Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (0 μέλη και 37 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Πω πω, τι έγινε εδώ ρε, και γαμώ τις φιλοσοφικές συζητήσεις έγινε με το που έφυγα!

ρουφιανισταν το καναμε εδω  :2on1:

Δε θα ξαναρουφιανέψω! (θα προσπαθήσω τουλάχιστον)  :grin:.

Α και ριγκορμόρτης, για την θεωρία σου ότι οι πουτάνες δεν αξίζουν σεβασμού διαφωνώ. Όλοι οι εργαζόμενοι αξίζουν σεβασμού, ίσως έχουν περισσότερο σεβασμό και ανταμοιβή στην δουλειά τους απ' ότι αξίζουν αλλά δεν είναι και οι μόνες/μόνοι στους οποίους συμβαίνει κάτι τέτοιο, μπορώ να σου φέρω παραδείγματα αθλητών, ηθοποιών, κλπ.(που όλος τυχαίως μπλέκουν και τα μπούτια τους αυτοί μεταξύ τους στο τέλος  :rolleyes:). Το όλο σύστημα του καπιταλισμού που υποθέτει ότι αν το αξίζεις θα αμοιφθείς είναι λίγο καμμένο χαρτί αν θες, διότι τα παραδείγματα ανθρώπων που ίσως δεν το άξιζαν όσο άλλων συνανθρώπων τους και τους βλέπεις να πάνε μπροστά είναι πάμπολα για να τα απαριθμήσεις. Κοινώς καλύτερα να τα βάλεις με την κοινωνία παρά επιλεκτικά με τις πουτάνες. Αυτά.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
καπου εδω αρχιζω τις αναφορες για να ληγει το σπαμ. μια αναφορα δηλαδη γιατι μια ειναι η εντελως ασχετη. και παρασυρει και αλλα μελη.

Χαχαχαχαχαχα
Με τόση ζέστη κι εγώ τρέμω ήδη. :cheesy:

edit: Άσχετος είσαι κι εσύ, μιας και δεν πας σε μπουρδέλα/στούντιο/κτλ.  :idiot:
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
Μπορει να ειμαι και λαθος.Παντα πιστευα οτι τον σεβασμο τον κερδιζουν οι πραξεις,και οχι η εργασια του καθε ανθρωπου.

δικο μου λαθος...ηθελα να μαυρισω το "ολοι οι ανθρωποι ειναι αξιοι σεβασμοι"...κατι που δεν ισχυει ουτε στο ελαχιστο κατα την γνωμη μου...το επαγγελμα δεν με ενδιαφερει, αν καποιος ειναι αξιος σεβασμου τοτε οτι επαγγελμα και να κανει αν ειναι νομιμο τοτε και παλι αξιος σεβασμου ειναι...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Χαχαχαχαχαχα
Με τόση ζέστη κι εγώ τρέμω ήδη. :cheesy:

edit: Άσχετος είσαι κι εσύ, μιας και δεν πας σε μπουρδέλα/στούντιο/κτλ.  :idiot:

ξαδέλφη τι γυρέυεις εδώ, ενημερώνεσαι για τα προγράμματα;
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
σταματακη....μαρουλι σε πηγε το δεσποινακι  :zfuck: :zfuck: :zfuck:

γινε νωντοσαολιν να μαθεις να αντιμετωπιζεις τετοιες καταστασεις  :birdman:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Καλημέρα σ' όόόόόόλη την παρέα ! σας χαιρέτησα ? δεν σας χαιρέτησα ? τί κάνετε ? καλά ευχαριστώ !!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Καλημέρα ;)

μέχρι τις 17:00 στο studio Aλεξάνδρα + Μπέτυ + Πάμελα  :smitten: :smitten: :smitten:


 

   




 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
κελλυ κελλυ εισαι δω  :sunglasses:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
καλησπερααααααααααα σε ολουςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς...................... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:


υ.γ. επειδη ειμαι πουτανα δεν παει να πει οτι δεν ειμαι ανθρωπος και οτι δεν πρεπει να με σεβεστε............. :uglystupid:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
καλησπερααααααααααα σε ολουςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς...................... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:


υ.γ. επειδη ειμαι πουτανα δεν παει να πει οτι δεν ειμαι ανθρωπος και οτι δεν πρεπει να με σεβεστε............. :uglystupid:
δεν ειπε κανεις τιποτα τετοιο..

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom