Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Πολλα γραφτηκαν 2 μερες τωρα για την Δεσποινα θα πω και εγω την αποψη μου
η Δεσποινα ειναι ενα κοριτσακι 22 ετων, πως μπορειτε μερικοι να εχετε απαιτησεις απο ενα κοριτσι 22 ετων να σκεφτεται και να γραφει σαν το πλεον ωριμο ατομο? :huh:

αν και εδω διαφωνω σχετικα. τα χρονια μετρανε διπλα στο μπουρδελομονοπατι και μια κοπελα 22 χρονων δεν εχει καμια σχεση με 22αχρονες της καθημερινοτητας.

η ντεπη σας ξεστραβωνει με αυτα που λεει και σας κανει και καλο αλλα δε πιανετε το νοημα.
θελετε την παραμυθα και την κοροιδια για να γινετε ορεστηδες με τη δικαιολογια οτι 'σε κοροιδεψε με τον τροπο της'.
οσο δε σας αρεσει να γινεστε ορεστηδες αλλο τοσο δεν αρεσει και στις ιεροδουλες. ασχετα αν εσεις νομιζετε το αναποδο.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Πολλα γραφτηκαν 2 μερες τωρα για την Δεσποινα θα πω και εγω την αποψη μου
η Δεσποινα ειναι ενα κοριτσακι 22 ετων, πως μπορειτε μερικοι να εχετε απαιτησεις απο ενα κοριτσι 22 ετων να σκεφτεται και να γραφει σαν το πλεον ωριμο ατομο? :huh:
εχει το θαρρος της γνωμης της και την τρελλα της ηλικιας της και ειναι κατι που δεν αλλαζει και εμενα προσωπικα μαρεσει και μερικες φορες το ζηλευω κιολας
ολοι εσεις οι ωριμοι, οι εμπειροι και οι κατασταλαγμενοι που την κατηγορητε εχετε διαβασει αποψεις απο παιδια συνομιλικα της δεσποινας εδω μεσα?????????????
οχι μονο εχετε διαβασει αλλα κανετε και μοκο στην καθε αερολογια ανωριμοτητα και αντικοινωνικη συμπεριφορα που θα γραφτει και οταν  σας γραψουν και καμια ενημερωση για το ποια δουλευει και που θα ανταλλαξετε και ρισπεκτ :jerking:
ειμαι λαθος?
η δεσποινα ομως σας τσουζει να γραψει οτι γουσταρει ο αντρας να της πληρωνει τις διακοπες ε?
ο χ,ψ πιστριρικας ομως που θα γραψει οτι γουσταρει να κανει τη χ,ψ μαλακια με τις γυναικες σας φτιαχνει και επικροτειται...
υποκριτες  :P
μου ειστε μερικοι 30-40-50-60 χρονων, την πεφτετε στη δεσποινα για να περασετε την ωρα σας παριστανοντας τους ειδημονες τους σωστους τους ηθικους και τους αγιους αλλα αμα κατσει καποιος και εκτυπωσει τα μυνηματα σας ολης σας της παρουσιας σας εδω και τα δωσει σε ενα ψυχολογο ή  σε ενα κοινωνιολογο θα σχισει ο ανθρωπος τα πτυχια του (τα λεω καλα ringmorti? :-* :-* :-*)
40-50 χρονων μαντραχαλος και μας γραφεις εδω οτι ειμαστε πουτανες στην ψυχη και αναξιες σεβασμου
αφου μας αντιμετωπιζεις σαν κρεατα να πας ρε βλαχο στον χασαπη της γειτονιας σου να παρεις ενα αρνι ή μια κατσικα και να πηδας αυτο και μετα να μπεις και στο μπουρδελα να γραψεις κριτικη, εγκεφαλικια ανωμαλαρα του κερατα που θα μας αναλυσεις το μπακραουντ και την ψυχολογια μας
και κατι αλλο.....
ενα 5% απο ολο οσα γραφονται στο bourdela σε ολα τα θρεντ (αντε να σας το κανω 10) ειναι σοβαρα πραγματα νορμαλ προτασεις και σκεψεις
ολο το υπολοιπο ειναι μπουρδολογιες, αερολογιες , εξυπναδες, χαζομαρες κτλ χωρις αυτο να ειναι και απαραιτητα κακο..
δεν εχει δικαιωμα η δεσποινα να συμμετεχει σε αυτες τις αερολογιες????
ενταξυ η μαλακια με το πουλι τους ειναι ιδιοκτησια των αντρων, και τη μαλακια των γραπτων θελετε δικια σας ντε και καλα ?
ή εχετε την απαιτηση οτι επειδη ειναι επαγγελματιας ειναι και υποχρεωμενη εδω μεσα καθε φορα που μπαινει και γραφει να εχει στυλ καθηγητη πανεπηστημιου ή ακομα χειροτερα πολιτικου που αλλο τον ρωτανε και αλλο απανταει? :huh:
αυτα
και την επομενη φορα που θελετε να την πεσετε σε καποιον κοιταξετε να την πεσετε σε κανα ομοιο σας και οχι σε κοριτσακια 22 χρονων
ψευτο δηθεν παλλικαραδες



Τωρα το απόγευμα στο studio Eλένη + Άντζελα + Μαρίνα  :smitten: :smitten: :smitten:



και μετα τις 8 μαζι μας και η Δέσποινα  :smitten:






Η αλήθεια αποδεικνύεται ότι πονάει γι'αυτό είναι γοητευτική!

με έκπληξη παρατηρώ ότι με κάνετε για 50 χρονών , αλλά είμαι 25.
το ξεκαθάρισα ότι δεν θέλω να φαίνομαι αγενής ή να προσβάλω τους ανθρώπους
αλλά η αλήθεια πολλές φορές είναι δυσάρεστη ενώ τα ψέμματα ευχάριστα, έτσι είναι η ζωή δυστυχώς.

μάλλον ήταν λάθος να εκφράσω την γνώμη μου γιατί πολλά πράγματα είναι καλύτερο να μην λέγονται
αλλά αντ'αυτού να καλύπτονται από ψευτο-ευγένειες, ώστε να χαροποιούνται άπαντες.

καλή συνέχεια και σίγουρα δεν θα ξαναγράψω εδώ

 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
ναι σιγουρα δεν θα ξαναγραψεις  :2funny: :2funny:
 

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Η αλήθεια αποδεικνύεται ότι πονάει γι'αυτό είναι γοητευτική!

με έκπληξη παρατηρώ ότι με κάνετε για 50 χρονών , αλλά είμαι 25.
το ξεκαθάρισα ότι δεν θέλω να φαίνομαι αγενής ή να προσβάλω τους ανθρώπους
αλλά η αλήθεια πολλές φορές είναι δυσάρεστη ενώ τα ψέμματα ευχάριστα, έτσι είναι η ζωή δυστυχώς.

μάλλον ήταν λάθος να εκφράσω την γνώμη μου γιατί πολλά πράγματα είναι καλύτερο να μην λέγονται
αλλά αντ'αυτού να καλύπτονται από ψευτο-ευγένειες, ώστε να χαροποιούνται άπαντες.

καλή συνέχεια και σίγουρα δεν θα ξαναγράψω εδώ
Την αλήθεια την «φτιάχνει» κανείς ακριβώς όπως φτιάχνει και το ψέμα..........................






Αλλά τι είναι πραγματικό; Δεν μπορείς να βρεις την αλήθεια. Απλώς διαλέγεις το ψέμα που σε βολεύει περισσότερο.
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Η αλήθεια αποδεικνύεται ότι πονάει γι'αυτό είναι γοητευτική!

με έκπληξη παρατηρώ ότι με κάνετε για 50 χρονών , αλλά είμαι 25.
το ξεκαθάρισα ότι δεν θέλω να φαίνομαι αγενής ή να προσβάλω τους ανθρώπους
αλλά η αλήθεια πολλές φορές είναι δυσάρεστη ενώ τα ψέμματα ευχάριστα, έτσι είναι η ζωή δυστυχώς.

μάλλον ήταν λάθος να εκφράσω την γνώμη μου γιατί πολλά πράγματα είναι καλύτερο να μην λέγονται
αλλά αντ'αυτού να καλύπτονται από ψευτο-ευγένειες, ώστε να χαροποιούνται άπαντες.

καλή συνέχεια και σίγουρα δεν θα ξαναγράψω εδώ

Και οι ψευτοευγένειες έχουν την αξία τους. Π.χ. αν σου πω ότι σε κανένα που η προσωπική σεξουαλική του ζωή είναι μια χαρά (με την κοπελιά του με την οποία τα πάει καλά κ.λ.π.) δε θα τον ένοιαζε η ψυχολογία μιας πουτάνας σε τέτοιο βαθμό σαν και εσένα θα σου άρεσε; Όχι βέβαια, τώρα κάτσε σκέψου αν αυτό που έκανα σε εσένα τώρα διαφέρει καθόλου από αυτό που έπραξες εσύ, και αν και η ψευτο-ευγένεια έχει την αξία της.
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Καλησπερα σε ολους πως πανε τα κεφια μας????  :boobies:??
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

panatha1908

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Πολλα γραφτηκαν 2 μερες τωρα για την Δεσποινα θα πω και εγω την αποψη μου
η Δεσποινα ειναι ενα κοριτσακι 22 ετων, πως μπορειτε μερικοι να εχετε απαιτησεις απο ενα κοριτσι 22 ετων να σκεφτεται και να γραφει σαν το πλεον ωριμο ατομο? :huh:
εχει το θαρρος της γνωμης της και την τρελλα της ηλικιας της και ειναι κατι που δεν αλλαζει και εμενα προσωπικα μαρεσει και μερικες φορες το ζηλευω κιολας
ολοι εσεις οι ωριμοι, οι εμπειροι και οι κατασταλαγμενοι που την κατηγορητε εχετε διαβασει αποψεις απο παιδια συνομιλικα της δεσποινας εδω μεσα?????????????
οχι μονο εχετε διαβασει αλλα κανετε και μοκο στην καθε αερολογια ανωριμοτητα και αντικοινωνικη συμπεριφορα που θα γραφτει και οταν  σας γραψουν και καμια ενημερωση για το ποια δουλευει και που θα ανταλλαξετε και ρισπεκτ :jerking:
ειμαι λαθος?
η δεσποινα ομως σας τσουζει να γραψει οτι γουσταρει ο αντρας να της πληρωνει τις διακοπες ε?
ο χ,ψ πιστριρικας ομως που θα γραψει οτι γουσταρει να κανει τη χ,ψ μαλακια με τις γυναικες σας φτιαχνει και επικροτειται...
υποκριτες  :P
μου ειστε μερικοι 30-40-50-60 χρονων, την πεφτετε στη δεσποινα για να περασετε την ωρα σας παριστανοντας τους ειδημονες τους σωστους τους ηθικους και τους αγιους αλλα αμα κατσει καποιος και εκτυπωσει τα μυνηματα σας ολης σας της παρουσιας σας εδω και τα δωσει σε ενα ψυχολογο ή  σε ενα κοινωνιολογο θα σχισει ο ανθρωπος τα πτυχια του (τα λεω καλα ringmorti? :-* :-* :-*)
40-50 χρονων μαντραχαλος και μας γραφεις εδω οτι ειμαστε πουτανες στην ψυχη και αναξιες σεβασμου
αφου μας αντιμετωπιζεις σαν κρεατα να πας ρε βλαχο στον χασαπη της γειτονιας σου να παρεις ενα αρνι ή μια κατσικα και να πηδας αυτο και μετα να μπεις και στο μπουρδελα να γραψεις κριτικη, εγκεφαλικια ανωμαλαρα του κερατα που θα μας αναλυσεις το μπακραουντ και την ψυχολογια μας
και κατι αλλο.....
ενα 5% απο ολο οσα γραφονται στο bourdela σε ολα τα θρεντ (αντε να σας το κανω 10) ειναι σοβαρα πραγματα νορμαλ προτασεις και σκεψεις
ολο το υπολοιπο ειναι μπουρδολογιες, αερολογιες , εξυπναδες, χαζομαρες κτλ χωρις αυτο να ειναι και απαραιτητα κακο..
δεν εχει δικαιωμα η δεσποινα να συμμετεχει σε αυτες τις αερολογιες????
ενταξυ η μαλακια με το πουλι τους ειναι ιδιοκτησια των αντρων, και τη μαλακια των γραπτων θελετε δικια σας ντε και καλα ?
ή εχετε την απαιτηση οτι επειδη ειναι επαγγελματιας ειναι και υποχρεωμενη εδω μεσα καθε φορα που μπαινει και γραφει να εχει στυλ καθηγητη πανεπηστημιου ή ακομα χειροτερα πολιτικου που αλλο τον ρωτανε και αλλο απανταει? :huh:
αυτα
και την επομενη φορα που θελετε να την πεσετε σε καποιον κοιταξετε να την πεσετε σε κανα ομοιο σας και οχι σε κοριτσακια 22 χρονων
ψευτο δηθεν παλλικαραδε;

22 ετών τι είναι μωρό??τώρα βγήκε από την κούνια??
εγώ που είμαι συνομήλικος της μπορώ να πω(όπως και την είπα) την γνώμη μου??

επίσης δεν με τσούζει το τι γουστάρει η δέσποινα και η κάθε δέσποινα και ούτε θέλω να το παίξω το σωστός ούτε τίποτα...απλά όταν κάποιος λέει κάτι δημόσια μπορεί να υποστεί και τον αντίλογο.από τι φαίνεται έκανα λάθος που έκατσα και απάντησα σοβαρά στην δέσποινα όπως θα απάνταγα και σε μια συνομίληκη της(κατά την γνώμη μου δεν έχει το ακαταλόγιστο λόγω ηλικίας) εκτός της δουλειάς σας.δεν θα ξαναγίνει...μόνο αποθεωτικά λόγια από εδώ και πέρα...

στα μόνα που έχεις δίκιο είναι σε αυτά γι αυτούς που την προσέβαλλαν ή σας υποτιμούν λόγω του επαγγέματος σας.
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
22 ετών τι είναι μωρό??τώρα βγήκε από την κούνια??
εγώ που είμαι συνομήλικος της μπορώ να πω(όπως και την είπα) την γνώμη μου??

επίσης δεν με τσούζει το τι γουστάρει η δέσποινα και η κάθε δέσποινα και ούτε θέλω να το παίξω το σωστός ούτε τίποτα...απλά όταν κάποιος λέει κάτι δημόσια μπορεί να υποστεί και τον αντίλογο.από τι φαίνεται έκανα λάθος που έκατσα και απάντησα σοβαρά στην δέσποινα όπως θα απάνταγα και σε μια συνομίληκη της(κατά την γνώμη μου δεν έχει το ακαταλόγιστο λόγω ηλικίας) εκτός της δουλειάς σας.δεν θα ξαναγίνει...μόνο αποθεωτικά λόγια από εδώ και πέρα...

στα μόνα που έχεις δίκιο είναι σε αυτά γι αυτούς που την προσέβαλλαν ή σας υποτιμούν λόγω του επαγγέματος σας.



φτανει με αυτο το θεμα βαρεθηκα πισ να λετε συνεχεισ τα δικα σας.....
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
[quote author=zidane68 link=topic=348


0.msg3900843#msg3900843 date=1340981139]
Καλησπέρραααααααα ζουζουνιάρικο..............πρόσεξε γιατί βγάζεις έναν "[size=16pt]πορνικό χαρακτήρα[/size]" :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
[/quote] :boobies:

γουσταρωωωωωωωωωωωωωωω.......... :boobies:

Che καλησπερ Αγαπη χερομαι που εισαι καλα... :-*
 

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Ας ειναι καλα ο zidane που θα με παει για μπανιο καπακι μετα την δουέια το ΣΚ....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ευχαριστησή μου, αγαπητέ CHEYENNE............................



αλλά μόνο για μπάνιο,γιατί τσάρκα από εβδομάδα,και μου έχει λείψει.......2 και σήμερα..... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom