Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
ε μα έχουμε βαρεθεί να διαβάζουμε συνεχεια τα είδηα έλεος ..... άλλο είναι να κούσταρης κάποια που ευχαριστιέσαι το sex και άλλο να πέσεις με τα μούτρα και να γίνεσαι ενοχλητικός ..... εγώ αυτό πιστεύω   :think:

εγώ από τη Δέσποινα μόνο το σεξ έχω ευχαριστηθεί, σχεδόν ποτέ δεν έχουμε κάνει μια κουβέντα της προκοπής...

και απορώ αφού ισχυεί αυτό, γιατί νομίζει ότι θέλω σχέση μαζί της.  :think:

κι αν δεν περνάγαμε καλά μαζί και δεν ευχαριστιότανε το σεξ, δε θα με κράταγε 5 μήνες τώρα, 40 φορές έχουμε κάνει σεξ!
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
δε γούσταρα ρε φίλε. ας κάναμε μια βόλτα, ας μιλάγαμε, πρέπει ντε και καλά να γουστάρω να δω το Θέμο;  :think:
ρε μαν θα το βλέπατε δίπλα δίπλα, κάποια στιγμή θα την έπιανες αγκαλιά, χαχαχούχα κτλ θα ήταν πιο εύκολο να περάσεις στο παρασύνθημα νομίζω, εκτός αν δεν είχε καμία πρόθεση εξ αρχής να κάνει τίποτα μαζί σου οπότε πάσο :huh:
 

joebicurious69

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2012
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
την καλησπέρα σε πλούς :-* :-* :-* :-* :-*
θα ήθελα να πω το εξής ότι οποια κοπέλα που κάνει αυτό το επάγγελμα ..... του πελάτη νομίζω πως του ενδιαφέρει να περάσει καλά  ;) και όχι να ασχοληθεί με τα προσωπικά τις κάθε κοπέλες ....  :think: :think: :think: :think:
gt παρατήρησα πως είχε γίνει θέμα ........

Καλησπέρα sexy-eleni
:kissass: :kissass: :kissass:
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.288
Like
2.326
Πόντοι
456
δε γούσταρα ρε φίλε. ας κάναμε μια βόλτα, ας μιλάγαμε, πρέπει ντε και καλά να γουστάρω να δω το Θέμο;  :think:

Γιατι τι εχει ο Θεμος :think:  :2funny: :2funny:

Φιλκα παντα και περα απο την πλακα και διαβαζοντας καμια 20αρια σελιδες η μονη λυση ειναι να κοψεις τελειως απο το ΡΔ και να βρεις μια κοπελιτσα.Σχολιο για το τι εγινε δεν θα κανω εξαλλου εχουν ειπωθει τοσα που ο καθενας μπορει να βγαλει συμπερασμα  ;)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.310
Πόντοι
25.467
εγώ από τη Δέσποινα μόνο το σεξ έχω ευχαριστηθεί, σχεδόν ποτέ δεν έχουμε κάνει μια κουβέντα της προκοπής...

και απορώ αφού ισχυεί αυτό, γιατί νομίζει ότι θέλω σχέση μαζί της.  :think:

κι αν δεν περνάγαμε καλά μαζί και δεν ευχαριστιότανε το σεξ, δε θα με κράταγε 5 μήνες τώρα, 40 φορές έχουμε κάνει σεξ!

Αντικρούεστε μόνος σας. Πιό πάνω έχετε γράψει κάτι για ψυχρή επαγγελματία.
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
καλησπέρα ελένη :-*

συμφωνώ μαζί σου και κακώς ρώτησα τη Δέσποινα, αλλά ξέρεις κάτι; εκείνη πότε ενδιαφέρθηκε να περάσω καλά; όταν ασχολιότανε με τις ώρες με το δωμάτιο; όταν χάζευε την τηλεόραση μόνη της;

εγώ κέρδισα το διαγωνισμό και όχι η Δέσποινα, αυτό δεν είχε κατάλαβει.
άκου ορέστη-κυ σε ξέρω ...
με όσα την ειδα  εχτές την δέσποινα ήρθε με πολύ διάθεση και πολύ ωραία ντυμένη γιατί αυτό δεν θα το άφηνε ούτε η άντζελα ;;; αλλα με όσα ξέρω είσαι πιεστικός υπήρχαν τόσα πράγματα να κάνετε και λογικό είναι να κάτσει να ξεκουραστεί η "κολπελα" όταν εσύ έκανες δυο φορες sex μέσα σε μια ώρα ως παράδειγμα ..να ασχολιόσουν με την σαμπάνια με τα φρούτα που είχατε εκεί και όχι με τα προσωπικά .... λογικό είναι η κοπέλα να θέλει να χαζεύει και να vagli φωτογραφία το δωμάτιο
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Τι να πει και η Άντζελα που από τη μια πλήρωσε τα κερατιάτικα του Καραβελ

ποια κερατιατικα ρε τυπε μας δουλευεις? 17 συνεδρειες επι τουτου αγορασε ο αγαπιος ορεστης για κανε τα νουμερα
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
τι να σου πω ματια μου η κάθε κοπέλα έχει το τρόπο τις να εκφραστή όπως το λέει και ο ΚΎΡΙΟΣ πιο κάτω αν η κοπέλα σε γουστάρει είναι κάτι και που φαίνεται και που το δείχνει κιόλας τώρα από  κι και πέρα σεη ξέρεις να βγάλεις σιμπεραζμα  μονος σου ;)

κάθε κοπέλα είναι διαφορετικη. μερικές είναι πιο δεκτικές σε αυτά τα πράγματα, τουλάχιστον για φιλίες... άλλες δεν είναι καθόλου... μιλάω εκ πείρας...  ;)
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
τι να σου πω ματια μου η κάθε κοπέλα έχει το τρόπο τις να εκφραστή όπως το λέει και ο ΚΎΡΙΟΣ πιο κάτω αν η κοπέλα σε γουστάρει είναι κάτι και που φαίνεται και που το δείχνει κιόλας τώρα από  κι και πέρα σεη ξέρεις να βγάλεις σιμπεραζμα  μονος σου ;)
Έγινε ευχαριστώ. Θα πρέπει να το σκεφτώ καλά ...
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
άκου ορέστη-κυ σε ξέρω ...
με όσα την ειδα  εχτές την δέσποινα ήρθε με πολύ διάθεση και πολύ ωραία ντυμένη γιατί αυτό δεν θα το άφηνε ούτε η άντζελα ;;; αλλα με όσα ξέρω είσαι πιεστικός υπήρχαν τόσα πράγματα να κάνετε και λογικό είναι να κάτσει να ξεκουραστεί η "κολπελα" όταν εσύ έκανες δυο φορες sex μέσα σε μια ώρα ως παράδειγμα ..να ασχολιόσουν με την σαμπάνια με τα φρούτα που είχατε εκεί και όχι με τα προσωπικά .... λογικό είναι η κοπέλα να θέλει να χαζεύει και να vagli φωτογραφία το δωμάτιο

ναι βρε ελενη μου, συμφωνω με ολα αυτα και πραγματικα φανηκε να εχει πολυ καλη διαθεση οταν εφτασε. και μεχρι αργα το βραδυ ειχε πολυ καλη διαθεση, αλλα οταν κουραστηκε, εκανε τα δικα της. εγω δεν ηθελα να δω τηλεοραση, τι να κανουμε; δεν της ειπα να κανουμε σεξ, της ειπα να κανουμε κατι αλλο και θυμωσε!

επειδη ακριβως με ξερεις, ξερεις οτι δε θα την εβαζα να κανουμε σεξ με το ζορι παλι...

και με το κρασι, οχι σαμπανια, που ειχαμε, αφου δεν πινει η δεσποινα, ουτε εγω πινω, γιατι να το ανοιγαμε; και φρουτα αμα ηθελε γιατι δεν πηρε; ηθελε να της τα καθαρισω εγω; εγω οταν εφυγα εφαγα τα φρουτα, εγω την εμποδιζα να φαει;

δεν ειμαι ο γκομενος της να την ταϊζω στο στομα!  :headbang:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
βρε μαλακα ορεστη. επειδη εχεις αρχισει και σπας σοβαρα αρχιδια.
ντε και καλα φαγωθηκες να αγορασεις κατι που δεν αγοραζεται και ουτε και στο εταξε καμια οτι στο πουλαει.
νταξει τωρα? αντε ξεκολα να δουμε και κανα αλλο θρεντ  :grin:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
ρε μαν θα το βλέπατε δίπλα δίπλα, κάποια στιγμή θα την έπιανες αγκαλιά, χαχαχούχα κτλ θα ήταν πιο εύκολο να περάσεις στο παρασύνθημα νομίζω, εκτός αν δεν είχε καμία πρόθεση εξ αρχής να κάνει τίποτα μαζί σου οπότε πάσο :huh:

μωρε καναμε οτι ητανε να κανουμε, ωχου... το σκηνικο εγινε στο τελος... και τι αγκαλιτσες και τετοια μου λες, πριν και μετα το σεξ κραταμε παντα αποσταση ασφαλειας...
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Αντικρούεστε μόνος σας. Πιό πάνω έχετε γράψει κάτι για ψυχρή επαγγελματία.

δεν αντικρούομαι μόνος μου αγαπητέ μου, η ίδια άλλοτε έχει πει ότι περνάμε πολύ καλά, για αυτό δε με έχει διώξει τόσο καιρό (συν ότι είμαι καλό παιδί λέει).

η ίδια πάλι έχει πει άλλη φορά ότι εφόσον έρχομαι και ακουμπάω τα λεφτά μου δεν μπορεί να μου αρνηθεί.

δεν ξέρω τι από τα δύο είναι περισσότερο αλήθεια τελικά; θα φανεί μάλλον τώρα...
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Ορέστη μη στενοχωριέσαι ..............................................................



Υπάρχει γιατρικό!

Ζήτα από τον Ινδιάνο να σου γνωρίσει τη Ντενισσα!

Βγαλτη για ένα καφέ και μόλις βολεύει η κουβέντα ρώτα τη γιατί εγινε πουτάνα.

Θα σταματήσει την κουβέντα στις άλλες εκλογές!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.310
Πόντοι
25.467
δεν αντικρούομαι μόνος μου αγαπητέ μου, η ίδια άλλοτε έχει πει ότι περνάμε πολύ καλά, για αυτό δε με έχει διώξει τόσο καιρό (συν ότι είμαι καλό παιδί λέει).

η ίδια πάλι έχει πει άλλη φορά ότι εφόσον έρχομαι και ακουμπάω τα λεφτά μου δεν μπορεί να μου αρνηθεί.

δεν ξέρω τι από τα δύο είναι περισσότερο αλήθεια τελικά; θα φανεί μάλλον τώρα...

Δείτε αξιότιμε κύριε.

Όπως σας ανέφερε και ο αγαπητός Εκτωρ, έχετε αρχίσει να μας ζαλίζετε το θυμιατό. Δεν υπαινίσομαι ότι το κάνετε επι τούτου. Απλώς νομίζω ότι επειδή τα γεγονότα είναι ακόμα νωπά, δράτε κάτω από συναισθηματική φόρτιση. Αφήστε να περάσει λίγος καιρός για να δείτε τα πράγματα και από κάποια απόσταση,  και το ξαναπιάνουμε αν θέλετε.
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
βρε μαλακα ορεστη. επειδη εχεις αρχισει και σπας σοβαρα αρχιδια.
ντε και καλα φαγωθηκες να αγορασεις κατι που δεν αγοραζεται και ουτε και στο εταξε καμια οτι στο πουλαει.
νταξει τωρα? αντε ξεκολα να δουμε και κανα αλλο θρεντ  :grin:

μωρέ τι λες; επικοινωνείς;

δηλαδή με συγχωρείς, αν εσύ πήγαινες με κάποια στο ξενοδοχείο τι ακριβώς θα ήθελες να κάνεις;

αν δεν την ήξερες, μόνο σεξ, αν την ήξερες, κουβεντούλα, χαδάκια, τηλέοραση μέσα, οκ, αλλά σκέτο τηλεόραση και σε απόσταση ασφαλείας; μωρέ που ακούστηκε!

για αυτό και γω λέω ότι αμφιβάλλω πολύ αν ήθελε να περάσω εγώ καλά... τεσπά...

και συ αν είχες χαλάσει ένα σκασμό λεφτά για να περάσεις μια βραδιά όπως την ήθελες εσύ, με πολύ σεξ και χάδια και κουβεντούλα χαλαρή περί ανέμων και υδάτων, το ίδιο άσχημα θα αντιδρούσες!

δεν ξέρω αν θα έγραφες κατεβατά, αλλά θα δάγκωνες και συ σίδερα!  :headbang:

δεν μπορείς να φέρεσαι φιλικά όταν σε συμφέρει και επαγγελματικά όταν πάλι σε συμφέρει! πόσο πιο λιανά να το πω;   :idiot:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom