαζι ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

truman

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
101
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ερώτηση κρίσεως. Η Νικολ δεν θα σταμάταγε;  :think:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
οχι μωρο, η Νανσυ σταματησε τελειος τη δουλεια ;)

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

Αυτά παθαίνουν όσες προσλαμβάνονται μεσω των σταζ!!!
Τη μια μέρα έχουν δουλειά και την επόμενη βρίσκονται χωρίς
εξ αιτίας της καπιταλιστικής πολιτικών των αδίστακτων αφεντικών τους, υπηρετών της πλουτοκρατίας!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αυτά παθαίνουν όσες προσλαμβάνονται μεσω των σταζ!!!
Τη μια μέρα έχουν δουλειά και την επόμενη βρίσκονται χωρίς
εξ αιτίας της καπιταλιστικής πολιτικών των αδίστακτων αφεντικών τους, υπηρετών της πλουτοκρατίας!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

καλημερα :cheesy:
καμια σχεση ομως με το 104 το οποιο ξερεις......ειναι κρατικο  :o και με την αλλαγη κυβερνησης φευγουν οι μπλε κοπέλες και ερχοντε οι πρασινες (μεχρι το τελος της 4ετιας και ξανα απ τη  αρχη) :2funny:


Τωρα και μεχρι τις 5 το απογευμα η Σουζανα :smitten:

By antzela

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

l want sex

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Kαλησπέρα στή παρέα του 104...Άντζελα μου να σε ρωτήσω πότε κλείνεις για γιορτές?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Kαλησπέρα στή παρέα του 104...Άντζελα μου να σε ρωτήσω πότε κλείνεις για γιορτές?

καλησπερα μωρο ;)
το μαγαζι δεν θα ειναι κλειστο στις γιορτες, ολες οι βαρδιες του κανονικα θα λειτουργησουν ;)
τωρα καποιες κοπέλες θα φύγουνε για διακοπές (Μαρινα,Σοφια,Σουζανα) αλλα τα οποια κενα θα καλυφθουνε απο τις υπολοιπες παλιες αλλα και απο καινουργιες κοπέλες ;)
σημερα αγορασαμε και τα χριστογενιατικα στολιδια μας, μεχρι τη Δευτερα θα εχουμε στολιστει και το μαγαζι αναλογα με το πνευμα της εποχης :happy:

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
κάτι πήρε το μάτι μου για καινούριες κοπέλες!!!

Μπου-Μπου για πες περισσότερα γιατι μας ανάβεις φωτιές!!! :dancing: :dancing:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom