Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Για να σε τρακαρω πουθενα και θα εχεις τιμωρια με ασπρισμα  :2funny: :2funny: :2funny:

Καλησπερα Αντζελα  :-* :-*

:2funny:
συνηθος παω σε πολυ απομωνομενα μερη-παραλιες, καλα καλα ουτε οι ντοπιοι δεν τις ξερουν :cheesy: :cheesy:

Καλησπέρα Άντζελα. Τι κάνεις? Τα κορίτσια σου όλα καλά? Έχω μέρεσ να έρθω και ετοιμάζω μια επίσκεψη σύντομα. το πότε θα στο πω, α είσαι ακόμα αθήνα. Τα λέμε.

μια χαρα ειμαι ματια μου ;)
και εκτος να ειμαι θα εχω νετ ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Καλησπέρα Άντζελα. Τι κάνεις? Τα κορίτσια σου όλα καλά? Έχω μέρεσ να έρθω και ετοιμάζω μια επίσκεψη σύντομα. το πότε θα στο πω, α είσαι ακόμα αθήνα. Τα λέμε.

Υ.Γ. Ψήφισα όποια κοπέλα είχαν στο thread 7 Καλυτερα Στουντιοκοριτσα...Summer Edition! Εσένα, την Έυα και την Κλαούντια αφου δεν είχαν κάποια άλλη. Αν και με καμιά σας δεν έχω βρεθεί…. Μέχρι στιγμής η καλύτερη με μένα ήταν η Νανά και η πιο περίεργη εμπειρία με την Νάνσυ….
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Υ.Γ. Ψήφισα όποια κοπέλα είχαν στο thread 7 Καλυτερα Στουντιοκοριτσα...Summer Edition! Εσένα, την Έυα και την Κλαούντια αφου δεν είχαν κάποια άλλη. Αν και με καμιά σας δεν έχω βρεθεί…. Μέχρι στιγμής η καλύτερη με μένα ήταν η Νανά και η πιο περίεργη εμπειρία με την Νάνσυ….

ολες καλες ειμαστε, η καθε μια διαφορετικη βεβαια ;)
οταν θα μας ξαναεπισκεφτεις θα μιλησουμε για το ποια απο εμας σου προτεινω ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
ολες καλες ειμαστε, η καθε μια διαφορετικη βεβαια ;)
οταν θα μας ξαναεπισκεφτεις θα μιλησουμε για το ποια απο εμας σου προτεινω ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Υποθέτω ότι έχει μιλήσει με τα κορίτσια και καταλαβαίνεις που κινούμαι. Μήπως μπορείς να μου προτείνεις κάποια τώρα στο ΡΜ ώστε να κανονίσω τις δουλείες μου έτσι ώστε να επισπευτώ αυτή που μου προτείνεις?
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

arturos

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
1
ναι ματια μου σημερα το απογευμα ξαναδουλευει η Κλαουντια ;)

Μπορεις να ερθεις οποτε θελεις ματια μου ;) :cheesy:
Θα υπαρχει κεντρικο φωτιστικο στο δωματιο ματια μου (με dimmer) φαναρακια στα κομοδινα αλλα και τα black light ;)
Για τα φθηνα dimmer θα διαφωνησω ματια μου ως προς τη ποιοτητα τους, στην κρεβατοκαμαρα μου στο σπιτι μου ειχα βαλει ενα τετοιο και περιπου σε 1 χρονο και κατι με πολυ μικρη χρηση χαλασε με αποτελεσμα να μεινω στα σκοταδια για 1-2 μερες μεχρι να μου το αντικαταστησουν με ενα σαφως ακριβοτερο αλλα πιστευω καλυτερο ;)
Γενικα σε ενα μαγαζι σαν το δικο μας το οποιο θα λειτουργει παραπολλες ωρες καθε μερα καλυτερα ειναι να μπαινουν τα καλυτερα υλικα για να αντεχουν και στο χρονο ;)
Θα σου δωσω πχ ενα παραδειγμα οσο βαζαμε φθηνες κλειδαριες στην εξωτερικη πορτα καθε 2-3 μηνες απο το συνεχες ανοιξε-κλεισε της πορτας χαλουσε και αναγκαζομασταν συνεχεια να την αλλαζουμε, μολις βαλαμε μια κλειδαρια αξιας 200ε η πορτα δεν ξαναπαρουσιασε προβλημα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Εσύ είσαι διαθέσιμη τώρα καμία μέρα;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Υποθέτω ότι έχει μιλήσει με τα κορίτσια και καταλαβαίνεις που κινούμαι. Μήπως μπορείς να μου προτείνεις κάποια τώρα στο ΡΜ ώστε να κανονίσω τις δουλείες μου έτσι ώστε να επισπευτώ αυτή που μου προτείνεις?

δες το πμ σου μωρακι ;)

Αυτοι που αναζητουν της απομερες  της βρισκουνε ξερουν τι ψαχνουν εκει

καπως ετσι ειναι  :2funny:

Εσύ είσαι διαθέσιμη τώρα καμία μέρα;

στις 21 Αυγουστου ματια μου ξαναδουλευω ;)
προς το παρον ετοιμαζομε για να φυγω επιτελους για τις διακοπές μου :happy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

xxxmen69

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Διαβάσατε καίρο για αύριο?? 3 καύσωνες θα έχουμε!!! :grin: :rockon: :rockon: :rockon:
Πολύ ζέστη αύριο :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

xxxmen69

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
1ος Καύσωνας:Αλίνα :rockon: :rockon:
2ος Καύσωνας:Κλαούντια  :rockon: :rockon: :rockon:
3ος Καύσωνας:Βερόνικα  :rockon: :rockon:
 

xxxmen69

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Μια επαλήθευση από την μετεωρολόγο  μας ΑΝΤΖΕΛΑ Όταν είναι έτοιμη.  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
1ος Καύσωνας:Αλίνα :rockon: :rockon:
2ος Καύσωνας:Κλαούντια  :rockon: :rockon: :rockon:
3ος Καύσωνας:Βερόνικα  :rockon: :rockon:

γλυκαουλη μου τα ειπες τοσο ομορφα αλλα θα πρεπει να διωρθωσω μια βαρδυα απο τις τρεις γιατι μολις με πηρε η Βερονικα και αδιαθετησε >:( στην θεση της μαλλον θα ειναι η Νικολ αλλα θα το ξερω σε λιγο ;)

πολλα πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

xxxmen69

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ο 3ος καύσωνας μπορεί να ατικατασταθεί με το φαινόμενο El Nikol  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ναι αυτα γινοντε παντου δεν μπορεις να τα αποφυγεις
ειδικα οταν υπαρχουν γυναικες που τη ζηλεια μεταξυ μας την εχουμε στο αιμα μας :cheesy:
και γινοντε και οχι μονο μεταξυ τον κοριτσιων αλλα και μεταξυ των υπηρεσιων :cheesy:
απλα κρατας παντα μια ουδετερη σταση και τα περιοριζεις στο ελαχιστο οσο μπορεις ;)
προβλημα δεν διμιουργειτε σε εσας , δεν προκειτε να καταλάβετε και κατι απλα
οταν πχ 2 κοπέλες στην αλλαγη ειναι ετοιμες να πιαστουνε μαλλι με μαλλι υπαρχει προβλημα για το μαγαζι :-
ευτηχος ομως τετοια περιστατικα οσο μπορω τα σβηνω πριν καν αναψει η φωτια ;)

:o

Οχι ματια μου με την Τατιανα εχει σταματησει η συνεργασια μας :-
εχω την εντυπωση οτι τωρα εχει καποιες βαρδιες την εβδομαδα στη θαρυπου στο ν.κοσμο ;)

Μπορω να ρωτησω τον λογο?.Ειναι αυτο που καταλαβαινω?

Παντως θα ειναι δυσκολο να την βρω στη Θαρυπου(?)μιας και ουτε site εχει το μαγαζι αλλα ποιος ξερει ισως φυγει και απο κει μετα απο 2 και μηνες που θα ερθω Αθηνα.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
:o

Μπορω να ρωτησω τον λογο?.Ειναι αυτο που καταλαβαινω?

Παντως θα ειναι δυσκολο να την βρω στη Θαρυπου(?)μιας και ουτε site εχει το μαγαζι αλλα ποιος ξερει ισως φυγει και απο κει μετα απο 2 και μηνες που θα ερθω Αθηνα.


νομιζω και στο πειραιως 109 μπορεις να τη βρεις ;)
θα παρεις τηλ βρε και θα σου πουνε λογικά ;)
κοιτα ματια μου, η τατιανα ειναι μια κοπέλα πολυ καλη και υπομονετικη μεσα στο δωματιο, Ελληνιδα,νεα σε ηλικια, με ωραιο παρουσιαστικο και σωμα, μια πολυ καλη επιλογη για τον οποιονδηποτε απο εσας ;)
απλα ειχε ενα τεραστιο ελατωμμα το οποιο περισσοτερο επηρεαζε το μαγαζι μας παρα εσας
οποτε ειχε βαρδια, αργουσε παντα τουλαχιστον γυρω στα 30-45 λεπτα να ερθει :-
ανθρωπινο ειναι και αυτο αλοιμονο ,απλα οταν γινετε 8 στις 10 φορες ειναι λιγο ασχημο και για την υπηρεσια και για το μαγαζι και τους πελατες αλλα προπαντος και για την ιδια την κοπέλα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Πολλοι ανθρωποι εχουν αυτη την συνηθεια.Τελος παντων δεν ηταν και κατι σοβαρο για να σταματησει.
Δεν ξερω.

Τhank για τις απαντησεις.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom