Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
μια τελευταια ερωτηση απο αυτα που εγραψες καταλαβα οτι θες να κανουμε ΜΟΝΟ σεξ αλλα δεν καταλαβες οτι το νοημα της βραδιας ηταν να κανουμε διαφορετικα πραγματα......αλλα δεν πειραζει εγω σε συνχωρω για ολα αλλα δεν μπορω να σε ξαναδεχτω γιατι εισαι κολλημενος μαζι μου και οσο και να σου λεω οτι δεν ΘΕΛΩ ΣΧΕΣΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ εσυ επιμενεις.......

εισαι πολυ καλο παιδι αλλα εγω δεν ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ....σου ευχομαι τα καλυτερα στη ζωη σου και να εχεις μια ωραια ζωη και μακαρι να βρεις το αλλο σου μισο συντομα για να ηρεμησεις......φιλια

κλείνω με αυτή την όμορφη παράθεση πάλι και κρατάω αυτά τα ωραία που είπες γιατί μόνο αυτά θέλω να θυμάμαι.. τα περισσότερα από τα υπόλοιπα ήταν για μένα σκουπίδια, σόρυ κιόλας...

όμως κάνεις λάθος, δε θέλω σχέση μαζί σου, γιατί δεν καταλαβαίνεις λέξη από όσα λέω και είσαι πολύ ο εαυτούλης σου γενικά, πράγμα που δε θέλω να έχει η κοπέλα που είναι δίπλα μου.

και δεύτερον, δε θέλω να βρω κανένα έταιρον ήμισυ, γιατί πολύ απλά δεν πιστεύω σε αυτά. ο καθένας πρέπει να είναι πρώτα καλά με τον εαυτό του και μια σχέση δεν είναι το παν, όπως νομίζεις εσύ από όσο έχω καταλάβει...

χαίρομαι που είμαι ο μόνος άνδρας που γνώρισα και τη Δέσποινα και την κοπέλα που κρύβεται πίσω από τη Δέσποινα... κι ας μου βγήκε σε κακό... δεν το μετανιώνω...

καλά να είσαι και καλά να περνάς...

Είμαι ο Ορέστης και μόλις τελείωσα! χωρίς κλάψες! BYE BYE! :grin:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
εαν δεν ηθελες κατι παραπανω απο την δεσποινα φιλε ορεστη

δεν θα καθοσουν εδω να λυσεις το μακεδονικο..

 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Νταξει Ορεστη τελειωσες επιτελους;
Τελειωσε και το τζονι να φανταστω.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
%CE%91%CE%BB%CE%B5%CE%BE%CE%B1%CE%BD%CE%B4%CF%81%CE%BF%CF%82-%CF%80%CE%B5%CF%84%CF%81%CE%B9%CE%B4%CE%B7%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CF%85%CF%84%CE%BF-DVD.jpg

σωστός ο ξαδελφίτος!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ο κληρος που ηταν ο μονος που δεν ειχαμε κανει σεξ και ειχαμε μπει στο δωματιο για να τα βρουμε μετα απο καυγα...

ρε παιχτουρι φευγω ξαναγυριζω και ακομα κλαουριζεις  :tickedoff:

καλα νταξει ολα ταχεις κανει τελικα. μεχρι και να πληρωσεις δωματιο για κουβεντα 20 λεπτων. ορεστη εισαι πολυ χαμουρης τυπε.
υ.γ. στο λεω με συμπαθεια γιατι εισαι συμπαθητικος σαν κουταβακι αλλα να ξερεις για το καλο σου αν σε ειχα σε ενα δωματιο θα σε ξεματωνα στο ξυλο με τηλεφωνικο καταλογο. να συνελθεις.
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
ρε παιχτουρι φευγω ξαναγυριζω και ακομα κλαουριζεις  :tickedoff:

καλα νταξει ολα ταχεις κανει τελικα. μεχρι και να πληρωσεις δωματιο για κουβεντα 20 λεπτων. ορεστη εισαι πολυ χαμουρης τυπε.
υ.γ. στο λεω με συμπαθεια γιατι εισαι συμπαθητικος σαν κουταβακι αλλα να ξερεις για το καλο σου αν σε ειχα σε ενα δωματιο θα σε ξεματωνα στο ξυλο με τηλεφωνικο καταλογο. να συνελθεις.
ουτε ο τσακ νορισ νασουνα
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
μην πειράζετε τον Ορέστη ρε εχει καρδιά ο άνθρωπος και πονάει. Ακόμα και ο Τσάκ Νορρις θα είχε συγκινηθεί με τις περιπέτειες του Ορέστη.
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
την καλησπέρα σε πλούς :-* :-* :-* :-* :-*
θα ήθελα να πω το εξής ότι οποια κοπέλα που κάνει αυτό το επάγγελμα ..... του πελάτη νομίζω πως του ενδιαφέρει να περάσει καλά  ;) και όχι να ασχοληθεί με τα προσωπικά τις κάθε κοπέλες ....  :think: :think: :think: :think:
gt παρατήρησα πως είχε γίνει θέμα ........
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
την καλησπέρα σε πλούς :-* :-* :-* :-* :-*
θα ήθελα να πω το εξής ότι οποια κοπέλα που κάνει αυτό το επάγγελμα ..... του πελάτη νομίζω πως του ενδιαφέρει να περάσει καλά  ;) και όχι να ασχοληθεί με τα προσωπικά τις κάθε κοπέλες ....  :think: :think: :think: :think:
gt παρατήρησα πως είχε γίνει θέμα ........
πολι καλι κιρια εμισ αγαπαμε το ΡΔ κε ιστε ι καλιτερε κοπελε

δε ιεν σοστο να λενε κακα παματα για σασ
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
μην πειράζετε τον Ορέστη ρε εχει καρδιά ο άνθρωπος και πονάει. Ακόμα και ο Τσάκ Νορρις θα είχε συγκινηθεί με τις περιπέτειες του Ορέστη.

Εννοείται τωρα καθεται και διαβαζει το "ο μικρος ορεστης σε νεες περιπέτειες"... :jerking:
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
την καλησπέρα σε πλούς :-* :-* :-* :-* :-*
θα ήθελα να πω το εξής ότι οποια κοπέλα που κάνει αυτό το επάγγελμα ..... του πελάτη νομίζω πως του ενδιαφέρει να περάσει καλά  ;) και όχι να ασχοληθεί με τα προσωπικά τις κάθε κοπέλες ....  :think: :think: :think: :think:
gt παρατήρησα πως είχε γίνει θέμα ........

καλησπέρααα!! :-* :-* :-*καλα που εχουμε και σας και αλλαζει λιγο το σκηνικό  :grin: :zfuck:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
καλησπέρααα!! :-* :-* :-*καλα που εχουμε και σας και αλλαζει λιγο το σκηνικό  :grin: :zfuck:
  ε ναι, η ελεντισα ως ταυρος στο ζωδιο εχει το χαρισμα να ηρεμει τα πνευματα ασχετα με το αν αυτα εχουν οξυνθει  :sunglasses:
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
πολι καλι κιρια εμισ αγαπαμε το ΡΔ κε ιστε ι καλιτερε κοπελε

δε ιεν σοστο να λενε κακα παματα για σασ



μα άλλο να φερόμαστε καλά και ευγενικά .... μας περνάνε για γκόμενες :jerking: ...είπαμε αυτό είναι η δουλειά μας  παν απ όλα ;) ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom