Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ατζελα
τι στομαχάρα είναι αυτή που έχεις ρε παιδάκι μου, που ακούς τόοοοοσα και έχεις και μια γλυκιά απάντηση για όλους ? ! ?
Ξανά μπράβο - ξανά καπέλα !

Λίγο παστουρμαδάκι να τους δίνεις το χειμώνα και όποιος αντέξει !  :grin:
 

Επισκέπτης
Ας κανω λοιπον και εγω μια επ-ερωτηση στο κοριτσι μας που μας ανεχεται  ;)

Απ'την μεχρι τωρα εμπειρια σου Αντζελα με την αγαπητη Κλαουντια, θα ελεγες
οτι το κατεχει το foot fetish?

Ποια αλλη στο studio εχει περισσοτερη εμπειρια πανω σ'αυτο να μου προτεινεις?

Εεεεευχαριστω!  :-*
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα Αντζελα,τι νεα?Μετα τις απαντησεις που μου εδωσες με βοηθησες στο να διαλεξω και θα ερθω αυριο το πρωι για την Νανσυ,μιλησε της και εσυ για να παω συστημενος.Απλο προγραμμα με μασαζ θα δοκιμασω,αληθεια απο μασαζ πως τα παει η Νανσυ γιατι απο οτι διαβασα στις κριτικες καποιων αλλων στην ποδολαγνεια ειναι αστερι για μασαζ δεν εχει γραψει κανεις τιποτα.Θα περιμενω απαντηση σου και αυριο μετα την επισκεψη μου θα σου πω και τα νεα. :-* :-* :smitten: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ατζελα
τι στομαχάρα είναι αυτή που έχεις ρε παιδάκι μου, που ακούς τόοοοοσα και έχεις και μια γλυκιά απάντηση για όλους ? ! ?
Ξανά μπράβο - ξανά καπέλα !

Λίγο παστουρμαδάκι να τους δίνεις το χειμώνα και όποιος αντέξει !  :grin:

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
ενταξυ μωρε δεν μουχει πει και κανενας κατι ασχημο ;)
ισα ισα που μου ειναι και ευχαριστο ;)
ο παστουρμας βρε διμιουργει ασχημη μυρωδια στον ιδρωτα ;)
ισως κανενα finger food τυπου sushi ειναι και πιο νοστιμο αλλα και πιο classατο :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Ας κανω λοιπον και εγω μια επ-ερωτηση στο κοριτσι μας που μας ανεχεται  ;)

Απ'την μεχρι τωρα εμπειρια σου Αντζελα με την αγαπητη Κλαουντια, θα ελεγες
οτι το κατεχει το foot fetish?

Ποια αλλη στο studio εχει περισσοτερη εμπειρια πανω σ'αυτο να μου προτεινεις?

Εεεεευχαριστω!  :-*

ναι το κατεχει και με το παραπανω ματια μου ;)
θα ελεγα επισης καποια απο τις Νανα, Νανσυ, Ευα, Κατερινα αλλα και μενα ;)

Καλησπερα Αντζελα,τι νεα?Μετα τις απαντησεις που μου εδωσες με βοηθησες στο να διαλεξω και θα ερθω αυριο το πρωι για την Νανσυ,μιλησε της και εσυ για να παω συστημενος.Απλο προγραμμα με μασαζ θα δοκιμασω,αληθεια απο μασαζ πως τα παει η Νανσυ γιατι απο οτι διαβασα στις κριτικες καποιων αλλων στην ποδολαγνεια ειναι αστερι για μασαζ δεν εχει γραψει κανεις τιποτα.Θα περιμενω απαντηση σου και αυριο μετα την επισκεψη μου θα σου πω και τα νεα. :-* :-* :smitten: :smitten:

καλησπερα ματια μου ;)
ναι ειναι αρκετα καλη και στο μασαζ η Νανσυ και γενικα ειναι πολυ καλη σαν επιλογη μιας και ειναι και νεα και ομορφη αλλα και Ελληνιδα ;)
Για μασαζ βεβαια η top κοπέλα ειναι η Νανα ;)
Θα της μιλησω και εγω της Νανσυς εσυ απλα πες της οτι εισαι ο Κωστας που μιλαμε μαζι στο net ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
ενταξυ μωρε δεν μουχει πει και κανενας κατι ασχημο ;)
ισα ισα που μου ειναι και ευχαριστο ;)
ο παστουρμας βρε διμιουργει ασχημη μυρωδια στον ιδρωτα ;)
ισως κανενα finger food τυπου sushi ειναι και πιο νοστιμο αλλα και πιο classατο :cheesy: :cheesy: :cheesy:

α, όλα κ'όλα!! Μπου-Μπού, εδώ θα ασκήσω βέτο!!
Ωραία ιδέα αλλα όχι και σούσι. Οκ είναι κλασσάτο, έχει στύλ, δεν ξερω αν είναι νόστημο αλλα πιστευω οτι ο λαός εδώ προτημάει, κοκορέτσι, κοντοσούβλι, μπιφτέκι, χωριάτικο λουκάνικο, σουτζούκι, σουβλάκι, μπριζολίδια γαρνιρισμένα με μπόλικο τζατζίκι (με έξτρα κρεμμύδι).  :grin: Ωραία πράγματα δηλαδή. Για να μήν πω οτι θα ηταν και καλύτερα να είχες ένα μπαλκονάκι όπου θα έβαζες σούβλα με κανα κατσικάκι  :idiot:

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
α, όλα κ'όλα!! Μπου-Μπού, εδώ θα ασκήσω βέτο!!
Ωραία ιδέα αλλα όχι και σούσι. Οκ είναι κλασσάτο, έχει στύλ, δεν ξερω αν είναι νόστημο αλλα πιστευω οτι ο λαός εδώ προτημάει, κοκορέτσι, κοντοσούβλι, μπιφτέκι, χωριάτικο λουκάνικο, σουτζούκι, σουβλάκι, μπριζολίδια γαρνιρισμένα με μπόλικο τζατζίκι (με έξτρα κρεμμύδι).  :grin: Ωραία πράγματα δηλαδή. Για να μήν πω οτι θα ηταν και καλύτερα να είχες ένα μπαλκονάκι όπου θα έβαζες σούβλα με κανα κατσικάκι  :idiot:

πολυ τσικνα ομως βρε κουκλί μου :cheesy:
θα ψηναμε πισω στην αυλη και η μυρωδια θα εφτανε μεχρι την πλατεια βικτωριας :2funny:
ασε που ειναι βαρια φαγητα και υπαρχει ενδεχομενο να σας κοψουν τη διαθεση
ενω τα γιαπωνεζικα περα του οτι ειναι πολυ ελαφρια, καποια απο αυτα εχουν και αφροδισιακες ιδιοτητες :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
... εχω μια επιθυμια ...

πως θα γινει μου κανονισεις την ταυλανδεζα για ενα απογευμα ... (αν αντεχει βεβαια  ;) ) και να εχει μαγειρεψει μια πολυ καλη som tam (με εξτρα παπαγια μεσα) και να εχει και μερικα μυδια και γυαλιστερες...  :)
εγω θα φερω το baby oil ... για το μασαζακι και αλλες κρεμες ταυλανδεζικες που ειναι ειδικες για μασαζ ... (αν προλαβουμε βεβαια μεσα στο απογευμα να κανουμε και μασαζ  :grin: ) ...

εχω λησμονησει την πατριδα βλεπεις ... και εδω οι γυναικες μου δεν μου τα κανουν αυτα ... και ετσι αναγκαζομαι ... να ζητησω μια εξυπηρετηση ...

Ευχαριστω Προκαταβολικα ...
και εγω σου φροντισω για σενα αμα καλη ... ταυλανδοπληκτοι πολλοι μετα !!!
(με τζιναβεις πιστευω)  ;)

πολλα φιλια !!!  :grouphug: :smitten: :grouphug:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
... εχω μια επιθυμια ...

πως θα γινει μου κανονισεις την ταυλανδεζα για ενα απογευμα ... (αν αντεχει βεβαια  ;) ) και να εχει μαγειρεψει μια πολυ καλη som tam και να εχει και μερικα μυδια και γυαλιστερες...  :)
εγω θα φερω το baby oil ... για το μασαζακι και αλλες κρεμες ταυλανδεζικες που ειναι ειδικες για μασαζ ... (αν προλαβουμε βεβαια μεσα στο απογευμα να κανουμε και μασαζ  :grin: ) ...

εχω λησμονησει την πατριδα βλεπεις ... και εδω οι γυναικες μου δεν μου τα κανουν αυτα ... και ετσι αναγκαζομαι ... να ζητησω μια εξυπηρετηση ...

Ευχαριστω Προκαταβολικα ...
και εγω σου φροντισω για σενα αμα καλη ... ταυλανδοπληκτοι πολλοι μετα !!!
(με τζιναβεις πιστευω)  ;)

πολλα φιλια !!!  :grouphug: :smitten: :grouphug:

και σε τζιναβω και σε μπεναβω ματια μου γλυκά ;) :cheesy:
κρεμουλες και λαδια εισαι ελευθερος να φερεις και για τη Νανα και για την οποιαδηποτε αλλη κοπέλα του μαγαζιου :cheesy:
για τη μαγειρικη της Νανας τωρα δεν ξερω (μπορει να σου πω ομως το Δεκεμβρη που υπαρχει μια περιπτωση να παω στη χωρα της μετα απο προσκληση της :cheesy:) το μασαζ της παντως που το εχω δοκιμασει μερικες φορες που ειμουν πολυ κουρασμενη και πιασμενη ειναι το κατι αλλο :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
και σε τζιναβω και σε μπεναβω ματια μου γλυκά ;) :cheesy:
κρεμουλες και λαδια εισαι ελευθερος να φερεις και για τη Νανα και για την οποιαδηποτε αλλη κοπέλα του μαγαζιου :cheesy:
για τη μαγειρικη της Νανας τωρα δεν ξερω (μπορει να σου πω ομως το Δεκεμβρη που υπαρχει μια περιπτωση να παω στη χωρα της μετα απο προσκληση της :cheesy:) το μασαζ της παντως που το εχω δοκιμασει μερικες φορες που ειμουν πολυ κουρασμενη και πιασμενη ειναι το κατι αλλο :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

εχει μαγαζι εδω να παει ψωνισει τα υλικα μας μαγειρεψει ...  για ρωτα την και πες μου ...

για ταυλανδη ρωτα εμενα οτι θελεις ...

μακια μακια
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
εχει μαγαζι εδω να παει ψωνισει τα υλικα μας μαγειρεψει ...  για ρωτα την και πες μου ...

για ταυλανδη ρωτα εμενα οτι θελεις ...

μακια μακια

ναι το ξερω ;)
και στα μεγαλα ΑΒ εχει τα παντα απο υλικα για να φτιαξεις ethnic φαγητα :cheesy:
θα τη ρωτησω το Σαββατο ;)
θα ειναι πιστευω αν μπορει να γινει και θελει η κοπέλα αρκετα πρωτοτυπο και σε νεα και εξυπνα πραγματα ειμαι παντα ανοιχτη  μαναρακι μου ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ναι το ξερω ;)
και στα μεγαλα ΑΒ εχει τα παντα απο υλικα για να φτιαξεις ethnic φαγητα :cheesy:
θα τη ρωτησω το Σαββατο ;)
θα ειναι πιστευω αν μπορει να γινει και θελει η κοπέλα αρκετα πρωτοτυπο και σε νεα και εξυπνα πραγματα ειμαι παντα ανοιχτη  μαναρακι μου ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

οχι οχι απο ΑΒ ... θα ξερει εκεινη ... υπαρχουν ΜΟΝΟ δυο μαγαζια σε ολη την αττικη που εχουν ταυλανδεζικα υλικα για μαγειρεμα ... και φρεσκα μαλιστα ... απο εκει ψωνιζω και εγω και μαγειρευω ...

παντως να ξερεις οτι αυτο που ζητω ειναι κατι που δεν υπαρχει αλλου !!!

βεβαια αμα μπορει κανει και μπομπα με εναλλαγη κρυου ζεστου τσαϊ ... τοτε εκει θα υποκλιθω !!!

μακια μακια !!!  :grouphug: :smitten: :grouphug:

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
οχι οχι απο ΑΒ ... θα ξερει εκεινη ... υπαρχουν ΜΟΝΟ δυο μαγαζια σε ολη την αττικη που εχουν ταυλανδεζικα υλικα για μαγειρεμα ... και φρεσκα μαλιστα ... απο εκει ψωνιζω και εγω και μαγειρευω ...

παντως να ξερεις οτι αυτο που ζητω ειναι κατι που δεν υπαρχει αλλου !!!

βεβαια αμα μπορει κανει και μπομπα με εναλλαγη κρυου ζεστου τσαϊ ... τοτε εκει θα υποκλιθω !!!

α πρεπει να μου τα μαθεις αυτα τα μαγαζια :cheesy: ;)
εγω απο ΑΒ ψωνιζω noodles, σαλτσες, prawn crackers κτλ :-
βεβαια με ταυλενδεζικη κουζινα δεν εχω ασχοληθει τοσο οσο με την κινεζικη με γλυκοξινες γευσεις κτλ
θα το κοιταξω αν μπορει να γινει ,γιατι οχι
θα σου απαντησω το Σκ ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
α πρεπει να μου τα μαθεις αυτα τα μαγαζια :cheesy: ;)
εγω απο ΑΒ ψωνιζω noodles, σαλτσες, prawn crackers κτλ :-
βεβαια με ταυλενδεζικη κουζινα δεν εχω ασχοληθει τοσο οσο με την κινεζικη με γλυκοξινες γευσεις κτλ
θα το κοιταξω αν μπορει να γινει ,γιατι οχι
θα σου απαντησω το Σκ ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

καμια σχεση η κινεζικη με την ταυλανδεζικη ... πολυ ποιο γευστικη ... και μπορεις φτιαχνεις καθε μερα πανευκολα...

και αυτα απο ΑΒ και λοιπα σουπερμαρκετ επισης λογω οτι εχουν συντηρητικα και ειναι ψιλο ετοιματζιδικα υστερουν παρα πολυ !!!
τωρα για καυτερα ... δεν ξερω αντοχες σου ...

μακια μακια  :grouphug: :smitten: :grouphug:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
καμια σχεση η κινεζικη με την ταυλανδεζικη ... πολυ ποιο γευστικη ... και μπορεις φτιαχνεις καθε μερα πανευκολα...

και αυτα απο ΑΒ και λοιπα σουπερμαρκετ επισης λογω οτι εχουν συντηρητικα και ειναι ψιλο ετοιματζιδικα υστερουν παρα πολυ !!!
τωρα για καυτερα ... δεν ξερω αντοχες σου ...

μακια μακια  :grouphug: :smitten: :grouphug:
γεια σου μιμη με τις μαγειρικες σου!!!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Καλημερίζω την ωραία παρεούλα....  ;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καμια σχεση η κινεζικη με την ταυλανδεζικη ... πολυ ποιο γευστικη ... και μπορεις φτιαχνεις καθε μερα πανευκολα...

και αυτα απο ΑΒ και λοιπα σουπερμαρκετ επισης λογω οτι εχουν συντηρητικα και ειναι ψιλο ετοιματζιδικα υστερουν παρα πολυ !!!
τωρα για καυτερα ... δεν ξερω αντοχες σου ...

μακια μακια  :grouphug: :smitten: :grouphug:

δεν εχω προβλημα τοσο με τα καυτερα μαρεσουν :cheesy:
εδω τρωω και ινδικη αλλα και αραβικη κουζινα πολυ ανετα απλα τα αποφευγω καπως με τη ζεστη τωρα το καλοκαιρι :cheesy:
αν και προτιμω παντως πχ τις γλυκοξινες κινεζικες γαριδες ή τις ιαπωνικες tempura σε σχεση ας πουμε με τις καυτερες ταυλανδεζικες που εχω δοκιμασει (σε εστιατορια ομως τυπου κοna kai λιγο εξω δηλ απο την παραδοσιακη ταυλανδεζικη κουζινα μιας και μιλαμε για multi asian resturant) :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Καλημερίζω την ωραία παρεούλα....  ;)

καλημερα μωρακι ;) :-* :-* :-* :-*

βλεπω το εχετε ριξει στην κουζινα τελευταια... :bounce-glasses:

μα ο ερωτας λενε περναει απ το στομαχι :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Καλημέρα και σε εσάς κύριε τακουνοεραστή!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom