Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
δεν ειναι φιλοσοφια απλη λογικη κατηγορουν καποιον ή καποια ομως εκει ειναι για να διατυμπανησουν περιτρανα την υποκρησια τους!
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Συζήτηση να γίνεται και κύριος να με πουν πουτανα στην ψυχή χωρίς να με γνωρίζουν καν......


Νομίζουν ότι οι πουτανες είναι σκατοψυχες αλλα άποψη τους........

Καλησπεραα

Κάποιοι επειδή έχουν τη δυνατότητα να μιλάνε με μία του χώρου μέσω φόρουμ νομίζουν ότι είναι και φιλενάδα τους.
Παρουσιάζεσαι σαν η καβλιάρα Δέσποινα, ιερόδουλη, που δουλεύει στο τάδε στούντιο, με φωτογραφίες που δείχνουν την κωλάρα σου και τα βυζιά σου.
Τιμή τόση - ώρα τόση. Τέλος.
Ας δεχτώ πως είσαι σκατόψυχη αλλά κάνεις καλό κρεβάτι.
Ε 1000 φορες εσένα παρά μία που να είναι άγγελος αλλά έπιπλο.
Τέλος πάντων το κουράσαμε..όποιος κατάλαβε κατάλαβε.
Φιλιά.
 

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Εδω τρελαινομαι με αυτά που λένε...

Θα ήθελα πολυ να ακούσω και την δικιά σου άποψη.....
Τη άποψη να εκφέρω,σε απόλυτους αφορισμούς.............

μπορεί κάποιος να μου πεί γιατί χαρακτηρίζεται η ψυχή??? απο ότι γνωρίζω η ψυχή είναι αυλη,δεν έχει υλική οντότητα,και συνεπώς δεν μετριέται......πόσο μάλλον να της βάζουμε και διάφορες εττικέτες,όπως(πουτάνα,πούστικη,σκατόψυχη,μαύρη,και άλλες τέτοιες μπουρδολογίες και παπαρολογίες......(αμπελοφιλοσοφίες).
 

LAMB

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
46
Κριτικές
41
Like
75
Πόντοι
10
Ρε μαλακά πάρε τα χυσια σου απο πάνω μου.... :s&m_3:
Βρε Δέσποινα, πολύ μ'αρέσει ο τρόπος που εκφράζεσαι και δείχνει άτομο συγκροτημένο και με αυτοπεποίθηση. Μια απορία έχω που πρέπει να τη λύσω πριν σε πλησιάσω και, ειλικρινά, δεν θέλω να είμαι αδιάκριτος, αλλά γιατί δεν δίνεις πρωκτικό και, κυρίως, μήπως πρόκειται να το ξανασκεφτείς σύντομα; Πιστεύω πως είναι κορυφαίος τρόπος για να επικοινωνήσουν δύο άνθρωποι.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Βρε Δέσποινα, πολύ μ'αρέσει ο τρόπος που εκφράζεσαι και δείχνει άτομο συγκροτημένο και με αυτοπεποίθηση. Μια απορία έχω που πρέπει να τη λύσω πριν σε πλησιάσω και, ειλικρινά, δεν θέλω να είμαι αδιάκριτος, αλλά γιατί δεν δίνεις πρωκτικό και, κυρίως, μήπως πρόκειται να το ξανασκεφτείς σύντομα; Πιστεύω πως είναι κορυφαίος τρόπος για να επικοινωνήσουν δύο άνθρωποι.
δηλαδη εσυ τον δινεις τυπε; :o
 

LAMB

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
46
Κριτικές
41
Like
75
Πόντοι
10
δηλαδη εσυ τον δινεις τυπε; :o
Γιατί, τύπε, ψάχνεσαι; Αν βρεθούμε ποτέ μαζί θα μάθεις ποιός τον δίνει και ποιός τον παίρνει...
Εγώ ρώτησα προσωπικά τη Δέσποινα. Αν θέλει, θα απαντήσει, αλλά οι πορδές τι δουλειά έχουν να πετάγονται στη μέση;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Γιατί, τύπε, ψάχνεσαι; Αν βρεθούμε ποτέ μαζί θα μάθεις ποιός τον δίνει και ποιός τον παίρνει...
Εγώ ρώτησα προσωπικά τη Δέσποινα. Αν θέλει, θα απαντήσει, αλλά οι πορδές τι δουλειά έχουν να πετάγονται στη μέση;
Ρε τυπε εσυ επικοινωνεις με τον κωλο,και μιλας για πορδες,αλλο και αυτο. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Μας ενδιαφέρει ο κώλος και τα βυζιά της εδώ μέσα και όχι οι διαπροσωπικές της σχέσεις.

Τα οποία είναι και θαυμάσια οφείλω να ομολογήσω ;) Και τα δύο...

Βρε Δέσποινα, πολύ μ'αρέσει ο τρόπος που εκφράζεσαι και δείχνει άτομο συγκροτημένο και με αυτοπεποίθηση. Μια απορία έχω που πρέπει να τη λύσω πριν σε πλησιάσω και, ειλικρινά, δεν θέλω να είμαι αδιάκριτος, αλλά γιατί δεν δίνεις πρωκτικό και, κυρίως, μήπως πρόκειται να το ξανασκεφτείς σύντομα; Πιστεύω πως είναι κορυφαίος τρόπος για να επικοινωνήσουν δύο άνθρωποι.

Πες τα Χρυσόστομε μ' αυτό το όνειρο όλοι ζούμε (τρόπος του λέγειν...). Ελπίζω να λυγίσει και το Δεσποινάκι κάτω απ' τη λαϊκή απαίτηση όπως είχε γίνει παλιότερα και με την Αλεξάνδρα, την Ελένη, τη Νεφέλη και κυρίως την αλησμόνητη Αναστασία ;)
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Εδω τρελαινομαι με αυτά που λένε...

Θα ήθελα πολυ να ακούσω και την δικιά σου άποψη.....

Άποψή μου, μιλάς απότομα και γίνεσαι εύκολα παρεξηγήσιμη. Κάθε λέξη που λες, ή δεν λες ενώ θα έπρεπε, έχει αξία. Π.χ. αν έλεγες τα παρακάτω εξ αρχής:

Καλησπέρα μάλλον δεν με έχεις καταλάβει καλα τι είπα....

Πουτανα στην ψυχή δεν ήμουν και δεν θα γίνω ποτε.....έχω κάνει σχέση και με άντρα που κάθε φορά που βγαιναμε πλήρωνα εγω....δεν βλέπω ποτε έναν άντρα που θα έχω δίπλα μου απο το πορτοφόλι του....γιατί δεν έχω αυτήν την ανάγκη...θέλω όμως το ίδιο να κάνει και αυτός που είναι δίπλα μου


Και όχι να μου λέει πάμε για καφέ και μετα μπορείς να πληρώσεις ΕΣΥ γιατί δεν έχω ψιλά

Με κατάλαβες η όχι αν όχι δεν πειράζει καλή καρδιά...

Εννοείται ότι αν ένας άντρας τα χει πρέπει να πληρώνει στις εξόδους με την κοπέλα του.Αλλά το να το είναι το μεγάλο πορτοφόλι το πιο βασικό κριτήριο για τον άλλο είναι μαλακία των γυναικών.

Αν είναι να μου απαντήσεις κάτι και να αρχίσεις τα <<στο μουνί μου...>> κτλπ άστο καλύτερα.μην μπεις καν στο κόπο.
Τέλος, γενικότερα το χειρότερο σε μια γυναίκα δεν είναι να είναι πουτάνα επαγγελματικά αλλά να είναι πουτάνα στην ψυχή(όπως λέει και το γνωστό άσμα του οικονομόπουλου).

Δεν θα την άκουγες πιστεύω, γιατί πολύ απλά ενώ είχες κάτι στο μυαλό σου, δεν το εξέφρασες σωστά και κανείς πέρα από εσένα δεν κατάλαβε τι εννοούσες  ;). Αυτά...
 

panatha1908

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Συζήτηση να γίνεται και κύριος να με πουν πουτανα στην ψυχή χωρίς να με γνωρίζουν καν......


Νομίζουν ότι οι πουτανες είναι σκατοψυχες αλλα άποψη τους........

Καλησπεραα

εγώ δεν σε είπα πουτάνα στην ψυχή γτ δεν σε ξέρω(το σχόλιο για το να είναι κάποια πουτάνα στην ψυχή ήταν γενικό(αν και το εμπνεύστηκα από τα λεγόμενα σου) γτ εγώ πιστεύω ότι το πουτάνα στην ψυχή δεν έχει να κάνει με το επάγγελμα αλλά με την νοοτροπία).το επισημαίνω σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες.

επιπλέον βλέπω ότι θίγεσαι εύκολα αλλά από την άλλη είπες τους άλλους γύφτους χωρίς να τους ξέρεις...

Καλησπέρα μάλλον δεν με έχεις καταλάβει καλα τι είπα....

Πουτανα στην ψυχή δεν ήμουν και δεν θα γίνω ποτε.....έχω κάνει σχέση και με άντρα που κάθε φορά που βγαιναμε πλήρωνα εγω....δεν βλέπω ποτε έναν άντρα που θα έχω δίπλα μου απο το πορτοφόλι του....γιατί δεν έχω αυτήν την ανάγκη...θέλω όμως το ίδιο να κάνει και αυτός που είναι δίπλα μου


Και όχι να μου λέει πάμε για καφέ και μετα μπορείς να πληρώσεις ΕΣΥ γιατί δεν έχω ψιλά

Με κατάλαβες η όχι αν όχι δεν πειράζει καλή καρδιά...

κοίτα, αν και αυτά που έλεγες πριν είναι αντίθετα με αυτά που λες τώρα, θα δεχτώ αυτό που λες τώρα.δεν έχω λόγο να μην σε πιστέψω.καλά να περνάς!!
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
καλά τύπε μου το νικ σου κουράστηκες πολύ να το βρεις??? :2funny: :2funny:
 

panatha1908

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
καλά τύπε μου το νικ σου κουράστηκες πολύ να το βρεις??? :2funny: :2funny:

βσκ θέλω να το αλλάξω αλλά δεν ξέρω πως.έιχα ρωτήσει και δεν μου χαν πει.
όταν έφτιαχνα το λογαριασμό μου ζήταγε δύο ονοματα.ε στο ένα έβαλα πάυλα και στο άλλο αυτό που ήθελα για username.
ε τελικά αυτό που εμφανίζεται είναι αυτό που έβαλα την παυλα.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
βσκ θέλω να το αλλάξω αλλά δεν ξέρω πως.έιχα ρωτήσει και δεν μου χαν πει.
όταν έφτιαχνα το λογαριασμό μου ζήταγε δύο ονοματα.ε στο ένα έβαλα πάυλα και στο άλλο αυτό που ήθελα για username.
ε τελικά αυτό που εμφανίζεται είναι αυτό που έβαλα την παυλα.
και εγώ έτσι την πάτησα και όταν γ΄ραφω κριτικές βγαίνω ως loveseeker. στείλε μνμ στον αντισθένη να σε φτιάξει....
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Καλημέρα σ'όόόόόόόόόόόόόλη την παρέα , στο πρωινό μπουκέτο , σε παλιούς καί νέους !!
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Πες τα Χρυσόστομε μ' αυτό το όνειρο όλοι ζούμε (τρόπος του λέγειν...). Ελπίζω να λυγίσει και το Δεσποινάκι κάτω απ' τη λαϊκή απαίτηση όπως είχε γίνει παλιότερα και με την Αλεξάνδρα, την Ελένη, τη Νεφέλη και κυρίως την αλησμόνητη Αναστασία ;)

Έτσι ελπίζαμε καί με την Αλίκη αλλά φεύ ! έμεινε μόνο το Δεσποινιώ να φυλάειαυτές τις " Θερμοπύλες " !!!!!
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Έτσι ελπίζαμε καί με την Αλικάρα αλλά φεύ ! έμεινε μόνο το Δεσποινιώ να φυλάει αυτές τις
" Θερμοπύλες " !!!!!
αφού σου άρεσε τόσο η Αλίκη γιατί δεν την τίμησες όταν έπαιζε μπάλα?? :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom