Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
αφού σου άρεσε τόσο η Αλίκη γιατί δεν την τίμησες όταν έπαιζε μπάλα?? :think:

Γειά σου Rabbit ! Κατ'αρχάς ή Αλίκη δεν έπαιζε μπάλα αλλά έπαιζε με τα " μπαλάκια " , ειδικά τα  δικά σου πρέπει να το ξέρουν καλά απ' ότι έχεις ομολογήσει ! κατά δεύτερον ξύνεις πληγές καί δεν πρέπει !
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Γειά σου Rabbit ! Κατ'αρχάς ή Αλίκη δεν έπαιζε μπάλα αλλά έπαιζε με τα " μπαλάκια " , ειδικά τα  δικά σου πρέπει να το ξέρουν καλά απ' ότι έχεις ομολογήσει ! κατά δεύτερον ξύνεις πληγές καί δεν πρέπει !
ωραία εποχή τότε... ;) αλλά πέρασε.... ;) ;) όπως λέει και δάσκαλος..."το μουνί του μέλλοντος είναι ο κώλος....το μέλλον πέρασε....μόνο παρελθόν τώρα".... ;)
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Ενδιαφέρον συλογισμός.....με αυτή τη λογική αυτή που επαγγέλεται λογίστρια,η ψυχή της είναι λογιστική,της κομμώτριας είναι κομμώτικη,της τηλεφωνήτριας είναι τηλεφωνική και πάει λέγοντας.........απο όλες αυτές καμία δεν είναι πουτάνα στη ψυχή!!!!πραγματικά πολύ ενδιαφέρον!!!!!!

Δηλαδή μόνο η πουτανες είναι και πουτανες στη ζωή;;;;
Τι άλλο θα ακούσω;;;;;; :headbang: :headbang:

Αν και αισθάνομαι λίγο άσχημα που χαλάω τη "μανέστρα" εδώ, και δείχνω αγενής,όμως  οφείλω να απαντήσω συγκεκριμένα , και θα είναι το τελευταίο μου :

1) Προφανώς και υπάρχουν πολλές πουτάνες ακόμα και αν δεν είναι κατ'επάγγελμα πόρνες
αλλά σ'αυτές τις περιπτώσεις , μαθαίνεις να τις ξεχωρίζεις, με την εμπειρία.

2) Πουτάνα κατ'επάγγελμα είναι αξιωματικά και πουτάνα στην ψυχή .Με την έννοια ότι έχει "πορνικό χαρακτήρα" δηλαδή δέχεται να ξεφτυλίσει την αξιοπρέπεια και αυτοσεβασμό της, στο βωμό του χρήματος. , και πιο συγκεκριμένα προσπαθεί κατ'επάγγελμα να την ερωτευτούν ξελιγωμένοι πιρφόροι, ώστε να τους κάνει πελάτες-γαμιάδες
με αποκλειστικό σκοπό να επιτύχει άμεσα και πολλά υλικά οφέλη με ελάχιστο κόστος.
Επαναλαμβάνουμε ότι ο "πορνικός χαρακτήρας" δεν είναι χαρακτηριστικό μόνο των κατ'επάγγελμα πορνών , αλλά και άλλων κατηγοριών.

αυτά και συγνώμη αν κάποιοι θίχθηκαν
αλλά έπρεπε να εκφράσω την γνώμη μου
και μάλλον θα είναι η τελευταία στο θρέντ.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Αν και αισθάνομαι λίγο άσχημα που χαλάω τη "μανέστρα" εδώ, και δείχνω αγενής,όμως  οφείλω να απαντήσω συγκεκριμένα , και θα είναι το τελευταίο μου :

1) Προφανώς και υπάρχουν πολλές πουτάνες ακόμα και αν δεν είναι κατ'επάγγελμα πόρνες
αλλά σ'αυτές τις περιπτώσεις , μαθαίνεις να τις ξεχωρίζεις, με την εμπειρία.

2) Πουτάνα κατ'επάγγελμα είναι αξιωματικά και πουτάνα στην ψυχή .Με την έννοια ότι έχει "πορνικό χαρακτήρα" δηλαδή δέχεται να ξεφτυλίσει την αξιοπρέπεια και αυτοσεβασμό της, στο βωμό του χρήματος. , και πιο συγκεκριμένα προσπαθεί κατ'επάγγελμα να την ερωτευτούν ξελιγωμένοι πιρφόροι, ώστε να τους κάνει πελάτες-γαμιάδες
με αποκλειστικό σκοπό να επιτύχει άμεσα και πολλά υλικά οφέλη με ελάχιστο κόστος.
Επαναλαμβάνουμε ότι ο "πορνικός χαρακτήρας" δεν είναι χαρακτηριστικό μόνο των κατ'επάγγελμα πορνών , αλλά και άλλων κατηγοριών.

αυτά και συγνώμη αν κάποιοι θίχθηκαν
αλλά έπρεπε να εκφράσω την γνώμη μου
και μάλλον θα είναι η τελευταία στο θρέντ.
αναλυεις συνεχεια επι του θεματος.. Και μιλαμε υπεραναληση καθε φορα..

περιεργο...

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
αναλυεις συνεχεια επι του θεματος.. Και μιλαμε υπεραναληση καθε φορα..

περιεργο...

και συ ρε τυπε μας εχεις φλομωσει στα συγγνωμη και ολα οκ παμε παρακατω :grin: παροτι σε εχει σκοτωσει στο ξυλο με το στομα η ντεπη
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
και συ ρε τυπε μας εχεις φλομωσει στα συγγνωμη και ολα οκ παμε παρακατω :grin: παροτι σε εχει σκοτωσει στο ξυλο με το στομα η ντεπη
χαβαλέ κάνουν τα παιδιά ρε...μην τσιμπάτε...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Πολλα γραφτηκαν 2 μερες τωρα για την Δεσποινα θα πω και εγω την αποψη μου
η Δεσποινα ειναι ενα κοριτσακι 22 ετων, πως μπορειτε μερικοι να εχετε απαιτησεις απο ενα κοριτσι 22 ετων να σκεφτεται και να γραφει σαν το πλεον ωριμο ατομο? :huh:
εχει το θαρρος της γνωμης της και την τρελλα της ηλικιας της και ειναι κατι που δεν αλλαζει και εμενα προσωπικα μαρεσει και μερικες φορες το ζηλευω κιολας
ολοι εσεις οι ωριμοι, οι εμπειροι και οι κατασταλαγμενοι που την κατηγορητε εχετε διαβασει αποψεις απο παιδια συνομιλικα της δεσποινας εδω μεσα?????????????
οχι μονο εχετε διαβασει αλλα κανετε και μοκο στην καθε αερολογια ανωριμοτητα και αντικοινωνικη συμπεριφορα που θα γραφτει και οταν  σας γραψουν και καμια ενημερωση για το ποια δουλευει και που θα ανταλλαξετε και ρισπεκτ :jerking:
ειμαι λαθος?
η δεσποινα ομως σας τσουζει να γραψει οτι γουσταρει ο αντρας να της πληρωνει τις διακοπες ε?
ο χ,ψ πιστριρικας ομως που θα γραψει οτι γουσταρει να κανει τη χ,ψ μαλακια με τις γυναικες σας φτιαχνει και επικροτειται...
υποκριτες  :P
μου ειστε μερικοι 30-40-50-60 χρονων, την πεφτετε στη δεσποινα για να περασετε την ωρα σας παριστανοντας τους ειδημονες τους σωστους τους ηθικους και τους αγιους αλλα αμα κατσει καποιος και εκτυπωσει τα μυνηματα σας ολης σας της παρουσιας σας εδω και τα δωσει σε ενα ψυχολογο ή  σε ενα κοινωνιολογο θα σχισει ο ανθρωπος τα πτυχια του (τα λεω καλα ringmorti? :-* :-* :-*)
40-50 χρονων μαντραχαλος και μας γραφεις εδω οτι ειμαστε πουτανες στην ψυχη και αναξιες σεβασμου
αφου μας αντιμετωπιζεις σαν κρεατα να πας ρε βλαχο στον χασαπη της γειτονιας σου να παρεις ενα αρνι ή μια κατσικα και να πηδας αυτο και μετα να μπεις και στο μπουρδελα να γραψεις κριτικη, εγκεφαλικια ανωμαλαρα του κερατα που θα μας αναλυσεις το μπακραουντ και την ψυχολογια μας
και κατι αλλο.....
ενα 5% απο ολο οσα γραφονται στο bourdela σε ολα τα θρεντ (αντε να σας το κανω 10) ειναι σοβαρα πραγματα νορμαλ προτασεις και σκεψεις
ολο το υπολοιπο ειναι μπουρδολογιες, αερολογιες , εξυπναδες, χαζομαρες κτλ χωρις αυτο να ειναι και απαραιτητα κακο..
δεν εχει δικαιωμα η δεσποινα να συμμετεχει σε αυτες τις αερολογιες????
ενταξυ η μαλακια με το πουλι τους ειναι ιδιοκτησια των αντρων, και τη μαλακια των γραπτων θελετε δικια σας ντε και καλα ?
ή εχετε την απαιτηση οτι επειδη ειναι επαγγελματιας ειναι και υποχρεωμενη εδω μεσα καθε φορα που μπαινει και γραφει να εχει στυλ καθηγητη πανεπηστημιου ή ακομα χειροτερα πολιτικου που αλλο τον ρωτανε και αλλο απανταει? :huh:
αυτα
και την επομενη φορα που θελετε να την πεσετε σε καποιον κοιταξετε να την πεσετε σε κανα ομοιο σας και οχι σε κοριτσακια 22 χρονων
ψευτο δηθεν παλλικαραδες



Τωρα το απόγευμα στο studio Eλένη + Άντζελα + Μαρίνα  :smitten: :smitten: :smitten:



και μετα τις 8 μαζι μας και η Δέσποινα  :smitten:





 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
και συ ρε τυπε μας εχεις φλομωσει στα συγγνωμη και ολα οκ παμε παρακατω :grin: παροτι σε εχει σκοτωσει στο ξυλο με το στομα η ντεπη
αφου μου κανει νιαου νιαου καποιος απο πισω μου ρε τυπε, δεν μπορω να συγκεντρωθω ωστε να απαντησω στην ντεπη καταλληλα  :birdman: :birdman:


 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Πολλα γραφτηκαν 2 μερες τωρα για την Δεσποινα θα πω και εγω την αποψη μου
η Δεσποινα ειναι ενα κοριτσακι 22 ετων, πως μπορειτε μερικοι να εχετε απαιτησεις απο ενα κοριτσι 22 ετων να σκεφτεται και να γραφει σαν το πλεον ωριμο ατομο? :huh:
εχει το θαρρος της γνωμης της και την τρελλα της ηλικιας της και ειναι κατι που δεν αλλαζει και εμενα προσωπικα μαρεσει και μερικες φορες το ζηλευω κιολας
ολοι εσεις οι ωριμοι, οι εμπειροι και οι κατασταλαγμενοι που την κατηγορητε εχετε διαβασει αποψεις απο παιδια συνομιλικα της δεσποινας εδω μεσα?????????????
οχι μονο εχετε διαβασει αλλα κανετε και μοκο στην καθε αερολογια ανωριμοτητα και αντικοινωνικη συμπεριφορα που θα γραφτει και οταν  σας γραψουν και καμια ενημερωση για το ποια δουλευει και που θα ανταλλαξετε και ρισπεκτ :jerking:
ειμαι λαθος?
η δεσποινα ομως σας τσουζει να γραψει οτι γουσταρει ο αντρας να της πληρωνει τις διακοπες ε?
ο χ,ψ πιστριρικας ομως που θα γραψει οτι γουσταρει να κανει τη χ,ψ μαλακια με τις γυναικες σας φτιαχνει και επικροτειται...
υποκριτες  :P
μου ειστε μερικοι 30-40-50-60 χρονων, την πεφτετε στη δεσποινα για να περασετε την ωρα σας παριστανοντας τους ειδημονες τους σωστους τους ηθικους και τους αγιους αλλα αμα κατσει καποιος και εκτυπωσει τα μυνηματα σας ολης σας της παρουσιας σας εδω και τα δωσει σε ενα ψυχολογο ή  σε ενα κοινωνιολογο θα σχισει ο ανθρωπος τα πτυχια του (τα λεω καλα ringmorti? :-* :-* :-*)
40-50 χρονων μαντραχαλος και μας γραφεις εδω οτι ειμαστε πουτανες στην ψυχη και αναξιες σεβασμου
αφου μας αντιμετωπιζεις σαν κρεατα να πας ρε βλαχο στον χασαπη της γειτονιας σου να παρεις ενα αρνι ή μια κατσικα και να πηδας αυτο και μετα να μπεις και στο μπουρδελα να γραψεις κριτικη, εγκεφαλικια ανωμαλαρα του κερατα που θα μας αναλυσεις το μπακραουντ και την ψυχολογια μας
και κατι αλλο.....
ενα 5% απο ολο οσα γραφονται στο bourdela σε ολα τα θρεντ (αντε να σας το κανω 10) ειναι σοβαρα πραγματα νορμαλ προτασεις και σκεψεις
ολο το υπολοιπο ειναι μπουρδολογιες, αερολογιες , εξυπναδες, χαζομαρες κτλ χωρις αυτο να ειναι και απαραιτητα κακο..
δεν εχει δικαιωμα η δεσποινα να συμμετεχει σε αυτες τις αερολογιες????
ενταξυ η μαλακια με το πουλι τους ειναι ιδιοκτησια των αντρων, και τη μαλακια των γραπτων θελετε δικια σας ντε και καλα ?
ή εχετε την απαιτηση οτι επειδη ειναι επαγγελματιας ειναι και υποχρεωμενη εδω μεσα καθε φορα που μπαινει και γραφει να εχει στυλ καθηγητη πανεπηστημιου ή ακομα χειροτερα πολιτικου που αλλο τον ρωτανε και αλλο απανταει? :huh:
αυτα
και την επομενη φορα που θελετε να την πεσετε σε καποιον κοιταξετε να την πεσετε σε κανα ομοιο σας και οχι σε κοριτσακια 22 χρονων
ψευτο δηθεν παλλικαραδες



Τωρα το απόγευμα στο studio Eλένη + Άντζελα + Μαρίνα  :smitten: :smitten: :smitten:



και μετα τις 8 μαζι μας και η Δέσποινα  :smitten:





εμενα με βγαζεις εξω ετσι? διοτη εγω ηθελα απλα να πειραξω την δεσποινα  :sunglasses:

αλλα γουσταρω να τρωω σφαλιαρες και βρισιδια στον ποπο απο γυναικες  :s&m_1: :s&m_1: ειμαι βιτσιοζος τι να κανουμε..

Δεν ειμαι κρυφοπουστας σαν πολους παντως  :zfuck:

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Πολλα γραφτηκαν 2 μερες τωρα για την Δεσποινα θα πω και εγω την αποψη μου
η Δεσποινα ειναι ενα κοριτσακι 22 ετων, πως μπορειτε μερικοι να εχετε απαιτησεις απο ενα κοριτσι 22 ετων να σκεφτεται και να γραφει σαν το πλεον ωριμο ατομο? :huh:
εχει το θαρρος της γνωμης της και την τρελλα της ηλικιας της και ειναι κατι που δεν αλλαζει και εμενα προσωπικα μαρεσει και μερικες φορες το ζηλευω κιολας
ολοι εσεις οι ωριμοι, οι εμπειροι και οι κατασταλαγμενοι που την κατηγορητε εχετε διαβασει αποψεις απο παιδια συνομιλικα της δεσποινας εδω μεσα?????????????
οχι μονο εχετε διαβασει αλλα κανετε και μοκο στην καθε αερολογια ανωριμοτητα και αντικοινωνικη συμπεριφορα που θα γραφτει και οταν  σας γραψουν και καμια ενημερωση για το ποια δουλευει και που θα ανταλλαξετε και ρισπεκτ :jerking:
ειμαι λαθος?
η δεσποινα ομως σας τσουζει να γραψει οτι γουσταρει ο αντρας να της πληρωνει τις διακοπες ε?
ο χ,ψ πιστριρικας ομως που θα γραψει οτι γουσταρει να κανει τη χ,ψ μαλακια με τις γυναικες σας φτιαχνει και επικροτειται...
υποκριτες  :P
μου ειστε μερικοι 30-40-50-60 χρονων, την πεφτετε στη δεσποινα για να περασετε την ωρα σας παριστανοντας τους ειδημονες τους σωστους τους ηθικους και τους αγιους αλλα αμα κατσει καποιος και εκτυπωσει τα μυνηματα σας ολης σας της παρουσιας σας εδω και τα δωσει σε ενα ψυχολογο ή  σε ενα κοινωνιολογο θα σχισει ο ανθρωπος τα πτυχια του (τα λεω καλα ringmorti? :-* :-* :-*)
40-50 χρονων μαντραχαλος και μας γραφεις εδω οτι ειμαστε πουτανες στην ψυχη και αναξιες σεβασμου
αφου μας αντιμετωπιζεις σαν κρεατα να πας ρε βλαχο στον χασαπη της γειτονιας σου να παρεις ενα αρνι ή μια κατσικα και να πηδας αυτο και μετα να μπεις και στο μπουρδελα να γραψεις κριτικη, εγκεφαλικια ανωμαλαρα του κερατα που θα μας αναλυσεις το μπακραουντ και την ψυχολογια μας
και κατι αλλο.....
ενα 5% απο ολο οσα γραφονται στο bourdela σε ολα τα θρεντ (αντε να σας το κανω 10) ειναι σοβαρα πραγματα νορμαλ προτασεις και σκεψεις
ολο το υπολοιπο ειναι μπουρδολογιες, αερολογιες , εξυπναδες, χαζομαρες κτλ χωρις αυτο να ειναι και απαραιτητα κακο..
δεν εχει δικαιωμα η δεσποινα να συμμετεχει σε αυτες τις αερολογιες????
ενταξυ η μαλακια με το πουλι τους ειναι ιδιοκτησια των αντρων, και τη μαλακια των γραπτων θελετε δικια σας ντε και καλα ?
ή εχετε την απαιτηση οτι επειδη ειναι επαγγελματιας ειναι και υποχρεωμενη εδω μεσα καθε φορα που μπαινει και γραφει να εχει στυλ καθηγητη πανεπηστημιου ή ακομα χειροτερα πολιτικου που αλλο τον ρωτανε και αλλο απανταει? :huh:
αυτα
και την επομενη φορα που θελετε να την πεσετε σε καποιον κοιταξετε να την πεσετε σε κανα ομοιο σας και οχι σε κοριτσακια 22 χρονων
ψευτο δηθεν παλλικαραδες

2ο σου συλλεκτικο ποστ που γαμαει και δερνει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom