Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Τι είστε SuperMarket για να μοιράζετε κουπόνια; Ξεφάντωμα ;) ;) ;) και ποτό μου είναι αρκετά!! Όσο για τις εκπλήξεις, θα πάρω το κουτί με τη Νικόλ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

οχι και supermarket βρε :2funny:
κατι σαν πολυχωρος τυπου mall :cheesy:
απλα μωρε στο θεμα με τα κουπόνια τοσοι και τοσοι και σε τόσα thread το εχουν ζητησει στο προσφατο και στο πιο μακρυνο παρελθον οπότε πηραμε τη πρωτοβουλία να το κανουμε πρώτοι πράξη ;)

Εμενα η Αλινα του μαγαζιου μου φτανει σαν ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ δωρο,γιατι ειναι το πιο αγνο παιδι εκει μεσα και εχει το γαμαω μεγαλο,φυσικο,στητο στηθος.. :)

;) ;) ;)
ωραιο avatar :cheesy:

ή εκδήλωση της ΚΝΕ! :2funny:
την καλησπερα μου!
να κανω και μια διευκρινιστικη ερωτηση στην αντζελα! λες θα ειστε ολες οι κοπελες! θα δουλευει ομως καμια απο αυτες; υποθετω οτι λογο νομοθεσιας δεν θα ρισκαρεις να δουλευουν παραπανω απο μια κοπελα... ;)

ολες θα δουλευουμε εκεινες τις μερες μωρο ;)
το μαγαζι θα λειτουργει κανονικα οπως λειτουργει και τωρα ;)
η σκεψη βεβαια ειναι αντι για 3 βαρδιες που εχει η καθε μερα να συρικνωθουν χρονικα και να γινουν 4 ή και 5 οι βαρδιες ετσι ωστε αντι την μια μερα να δουλευουν 3 κοπέλες να δουλεψουν 4 ή και 5 εστι ωστε να υπαρχουν πιο καλες εναλαγες και επιλογες ;)
πχ 09:00 - 15:00 1η βαρδια
  15:00 - 21:00 2η βαρδια
  21:00 - 01:00 3η βαρδια
  01:00 - 06:00 4η βαρδια
ολα αυτα βεβαια εχουμε 2 εβδομαδες μπροστα μας για να τα αποφασισουμε-κανονισουμε ;)

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
χμμμ ισως δεν διατυπωσα σωστα το ερωτημα.
εννοουσα ταυτοχρονα αν θα δουλευουν περισσοτερες απο μια κοπελες. οχι μεσα στην μερα γενικα... ;) αυτο ειναι βεβαιο!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μπου-Μπου, πάντως να ξέρεις οτι αντί να σε προσλάβει ο larousse θα σε προσλάβω εγώ για μάνατζερ αλλα θα πρέπει να κυκλοφορείς μόνο με το ταγιέρ και την φουστίτσα (η παντελονάκι) κόκκινη γόβα και ασορτί κόκκινα κοκάλινα γυαλάκια. ;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
χμμμ ισως δεν διατυπωσα σωστα το ερωτημα.
εννοουσα ταυτοχρονα αν θα δουλευουν περισσοτερες απο μια κοπελες. οχι μεσα στην μερα γενικα... ;) αυτο ειναι βεβαιο!

οχι δεν νομιζω μαναρι ;)

Μπου-Μπου, πάντως να ξέρεις οτι αντί να σε προσλάβει ο larousse θα σε προσλάβω εγώ για μάνατζερ αλλα θα πρέπει να κυκλοφορείς μόνο με το ταγιέρ και την φουστίτσα (η παντελονάκι) κόκκινη γόβα και ασορτί κόκκινα κοκάλινα γυαλάκια. ;)

:2funny:
ναι αμε :cheesy:
απλα το καλοκαιρι το dress code σου πρεπει να ειναι πιο light ,κανενα σορτσακι, μπουστακι,τιραντακι ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

kokkinoskoufitsas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
η νανσυ γιατι σταματησε αντζελά?κριμα γαμωτο γιατι ηταν γλυκια κ καλο παιδι..
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
η νανσυ γιατι σταματησε αντζελά?κριμα γαμωτο γιατι ηταν γλυκια κ καλο παιδι..

το ξερω μωρο ειναι πολυ καλος χαρακτηρας η Νανσυ ;)
απλα η κοπέλα αποφασισε να συνεχισει τη ζωης της εξω απο αυτη τη δουλεια ;)


Το βραδυ 23:00 με 06:00 η Μαρίνα :smitten:


By antzela

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

apateonas1985

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
το ξερω μωρο ειναι πολυ καλος χαρακτηρας η Νανσυ ;)
απλα η κοπέλα αποφασισε να συνεχισει τη ζωης της εξω απο αυτη τη δουλεια ;)
τι εννοεις αντζελα οτι σταματησε εντελως να ασχολειτε με το επαγγελμα ή αποφασισε να συνεχισει σολο?
 

apateonas1985

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0

Το τελευταίο Παρασκευοσαββατοκύριακο πριν τα Χριστούγεννα (Παρασκευή 18, Σάββατο 19, Κυριακή 20) σας προσκαλούμε όλους στο καινούργιο και έτοιμο πια μαγαζί μας σε ένα 3ήμερο happening με αφορμή τα επίσημα εγκαίνια μας, αλλά και τη γιορτή των Χριστουγέννων.
Θα υπάρχουν γλυκά, το bar μας θα είναι όπως πάντα γεμάτο με ποτά, αναψυκτικά κλπ., όλες οι κοπέλες θα είμαστε ντυμένες μέσα στο πνεύμα των Γιορτών, θα υπάρχουν δώρα για όλους τους πελάτες μας αλλά και για τους τυχερούς της κάθε βάρδιας και πολλές άλλες εκπλήξεις.

Σας περιμένουμε όλους.

Πολλά φιλάκια και καλά Χριστούγεννα!


ειδα την ανακοινωση αυτη στο site...
εξηγησε μου λιγο τι προκειτε να συναντησω σε οποιαδηποτε βαρδυα κι αν ερθω
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
μήν λέτε αυτό το όνομα γιατι με πιάνει μελαγχολία... :bounce: :bounce:


 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
τι εννοεις αντζελα οτι σταματησε εντελως να ασχολειτε με το επαγγελμα ή αποφασισε να συνεχισει σολο?

σταματησε τελειος μαναρι η κοπέλα ;)
δεν δουλευει καθολου πια αυτη τη δουλεια ;)

Το τελευταίο Παρασκευοσαββατοκύριακο πριν τα Χριστούγεννα (Παρασκευή 18, Σάββατο 19, Κυριακή 20) σας προσκαλούμε όλους στο καινούργιο και έτοιμο πια μαγαζί μας σε ένα 3ήμερο happening με αφορμή τα επίσημα εγκαίνια μας, αλλά και τη γιορτή των Χριστουγέννων.
Θα υπάρχουν γλυκά, το bar μας θα είναι όπως πάντα γεμάτο με ποτά, αναψυκτικά κλπ., όλες οι κοπέλες θα είμαστε ντυμένες μέσα στο πνεύμα των Γιορτών, θα υπάρχουν δώρα για όλους τους πελάτες μας αλλά και για τους τυχερούς της κάθε βάρδιας και πολλές άλλες εκπλήξεις.

Σας περιμένουμε όλους.

Πολλά φιλάκια και καλά Χριστούγεννα!


ειδα την ανακοινωση αυτη στο site...
εξηγησε μου λιγο τι προκειτε να συναντησω σε οποιαδηποτε βαρδυα κι αν ερθω

απλα μωρο θα υπαρχει ενα πιο χαρουμενο και γιορτινο κλίμα στο μαγαζι το οποιο ηδη φοραει τα γιορτινα του
οι υπηρεσιες θα σου βαλουνε ποτο θα σου φερουνε γλυκο (ανακαλυψα ενα ζαχαροπλαστειο στη γλυφαδα που κανει κατι παστες μπισκοτο,πορτοκαλι,καραμελα,σοκολατα κτλ σκετη τρελλα :P )
η κοπέλα θα σου ερθει ντυμενη αγιοβασιλιατικα στο δωματιο και θα σου προσφερει και μια γιορτινη χαρτινη σακουλα με δωρα εκπληξη (εκανα μια βολτα σημερα στην αγορα και βρηκα αρκετα εξυπνα και χρησιμα αντρικα αξεσουαρ για εσας ;))
αποκει και περα υπαρχουν πολλες ακομα ιδεες που δεν θα ανακοινωθουνε παρα μονο τελευταια στιγμη ;)
μπορει να με συναντησεις και εμενα τοτε γιατι και οταν δεν θα δουλευω πολλες ωρες εκεινες τις μερες θα τις περασω στο μαγαζι μαζι σας ;)

μήν λέτε αυτό το όνομα γιατι με πιάνει μελαγχολία... :bounce: :bounce:


:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

με 2 μαζι κοπέλες? δυσκολο εως αδυνατο ματια μου :-
με 2 απο εσας καποιες κοπέλες μπορει να το δεχτουνε ;)

Είναι ΣΚΕΤΗ ΚΑΥΛΑ-ΑΠΟΛΑΥΣΗ γύρω από τον λαιμό να σε τυλίγουν αυτές οι θεϊκές μπότες  :rockon: :rockon: :cum: :cum:

Η επόμενη που θα πάω, θα τις φοράει.... θέλει δε θέλει....  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

υπαρχουν στο μαγαζι οι συγκεκριμενες μποτες ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:


Σημερα Τριτη

πρωι η Αλίνα :smitten:

By antzela

απογευμα η Μαρίνα :smitten:

By antzela

βραδυ η Σουζάνα :smitten:

By antzela

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
ναι αμε :cheesy:
απλα το καλοκαιρι το dress code σου πρεπει να ειναι πιο light ,κανενα σορτσακι, μπουστακι,τιραντακι ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
[/quote]

Καλά αν σκας το καλοκαίρι έτσι ντυμένη, μέχρι το φθινόπωρο η εταιρεία θα έχει τόση πελατεία που θα αναχθεί σίγουρα σε πολυεθνική  :)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Καλά οι φωτογραφίες της Νικόλ τα σπάνε!!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015

Ανακοινωση ;) :cheesy:

Το τελευταιο παρασκευοσαββατοκυριακο πριν τα Χριστουγεννα (Παρασκευη 18, Σαββατο 19, Κυριακη 20) σας προσκαλουμε ολους στο καινουργιο και ετοιμο πια μαγαζι μας σε ενα 3ήμερο happening με αφορμή τα επίσημα εγκαίνια μας αλλα και τη γιορτη των Χριστουγεννων ;)
Θα υπάρχουν γλυκά, ολες οι κοπέλες θα ειμαστε ντυμενες μεσα στο πνευμα των γιορτων,δωρα για ολους τους πελάτες μας αλλα και για τους τυχερους της καθε βαρδιας και πολλες αλλες εκπληξεις ;) Το bar μας θα ειναι οπως παντα γεματο με ποτα αναψυκτικα κτλ ενω εγω θα κοιταξω προσωπικα να ειμαι σχεδον σε ολες τις βαρδιες για νας σας υποδεχομε-γνωριζω προσωπικα και νας σας ξεναγω στους χωρους  ;)

πολλα φιλια Αντζελα και τα κοριτσια του Φυλης 104  :smitten: :grouphug: :smitten:


Άντζελα είσαι θεά πάει & τελείωσε! Και μεγάλο επιχειρηματικό μυαλό! Κατά πάσα πιθανότητα στις 18 θα πάω τριήμερη εκδρομή με το Πανεπιστήμιο στο Ναύπλιο αλλά Κυριακή βραδάκι που θα γυρίσω θα έρθω απ' ευθείας απ' το studio σου ίσως & με τη βαλίτσα  :) Πάντως αυτός ο νόμος που περιορίζει των αριθμό των εργαζόμενων κοριτσιών σε μία είναι πολύ άδικος  :( Έκοψε τη μισή χαρά των μπουρδελοεπισκέψεων... Βλέπω την Τρούμπα σε κάτι παλιές ελληνικές ταινίες & θλίβομαι... Πολλές κοπέλες στο μαγαζί, ποτάκια, μουσική, χοροί & όποιος γούσταρε τσάκωνε όποια ήθελε & πήγαιναν στα δωμάτια & εκεί ολοκληρωνόταν η βραδιά... Με το τωρινό σύστημα είναι πιο άχαρο. Το κίνημά μας πρέπει να ανατρέψει αυτό το νόμο εκτός & αν προτιμούν αυτό το καθεστώς οι ίδιες οι ιερόδουλες οπότε σ' αυτήν την περίπτωση θα το σεβαστούμε απόλυτα...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ναι αμε :cheesy:
απλα το καλοκαιρι το dress code σου πρεπει να ειναι πιο light ,κανενα σορτσακι, μπουστακι,τιραντακι ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:


Καλά αν σκας το καλοκαίρι έτσι ντυμένη, μέχρι το φθινόπωρο η εταιρεία θα έχει τόση πελατεία που θα αναχθεί σίγουρα σε πολυεθνική  :)

καλημερα μωρο ;)
ναι αλλα υπαρχει περιπτωση ο ρυθμος δουλειας των συναδελφων να πεσει κατακορυφα :2funny:

Καλά οι φωτογραφίες της Νικόλ τα σπάνε!!!

ναι η Νικολ εχει πολυ καλη σχεση με το φακο και ποζαρει τελεια ;)

Άντζελα είσαι θεά πάει & τελείωσε! Και μεγάλο επιχειρηματικό μυαλό! Κατά πάσα πιθανότητα στις 18 θα πάω τριήμερη εκδρομή με το Πανεπιστήμιο στο Ναύπλιο αλλά Κυριακή βραδάκι που θα γυρίσω θα έρθω απ' ευθείας απ' το studio σου ίσως & με τη βαλίτσα  :) Πάντως αυτός ο νόμος που περιορίζει των αριθμό των εργαζόμενων κοριτσιών σε μία είναι πολύ άδικος  :( Έκοψε τη μισή χαρά των μπουρδελοεπισκέψεων... Βλέπω την Τρούμπα σε κάτι παλιές ελληνικές ταινίες & θλίβομαι... Πολλές κοπέλες στο μαγαζί, ποτάκια, μουσική, χοροί & όποιος γούσταρε τσάκωνε όποια ήθελε & πήγαιναν στα δωμάτια & εκεί ολοκληρωνόταν η βραδιά... Με το τωρινό σύστημα είναι πιο άχαρο. Το κίνημά μας πρέπει να ανατρέψει αυτό το νόμο εκτός & αν προτιμούν αυτό το καθεστώς οι ίδιες οι ιερόδουλες οπότε σ' αυτήν την περίπτωση θα το σεβαστούμε απόλυτα...

α ειναι super στο Ναυπλιο ,και εγω περσυ τετοια εποχη περιπου ειχα παει (ιανουαριο :cheesy:)
κυριακη βραδυ τη Σοφια θα βρεις στις 20 ;)
κοιταξε ο νομος ειναι πολυ συγκεκριμενος, συγουρα για εσας αλλα και για τους ιδιοκτητες μαγαζιων μια αλλαγη του θα ηταν ιδανικη :cheesy:
για τις κοπέλες ετσι κι ετσι, η δουλεια η ιδια θα ηταν πανω κατω αλλα ο ανταγωνισμος μεταξυ τους θα ηταν ακομα πιο σκληρος μεχρι ακραιων καταστασεων :-
μαλλον αυτο θα ειχε στο νου του ο νομοθετης και θα εβαλε αυτο το περιορισμο :cheesy: :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Σοφάκι σου έρχομαι!!!  :) Ίσως αυτό να οδήγησε στη δημιουργία του συγκεκριμένου νόμου μωρό δεν ξέρω, πραγματικά έχεις δίκιο σ' αυτό, επειδή είμαι & φανατικός φίλος των μπαρ με κονσομασιόν έχω εμπειρία απ' αυτό που μου περιγράφεις & όντως έτσι είναι, πέφτει πολύς ανταγωνισμός, κλεψιές & δημιουργούνται & πολλές παρεξηγήσεις...
 

Frendy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
Αγαπητοί συναγωνιστές επειδή αναφερθήκατε πιο πάνω στο θέμα του εαν πρέπει να δουλεύουν περισσότερες κοπέλες στα μαγαζιά θα ήθελα να σας πω την δική μου εμπειρία. Το προηγούμενο Σαββατοκύριακο βρέθηκα με παρέα φίλων μου στην Φρανκφούρτη και επισκεφτήκαμε το FKK OASE
Πρόκειται για μαγαζί - club με δωμάτια όπου ο καθένας έπειρνε και έκανε έρωτα με όποια κοπέλα ήθελε (50 ευρω...). Το βράδυ που πήγα εγώ δούλευαν 150 κορίτσια οπότε μπορείτε εύκολα να καταλάβετε το τί έγινε. Φαντάζεστε να υπήρχε ανάλογο μαγαζί και στην Ελλάδα;;;
Δύσκολο καθώς οι Νόμοι (γαμω την κοινωνια μου γαμω) δεν το επιτρέπουν, τουλάχιστον όχι ακόμα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom