Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Πολλοι ανθρωποι εχουν αυτη την συνηθεια.Τελος παντων δεν ηταν και κατι σοβαρο για να σταματησει.
Δεν ξερω.

Τhank για τις απαντησεις.

το ξερω και εγω ακομη το εχω μερικες φορες ;)
θεωριτικα μαναρι μου συγουρα δεν ηταν σοβαρο
πρακτικα ομως σε καθε βαρδια της επρεπε να ειμαι με 2 τηλ στο χερι στο ενα να ψαχνω να την βρω και στο αλλο να μιλαω με την υπηρεσια καθυσιχαζοντας λεγοντας της οτι ερχετε.
πιστεψε με μετα απο την 10ατη φορα κατανταει ψυχοφθορο :-
επισης σε ενα οποιοδηποτε μαγαζι θα πρεπει ολοι να εχουν τα ιδια δικαιωματα και υποχρεωσεις οποτε καπου κρατοντας τις ισσοροπιες με τις αλλες κοπέλες δεν μπορουσα να μην κανω κατι τη στιγμη που υπήρχε κινδυνος να παρουσιαστουν κι αλλα τετοια φαινομενα ;)
αν υπολογισεις τωρα και οτι πολλοι πελατες εφταναν στο μαγαζι 5-5 κ 10 και αναγκαζοντουσαν να περιμενουν τη κοπέλα μεχρι τις 6 ή και να φυγουν απραγοι και ολα αυτα τα παραπονα τους μου τα εκφραζαν προσωπικα καπου θα με καταλάβεις ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα Αντζελα,τι κανεις?Θελω να ερθω την Παρασκευη και ειμαι σε διλλημα στο ποια να διαλεξω αναμεσα στην Νανσυ και την Σοφια :think: :think:Mηπως μπορεις να πεις μερικα πραγματα για την καθε μια ωστε να αποφασισω,με ενδιαφερει το απλο με μασαζ προγραμμα.Ευχαριστω και θα περιμενω απαντηση :-* :-* :-* :smitten: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλησπερα Αντζελα,τι κανεις?Θελω να ερθω την Παρασκευη και ειμαι σε διλλημα στο ποια να διαλεξω αναμεσα στην Νανσυ και την Σοφια :think: :think:Mηπως μπορεις να πεις μερικα πραγματα για την καθε μια ωστε να αποφασισω,με ενδιαφερει το απλο με μασαζ προγραμμα.Ευχαριστω και θα περιμενω απαντηση :-* :-* :-* :smitten: :smitten:

καλησπερα Κωστα ;)
δυσκολη η ερωτηση σου ματια μου μιας και ειδικοτερα στο προγραμμα που σε ενδιαφερει και οι 2 κοπέλες ειναι εξισου καλες ;)
αν ηθελες ποδολαγνεια θα σου ελεγα τη Νανσυ
αν ηθελες πρωκτικο θα σου ελεγα τη Σοφια
αλλα στο απλο με μασαζ δεν βρισκω καμια διαφορα :-
και οι 2 κοπέλες ειναι συνολικηκες και με ιδιο περιπου σωματοτυπο
η μεν Νανσυ ειναι μελαχροινη η δε Σοφια καστανη ;)
η αποφαση δικη σου ειναι μαναρι ;)

ΠΑΝΑΖΙΑ ΜΟΥ!!!!!!  :o :o :o  :lheel: :lheel: :lheel: :rockon: :rockon: :rockon:

τι τακούνια είναι αυτά???? τι στήσιμο;;;

ποια κοπελιά είναι??

η Κλαουντια ειναι γλυκέ μου ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Ευχαριστώ κουκλίτσα μου... ;)

μπορεί από στήθος να μην έχει τα κατάλληλα προσόντα :tits: :tits:...
αλλά από στήσιμο και τακούνια σκίζει...  :rockon: :rockon:

στα υπόψιν....  ;)
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Άντζελα, η Σοφία έχει καμία σχέση με τη Σοφία την αστυνομικίνα που εμφανίζεται σε άλλα στούντιο; Ή είναι άσχετη εντελώς;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ευχαριστώ κουκλίτσα μου... ;)

μπορεί από στήθος να μην έχει τα κατάλληλα προσόντα :tits: :tits:...
αλλά από στήσιμο και τακούνια σκίζει...  :rockon: :rockon:

στα υπόψιν....  ;)

το ηξερα πριν το πεις κουκλί μου ομορφο μιας και ξερω πια καλα τα γουστα σου ;) ;) ;) ;)


Άντζελα, η Σοφία έχει καμία σχέση με τη Σοφία την αστυνομικίνα που εμφανίζεται σε άλλα στούντιο; Ή είναι άσχετη εντελώς;

εχει σχεση απλα στο 104 δεν εμφανιζετε ματια μου σαν αστυνομικινα αλλα σαν σκετο Σοφια ;) :cheesy:
οφειλω να ομολογησω παντως οτι εισαι αρκετα παρατηριτικος μαναρι μου μιας και πρεπει να εισαι ο πρωτος που το επισημενει ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Α, τέλεια! Και μια τελευταία ερώτηση, αν δεν σε πειράζει.
Η Σοφία, αλλά και οι υπόλοιπες κοπέλες, φοράνε και στολές, αν τους το ζητήσει κάποιος; Ευχαριστώ και καλό βράδυ.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Α, τέλεια! Και μια τελευταία ερώτηση, αν δεν σε πειράζει.
Η Σοφία, αλλά και οι υπόλοιπες κοπέλες, φοράνε και στολές, αν τους το ζητήσει κάποιος; Ευχαριστώ και καλό βράδυ.


η Αλινα εχει στολη αστυνομικινας
η Νικολ εχει στολη νοσοκομας και μαγειρισσας
τις οποιες οι κοπέλες τις εχουν στο ντουλαπι τους στο μαγαζι και αν τους το ζητησεις ευχαριστως τις φορανε.
επισης υπαρχουν στολες αφεντρας και καμαριερας στο μαγαζι για ολες τις αλλες κοπέλες ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Τέλεια! Τα λέμε την Παρασκευή. Καλή συνέχεια.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
η Αλινα εχει στολη αστυνομικινας
η Νικολ εχει στολη νοσοκομας και μαγειρισσας
τις οποιες οι κοπέλες τις εχουν στο ντουλαπι τους στο μαγαζι και αν τους το ζητησεις ευχαριστως τις φορανε.
επισης υπαρχουν στολες αφεντρας και καμαριερας στο μαγαζι για ολες τις αλλες κοπέλες ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Πολλά ρωτάμε και είσαι τόσο καλή που σχεδόν σε όλα λές ναι!!!
Αντε να πώ και γω το βίτσιο μου.  ;)
:think: Να μωρέ η Νικολ που εχει την στολή της μαγειρισσας, θα γινόταν να φτιάξει λίγο μουσακά η κανα παστιτσάκι  με τα χεράκια της και όταν μπεί στο δωμάτιο να έλθει με το δίσκο και κανα 2 μπύρες να χλαπακιάσουμε πρώτα πριν το αχαλίνωτο σεξ?  :grin:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Πολλά ρωτάμε και είσαι τόσο καλή που σχεδόν σε όλα λές ναι!!!
Αντε να πώ και γω το βίτσιο μου.  ;)
:think: Να μωρέ η Νικολ που εχει την στολή της μαγειρισσας, θα γινόταν να φτιάξει λίγο μουσακά η κανα παστιτσάκι  με τα χεράκια της και όταν μπεί στο δωμάτιο να έλθει με το δίσκο και κανα 2 μπύρες να χλαπακιάσουμε πρώτα πριν το αχαλίνωτο σεξ?  :grin:

μωρακι μου και φυσικα μπορει!!!!!!!
σκεφτομαστε απο σεπτεμβρη να εχουμε και μπουφε για τα πεινασμενα μας παλικαρια.........
γιατι αρκουδι νηστικο δεν πηδαει γνωστο...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Πολλά ρωτάμε και είσαι τόσο καλή που σχεδόν σε όλα λές ναι!!!
Αντε να πώ και γω το βίτσιο μου.  ;)
:think: Να μωρέ η Νικολ που εχει την στολή της μαγειρισσας, θα γινόταν να φτιάξει λίγο μουσακά η κανα παστιτσάκι  με τα χεράκια της και όταν μπεί στο δωμάτιο να έλθει με το δίσκο και κανα 2 μπύρες να χλαπακιάσουμε πρώτα πριν το αχαλίνωτο σεξ?  :grin:

:2funny: :2funny: :2funny:
να σου φτιαξει η ιδια δε ξερω μιας και δεν εχουμε κουζινα για μαγειρικη :-
μπορουμε ομως να σου παραγγειλουμε μαναρι και να σε σερβιρει :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

μωρακι μου και φυσικα μπορει!!!!!!!
σκεφτομαστε απο σεπτεμβρη να εχουμε και μπουφε για τα πεινασμενα μας παλικαρια.........
γιατι αρκουδι νηστικο δεν πηδαει γνωστο...

δυσκολο πραγμα ματια μου ο μπουφες μιας και για κατι τετοιο νομιζω χρειαζετε ειδικη αδεια απ τη νομαρχεια που δεν βγαινει και ευκολα :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
:2funny: :2funny: :2funny:
να σου φτιαξει η ιδια δε ξερω μιας και δεν εχουμε κουζινα για μαγειρικη :-
μπορουμε ομως να σου παραγγειλουμε μαναρι και να σε σερβιρει :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

δυσκολο πραγμα ματια μου ο μπουφες μιας και για κατι τετοιο νομιζω χρειαζετε ειδικη αδεια απ τη νομαρχεια που δεν βγαινει και ευκολα :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Θα κατέβω για νομάρχης κι έτσι και βγω θα τα επιτρέψω όλα, έτσι και μόνο από περιέργεια για να δω μέχρι που μπορείς να φτάσεις!!!! Κυριακή πρωί να σκάσει μύτη κανείς και να σου πει θέλω να μεταλάβω πριν γαμήσω θα του βρεις παπά!!! Δεν παίζεσαι! (σου έχω στείλει pm, αν βρεις χρόνο δες το).
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Θα κατέβω για νομάρχης κι έτσι και βγω θα τα επιτρέψω όλα, έτσι και μόνο από περιέργεια για να δω μέχρι που μπορείς να φτάσεις!!!! Κυριακή πρωί να σκάσει μύτη κανείς και να σου πει θέλω να μεταλάβω πριν γαμήσω θα του βρεις παπά!!! Δεν παίζεσαι! (σου έχω στείλει pm, αν βρεις χρόνο δες το).

εγω παντως θα σε ψηφιζα μαναρι ;)
την ωρα που εγραφες το ποστ σου απαντουσα και το πμ ;) :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
:2funny: :2funny: :2funny:
να σου φτιαξει η ιδια δε ξερω μιας και δεν εχουμε κουζινα για μαγειρικη :-
μπορουμε ομως να σου παραγγειλουμε μαναρι και να σε σερβιρει :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
..... :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
You are the one !!! THE NUMBER ONE !!  :smitten: :smitten: :smitten:
μωρακι μου και φυσικα μπορει!!!!!!!
σκεφτομαστε απο σεπτεμβρη να εχουμε και μπουφε για τα πεινασμενα μας παλικαρια.........
γιατι αρκουδι νηστικο δεν πηδαει γνωστο...
  :thumbsup:  ;)

Θα κατέβω για νομάρχης κι έτσι και βγω θα τα επιτρέψω όλα, έτσι και μόνο από περιέργεια για να δω μέχρι που μπορείς να φτάσεις!!!! Κυριακή πρωί να σκάσει μύτη κανείς και να σου πει θέλω να μεταλάβω πριν γαμήσω θα του βρεις παπά!!! Δεν παίζεσαι! (σου έχω στείλει pm, αν βρεις χρόνο δες το).
  :2funny: :rockon: :rockon:
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Πετιέμαι στην Claudia εγώ και γυρίζω για εντυπώσεις...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom