Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Μόλις γύρισα απο Κλαούντια και ανέβασα κριτική αλλά θα το πω κι εδώ. Τι πρόσωπο ήταν αυτό Θεέ μου!!! Μπράβο στην Κλαούντια και μπράβο στην Άντζελα που την έχει στο μαγαζί της. Βρήκα επιτέλους το διαμαντάκι που έψαχνα (πρόσωπο και συμπεριφορά). Σε όσους από εσάς τώρα σηκώνεστε από τα κρεββάτια σας καλή σας μέρα και σε όσους από εμάς τώρα πέφτουμε στα κρέββάτια μας καλή μας νύχτα!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Επειδη εδω ρωταμε ολα τα βιτσια για να βγαλουμε τις γκαβλες μας οταν σας επισκεπτομαστε θελω να ρωτησω για κατι που με γκαβλωνει πολυ και ισως και αλλους εδω μεσα. Με τρελαινει πολυ οταν οι κοπελες που με τσιμπουκωνουν εχουν piercing/σκουλαρικι στην γλωσσιτσα τους.Ειμαι σιγουρος οτι πολλοι απο εδω μεσα ξερουν οτι αν η γκομενα ξερει να χρησιμοποιει καλα το σκουλαρικι το τσιμπουκι γινεται απολαυστικοτερο. Δεν εχω προσεξει αν καμια κοπελα απο το στουντιο σας ειχε σκουλαρικι στην γλωσσα της γιατι οταν ειμαι εκει κοιταω να περιποιηθω αλλα πραγματα (συνηθως τις σουφριτσες τους, αν τις δινουν). Εχει καμια? Αν δεν εχει, παιζει να βαλει η' να ερθει καμια που εχει? Ευχαριστω.

καλημερα σε ολους :smitten: :smitten:

δεν ξερω ματακια μου γλυκα δεν το εχω προσεξει....η Κλαουντια εχει ενα στο φρυδι αλλα δεν ειμαι σιγουρι αν εχει και στην γλωσσα....εγω εχω ενα στον αφαλο και νομιζω οτι καποια κοπελα εχει και στην μυτη χωρις να ειμαι σιγουρη ομως ;)τωρα να υποχρεωσσω μια κοπελα να βαλει σκουλαρικι πραγματικα δεν μπορω να το κανω :)
αν καποια στιγμη ερθει κοπελα και θελει να δουλεψει σε μας και εχει και σκουλαρικι στην γλωσσα θα ηταν σουπερ αλλα μεχρι στιγμης δεν μου εχει τυχει κατι :<

Μόλις γύρισα απο Κλαούντια και ανέβασα κριτική αλλά θα το πω κι εδώ. Τι πρόσωπο ήταν αυτό Θεέ μου!!! Μπράβο στην Κλαούντια και μπράβο στην Άντζελα που την έχει στο μαγαζί της. Βρήκα επιτέλους το διαμαντάκι που έψαχνα (πρόσωπο και συμπεριφορά). Σε όσους από εσάς τώρα σηκώνεστε από τα κρεββάτια σας καλή σας μέρα και σε όσους από εμάς τώρα πέφτουμε στα κρέββάτια μας καλή μας νύχτα!!!

σε ευχαριστουμε πραγματικα για τα καλα σου λογια μαναρακι μου....ειμαι πολυ χαρουμενη που τα περεσες ομορφα με την Κλαουντια....ειναι πραγματικα πολυ ομορφη κοπελα και πολυ καλη στις υπηρεσιες της απο οτι μου γραφετε και μου λετε ολοι εσεις ;)
σε ευριστουμε και παλι και ευχομαστε να ξαναερθεις συντομα κοντα μας :-* :-*

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

και μην ξεχνατε καθημερινα απο τις 12:00 μεχρι τις 14:00 για 2 ωρες μπορειτε να μιλησετε μαζι μου στο κινητο του μαγαζιου 6939077710 για οτιδηποτε σας απασχολει σε σχεση με τις υπηρεσιες που προσφαιρουμε, τις κοπέλες, τα προγραμματα, τι σας προτεινω ακομα και για καποιο ραντεβου σε συγκεκριμενη ωρα μεσα στο χώρο μας  ;) ;) 


μακια :smitten: :grouphug: :smitten:



 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα μετά τις 5 είναι η Κλαούντια για να περάσω?
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Θα ξαναέρθω το συντομότερο δυνατό. Με τέτοια πλάκα που έπαθα παίζει και να εγκατασταθώ εκεί :2funny:. Μία πρόταση να κάνω μόνο εν'οψει ανακαίνησης. Το θέμα χαμηλού φωτισμού κάποιοι το βρίσκουν ερεθιστικό. Εγώ και κάποιοι άλλοι όμως προτιμούν να έχουν πλήρη θέα του τι κάνουν και να μπορούν να καμαρώνουν την κοπέλα και τον εαυτό τους. Κάποιοι είμαστε οπτικοί τύποι τι να κάνουμε :cum:. Ίσως λοιπόν να ήταν δόκιμη η εγκατάσταση κάποιου dimmer (υπάρχουν dimmer σε τιμές πραγματικά αστείες) στον καινούριο και εντονότερο φωτισμό που θα υπάρχει στα δωμάτια μετά την ανακαίνηση ώστε να μπορεί ο εκάστοτε "αγωνιστής" να ρυθμίζει το φωτισμό κατά τα δικά του μέτρα. Από πισσοσκόταδο μέχρι φως χειρουργείου που λέει ο λόγος. Προς αποφυγήν παρεξηγήσεων τονίζω ότι κάνω πρόταση και όχι παράπονο.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Σήμερα μετά τις 5 είναι η Κλαούντια για να περάσω?

ναι ματια μου σημερα το απογευμα ξαναδουλευει η Κλαουντια ;)

Θα ξαναέρθω το συντομότερο δυνατό. Με τέτοια πλάκα που έπαθα παίζει και να εγκατασταθώ εκεί :2funny:. Μία πρόταση να κάνω μόνο εν'οψει ανακαίνησης. Το θέμα χαμηλού φωτισμού κάποιοι το βρίσκουν ερεθιστικό. Εγώ και κάποιοι άλλοι όμως προτιμούν να έχουν πλήρη θέα του τι κάνουν και να μπορούν να καμαρώνουν την κοπέλα και τον εαυτό τους. Κάποιοι είμαστε οπτικοί τύποι τι να κάνουμε :cum:. Ίσως λοιπόν να ήταν δόκιμη η εγκατάσταση κάποιου dimmer (υπάρχουν dimmer σε τιμές πραγματικά αστείες) στον καινούριο και εντονότερο φωτισμό που θα υπάρχει στα δωμάτια μετά την ανακαίνηση ώστε να μπορεί ο εκάστοτε "αγωνιστής" να ρυθμίζει το φωτισμό κατά τα δικά του μέτρα. Από πισσοσκόταδο μέχρι φως χειρουργείου που λέει ο λόγος. Προς αποφυγήν παρεξηγήσεων τονίζω ότι κάνω πρόταση και όχι παράπονο.

Μπορεις να ερθεις οποτε θελεις ματια μου ;) :cheesy:
Θα υπαρχει κεντρικο φωτιστικο στο δωματιο ματια μου (με dimmer) φαναρακια στα κομοδινα αλλα και τα black light ;)
Για τα φθηνα dimmer θα διαφωνησω ματια μου ως προς τη ποιοτητα τους, στην κρεβατοκαμαρα μου στο σπιτι μου ειχα βαλει ενα τετοιο και περιπου σε 1 χρονο και κατι με πολυ μικρη χρηση χαλασε με αποτελεσμα να μεινω στα σκοταδια για 1-2 μερες μεχρι να μου το αντικαταστησουν με ενα σαφως ακριβοτερο αλλα πιστευω καλυτερο ;)
Γενικα σε ενα μαγαζι σαν το δικο μας το οποιο θα λειτουργει παραπολλες ωρες καθε μερα καλυτερα ειναι να μπαινουν τα καλυτερα υλικα για να αντεχουν και στο χρονο ;)
Θα σου δωσω πχ ενα παραδειγμα οσο βαζαμε φθηνες κλειδαριες στην εξωτερικη πορτα καθε 2-3 μηνες απο το συνεχες ανοιξε-κλεισε της πορτας χαλουσε και αναγκαζομασταν συνεχεια να την αλλαζουμε, μολις βαλαμε μια κλειδαρια αξιας 200ε η πορτα δεν ξαναπαρουσιασε προβλημα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Μάλιστα... Αυτά είναι... Εγώ προτείνω 5 κι εσύ προτιμάς 10. Τι να πω εγώ μετά??? Λέω απλά ένα πολύ μεγάλο μπράβο. Άνοιξε βρε κορίτσι μου μια σχολή συμπεριφοράς εκδιδομένων γυναικών και ιδιοκτητριών πορνείων. Θα θησαυρίσεις!!!!!!!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μάλιστα... Αυτά είναι... Εγώ προτείνω 5 κι εσύ προτιμάς 10. Τι να πω εγώ μετά??? Λέω απλά ένα πολύ μεγάλο μπράβο. Άνοιξε βρε κορίτσι μου μια σχολή συμπεριφοράς εκδιδομένων γυναικών και ιδιοκτητριών πορνείων. Θα θησαυρίσεις!!!!!!!!!

οχι βρε ενταξυ :cheesy:
υπαρχουν πολλες κοπέλες αλλα και ιδιοκτητριες που ειναι καλες στη δουλεια τους ;)
υπαρχουν και ασχημες αλλα ολοι οι κλαδοι ετσι ειναι, υπαρχει ο καλος ο κακος και ο μετριος επαγγελματιας ;)
πχ κατα την αποψη μου (απ οτι εχω δει απο φωτογραφιες) μακραν το studio geisha ειναι το πιο ομορφο και καλαισθητο απο αισθητικης αποψης μαγαζι που υπάρχει οποτε συγουρα υπαρχουν κι αλλοι που κανουν καλη δουλεια, και γιαυτο εψαξα και βρηκα τον ιδιο διακοσμητη να μας φτιαξει και το δικο μας μαγαζι ;)
Για το θεμα του φωτισμου συγουρα παντως θα ειμαστε ενα σκαλι πανω σε σχεση με τωρα και ειδικα στο σαλονι που η σκεψη ειναι να μπει προτζεκτορας ο οποιος θα δειχνει-φωτιζει στον τοιχο φωτογραφιες απο ολες τις κοπέλες σε ακρως αισθησιακες ποζες ;)
Φαντασια και καλη θεληση να υπαρχουν και ολα γινοντε ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Μάλιστα... Αυτά είναι... Εγώ προτείνω 5 κι εσύ προτιμάς 10. Τι να πω εγώ μετά??? Λέω απλά ένα πολύ μεγάλο μπράβο. Άνοιξε βρε κορίτσι μου μια σχολή συμπεριφοράς εκδιδομένων γυναικών και ιδιοκτητριών πορνείων. Θα θησαυρίσεις!!!!!!!!!

γειά σου κορίτσαρε...
δίκηο έχει ο χριστιανός. άνοιξε ένα  ροζ ΙΕΚ! Αφού είσαι καθηγήτρια του έρωτα.....

πολλα φιλακια 
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
γειά σου κορίτσαρε...
δίκηο έχει ο χριστιανός. άνοιξε ένα  ροζ ΙΕΚ! Αφού είσαι καθηγήτρια του έρωτα.....

πολλα φιλακια   

και μετα να υπαρχει προβλημα με την αναγνωριση των πτυχειων απο το κρατος? :-
δε ξερω αν περασει ο νομος για τα ιδιωτικα κολλεγεια που ετοιμαζουν μπορει και να το σκεφτώ :2funny: :2funny:
περα απ τη πλακα παντως δε νομιζω να μπορει να υλοποιηθει ποτε κατι τετοιο αλλα ουτε και θα με ενδιεφερε απο την αποψη οτι και δεν εχω χρονο αλλα και του οτι προτιμω να δουλευω με αντρες παρα με γυναικες :cheesy:
απ οτι ξερω παντως στο amsterdam υπαρχει τετοιου ειδους σχολη με τυπου σεμιναρια για ιεροδουλες, ενα χρονο διαρκει για να την βγαλει μια κοπέλα και να παρει το διπλωμα :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ναι αλλα Μπου-Μπου, μην ξεχνάς οτι το δικό σου μαγαζάκι έχει ενα πολύ μεγάλο πλεονέκτημα το οποίο δεν υπολογίζουν πολλοι: Το οτι βρίσκεται σε περιοχή που είναι ευκολα προσβάσιμή και με την συγκοινωνία. Και αυτό το λέω γιατι για μερικούς απο εμάς που μένουμε απο Πειραιά και ύστερα, το να τρέχουμε πχ στην Κυψέλη για να βρεθούμε για λίγα λεπτά με μια κοπέλα είναι σαν μια μικρή εκδρομή!!

Αλήθεια την άλλη βδομάδα παίζει να δουλέψει η Ευα κάποιο απόγευμα ή να έρθω την Κυριακή το πρωί;

Πολλά φιλάκια!


 

xxxmen69

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Άντζελα είσαι καθηγήτρια?
΄Εχω μείνει σε κάποια μαθήματα,μήπως μπορείς να μου κάνεις κανένα ιδιαίτερο? ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
κρίμα που τόση γνώση δεν θα μεταφερθεί στις κορασίδες του έθνους...
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ναι αλλα Μπου-Μπου, μην ξεχνάς οτι το δικό σου μαγαζάκι έχει ενα πολύ μεγάλο πλεονέκτημα το οποίο δεν υπολογίζουν πολλοι: Το οτι βρίσκεται σε περιοχή που είναι ευκολα προσβάσιμή και με την συγκοινωνία. Και αυτό το λέω γιατι για μερικούς απο εμάς που μένουμε απο Πειραιά και ύστερα, το να τρέχουμε πχ στην Κυψέλη για να βρεθούμε για λίγα λεπτά με μια κοπέλα είναι σαν μια μικρή εκδρομή!!

Αλήθεια την άλλη βδομάδα παίζει να δουλέψει η Ευα κάποιο απόγευμα ή να έρθω την Κυριακή το πρωί;

Πολλά φιλάκια!

καλησπερα σε ολα τα γλυκα αντρακια του bourdela.tv

αχ γλυκε μου Dawn...τι καλος που εισαι ολο υπερ βαζεις για το στουντιακι μας...και το λεω μας γιατι μερικους απο εσας σας νιωθω πολυ κοντα μου ;) ;)
μαναρακι μου δεν εχει βγει το προγραμμα της επομενης εβδομαδας...αλλα οπως ειναι τα πραγματα δεν υπαρχει κανενα κενο :)παντως αν κατι γινει και καποια κοπελα δεν ερθει θα προσπαθησω να την βαλω απογευμα εφοσον μπορει και η Ευα :cheesy: ;)

Άντζελα είσαι καθηγήτρια?
΄Εχω μείνει σε κάποια μαθήματα,μήπως μπορείς να μου κάνεις κανένα ιδιαίτερο? ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

για σενα ματια μου οτι θες γινομε μαθητρια... καθηγητρια...νοσοκομα :cheesy: ;)
μμμμ.....και φυσικα τρελενομαι να κανω ιδιαιτερα σε αγορακια :cheesy: :cheesy:

κρίμα που τόση γνώση δεν θα μεταφερθεί στις κορασίδες του έθνους...
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

αχ.....τι μαναρακι εισαι εσυ....παντα με τον καλο λογο :-* :-* :-* :-*


πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
καλησπερα σε ολα τα γλυκα αντρακια του bourdela.tv

αχ γλυκε μου Dawn...τι καλος που εισαι ολο υπερ βαζεις για το στουντιακι μας...και το λεω μας γιατι μερικους απο εσας σας νιωθω πολυ κοντα μου ;) ;)
μαναρακι μου δεν εχει βγει το προγραμμα της επομενης εβδομαδας...αλλα οπως ειναι τα πραγματα δεν υπαρχει κανενα κενο :)παντως αν κατι γινει και καποια κοπελα δεν ερθει θα προσπαθησω να την βαλω απογευμα εφοσον μπορει και η Ευα :cheesy: ;)

Μπου-Μπου, να ξέρεις οτι πάντα γράφω αυτό που ισχύει για εμένα. Αλλωστε τα έχετε κερδίσει όλα με τις πολύ καλές υπηρεσίες σας και την εξυπηρέτιση που προσφέρετε!  :boobies: Ούτως ή αλλως εγώ δεν εχω να κερδίσω και κάτι γράφοντας πράγματα που δεν ισχύουν! Τέσπα, αμα δεν μπορεί η Ευα να δουλέψει μεσοβδόμαδα, θα προσπαθήσω να έρθω Κυριακή, οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα! Απλα μετα τον Αυγουστο δεν ξερω αν θα μπορέσω να έρθω γιατι θα λείπω αρκετές μέρες! :dancing:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
και Βερονικα με Νικολ ακομα μεγαλυτερη  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: ;)



πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

εεε... .ντάξει τώρα.... γάμησέ μας ρε κοπελιά βραδυάτικα.....
μπήκα για λίγο, you khow why ;) και μου βγήκαν τα μάτια.... :2funny:
πωπω.... βουτιά θα κάνω στην οθόνη.... :rockon: :rockon: :knockinb:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μπου-Μπου, να ξέρεις οτι πάντα γράφω αυτό που ισχύει για εμένα. Αλλωστε τα έχετε κερδίσει όλα με τις πολύ καλές υπηρεσίες σας και την εξυπηρέτιση που προσφέρετε!  :boobies: Ούτως ή αλλως εγώ δεν εχω να κερδίσω και κάτι γράφοντας πράγματα που δεν ισχύουν! Τέσπα, αμα δεν μπορεί η Ευα να δουλέψει μεσοβδόμαδα, θα προσπαθήσω να έρθω Κυριακή, οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα! Απλα μετα τον Αυγουστο δεν ξερω αν θα μπορέσω να έρθω γιατι θα λείπω αρκετές μέρες! :dancing:[/b]

την καλυτερη εποχη θα κανεις τις διακοπουλες σου ;) :cheesy: :cheesy:
αλι σε μενα που θα φυγω με τα μπουλουκια του αυγουστου :- :cheesy:

Ντάξει.... αυτά δεν γίνοται... ΥΠΕΡΟΧΑ καυλοτάκουνα.....  :rockon: :rockon: :rockon:

ειδες μωρακι ουτε συνενοημένη να ηταν η Νικολ :cheesy: :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Grothos

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
43
Like
1.124
Πόντοι
1.011
ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΡΩΤΗΣΗ: Η Κατερινα απο Ρωσία δούλευε παλιά Βουλιαγμένης 68 και Ηλία Ηλίου 82 με άλλο όνομα; Έχει άδεια τη βδομάδα αυτή;
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
και μετα να υπαρχει προβλημα με την αναγνωριση των πτυχειων απο το κρατος? :-
δε ξερω αν περασει ο νομος για τα ιδιωτικα κολλεγεια που ετοιμαζουν μπορει και να το σκεφτώ :2funny: :2funny:


Ποιος το γαμεί το κράτος!?!?!? Θα τα ανγνωρίσουμε εμείς τα πτυχία σας!!! Να τα τοιχοκολλήσετε κιόλας μέσα στα δωμάτια. Θα καδράρετε το πτυχίο της εκάστοτε κοπέλας κι από κάτω τη φωτογραφία αποφοίτησης. Μόνο που στη φωτογραφία αντί οι κοπέλες να φοράνε τήβεννους και να πετούν στον αέρα τα καπέλα τους θα είναι γυμνές και θα πετάνε στον αέρα τα στρινγκάκια τους!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom