Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
καλησπέρααα!! :-* :-* :-*καλα που εχουμε και σας και αλλαζει λιγο το σκηνικό  :grin: :zfuck:

ε μα έχουμε βαρεθεί να διαβάζουμε συνεχεια τα είδηα έλεος ..... άλλο είναι να κούσταρης κάποια που ευχαριστιέσαι το sex και άλλο να πέσεις με τα μούτρα και να γίνεσαι ενοχλητικός ..... εγώ αυτό πιστεύω   :think:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.310
Πόντοι
25.467
μα άλλο να φερόμαστε καλά και ευγενικά .... μας περνάνε για γκόμενες :jerking: ...είπαμε αυτό είναι η δουλειά μας  παν απ όλα ;) ;)

Δείτε. Υπάρχουν και ορισμένοι που μπορεί να παρεξηγήσουν μια φιλική συμπεριφορά και να την δούν ως κάτι παραπάνω. Έγκειται στην κάθε κοπέλα το κατα πόσον καθιστά σαφές αυτό που διατυπώσατε.


μονο εμενα αγαπατε για αγαπο πολι Ρδ

σασ σχωλασαναι απω τω σκαραβαίω;
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
  ε ναι, η ελεντισα ως ταυρος στο ζωδιο εχει το χαρισμα να ηρεμει τα πνευματα ασχετα με το αν αυτα εχουν οξυνθει  :sunglasses:
δεν είμαι ταύρος κριός είμαι  :P :P :P
και για "φτο" κάθομαι μακριά από του ενοχλητικούς ;) ;) ;)
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
δεν είμαι ταύρος κριός είμαι  :P :P :P
και για "φτο" κάθομαι μακριά από του ενοχλητικούς ;) ;) ;)
Την καλησπερα μου στην Ελενη και μια καληνυχτα σε ολους και σε ολες !!!

Καλα να περνατε !!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
δεν είμαι ταύρος κριός είμαι  :P :P :P
και για "φτο" κάθομαι μακριά από του ενοχλητικούς ;) ;) ;)
με ξεφτυλισες  :rolleyes:


το θεμα ειναι οτι μερικες εκει μεσα ειναι πολυ ομορφες και παρασυρονται παρα πολοι  :grin: :grin: :cheesy:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Τι να πει και η Άντζελα που από τη μια πλήρωσε τα κερατιάτικα του Καραβελ, και από την άλλη τρέχει να συμμαζέψει και το προσωπικό και την πελατεία.





ΚΟΛΑΣΗ!
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
Δείτε. Υπάρχουν και ορισμένοι που μπορεί να παρεξηγήσουν μια φιλική συμπεριφορά και να την δούν ως κάτι παραπάνω. Έγκειται στην κάθε κοπέλα το κατα πόσον καθιστά σαφές αυτό που διατυπώσατε.
μα προσπαθούμε να είμαστε όσο πιο φιλικές γιατί και πελάτης να νιώθει πιο καλά και πιο άνετα

δεν νομίζω να φταίμε και από πάνω :think: :think:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Τι να πει και η Άντζελα που από τη μια πλήρωσε τα κερατιάτικα του Καραβελ, και από την άλλη τρέχει να συμμαζέψει και το προσωπικό και την πελατεία.





ΚΟΛΑΣΗ!
Λεω να της στειλω εναν πουστη για τσατσο που εχω εδω στην γειτονια
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
ε μα έχουμε βαρεθεί να διαβάζουμε συνεχεια τα είδηα έλεος ..... άλλο είναι να κούσταρης κάποια που ευχαριστιέσαι το sex και άλλο να πέσεις με τα μούτρα και να γίνεσαι ενοχλητικός ..... εγώ αυτό πιστεύω   :think:
Να σε ρωτήσω λόγω εμπειρίας... Αν η κοπελιά δείχνει να γουστάρει και αυτή αλλά δεν θέλει να μπλέξει την δουλειά με την ευχαρίστηση (συγκεκριμένα είπε ότι θέλει να έχει ζωή και εκτός δουλειάς, προφανώς με άτομα που δεν γνωρίζουν την δουλειά της φαντάζομαι). Θα ήταν κακό να την ξαναεπισκεφτώ ή να ξαναπροσπαθήσω να της μιλήσω ξανά για ραντεβού εκτός δουλειάς; Χημεία δείχνει να υπάρχει μεταξύ μας αλλά από εκεί και πέρα είμαι λίγο προβληματισμένος, τείνω να την επισκεφτώ ξανά αλλά να μην αναφέρω τίποτα σχετικό.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.310
Πόντοι
25.467
μα προσπαθούμε να είμαστε όσο πιο φιλικές γιατί και πελάτης να νιώθει πιο καλά και πιο άνετα

δεν νομίζω να φταίμε και από πάνω :think: :think:

Δεν ενούσα κάτι τέτοιο. Απλώς έγραψα δεν μπορούμε να αποκλείσουμε την πιθανότητα κάποιος πελάτης να παρεξηγήσει αυτήν την φιλικότητα. Νομίζω πως κάθε κοπέλα έχει τον δικό της τρόπο για να βάλει τα πράγματα στην θέση τους χωρίς να παίρνει δημοσιότητα και "επικές" διαστάσεις το θέμα.  
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
την καλησπέρα σε πλούς :-* :-* :-* :-* :-*
θα ήθελα να πω το εξής ότι οποια κοπέλα που κάνει αυτό το επάγγελμα ..... του πελάτη νομίζω πως του ενδιαφέρει να περάσει καλά  ;) και όχι να ασχοληθεί με τα προσωπικά τις κάθε κοπέλες ....  :think: :think: :think: :think:
gt παρατήρησα πως είχε γίνει θέμα ........

καλησπέρα ελένη :-*

συμφωνώ μαζί σου και κακώς ρώτησα τη Δέσποινα, αλλά ξέρεις κάτι; εκείνη πότε ενδιαφέρθηκε να περάσω καλά; όταν ασχολιότανε με τις ώρες με το δωμάτιο; όταν χάζευε την τηλεόραση μόνη της;

εγώ κέρδισα το διαγωνισμό και όχι η Δέσποινα, αυτό δεν είχε κατάλαβει.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
καλησπέρα ελένη :-*

συμφωνώ μαζί σου και κακώς ρώτησα τη Δέσποινα, αλλά ξέρεις κάτι; εκείνη πότε ενδιαφέρθηκε να περάσω καλά; όταν ασχολιότανε με τις ώρες με το δωμάτιο; όταν χάζευε την τηλεόραση μόνη της;

εγώ κέρδισα το διαγωνισμό και όχι η Δέσποινα, αυτό δεν είχε κατάλαβει.
γιατί δεν βλέπατε μαζί τηλεόραση? :think:
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
Να σε ρωτήσω λόγω εμπειρίας... Αν η κοπελιά δείχνει να γουστάρει και αυτή αλλά δεν θέλει να μπλέξει την δουλειά με την ευχαρίστηση (συγκεκριμένα είπε ότι θέλει να έχει ζωή και εκτός δουλειάς, προφανώς με άτομα που δεν γνωρίζουν την δουλειά της φαντάζομαι). Θα ήταν κακό να την ξαναεπισκεφτώ ή να ξαναπροσπαθήσω να της μιλήσω ξανά για ραντεβού εκτός δουλειάς; Χημεία δείχνει να υπάρχει μεταξύ μας αλλά από εκεί και πέρα είμαι λίγο προβληματισμένος, τείνω να την επισκεφτώ ξανά αλλά να μην αναφέρω τίποτα σχετικό.
τι να σου πω ματια μου η κάθε κοπέλα έχει το τρόπο τις να εκφραστή όπως το λέει και ο ΚΎΡΙΟΣ πιο κάτω αν η κοπέλα σε γουστάρει είναι κάτι και που φαίνεται και που το δείχνει κιόλας τώρα από  κι και πέρα σεη ξέρεις να βγάλεις σιμπεραζμα  μονος σου ;)
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
την καλησπέρα σε πλούς :-* :-* :-* :-* :-*
θα ήθελα να πω το εξής ότι οποια κοπέλα που κάνει αυτό το επάγγελμα ..... του πελάτη νομίζω πως του ενδιαφέρει να περάσει καλά  ;) και όχι να ασχοληθεί με τα προσωπικά τις κάθε κοπέλες ....  :think: :think: :think: :think:
gt παρατήρησα πως είχε γίνει θέμα ........

Καλησπέρα Ελένη.
Πολλά  :-* :-* :-* :-* :-* :-*
και καλή δουλειά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom