Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.123
Κριτικές
491
Like
37.412
Πόντοι
41.447
..το μυαλο σου στο σουζανα εσενα :knockinb:....την θελεις πιο κοντα να ρθει :pipa3:..εκει στην βουλιαγμενης να πηγαινεις... :grin: :dancing:

ε ναι! :grin:
ειναι και απείρως καλύτερο στουντιο το 104 ;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

By antzela

H Σουζάνα είναι η ίδια απο το Βουλιαγμένης 83??? :think:

αλλη κοπέλα ειναι μωρο ;)

...μπαααα εγινε και στουντιο η φυλης?....ερεεεεε που παμεεεεε!!!!

οχι καλε μωρο ,τι studio, δεν ξερουμε εμεις απο αυτα τα πραγματα :P
αυτα τα studio ειναι κινεζικα στα αυτια μας :P

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Rastopoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Τι εκπλήξεις μας ετοιμάζεις Άντζελα το 3ήμερο των εγκαινίων??? Ποια μέρα-ώρα είναι καλύτερα να έρθουμε? :P
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Τι εκπλήξεις μας ετοιμάζεις Άντζελα το 3ήμερο των εγκαινίων??? Ποια μέρα-ώρα είναι καλύτερα να έρθουμε? :P

πολλα και διαφορα μαναρι μου ;)
το μαγαζι ηδη εχει στολιστει κατα το ημιση χριστουγεννιατικα ενω αναλογα θα ειμαστε ντυμενες και ολες οι κοπέλες :cheesy:
ποτα αναψυκτικα γλυκά θα υπάρχουν σε αφθονία
θα μοιραστουν δωρα στον καθενα ξεχωριστα
θα κυκλοφορήσουν εκπτωτικά κουπόνια
γενικά υπάρχουν πολλες ιδέες και θα δειτε αρκετές εκπλήξεις αλλα καλύτερα να μην τα λέμε όλα ;)
οποια ώρα και σε όποια βαρδια κοπέλας μπορειτε να ερθετε μωρό γιαυτο και θα διαρκέσει και 3 μερες ετσι ώστε να εχουν όλοι τη δυνατότητα (με δουλειές υποχρεώσεις κτλ) να μας επισκευτούν;)
εγω θα είμαι οσο πιο πολύ μπορώ σε όλες τις βαρδιες για να σας υποδέχομε ενω σε αρκετες βάρδιες θα δουλευουν ταυτόχρονα 2 υπηρεσιες για την καλύτερη εξυπηρέτηση σας και την αψογη λειτουργία του μαγαζιού ;)
το μαγαζί κανονικά θα λειτουργει απλά θα υπάρχει ενα πολυ εορταστικό κλίμα για εμας αλλα πολύ περισσοτερο για εσας ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Σημερα το βραδυ 23:00 - 06:00 η Μπετυ με φουλ προγραμμα :smitten:

Ρε γαμώτο Άντζελα, η Μπέτυ μου αρέσει - έχει καμπύλες!
Δεν την προλαβαίνω για απόψε ρε γαμώτο!
Ελπίζω να την ξαναδούμε το επόμενο ΣΚ.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ρε γαμώτο Άντζελα, η Μπέτυ μου αρέσει - έχει καμπύλες!
Δεν την προλαβαίνω για απόψε ρε γαμώτο!
Ελπίζω να την ξαναδούμε το επόμενο ΣΚ.

θα ειναι παλι την επομενη Κυριακή το βράδυ ματια μου ;)
μες τις γιορτες ομως που μερικές κοπέλες θα πάρουν άδεια η Μπέτυ θα εχει κι αλλες βάρδιες ;)

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Γεια σου Αντζελα και συγχαρητηρια για την πρωτοπορια σου αλλα καλυτερα να γινεις πιο διαφωτιστικη, γιατι χωρις κακη προθεση αυτα που γραφεις, αν τα διαβασει καποιος σκεπτομενος θα τα περασει για  ΑΟΡΙΣΤΙΕΣ, ενδεικτικα αναφερω ενα σημειο στα πολλα.....οι τυχεροι καθε βαρδιας?(πως θα βγαινουν τυχεροι??),αλλο σημειο εκπτωτικα κουπονια?????(θα παρουν ολοι οσοι ελθουν το συγκεκριμενο τριημερο και θα ισοδυναμει με μειωση τιμης μελλοντικης επισκεψης????).Οποτε το διαβασεις και επιθυμεις μου απαντας.Φιλικα ο Παιχτουρας.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Γεια σου Αντζελα και συγχαρητηρια για την πρωτοπορια σου αλλα καλυτερα να γινεις πιο διαφωτιστικη, γιατι χωρις κακη προθεση αυτα που γραφεις, αν τα διαβασει καποιος σκεπτομενος θα τα περασει για  ΑΟΡΙΣΤΙΕΣ, ενδεικτικα αναφερω ενα σημειο στα πολλα.....οι τυχεροι καθε βαρδιας?(πως θα βγαινουν τυχεροι??),αλλο σημειο εκπτωτικα κουπονια?????(θα παρουν ολοι οσοι ελθουν το συγκεκριμενο τριημερο και θα ισοδυναμει με μειωση τιμης μελλοντικης επισκεψης????).Οποτε το διαβασεις και επιθυμεις μου απαντας.Φιλικα ο Παιχτουρας.

καλημερα μωρο ;)
ευχαριστω ;)
καλες ειναι βρε και οι αοριστιες δινουν και μια αισθηση μυστηριου :cheesy: :cheesy: ;)
απλο ειναι ο καθενας θα παιρνει ενα κι ενα χριστουγενιατικο δωρο ;)
ολα τα δωρα θα ειναι πολυ εξυπνα προτωτυπα και χρησιμα απλα καποια δωρα θα εχουν το κατι τις παραπάνω ;)
οσο για τα κουπόνια θα κυκλοφορήσουν γυρω στα 50-100 (ακομα δεν εχει βρει ο συγκεκριμενος αριθμος τους αλλα αναμεσα στα 50-100 θαναι με μελλοντικη εκπτωση οπως το πες ;)) και αυτα μεσα στις χριστουγενιατικες δωροσακουλες θαναι ;)

Thanks Baby Ήδη το κατεβάζω με τι μυαλό καρφωμένο στα κορίτσια σου!!!

;) ;) ;) ;) ;)


Τωρα και μεχρι τις 5 η Νικόλ :smitten:


By antzela

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
καλημερα μωρο ;)
ευχαριστω ;)
καλες ειναι βρε και οι αοριστιες δινουν και μια αισθηση μυστηριου :cheesy: :cheesy: ;)
απλο ειναι ο καθενας θα παιρνει ενα κι ενα χριστουγενιατικο δωρο ;)
ολα τα δωρα θα ειναι πολυ εξυπνα προτωτυπα και χρησιμα απλα καποια δωρα θα εχουν το κατι τις παραπάνω ;)
οσο για τα κουπόνια θα κυκλοφορήσουν γυρω στα 50-100 (ακομα δεν εχει βρει ο συγκεκριμενος αριθμος τους αλλα αναμεσα στα 50-100 θαναι με μελλοντικη εκπτωση οπως το πες ;)) και αυτα μεσα στις χριστουγενιατικες δωροσακουλες θαναι ;)

;) ;) ;) ;) ;)


Τωρα και μεχρι τις 5 η Νικόλ :smitten:


By antzela

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
          Σωστη, σου εγραψα με το θαρρος οτι επισκεφτομαι καιτο μαγαζι σου.Ας γινεις παραδειγμα, και για τα αλλα μαγαζια.Ο Παιχτουρας.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
αντζελα καλημερα,
αν ποτε ξεμεινεις απο δουλεια αν λεω να ξερεις οτι με χαρα θα σε προσλαβω στην εταιρια σαν μανατζερ και συμβουλο τετοιο επιχειρηματικο μυαλο σε ενα τοσο δυσκολο χωρο τι να πω πολλα μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
          Σωστη, σου εγραψα με το θαρρος οτι επισκεφτομαι καιτο μαγαζι σου.Ας γινεις παραδειγμα, και για τα αλλα μαγαζια.Ο Παιχτουρας.

;) ;) ;) ;)

αντζελα καλημερα,
αν ποτε ξεμεινεις απο δουλεια αν λεω να ξερεις οτι με χαρα θα σε προσλαβω στην εταιρια σαν μανατζερ και συμβουλο τετοιο επιχειρηματικο μυαλο σε ενα τοσο δυσκολο χωρο τι να πω πολλα μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλημερα μωρο ;)
χαχαχαχααχ :cheesy:
ευχαριστω θα τοχω υποψη baby, αν και χωρος με χωρο εχουν διαφορες, πιστευω πολυ πιο δυσκολα ειναι στο δικο σου κλαδο τα πραγματα παρα στο δικο μου ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
καλημερα μωρο ;)
ευχαριστω ;)
καλες ειναι βρε και οι αοριστιες δινουν και μια αισθηση μυστηριου :cheesy: :cheesy: ;)
απλο ειναι ο καθενας θα παιρνει ενα κι ενα χριστουγενιατικο δωρο ;)
ολα τα δωρα θα ειναι πολυ εξυπνα προτωτυπα και χρησιμα απλα καποια δωρα θα εχουν το κατι τις παραπάνω ;)
οσο για τα κουπόνια θα κυκλοφορήσουν γυρω στα 50-100 (ακομα δεν εχει βρει ο συγκεκριμενος αριθμος τους αλλα αναμεσα στα 50-100 θαναι με μελλοντικη εκπτωση οπως το πες ;)) και αυτα μεσα στις χριστουγενιατικες δωροσακουλες θαναι ;)

;) ;) ;) ;) ;)


Τωρα και μεχρι τις 5 η Νικόλ :smitten:


By antzela

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Τι είστε SuperMarket για να μοιράζετε κουπόνια; Ξεφάντωμα ;) ;) ;) και ποτό μου είναι αρκετά!! Όσο για τις εκπλήξεις, θα πάρω το κουτί με τη Νικόλ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Εμενα η Αλινα του μαγαζιου μου φτανει σαν ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ δωρο,γιατι ειναι το πιο αγνο παιδι εκει μεσα και εχει το γαμαω μεγαλο,φυσικο,στητο στηθος.. :)
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Τι είστε SuperMarket για να μοιράζετε κουπόνια; Ξεφάντωμα ;) ;) ;) και ποτό μου είναι αρκετά!! Όσο για τις εκπλήξεις, θα πάρω το κουτί με τη Νικόλ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ή εκδήλωση της ΚΝΕ! :2funny:
την καλησπερα μου!
να κανω και μια διευκρινιστικη ερωτηση στην αντζελα! λες θα ειστε ολες οι κοπελες! θα δουλευει ομως καμια απο αυτες; υποθετω οτι λογο νομοθεσιας δεν θα ρισκαρεις να δουλευουν παραπανω απο μια κοπελα... ;)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
ή εκδήλωση της ΚΝΕ! :2funny:
την καλησπερα μου!
να κανω και μια διευκρινιστικη ερωτηση στην αντζελα! λες θα ειστε ολες οι κοπελες! θα δουλευει ομως καμια απο αυτες; υποθετω οτι λογο νομοθεσιας δεν θα ρισκαρεις να δουλευουν παραπανω απο μια κοπελα... ;)

Πιστεύω ότι θα είναι μέσα στο πνεύμα των Χριστουγέννων. Ποτό, γλυκά και διασκέδαση και όχι αναγκαστικά αυτό που έχεις κατα νου!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom