Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (0 μέλη και 52 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Άσε να μιλήσει κανάς άλλος για έξω ζωή, εκτός φόρουμ και τσατ Εκτοράκο, όχι και μεταξύ μας αυτά. Απλά σέβομαι κάποιους κανόνες, δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω, συν ότι βαριέμαι να αναλύω τη στιγμή που ήμουν τόσο συγκεκριμένη.

ασε ρε, τρεμεις το φυλλοκαρδι σου. μπαμ εκανε  :2funny:

γλειψε αλλο λιγο τωρα ποσο σεβεσαι τους κανονες, μη τυχον και σε μπαναρουν.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Rigo,δεν είπα ότι τις θαυμάζω για τη δουλειά τους, ή τις θεοποιώ!! Όχι, χίλιες φορές θα θαυμάσω περισσότερο κάποια που πλένει σκάλες για να ζήσει στη ζωή της.Αλλά δεν θα είμαι εγώ αυτός που θα επικρίνει τη δουλειά της κάθε κοπέλας.Σέβομαι τη δουλειά της ιερόδουλης, κατακρίνω κι απορρίπτω την ιερόδουλη όταν κουβαλάει τη νοοτροπία της δουλειάς της εκτός δουλειάς (δηλαδή το ότι επειδή έχει μουνί πρέπει να της τα σκάμε).Αυτό.
πολύ ωραία συμφωνώ σε όλα, και πολύ καλή η στάση σου φίλε μου !

με μια ένσταση , προσωπικά δεν μπορώ να σεβαστώ τις πόρνες (είτε κυριολεκτικά είτε μεταφορικά)
σίγουρα είμαι απόλυτα ευγενής μαζί τους στο δωμάτιο , αλλά ο σεβασμός είναι μια πολύ σοβαρή έννοια που εμπνεέται απο συμπεριφορές εκδιαμέτρου αντίθετες απ'αυτές της πόρνης (κατ'επάγγελμα ή μη).

και κάτι τελευταίο για να το κλείσουμε κάπως φιλοσοφικά το θέμα, με κάτι που μου ρθε...:

είναι πιο ευγενές , με το να μην είσαι ευγενικός αλλά λέγοντας την αλήθεια ως έχει
απ'το να στολίζεις με ευγενικά λόγια , κατέυφημισμόν  ένα πράγμα που στην ουσία βρωμάει και ζέχνει


αυτά και καλή συνέχεια !    
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ασε ρε, τρεμεις το φυλλοκαρδι σου. μπαμ εκανε  :2funny:

γλειψε αλλο λιγο τωρα ποσο σεβεσαι τους κανονες, μη τυχον και σε μπαναρουν.

Αν έτρεμα τόσο δε θα είχα βριστεί με μοντ, ούτε θα έλεγα ανοιχτά τη γνώμη μου για τον Αντί για το θέμα του Πλέζουρα. Μάλλον ε! Ή θα είχα άλλη στάση.
Προφανώς δε θέλω να μπαναριστώ, αλλά μια απόσταση με το τρέμω την έχει, θαρρώ.
Το άλλο το έκανες γαργάρα. :cheesy:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
πολύ ωραία συμφωνώ σε όλα, και πολύ καλή η στάση σου φίλε μου !

με μια ένσταση , προσωπικά δεν μπορώ να σεβαστώ τις πόρνες (είτε κυριολεκτικά είτε μεταφορικά)
σίγουρα είμαι απόλυτα ευγενής μαζί τους στο δωμάτιο , αλλά ο σεβασμός είναι μια πολύ σοβαρή έννοια που εμπνεέται απο συμπεριφορές εκδιαμέτρου αντίθετες απ'αυτές της πόρνης (κατ'επάγγελμα ή μη).

και κάτι τελευταίο για να το κλείσουμε κάπως φιλοσοφικά το θέμα, με κάτι που μου ρθε...:

είναι πιο ευγενές , με το να μην είσαι ευγενικός αλλά λέγοντας την αλήθεια ως έχει
απ'το να στολίζεις με ευγενικά λόγια , κατέυφημισμόν  ένα πράγμα που στην ουσία βρωμάει και ζέχνει


αυτά και καλή συνέχεια !    
Μπορεις να μου εξηγησεις γιατι δεν αξιζουν σεβασμο?τοτε πως πατε ρε ανθρωποι με αυτες.
τοτε ουτε και εσυ εισαι αξιος σεβασμου.
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
Αν έτρεμα τόσο δε θα είχα βριστεί με μοντ, ούτε θα έλεγα ανοιχτά τη γνώμη μου για τον Αντί για το θέμα του Πλέζουρα. Μάλλον ε! Ή θα είχα άλλη στάση.
Προφανώς δε θέλω να μπαναριστώ, αλλά μια απόσταση με το τρέμω την έχει, θαρρώ.
Το άλλο το έκανες γαργάρα. :cheesy:

εγω παλι δεν καταλαβα τι ειπες και φοβασαι μην σε μπαναρουν... :rolleyes: η εγω δεν τα πιανω ευκολα η εσυ φοβασαι για το τιποτα...και το τοσο το κανεις τοσο  :grin:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
εγω παλι δεν καταλαβα τι ειπες και φοβασαι μην σε μπαναρουν... :rolleyes: η εγω δεν τα πιανω ευκολα η εσυ φοβασαι για το τιποτα...και το τοσο το κανεις τοσο  :grin:

Το είπα υπερβολικά, όπως λέω τα περισσότερα εδώ μέσα.
Αν ακούς τον Εκτόρ και το κάθε Εκτόρ, δικό σου θέμα. :cheesy:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Μπορεις να μου εξηγησεις γιατι δεν αξιζουν σεβασμο?τοτε πως πατε ρε ανθρωποι με αυτες.
τοτε ουτε και εσυ εισαι αξιος σεβασμου.

μάλλον έκανα λάθος είναι άξιες σεβασμού και παραδείγματα προς μίμηση

και κάθε φορά που θα απεκκρίνω τα πλεονάζοντα σπερματικά μου υγρά , θα είναι σα να αποτίω τα σέβη μου στο εκάστοτε εκμαυλιζόμενο γύναιο

χαιρετώ  :2funny:
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
Το είπα υπερβολικά, όπως λέω τα περισσότερα εδώ μέσα.
Αν ακούς τον Εκτόρ και το κάθε Εκτόρ, δικό σου θέμα. :cheesy:

Εγω απο τα δικα σου ποστ κρινω οχι του εκτορ.. :rolleyes: στην αρχη νομιζα οτι κανεις πλακα μετα σε ειδα απανταγες με ενα πιο σοβαρο υφος και λεω τι διαολο, αλλα τελικα ισως ειχα δικιο στην αρχη τεσπα ολα κομπλε  :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
μάλλον έκανα λάθος είναι άξιες σεβασμού και παραδείγματα προς μίμηση

και κάθε φορά που θα απεκκρίνω τα πλεονάζοντα σπερματικά μου υγρά , θα είναι σα να αποτίω τα σέβη μου στο εκάστοτε εκμαυλιζόμενο γύναιο

χαιρετώ  :2funny:
ολοι οι ανθρωποι ειναι αξιοι σεβασμοι ανεξερετως εργασιας.δηλαδη οσες γαμαμε δεν πρεπει να τις σεβομαστε κιολας. :uglystupid:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εγω απο τα δικα σου ποστ κρινω οχι του εκτορ.. :rolleyes: στην αρχη νομιζα οτι κανεις πλακα μετα σε ειδα απανταγες με ενα πιο σοβαρο υφος και λεω τι διαολο, αλλα τελικα ισως ειχα δικιο στην αρχη τεσπα ολα κομπλε  :grin:

Υπερβολική είμαι σχεδόν σε ό,τι γράφω εδώ μέσα.
Απαντάω έτσι και καλά κοφτά γιατί δεν έχω διάθεση.

για αλλη ποδηλατδα σου μιλαω  :birdman:

Έλα, σουτ.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
καπου εδω αρχιζω τις αναφορες για να ληγει το σπαμ. μια αναφορα δηλαδη γιατι μια ειναι η εντελως ασχετη. και παρασυρει και αλλα μελη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom