Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
oκ... Ας το κοψουμε εδω γιατι και εσεις εδω μεσα δεν ειστε καλυτεροι ευκαιρια ψαχνετε για ξεμαλιασμα, αλλα δεν σας κανω την χαρη..

Ας το σταματησουμε εδω και ολα οκ...

και εσυ δεσποινα κοψε το βρισιδι γιατι δεν ειμαι ορεστης εγω οκ?

Σου ειπα εχτες ολα οκ, και σημερα λες ο μαλακας ο σταμ, θα σαρεσε εγω να λεγα η καριολα η δεσποινα, η μαλακω η δεσποινα μου ειπε αυτο? Οχι, οποτε κοφτο..




Σταμουλη μαρουλι........ :2on1: :2on1:

Μπορείς να με λες όπως θες........ :-* :-*
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
αυτοι εδω μεσα με προκαλεσαν .. αλλα νταξι δεν πειραζει  :birdman: οπως με λες εσυ μαλακα και εγω σε λεω μαλακω  :2on1:
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Άντε ρουφάτε την πίπα της ειρήνης τώρα  :pipa1:
 

panatha1908

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
αν και είδα ότι το λήξατε θα την πω και γω την γνώμη μου(γτ όλοι έχουν από μία :P).

αγαπητή kavliara-despina το ότι κάνεις αυτή την δουλεία προφανώς και δεν είναι λόγος για να μην σε σέβεται κάποιος.Αυτό είναι δεδομένο.Εφ όσον είσαι οκ στην δουλειά σου και δεν κοροϊδεύεις τον κόσμο δεν υπάρχει λόγος να μην σε σέβεται κάποιος ή να σε αντιμετωπίζει ως κατώτερη.

Όμως, το να έχεις τα λεφτά σαν νούμερο ένα στις σχέσεις σου(όπως κάνουν και πολλές ελληνίδες άλλων επαγγελμάτων) καθώς λές πως άμα κάποιος δεν σου πλήρωνε τις διακοπές(και όλες τις εξόδους γενικότερα) θα τον σούταρες είναι λόγος για να μην σε σέβεται κάποιος.Όχι μόνο εσένα αλλά όλες με τα ίδια μυαλά.Πριν πας με κάποιον εκτός δουλειάς του ζητάς ΑΦΜ???Φαντάζομαι πως αν δεν έχει καλό αμάξι πάλι θα τον σούταρες ε??

Εννοείται ότι αν ένας άντρας τα χει πρέπει να πληρώνει στις εξόδους με την κοπέλα του.Αλλά το να το είναι το μεγάλο πορτοφόλι το πιο βασικό κριτήριο για τον άλλο είναι μαλακία των γυναικών.

Αν είναι να μου απαντήσεις κάτι και να αρχίσεις τα <<στο μουνί μου...>> κτλπ άστο καλύτερα.μην μπεις καν στο κόπο.
Τέλος, γενικότερα το χειρότερο σε μια γυναίκα δεν είναι να είναι πουτάνα επαγγελματικά αλλά να είναι πουτάνα στην ψυχή(όπως λέει και το γνωστό άσμα του οικονομόπουλου).
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να μας ενδιαφέρει εδώ μέσα τόσο η άποψη της Δέσποινας.
Η σχέση μας με αυτήν αρχίζει και τελειώνει στο 50άρικο (μπορεί και παραπάνω).
Στα αρχίδια μας ειλικρινά τι θέλει και από ποιον για τις διακοπές της.
Μαγκιά της που δεν το κρύβει και το λέει χύμα... αλλά στα αρχίδια μας και πάλι.
Θα πάμε μαζί της αν το θέλουμε και θα περάσουμε καλά για ένα 20-25'.
Μας ενδιαφέρει ο κώλος και τα βυζιά της εδώ μέσα και όχι οι διαπροσωπικές της σχέσεις.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
γράφω κάτι τελευταίο και προβοκατόρικο αλλά αληθινό :

πουτάνα στο επάγγελμα είναι απαραιτήτως και πουτάνα στην ψυχή ακόμα και αν είναι άψογη στην επαγγελματική της συνδιαλλαγή με τους πελάτες

επειδή δεν είναι κατανοητό αυτό απο πολλούς εκεί ακριβώς άρχεται το φαινόμενο του πιρφορισμού και ο όλος τζίρος των studio (κυρίως)


Καλό βράδυ σε όλους  ;)
 

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
γράφω κάτι τελευταίο και προβοκατόρικο αλλά αληθινό :

πουτάνα στο επάγγελμα είναι απαραιτήτως και πουτάνα στην ψυχή ακόμα και αν είναι άψογη στην επαγγελματική της συνδιαλλαγή με τους πελάτες

επειδή δεν είναι κατανοητό αυτό απο πολλούς εκεί ακριβώς άρχεται το φαινόμενο του πιρφορισμού και ο όλος τζίρος των studio (κυρίως)


Καλό βράδυ σε όλους  ;)
Ενδιαφέρον συλογισμός.....με αυτή τη λογική αυτή που επαγγέλεται λογίστρια,η ψυχή της είναι λογιστική,της κομμώτριας είναι κομμώτικη,της τηλεφωνήτριας είναι τηλεφωνική και πάει λέγοντας.........απο όλες αυτές καμία δεν είναι πουτάνα στη ψυχή!!!!πραγματικά πολύ ενδιαφέρον!!!!!!
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
αν και είδα ότι το λήξατε θα την πω και γω την γνώμη μου(γτ όλοι έχουν από μία :P).

αγαπητή kavliara-despina το ότι κάνεις αυτή την δουλεία προφανώς και δεν είναι λόγος για να μην σε σέβεται κάποιος.Αυτό είναι δεδομένο.Εφ όσον είσαι οκ σ

την δουλειά σου και δεν κοροϊδεύεις τον κόσμο δεν υπάρχει λόγος να μην σε σέβεται κάποιος ή να σε αντιμετωπίζει ως κατώτερη.

Όμως, το να έχεις τα λεφτά σαν νούμερο ένα στις σχέσεις σου(όπως κάνουν και πολλές ελληνίδες άλλων επαγγελμάτων) καθώς λές πως άμα κάποιος δεν σου πλήρωνε τις διακοπές(και όλες τις εξόδους γενικότερα) θα τον σούταρες είναι λόγος για να μην


σε σέβεται κάποιος.Όχι μόνο εσένα αλλά όλες με τα ίδια μυαλά.Πριν πας με κάποιον εκτός δουλειάς του
ζητάς ΑΦΜ???Φαντάζομαι πως αν δεν έχει καλό αμάξι πάλι θα τον σούταρες ε??













Καλησπέρα μάλλον δεν με έχεις καταλάβει καλα τι είπα....

Πουτανα στην ψυχή δεν ήμουν και δεν θα γίνω ποτε.....έχω κάνει σχέση και με άντρα που κάθε φορά που βγαιναμε πλήρωνα εγω....δεν βλέπω ποτε έναν άντρα που θα έχω δίπλα μου απο το πορτοφόλι του....γιατί δεν έχω αυτήν την ανάγκη...θέλω όμως το ίδιο να κάνει και αυτός που είναι δίπλα μου


Και όχι να μου λέει πάμε για καφέ και μετα μπορείς να πληρώσεις ΕΣΥ γιατί δεν έχω ψιλά

Με κατάλαβες η όχι αν όχι δεν πειράζει καλή καρδιά...

Εννοείται ότι αν ένας άντρας τα χει πρέπει να πληρώνει στις εξόδους με την κοπέλα του.Αλλά το να το είναι το μεγάλο πορτοφόλι το πιο βασικό κριτήριο για τον άλλο είναι μαλακία των γυναικών.

Αν είναι να μου απαντήσεις κάτι και να αρχίσεις τα <<στο μουνί μου...>> κτλπ άστο καλύτερα.μην μπεις καν στο κόπο.
Τέλος, γενικότερα το χειρότερο σε μια γυναίκα δεν είναι να είναι πουτάνα επαγγελματικά αλλά να είναι πουτάνα στην ψυχή(όπως λέει και το γνωστό άσμα του οικονομόπουλου).
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Ενδιαφέρον συλογισμός.....με αυτή τη λογική αυτή που επαγγέλεται λογίστρια,η ψυχή της είναι λογιστική,της κομμώτριας είναι κομμώτικη,της τηλεφωνήτριας είναι τηλεφωνική και πάει λέγοντας.........απο όλες αυτές καμία δεν είναι πουτάνα στη ψυχή!!!!πραγματικά πολύ ενδιαφέρον!!!!!!


Ναι πουτανα στην ψυχή είναι Μόνο μια πουτανα

Καλησπεραααααα
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να μας ενδιαφέρει εδώ μέσα τόσο η άποψη της Δέσποινας.
Η σχέση μας με αυτήν αρχίζει και τελειώνει στο 50άρικο (μπορεί και παραπάνω).
Στα αρχίδια μας ειλικρινά τι θέλει και από ποιον για τις διακοπές της.
Μαγκιά της που δεν το κρύβει και το λέει χύμα... αλλά στα αρχίδια μας και πάλι.
Θα πάμε μαζί της αν το θέλουμε και θα περάσουμε καλά για ένα 20-25'.
Μας ενδιαφέρει

ο κώλος και τα βυζιά της εδώ μέσα και όχι οι διαπροσωπικές της σχέσεις.

Συζήτηση να γίνεται και κύριος να με πουν πουτανα στην ψυχή χωρίς να με γνωρίζουν καν......


Νομίζουν ότι οι πουτανες είναι σκατοψυχες αλλα άποψη τους........

Καλησπεραα
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
γράφω κάτι τελευταίο και προβοκατόρικο αλλά αληθινό :

πουτάνα στο επάγγελμα είναι απαραιτήτως και πουτάνα στην ψυχή ακόμα και αν είναι άψογη στην επαγγελματική της συνδιαλλαγή με τους πελάτες

επειδή δεν είναι κατανοητό αυτό απο πολλούς εκεί ακριβώς άρχεται το φαινόμενο του πιρφορισμού και ο όλος τζίρος των studio (κυρίως)


Καλό βράδυ σε όλους  ;)


Δηλαδή μόνο η πουτανες είναι και πουτανες στη ζωή;;;;
Τι άλλο θα ακούσω;;;;;; :headbang: :headbang:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Συζήτηση να γίνεται και κύριος να με πουν πουτανα στην ψυχή χωρίς να με γνωρίζουν καν......


Νομίζουν ότι οι πουτανες είναι σκατοψυχες αλλα άποψη τους........

Καλησπεραα
το αστειο ειναι οτι ολο σε βριζουν αλλα ολο σου ερχονται. :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom