Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ρε μπάς και η Κέλλυ δεν έχει σκοπό να ξανάρθει και τσάμπα περιμένετε;
γυρναει.. αυτον τον καιρο εχει ενα προσωπικο προβλημα και δεν εχω ιδεα ποτε θα το λυσει..

 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
καλησπερααααααααααα σε ολουςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς...................... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:


υ.γ. επειδη ειμαι πουτανα δεν παει να πει οτι δεν ειμαι ανθρωπος και οτι δεν πρεπει να με σεβεστε............. :uglystupid:


δεσποινα οσοι δεν σε σεβονται ΘΑ ΣΕ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.288
Like
2.326
Πόντοι
456
καλησπερααααααααααα σε ολουςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς...................... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:


υ.γ. επειδη ειμαι πουτανα δεν παει να πει οτι δεν ειμαι ανθρωπος και οτι δεν πρεπει να με σεβεστε............. :uglystupid:

Καλως το τρελοκοριτσο :) :) Καλησπερα

Ο σεβασμος δεν σχετιζεται με το ειδος της εργασιας αλλα κερδιζεται με τα λογια και τις πραξεις του καθενος
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
δεσποινα οσοι δεν σε σεβονται ΘΑ ΣΕ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ

δεν κανω πλακα μιλαω σοβαρα ο μαλακας ο σταμ πεταξε μια μαλακια και βγηκαν ολοι να με κραξουν επειδη λεω την αποψη μου........οχι οτι με νοιαζει στο μουνι μου για το τι λεει ο καθενας απλα δεν ειναι ωραιο πραγμα να σε κρινουν χωρις καν να σε ξερουν αυτα....καλησπερααααααα.....



 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
δεν κανω πλακα μιλαω σοβαρα [glow=red,2,300]ο μαλακας ο σταμ[/glow] πεταξε μια μαλακια και βγηκαν ολοι να με κραξουν επειδη λεω την αποψη μου........οχι οτι με νοιαζει στο μουνι μου για το τι λεει ο καθενας απλα δεν ειναι ωραιο πραγμα να σε κρινουν χωρις καν να σε ξερουν αυτα....καλησπερααααααα.....
απανταω κανονικα, και συνεχιζεις να βριζεις..

 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
δεν κανω πλακα μιλαω σοβαρα ο μαλακας ο σταμ πεταξε μια μαλακια και βγηκαν ολοι να με κραξουν επειδη λεω την αποψη μου........οχι οτι με νοιαζει στο μουνι μου για το τι λεει ο καθενας απλα δεν ειναι ωραιο πραγμα να σε κρινουν χωρις καν να σε ξερουν αυτα....καλησπερααααααα.....


πιστευω ηρθε η ωρα να στειλεις τους ρωσσοποντιους να τριξουν τα δοντια στους αγαπουληδες του σαιτ
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Δέσποινα καταρχήν δεν είναι ωραίο να βρίζεις εδώ μέσα ανθρώπους που έχουν ευεργετήσει και σένα και το στούντιο που δουλεύεις με καθημερινές αβάντες. Δεύτερον, εσύ πρώτη πέταξες μια ψηλομύτικη ατάκα και δικαιολογημένα άκουσες ό,τι άκουσες. Σίγουρα κανείς δεν υιοθετεί το ότι επειδή κάνεις αυτή τη δουλειά δεν σε σεβόμαστε. Αλλά άστο να παει άστο, αφού εσύ ξεκίνησες να λες κουλαμάρες. Όσο για τον stam είναι θλιβερό να κάθεται να τον βρίζουν και να νομίζει ότι απλά βρέχει...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Όχι βέβαια.Αλλά και σε έβρισε και μόνο συγγνώμη δεν είπες! Τελοσπάντων. Είναι δικό σου θέμα αυτό.
ποτε ζητησα εγω συγνωμη ρε? Θα με τρελανετε?  :jerking:

ειπα οτι της εκανα χαβαλε και αυτη τσιμπησε, ολα καλα ολα οκ..


Οσο για αυτην που λεει μαλακα και μαλακα , αστην να βριζει, στα αρχιδια μου, σιγα μην πεσω εγω τοσο χαμηλα οσο ο αλλος..

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom