Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (0 μέλη και 67 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Κοίτα αυτό το τελευταίο δεν είναι απαραίτητα κακό αν και ακούγεται έτσι. Όπως και να το κάνουμε η Ατζελα έχει μια επιχείρηση και βασικός σκοπός της είναι να έχει κέρδος, αφού όπως έχετε καταλάβει όλοι καμμιά κοπέλούδα σε αυτο το επάγγελμα δεν δουλέυει για την φουκαριάρα την μάνα της.  :(
Παρόλα αυτά έχει δείξει (και όχι μόνο αυτή αλλα και πολλές άλλες κοπέλες σε στούντιο ή μπουρδέλα) οτι το κέρδος θα το βγάλει με το να προσφέρει πολύ καλές υπηρεσίες σε μια τιμή που είναι προσιτή απο τους περισστέρους. Άλλωστε ακόμα και 40€ να έχει το απλό τα υπόλοιπα προγράμματα είναι αρκετά οικονομικά σε σύγκριση με τα περισσότερα στούντιο ενώ επίσης όσες κοπέλες έχω επισκευτεί στο συγκεκριμένο μαγαζί ήταν πολύ άνετες και καμία μα καμία δεν είχε πρόβλημα χρόνου ή προσπάθησε να με "ξεπετάξει". Επίσης απο συμπεριφορά ήταν άψογες.  :boobies:
 

prigkhpas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
156
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
11
Κοίτα αυτό το τελευταίο δεν είναι απαραίτητα κακό αν και ακούγεται έτσι. Όπως και να το κάνουμε η Ατζελα έχει μια επιχείρηση και βασικός σκοπός της είναι να έχει κέρδος, αφού όπως έχετε καταλάβει όλοι καμμιά κοπέλούδα σε αυτο το επάγγελμα δεν δουλέυει για την φουκαριάρα την μάνα της.  :(
Παρόλα αυτά έχει δείξει (και όχι μόνο αυτή αλλα και πολλές άλλες κοπέλες σε στούντιο ή μπουρδέλα) οτι το κέρδος θα το βγάλει με το να προσφέρει πολύ καλές υπηρεσίες σε μια τιμή που είναι προσιτή απο τους περισστέρους. Άλλωστε ακόμα και 40€ να έχει το απλό τα υπόλοιπα προγράμματα είναι αρκετά οικονομικά σε σύγκριση με τα περισσότερα στούντιο ενώ επίσης όσες κοπέλες έχω επισκευτεί στο συγκεκριμένο μαγαζί ήταν πολύ άνετες και καμία μα καμία δεν είχε πρόβλημα χρόνου ή προσπάθησε να με "ξεπετάξει". Επίσης απο συμπεριφορά ήταν άψογες.  :boobies:
συνφωνω απολυτα μαζι σου .ουτε εγω ειχα καποιο προβλημα απο τις υπηρεσιες με τι κοπελες .απλα λεμε πως ειναι στην πραγματικοτητα τα πραγματα.
 

xxxmen69

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Κοίτα αυτό το τελευταίο δεν είναι απαραίτητα κακό αν και ακούγεται έτσι. Όπως και να το κάνουμε η Ατζελα έχει μια επιχείρηση και βασικός σκοπός της είναι να έχει κέρδος, αφού όπως έχετε καταλάβει όλοι καμμιά κοπέλούδα σε αυτο το επάγγελμα δεν δουλέυει για την φουκαριάρα την μάνα της.  :(
Παρόλα αυτά έχει δείξει (και όχι μόνο αυτή αλλα και πολλές άλλες κοπέλες σε στούντιο ή μπουρδέλα) οτι το κέρδος θα το βγάλει με το να προσφέρει πολύ καλές υπηρεσίες σε μια τιμή που είναι προσιτή απο τους περισστέρους. Άλλωστε ακόμα και 40€ να έχει το απλό τα υπόλοιπα προγράμματα είναι αρκετά οικονομικά σε σύγκριση με τα περισσότερα στούντιο ενώ επίσης όσες κοπέλες έχω επισκευτεί στο συγκεκριμένο μαγαζί ήταν πολύ άνετες και καμία μα καμία δεν είχε πρόβλημα χρόνου ή προσπάθησε να με "ξεπετάξει". Επίσης απο συμπεριφορά ήταν άψογες.  :boobies:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μια ερώτηση παρακαλώ....όσον αφορά τη Κλαούντια..ένα πρόγραμμα των 30 ευρώ πόσο θα διαρκέσει σε χρόνο?Ρωτάω γιατί ενδιαφέρομαι για επίσκεψη..αλλά γενικώς αργώ λιγάκι...

αναλογα ματια μου γλυκά
δεν υπαρχει καποιο ειδος ρολογιού που άπαξ και περασει ενα χρονικο οριο η κοπέλα αμέσως σταματαει και φευγει, γενικα το ποσοστο των πελατων που δεν τελιώνουν στο μαγαζι μας ανεξάρτητα προγραμματος ειναι πολυ χαμηλό και αυτο οφείλετε στην καλή διαθεση μας, και ειδικοτερα η Κλαουντια την εχει και μετο παράπανω ;)
απο κει και περα μαναρι μου απλό ειναι το λεει και η λέξη
θεωρητικα με αυτα τα χρηματα της ταξης των 30-40ε οχι πανω απο 15-20 λεπτά
τυχαίνει βεβαια και σε εμενα προσωπικα αλλα και σε ολες τις κοπέλες να κατσουμε στο δωματιο πολυ περισσοτερο απο αυτο που σου ειπα πιο πάνω και αυτο για μια σειρα απο διαφορους λόγους αλλα αυτο αποτελει εξαιρεση και δεν μπορει να γινετε συνεχεια μιας και την ιδια την κοπέλα δεν τη συμφερει αλλα και ειναι αδικο για οσους πληρώνουν μεγαλύτερα προγραμματα ;)

Με αφορμή κριτική που γράφτηκε από συναγωνιστή ή Κλαούντια έχει 30 ή 40 το απλό ?

Κανονικα 40ε ειναι το απλό της πρόγραμμα ;)
απο κει και πέρα ματια μου στην καθε της βάρδια υπάρχουν και κάποια ραντεβου τα οποία η κοπέλα τα κάνει και με 30 αναλογα δηλ τον πελάτη και τις οικονομικές του δυνατότητες ;)

φιλε και αν κανω λαθος ας με διορθωσουν η ερωτηση σου ειναι πολλη υποκειμενικη ο χρονος στα στουντιο δεν μετριεται σαν αγωνας μπασκετ αλλα υπαρχει ενας μεσος ορος του 15 λεπτου το πολλη πιστευω να καλυπτεσαι σε τοσο χρονο εκτος και αν δωσεις παραπανω χρηματα και παρεις και αλλο χρονο !!!!!!!!!!!

θα συμφωνησω μαζι σου ματια μου ;)

15 λεπτά??Έλεος...να πληρώσω 30 ευρώ που με τόσο κόπο τα βγάζω..για 15 λεπτά??Και γιατί δε πάω σε ενα ***ρδέλο με 20 πάλι για 15 λεπτα?Οκ θα μου πείτε για ποιότητα υπηρεσιών αλλά εγώ θα απαντήσω ότι και η άνεση χρόνου για μένα παίζει πολύ σημαντικό ρόλο...Αλλιώς ποιά η διαφορά studio και ένός καλού απλού μπουρδέλου?(δε μιλώ για μερικά υπερβρόμικα του μεταξουργείου οκ..)

ελευθερος ανθρωπος εισαι μαναρι μου, ελευθερη ειναι αλλα και ανεξαντλητη και η αγορα ερωτικών υπηρεσιων μπορεις να πας οπου πιστευεις οτι θα περασεις καλύτερα και με το μικρότερο δυνατον οικονομικό κόστος ;)

σωστός ο παίχτης..το ευρώ πια κοστίζει..και δεν είναι για πέταμα...πρέπει να μάθουν να το τιμούν..το στούντιο φυλής νομίζω ότι παίζει σωστά που διαθέτει το απλό πρόγραμμα στα 30-40 ευρώ αλλά δε το κάνουν σωστά γιατί στοιχίζει σε χρόνο.Ένα τέταρτο??Ημαρτον..γι αυτό πας σε στούντιο για άνεση χρόνου..

εδω μωρακι μου αλλα studio με απλο πρόγραμμα στανταρ 50ε η κοπέλα καθετε μαζι σας στο δωματιο για 10 λεπτα και εξακολουθήτε να πηγένετε.
δεν τα λέω εγω ματια μου αλλα απο εσας τα διαβάζω που τα γράφετε ;)
δεν νομίζω λοιπόν να ειναι το τεταρτο το πρόβλημα που οπως σου εξηγω και πιο πάνω πάρα πολλές φορές πηγαίνει προς τα επάνω.
Απλά το 15αρτο ειναι κάπου ο μέσος όρος, τωρα αν εσυ ή ο οποιοσδηποτε μαναρι μου με ενα απλό προγραμμα περασει το 20λεπτο το μονο συγουρο ειναι οτι δεν το διώχνουμε μιας και μετα απο ημέρες οταν θα ξαναισθανθει την αναγκη να επισκεφτει ενα αναλογο σπίτι θελουμε να ερθει παλι στο δικό μας και οχι σε κάποιο άλλο. ;)

απλά στα μπουρδέλα η ποιότητα στα κορίτσια είναι πιο κάτω από ένα στούντιο.(τις περισσότερες φορές)
Από και και πέρα ότι πληρώνεις παίρνεις...
Για όποιον του φαίνεται ακριβό το στούντιο υπάρχουν 500 μπουρδελάκια να πάει.
Ευτυχώς είναι μεγάλη η αγορά κύριοι και για όλα τα γούστα.

δεν ειναι απόλυτο αυτο που λές γλυκέ μου ;)
απο την εμπειρία μου και μόνο ξερω οτι ηλικιακά και μόνο οσες κοπέλες ερχονται στο μαγαζι μας να ζητησουν δουλειά απο καποιο μπουρδέλο ειναι πολύ νεες και φρέσκιες, σε αντιθεση με οσες κοπέλες ερχονται απο κάποιο στουντιο που κατα κανονα εχουν ηδη πατησει τα πρώτα αντα :-
απο κει και περα βέβαια υπάρχει καπως μια διαφορα στην εμπειρια η οποια φαινεται μες στο δωματιο (βεβαια αμα η αλλη το <<εχει>> και εντελως αρχαρια να ειναι θα πετύχει) αλλα και στα χαρτια μιας και αν μια κοπέλα δουλευει σε στουντιο υπάρχουν πολυ περισσοτερες πιθανοτητες να ειναι δηλωμένη και νομιμη ;)

μια ερώτηση;
στα μασατζίδικα αν εκδίδονται αρκετές γυναίκες ταυτόχρονα ώστε να έχεις δυνατότητα επιλογής, τότε μιλάμε για παράνομο χώρο ως προς το sex.
τα κορίτσια που είναι εκεί, είναι δηλωμένα ώστε να ελέγχονται υγειονομικά; νομίζω πως αν είναι δηλωμένες, κινδυνεύουν αν συλλυφθούν να απωλέσουν το χαρακτηρισμό, ο οποίος δεν βγαίνει εύκολα.

συγκερινεις ανομια πράγματα μαναρακι μου
τα μασαζ ειναι κεντρα αισθητικης και μόνο
η αδεια τους (αν εχουν γραφει οτι προσφερουν υπηρεσιες αισθητικής-χαλαρωσης-φυσιοθεραπειας κτλ και μόνο)
οποιαδηποτε σεξουαλικη υπηρεσια προσφαιρετε ειναι παντελως παράνομη και αν γινει καποια εφοδος υπάρχει περιπτωση να διωχθει και ο πελάτης που τη λαμβάνει.
για χαρακτηρισμο κοροτσιων κτλ δεν υπάρχει θέμα γιατι δεν υφιστατε ;)

υπολογισε το πολυ σε κανα 10λεπτο.μολις σε αναλαβουνε στο5λεπτο τελειωνεις,.μην σας παραμυθιαζουν πληρωνατας περισσοτερα χρηματα 50 ή εως 100 € για ανεση χρονου .ψεματα με 80 ευρω ενα 15 και σε ξεπεταξε .βεβαια αν αργεις δεν θα σου πει τελειωνε απλα με τον τροπο της θα σε τελειωσει.μην αγχωνεσε γιαυτο υπαρχουν οι κυριες αυτες  για χαλαρωμα υψηλου επιπεδου.

αναλογα κουκλί μου και την κοπέλα και το μαγαζι και την κινηση που υπάρχει αλλα και τον πελάτη ;)
εχει τυχει να κατσω για 30ε ,30λεπτα μετρημένα στο δωματιο τι στιγμη που εξω στο σαλονι γινόταν χαμος με αποτέλεσμα επειδη αργουσα να χασω αρκετους πελατες που δεν μπορουσαν να περιμένουν αλλο.

γι'αυτό ελπίζω να δεί κια αυτό περί σχέσης τιμής-χρόνου..όχι ξεπέτες..να τιμούνται τα χρήματα για ικανοποιημένους πελάτες και επαναλαμβανόμενες επισκέψεις.. :rockon:

αν θελεις μωρο μου μπορεις να ριξεις και μια ματια στις κριτικές μας
θα βρεις και θετικα σχολια και αρνητικα αλοιμονο
αλλα δεν νομιζω να υπαρχει καποιο παραπονο απο καποιον οτι πιεστηκε καθόλου χρονικά ;)

φιλε εχει δυο δωματια μια κοπελα οπως προβλεπεται απο το νομο οταν 4 πελατες εχουν παρει φουλ προγραμμα αναλογισου πως δεν μπορει να κατσει πανω απο 15 λεπτα .θα καθυστερηση πολυ λογικο ειναι ,και οι πελατες δεν θελουν να περιμενουν.οποτε σκεψου το ...............

4 πελατες ματια μου στη σειρα με φουλ προγραμμα δεν εχει γινει ποτε οχι στο δικό μας αλλα σε κανενα στουντιο ;) (πιστεψε με ξερω κατι παραπάνω ;))
2 φουλ στη σειρα γινετε, και αυτο συνηθος στις αρχες καθε μηνα που ο κόσμος πληρώνετε απ τη δουλειά του.
απο κει και πέρα γιαυτο το λόγο τον Σεμπτεμβρη θα ανοιξουμε αλλα 2 δωματια επάνω, συνολο 4 για να υπάρχει περισσότερη ανεση χρονου και για την κοπέλα αλλα και για τους πελάτες ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:



 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
συγκερινεις ανομια πράγματα μαναρακι μου
τα μασαζ ειναι κεντρα αισθητικης και μόνο
η αδεια τους (αν εχουν γραφει οτι προσφερουν υπηρεσιες αισθητικής-χαλαρωσης-φυσιοθεραπειας κτλ και μόνο)
οποιαδηποτε σεξουαλικη υπηρεσια προσφαιρετε ειναι παντελως παράνομη και αν γινει καποια εφοδος υπάρχει περιπτωση να διωχθει και ο πελάτης που τη λαμβάνει.
για χαρακτηρισμο κοροτσιων κτλ δεν υπάρχει θέμα γιατι δεν υφιστατε ;)
[/quote]




Γειά σου κορίτσαρε.
Αυτό θέλησα να πω αλλά έβαλα παραπάνω τάκτ. Εννοώ ότι τα μασατζίδικα είναι παράνομος χώρος ως προς το sex, άρα παράνομα θα είναι και τα κορίτσια οπότε δεν υπάρχει θέμα υγειονομικού ελέγχου. Από εκεί και ύστερα τι ρίσκα παίρνει ο καθένας είναι προσωπικό θέμα.

Υ.Γ. Μου φαίνεται πως πρέπει να εκδόσεις βιβλίο...
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
[size=10pt]2 φουλ στη σειρα γινετε, και αυτο συνηθος στις αρχες καθε μηνα που ο κόσμος πληρώνετε απ τη δουλειά του[/size]


:2funny: :2funny: :2funny:

κι άλλο καπέλο βγάζω !!!!! Αυτό δεν το χα σκεφτεί οτι παίζει ! Τώρα που ξέρω όμως,.... ;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Γειά σου κορίτσαρε.
Αυτό θέλησα να πω αλλά έβαλα παραπάνω τάκτ. Εννοώ ότι τα μασατζίδικα είναι παράνομος χώρος ως προς το sex, άρα παράνομα θα είναι και τα κορίτσια οπότε δεν υπάρχει θέμα υγειονομικού ελέγχου. Από εκεί και ύστερα τι ρίσκα παίρνει ο καθένας είναι προσωπικό θέμα.

Υ.Γ. Μου φαίνεται πως πρέπει να εκδόσεις βιβλίο...

συγουρα μαναρακι μου ο καθενας μας ειναι και υπευθηνος των πραξεων του σαυτη τη ζωη αλλα και ελευθερος να κανει οτιδηποτε εφοσον δεν ενοχλει κανεναν αλλο :cheesy:
δε νομιζω βρε εμπορικα να εχει καμια επιτυχεια ενα τετοιο βιβλίο ασε που και δεν προλαβενω αλλα και βαριεμε και το πολυ γραψιμο :-
εκτος και αν σου υπαγορευω μαναρακι και μου τα γραφεις εσυ γλυκέ μου :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
εμένα πραγματικά με εχει καταπλήξει η Αντζελα, μετα τις διακοπες πάω για φουλ πρόγραμμα στο συγκεκριμένο studio, θα ερχόμουν για πρώτη φορά το Σάββατο αλλα αδιαθέτησε η Νάνσυ, οπότε να μαστε καλά και σε περίπου 2 εβδομαδες θα πάω να δοκιμάσω το φουλ πρόγραμμα
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
[size=10pt]2 φουλ στη σειρα γινετε, και αυτο συνηθος στις αρχες καθε μηνα που ο κόσμος πληρώνετε απ τη δουλειά του[/size]


:2funny: :2funny: :2funny:

κι άλλο καπέλο βγάζω !!!!! Αυτό δεν το χα σκεφτεί οτι παίζει ! Τώρα που ξέρω όμως,.... ;)

ετσι ειναι, λογικα σκεψου το κιολας μαναρακι ;)
παντα αρχες του καθε μηνα αλλα και μεση του μηνα ειναι και η περισσοτερη δουλεια αλλα και τα πιο ακριβα προγραμματα και αυτο οφειλετε στις μισθοδωσειες που στο συνολο τους πεφτουν σχεδον αυτο το διαστημα;)
τελη του μηνα παντα η δουλεια πεφτει και ποσοτικα αλλα και στην αξια του καθε ραντεβου κι αυτο γιατι ο μισθος του καθε αντρα εχει σχεδον τελιωσει ;)

εμένα πραγματικά με εχει καταπλήξει η Αντζελα, μετα τις διακοπες πάω για φουλ πρόγραμμα στο συγκεκριμένο studio, θα ερχόμουν για πρώτη φορά το Σάββατο αλλα αδιαθέτησε η Νάνσυ, οπότε να μαστε καλά και σε περίπου 2 εβδομαδες θα πάω να δοκιμάσω το φουλ πρόγραμμα

ευχαριστω ματια μου ;)
σου ευχομαι το καλυτερο για τις διακοπές σου ;)
εμεις εδω θα ειμαστε ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
συγουρα μαναρακι μου ο καθενας μας ειναι και υπευθηνος των πραξεων του σαυτη τη ζωη αλλα και ελευθερος να κανει οτιδηποτε εφοσον δεν ενοχλει κανεναν αλλο :cheesy:
δε νομιζω βρε εμπορικα να εχει καμια επιτυχεια ενα τετοιο βιβλίο ασε που και δεν προλαβενω αλλα και βαριεμε και το πολυ γραψιμο :-
εκτος και αν σου υπαγορευω μαναρακι και μου τα γραφεις εσυ γλυκέ μου :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

είσαι μία εσύ....ξέρεις ότι δεν μπορώ να σου αρνηθώ.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Μ αρέσουν επίσης οι προσδιορισμοί των προγραμμάτων ,....

Φουλ ... του άσσου
Καρέ ...της ντάμας

...αλλά εγώ περιμένω τη στιγμή που θα παίζουν... και τα διπλά... και τα 3 φύλλα ! ;)
π.χ : 2 Ντάμες με Ενα Βαλέ

ΑΜα ποτέ παίξει τέτοιο ,....Πρώτο χαρτόμουτρο με βλέπω ! :2funny:
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Καλησπέρα κύριοι και κυρίες. Επειδή κι εγώ έχω ένα θέμα με το χρόνο στα στούντιο (γενικότερα έχω πρόβλημα με την ασάφεια αλλά τέλος πάντων) δεν μπορώ να πω ότι είμαι απόλυτα ικανοποιημένος σε αυτόν τον τομέα. Δε λέω ότι είναι βέβαιο ότι θα σου φερθούν άσχημα οι κοπέλες (στο Φ104 ούτε μου έχει συμβεί ούτε θυμάμαι να έχω διαβάσει τέτοιο παράπονο σε κριτική), απλά δε νιώθω κάλα να ξέρω το "έλα μωράκι μου θα περάσουμε καλά και τα 5 ή τα 10 η τα 15 λεπτά αρκούν". Όταν φυσικά η αγορά έχει μάθει να κινείται έτσι έτσι θα συνεχίσει να κινείται. Διάβαζα ένα thread τις προάλλες και ανέφερε για κάτι στούντιο στη Γερμανία ότι χρεώνουν 70 εβραίους το 45λεπτο. Δε θα κουβεντιάσω αν είναι πολύ ή λίγο ούτε θα συγκρίνω Ελλάδα με Γερμανία. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι πληρώνεις με το χρόνο. Αυτό εγώ το θεωρώ must. Τώρα βέβαια υπάρχει τεράστιο ζήτημα στο θέμα αυτών που περιμένουν από τη στιγμή που δεν υπάρχει (απαγορεύεται από το νόμο απ'όσο ξέρω) άλλη κοπέλα για να εξυπηρετεί. Μήπως να αρχίσουμε να πηγαίνουμε στα "σπίτια" με ραντεβού?? Λίγο δύσκολο. Απλώς ο καθένας στο βαθμό που μπορεί κάνει τα μαγειρεματάκια του με το θέμα του πότε και πού θα πάει. Άμα σκάσεις μύτη σε στούντιο σε ώρα αιχμής εννοείται ότι δε θα κάνεις και τσιγαράκι με την κοπέλα. Αν τώρα πας τετάρτη στις 4 το πρωί και πεις στη υπηρεσία ότι δε θέλω 69 79 89 ποδολαγνείες και λοιπά αλλά θέλω το απλό όμως αντι για 40 σου δίνω 60 για να έχω το χρόνο μου ελεύθερα δε νομίζω να τσινίσει ούτε αυτή ούτε η κοπέλα. Αυτό θα μπορούσε να τραβήξει ακόμα καλύτερα αν σκάσεις και τελευταίος στη βάρδια της κοπέλας. Τώρα για όσους δεν μπορούν να πάνε παρά μόνο σε ώρες αιχμής ας το μελετήσουν να δουν αν μπορεί να γίνει κι εδώ κανά μαγείρεμα.
 

xxxmen69

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Στο θέμα του ραντέβου θα συμφωνήσω μαζί σου lucky_striker,αυτό το είχα σκεφτεί και εγώ αλλά με πρόλαβες.
Ας το κοιτάξει η Άντζελα αν είναι εφικτό να γίνει στην πράξη. :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think:
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Στο θέμα του ραντέβου θα συμφωνήσω μαζί σου lucky_striker,αυτό το είχα σκεφτεί και εγώ αλλά με πρόλαβες.
Ας το κοιτάξει η Άντζελα αν είναι εφικτό να γίνει στην πράξη. :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think:

Κοίτα δεν ξέρω ακριβώς τι μπορεί να παιχτεί. Το ραντεβού θα ήταν η τέλεια λύση αν μπορούσε να έχει δυο κοπέλες στο μαγαζί. Δουλεύει τώρα π.χ. η Κλαούντια στα ραντεβού και η Εύα στα σκέτα. Όποιος γουστάρει ραντεβού με χρόνο, extra υπηρεσίες μαλακίες κέρατα τράγια μπορεί να κλείσει την Κλαούντια από τηλεφώνου κι όποιος ένιωσε μια ξαφνική καύλα περνάει από το στούντιο και τον εξυπηρετεί η Εύα η στάνταρ δηλαδή κοπέλα. Το θέμα είναι ότι απαγορεύεται όπως είπαμε από το νόμο να γίνει αυτό. Μπορεί να υπάρχουν κι άλλα προβλήματα πέραν του νομικού αλλά αυτό αποκλείει αυτή τη (πολύ ωραία και λειτουργική  :cum: :rockon: :cum: :rockon:) λύση αρχής εξ'αρχής.

Υ.Γ. Εγώ προσωπικά δεν έχω και το τρελό πρόβλημα με το χρόνο γιατί πηγαίνω σε κουλές ώρες και ούτως ή άλλως δεν έχω κανένα παράπονο από την Άντζελα και τα κορίτσια της. Απλώς κάποιος που θέλει που λέει ο λόγος να ζήσει εμπειρίες ct σε στούντιο θα τον βόλευε αυτή η λύση.
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
Αντζελα πάνω στο θέμα "καθηγήτρια" και "να κάνεις μαθήματα" που λέγανε πριν, γιατι δε γράφεις καποια κείμενα guides-οδηγούς που να απευθύνονται σε ζευγάρια για το πως μπορούν να απολαύσουν καλύτερα το σεξ όπου θα δίνεις νέες ιδέες βάση της εμπειρίας σου. Επίσης ένας οδηγός για πρωκτικό σεξ που θα απευθύνεται στις κοπέλες πέρα από τα τυπικά που πρέπει να ξέρουμε οι άντρες σχετικα με "καθαριότητα-προετοιμασία" θα ήταν πολύ καλό. Που να λέει σε κοπέλες που το έχουν ταμπού ή το σκέφτονται πως να το απολαύσουν και αυτές καλύτερα
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Αντζελα πάνω στο θέμα "καθηγήτρια" και "να κάνεις μαθήματα" που λέγανε πριν, γιατι δε γράφεις καποια κείμενα guides-οδηγούς που να απευθύνονται σε ζευγάρια για το πως μπορούν να απολαύσουν καλύτερα το σεξ όπου θα δίνεις νέες ιδέες βάση της εμπειρίας σου. Επίσης ένας οδηγός για πρωκτικό σεξ που θα απευθύνεται στις κοπέλες πέρα από τα τυπικά που πρέπει να ξέρουμε οι άντρες σχετικα με "καθαριότητα-προετοιμασία" θα ήταν πολύ καλό. Που να λέει σε κοπέλες που το έχουν ταμπού ή το σκέφτονται πως να το απολαύσουν και αυτές καλύτερα

Και μετά να δω τι θα λέμε στις γκόμενες μας όταν θα τους δείχνουμε το άρθρο... "Μη βαράς ρε μωράκι.. Εγώ δεν είμαι μέλος στο site σου λέω! Έτσι κατά τύχη το πέτυχα αυτό το thread για το πρωκτικό!" και καπάκι θα τρώμε την παντόφλα!! :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :2funny: :2funny:

Πέραν της πλάκας πάντως καλή ιδέα είναι.
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
δεν ειναι όλοι όσοι μπαίνουν εδώ "παράνομοι" :P
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Το ξέρω απλά δεν είναι και πάρα πολλές οι κοπέλες που μπαίνουν από μόνες ή τουλάχιστον αυτήν την εντύπωση έχω εγώ. ΠΛάκα έκανα πάντως. Το τροποποίησα κιόλας.
 

xxxmen69

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Κοίτα δεν ξέρω ακριβώς τι μπορεί να παιχτεί. Το ραντεβού θα ήταν η τέλεια λύση αν μπορούσε να έχει δυο κοπέλες στο μαγαζί. Δουλεύει τώρα π.χ. η Κλαούντια στα ραντεβού και η Εύα στα σκέτα. Όποιος γουστάρει ραντεβού με χρόνο, extra υπηρεσίες μαλακίες κέρατα τράγια μπορεί να κλείσει την Κλαούντια από τηλεφώνου κι όποιος ένιωσε μια ξαφνική καύλα περνάει από το στούντιο και τον εξυπηρετεί η Εύα η στάνταρ δηλαδή κοπέλα. Το θέμα είναι ότι απαγορεύεται όπως είπαμε από το νόμο να γίνει αυτό. Μπορεί να υπάρχουν κι άλλα προβλήματα πέραν του νομικού αλλά αυτό αποκλείει αυτή τη (πολύ ωραία και λειτουργική  :cum: :rockon: :cum: :rockon:) λύση αρχής εξ'αρχής.

Υ.Γ. Εγώ προσωπικά δεν έχω και το τρελό πρόβλημα με το χρόνο γιατί πηγαίνω σε κουλές ώρες και ούτως ή άλλως δεν έχω κανένα παράπονο από την Άντζελα και τα κορίτσια της. Απλώς κάποιος που θέλει που λέει ο λόγος να ζήσει εμπειρίες ct σε στούντιο θα τον βόλευε αυτή η λύση.
:huh: :huh: :huh:1.Εσύ έδωσες και απάντηση μόνο σου,άσε να μιλήσει και η Άντζελα.2.Στο θέμα του ραντεβού εγώ το εννοούσα με 1 κοπέλα. :thumbsup:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom