Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Ευχαριστησή μου, αγαπητέ CHEYENNE............................



αλλά μόνο για μπάνιο,γιατί τσάρκα από εβδομάδα,και μου έχει λείψει.......2 και σήμερα..... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
πειράζει να πάρω τη θέση σου προσωρινα για σήμερα??
 

zidane68

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
389
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
πειράζει να πάρω τη θέση σου προσωρινα για σήμερα??
Λαγέ μόνο για σήμερα...................................


αλλά κοίταξε να μάθεις και τίποτα από τον "[size=16pt]ΠΡΩΤΟΠΟΡΟ[/size]"  ;) ;) ;) ;)
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Λαγέ μόνο για σήμερα...................................


αλλά κοίταξε να μάθεις και τίποτα από τον "[size=16pt]ΠΡΩΤΟΠΟΡΟ[/size]"  ;) ;) ;) ;)
μα??? δεν μαθαίνω??πλάκα κάνεις?? :huh: :huh: έχω κάνει φανερές προόδους...α!!! εσύ μου χρωστάς κάποιες εξηγήσεις... ;) ;) ;) ;)
 

LAMB

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
46
Κριτικές
41
Like
75
Πόντοι
10
Ρε τυπε εσυ επικοινωνεις με τον κωλο,και μιλας για πορδες,αλλο και αυτο. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μαζί μου ασχολείσαι
πολύ μαλάκας είσαι...
(Δημώδες)

Πόσο σκατά πρέπει να είναι η προσωπική σου ζωή για να μην έχεις τίποτα καλύτερο να κάνεις στις 4 τα ξημερώματα από το να σχολιάζεις τα λόγια τρίτου που δεν απευθύνονται σε σένα και δεν σε αφορούν. Έβαλες και τέσσερα εμότικονς να ξεκαρδίζονται για να καταλάβουμε ότι έγραψες κάτι φοβερά αστείο. Άντε, η stand-up comedy σε περιμένει!
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Α ρε Μπέτυ με τα ωραία σου...
Μπέτυ - Δέσποινα νομίζω έχουνε χημεία μαζί και στην παρέα πέρα απο το δωμάτιο..(γιαυτο τις βλέπω μαζί στις βάρδιες)

Αντζελα θα κάνεις κανα event φέτος το καλοκαιρι όπως πέρυσι...ή είναι πιο δύσκολα φέτος τα πράγματα?

Πολύ μαρεσει η καινουργια φωτογράφηση των κοριτσιών...
(οι φωτογραφήσεις τους είναι πάντα up-to-date)

 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
Η αλήθεια αποδεικνύεται ότι πονάει γι'αυτό είναι γοητευτική!

με έκπληξη παρατηρώ ότι με κάνετε για 50 χρονών , αλλά είμαι 25.
το ξεκαθάρισα ότι δεν θέλω να φαίνομαι αγενής ή να προσβάλω τους ανθρώπους
αλλά η αλήθεια πολλές φορές είναι δυσάρεστη ενώ τα ψέμματα ευχάριστα, έτσι είναι η ζωή δυστυχώς.

μάλλον ήταν λάθος να εκφράσω την γνώμη μου γιατί πολλά πράγματα είναι καλύτερο να μην λέγονται
αλλά αντ'αυτού να καλύπτονται από ψευτο-ευγένειες, ώστε να χαροποιούνται άπαντες.

καλή συνέχεια και σίγουρα δεν θα ξαναγράψω εδώ


τυπε το λαθος με εσενα ειναι που νομιζεις οτι η γνωμη σου ειναι ντε και καλα η αληθεια και δεν δεχεσαι καμια αντιπαραθεση για αυτην... :idiot:
αφου λες που λες μια μαλακια πες τουλαχιστον οτι αυτη ειναι η γνωμη σου και μονο αυτο...το τι πιστευεις δεν παει να πει οτι ισχυει κιολας.. :jerking:
 

Επισκέπτης
22 ετών τι είναι μωρό??τώρα βγήκε από την κούνια??
εγώ που είμαι συνομήλικος της μπορώ να πω(όπως και την είπα) την γνώμη μου??

επίσης δεν με τσούζει το τι γουστάρει η δέσποινα και η κάθε δέσποινα και ούτε θέλω να το παίξω το σωστός ούτε τίποτα...απλά όταν κάποιος λέει κάτι δημόσια μπορεί να υποστεί και τον αντίλογο.από τι φαίνεται έκανα λάθος που έκατσα και απάντησα σοβαρά στην δέσποινα όπως θα απάνταγα και σε μια συνομίληκη της(κατά την γνώμη μου δεν έχει το ακαταλόγιστο λόγω ηλικίας) εκτός της δουλειάς σας.δεν θα ξαναγίνει...μόνο αποθεωτικά λόγια από εδώ και πέρα...

στα μόνα που έχεις δίκιο είναι σε αυτά γι αυτούς που την προσέβαλλαν ή σας υποτιμούν λόγω του επαγγέματος σας.

Ὡραῖον ψευδώνυμον.
 

LAMB

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
46
Κριτικές
41
Like
75
Πόντοι
10
Πες τα Χρυσόστομε μ' αυτό το όνειρο όλοι ζούμε (τρόπος του λέγειν...). Ελπίζω να λυγίσει και το Δεσποινάκι κάτω απ' τη λαϊκή απαίτηση όπως είχε γίνει παλιότερα και με την Αλεξάνδρα, την Ελένη, τη Νεφέλη και κυρίως την αλησμόνητη Αναστασία ;)
[/quote]

Είπες Αναστασία... Τι αρχόντισσα και αυτή! Γιατί ρε γαμώτο εξαφανίστηκε;
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
η δεσποινα σε γαμησε χθες μαν  :-

εγω και ο νωντας σε παμε μαρουλι καθε μερα  :2on1:

καλα σε ριαλ φαση σας στελνω αδιαβαστους, απλα δεν θελω να βρεθουμε μην σας κανω ρομπα που σας πιασανε προχτες αγκαλια κοντα στο στρατοδικειο  :birdman: :birdman: :birdman:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
καλα σε ριαλ φαση σας στελνω αδιαβαστους, απλα δεν θελω να βρεθουμε μην σας κανω ρομπα που σας πιασανε προχτες αγκαλια κοντα στο στρατοδικειο  :birdman: :birdman: :birdman:
το νωντα τον περασανε στρατοδικειο γιατι γαμησε εναν αγαπουλη λοχια  :2on1:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom