Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εγώ ξέρω ενα πολύ ωραίο ψητοπολείο στην Νίκαια...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Kαλησπερα Αντζελα,τι κανεις?Χιλια συγνωμη κατι ετυχε με την δουλεια και δεν μπορεσα να ερθω για την Νανσυ,αισθανομαι ασχημα που σε εστησα για δυο λογους.1)Γιατι σου ειπα να της μιλησεις για να περασω τελεια και 2)Γιατι δεν καταφερα να δοκιμασω Νανσυ δεν πειραζει αλλη φορα.Αυριο φευγω για διακοπες,αλλα οταν επιστρεψω να εισαι σιγουρη πως θα επανορθωσω :-* :-* :-* :smitten: :smitten:

αντε βρε κανενα προβλημα ;)
και εγω φευγω αυριο και σε καταλαβενω, πολυ τρεξιμο για να προλάβω τα παντα και ακομα δεν ξερω αν θα τα τελιωσω ολα στην ωρα τους :cheesy:

Αντζελα, η Νανα κανει μασαζ, σωστα? Την γευση θα κοιταξω να την εχω θεραπευσει νωριτερα, σκοπος ενα μικρο ταξιδι μεσα στο απογευμα.

mimikos απο που παιρνεις λαδια για μασαζ?

ναι η Νανα ματια μου στο μασαζ ειναι η καλυτερη κοπέλα ολου του studiou ;)

εγώ ξέρω ενα πολύ ωραίο ψητοπολείο στην Νίκαια...

εγω πηγαινα σε ενα πολυ καλο στο κορυδαλλο :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

looking-for

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
τι ωρα κλεινετε το πρωι?ηρ8α χθες 3 και 30 με ενα φιλο μου και ενω χτυπησα το κουδουνι 3-4 φορες δεν μας ανοιξε κανεις!εχω ξαναρθει 2 φορες και περασα πολυ καλα αλλα χθες εγινα ρεζιλι γιατι ο φιλος ηρθε απο επαρχια και ειχαμε σκοπο να περασουμε παρα παρα πολυ καλα μαζι σας.του ειπα οτι 8α παμε στο καλυτερο(εσας δηλαδη) αλλα με απογουτευσατε.κριμα γιατι δεν το περιμενα(Face control?)
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
αντε βρε κανενα προβλημα ;)
και εγω φευγω αυριο και σε καταλαβενω, πολυ τρεξιμο για να προλάβω τα παντα και ακομα δεν ξερω αν θα τα τελιωσω ολα στην ωρα τους :cheesy:
πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Αντε ακομη δεν τις τελειωσες τις δουλειες  :grin: :grin:
Καλησπερα Αντζελα :-* :-*
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
τι ωρα κλεινετε το πρωι?ηρ8α χθες 3 και 30 με ενα φιλο μου και ενω χτυπησα το κουδουνι 3-4 φορες δεν μας ανοιξε κανεις!εχω ξαναρθει 2 φορες και περασα πολυ καλα αλλα χθες εγινα ρεζιλι γιατι ο φιλος ηρθε απο επαρχια και ειχαμε σκοπο να περασουμε παρα παρα πολυ καλα μαζι σας.του ειπα οτι 8α παμε στο καλυτερο(εσας δηλαδη) αλλα με απογουτευσατε.κριμα γιατι δεν το περιμενα(Face control?)

:o :o :o
6 το πρωι κλεινουμε κανονικα
ανοιχτο ηταν χθες το μαγαζι, πηρα τωρα την υπηρεσια ενα τηλ και απ οτι μου ειπε δεν σας ανοιξε γιατι πριν απο εσας μαναρι μου ειχαν ερθει 2 μεθυσμενοι οι οποιοι δημιουργουσαν ψιλοπροβλημα, και η γυναικα κακως νομιζε οτι εισασταν εσεις :- :-
χιλια συγνωμη κουκλί μου για την παρεξηγηση, το λαθος και η ευθυνη ειναι ολη δικη μας :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αντε ακομη δεν τις τελειωσες τις δουλειες  :grin: :grin:
Καλησπερα Αντζελα :-* :-*

οχι ματια μου :-
αυτη τη στιγμη εχω ενα συνεργειο που μου αδειαζει μια αποθηκη με παλια πραγματα που θα τη χρειαστω, μετα εχω ραντεβου με εναν διακοσμητη και πιο μετα με ενα δικηγορο ολα για δουλειες του μαγαζιου.
το πρωι επρεπε να περασω γιατρο, να ψωνισω καποια πραγματα για το μαγαζι ενω ειχα να φτιαξω και να νυχια μου χερια-ποδια :-
ουτε ενα τσιγαρο με την ησυχια μου δεν μπορω να κανω :2funny:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Απλά αυτό το θέμα να το κοιτάξετε καλύτερα κούκλα μου... ;)
κρίμα είναι εξαιτίας κάποιων  :jerking:

όπως και τ οφωτάκι...
Ξέχασα ν' αναφέρω την ημέρα που ήρθα, πριν 2 Κυριακές, δεν μπήκαμε γιατί δεν ήταν αναμένο το φωτακι είπε η υπηρεσία!!
Μετά απο μισή ωρίτσα που μας είπε να ξαναπεράσουμε, πάλι δεν ήταν αναμμένο το φωτακι!!

Κοιταξέ το σε παρακαλώ κοπελιά.... μικρές λεπτομέρεις αλλά σημαντικές... ;)

Φιλιά πολλάααα...... καλά μπάνια....  ;) :-* :-*
 

looking-for

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αντζελα μου σε ευχαριστω για την απαντηση,αλλα να καταλαβεις οτι ενιωσα λιγο ασχημα για το φιλαρακι εκεινη την στιγμη!
Γιατι απο εμφανιση μπορει να μην ειμαστε μοντελα αλλα ειμαστε τουλαχιστον φυσιολογικοι!
Τελος παντων το θεμα θεωρηται ληξαν.
Δεν θα χαλασουμε τις καρδιες μας!
Φιλακια

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αντζελα μου σε ευχαριστω για την απαντηση,αλλα να καταλαβεις οτι ενιωσα λιγο ασχημα για το φιλαρακι εκεινη την στιγμη!
Γιατι απο εμφανιση μπορει να μην ειμαστε μοντελα αλλα ειμαστε τουλαχιστον φυσιολογικοι!
Τελος παντων το θεμα θεωρηται ληξαν.
Δεν θα χαλασουμε τις καρδιες μας!
Φιλακια

το καταλαβαινω ματια μου και συγνωμη
θεμα εμφανισης δεν ειναι, απλα η νυχτερινη βαρδια ειναι και πιο δυσκολη κατακαποιο τροπο για την υπηρεσια και την κοπέλα και μετα απο ενα περιεργο περιστατικο με 2 μεθυσμενους πριν απο εσας καπου εγινε η παρεξηγηση με σας :-
Πιο πολυ με σταναχωρει για το φιλο σου που μιας και ειναι απο επαρχια μπορει να μην ξαναεχει και την δυνατοτητα μελλοντικα να μας επισκεφτει :-
και ειναι κριμα :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Συγχαρητηρια στον mimikos και στην Αντζελα, που επιασαν ενα τετοιο θεμα, αλλωστε το ευ ζην ειναι τελικα το θεμα μας.

Ο mimikos  εχει μεγαλο δικιο για τη σχεση διατροφης και υγρων και αφου εχω κι εγω εμπειρια απο Ταυλανδη, συμφωνω οτι ειναι φοβερη αισθηση του να τρως καυτερα μεσα στην τροπικη ζεστη και υγρασια και να ξεδιψας με ελαφρια τοπικη μπυρα!
Με τετοια διατροφη και φρουτα πολλα, ολες οι μυρωδιες αλλαζουν προς το καλυτερο κατα την γνωμη μου. Και οι κοπελες ειχαν παντα μια διακριτικη ευωδια που μου αρεσε. Η αισθηση του καυτερου δυστυχως συνεπαγεται μη χρηση προφυλακτικου οποτε ειναι κατι που εχω νοιωσει μονο με την κοπελα μου (αραια και που, δεν τρωνε καυτερα γμτο) 

το ευ ζην , το χαμογελο και να εισαι καλος ανθρωπος ειναι τα σημαντικοτερα !!!

Αντζελα, η Νανα κανει μασαζ, σωστα? Την γευση θα κοιταξω να την εχω θεραπευσει νωριτερα, σκοπος ενα μικρο ταξιδι μεσα στο απογευμα.

mimikos απο που παιρνεις λαδια για μασαζ?


μου τα στελνουν απο κατω ή τα φερνω εγω οταν ειμαι εκει ... :)
δεν ειναι μονο λαδια αλλα και αλοιφες ... ειμαι διπλωματουχος μασερ ... ασχετα αν δεν το εξασκω ως επαγγελμα
και ζωγραφος καλος ειμαι επισης ... αλλα δυσκολα θα γινομουν "βαν γκοκ" για να κερδω ...  :grin:

πολλα φιλακια  :grouphug: :smitten: :grouphug:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
  :thumbsup:  :rockon:
Αγαπητέ πρόσεχε τα καυτερά ιδιαίτερα άν έχεις αιμοροΐδες!!! Μετά θα ζητάς το αυταρχικό για να δροσιστείς!  :grin:
  :think: Παρεπιμτόντως με τα κοτόπουλα mimikos έχεις κάποια σχέση?

οχι δεν εχω σχεση με τα κοτοπουλα μιμικος ...  :grin: :2funny:


πολλα φιλια  :thumbsup: :grouphug: :smitten: :grouphug:
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Ευχαριστω πολυ Αντζελα που απαντας τις ερωτησεις μου και με βοηθας. Δοκιμασα παλι την γκαβλομουνα Ευα οπως ειπες. Μπορει να μην ειναι τοσο μουναρος εμφανισιακα αλλα κανει απιστευτο γαμησι. Και στο πρωκτικο προγραμμα ηταν απιθανη. Μου εκανε εντυπωση η υπομονη της στην αλλαγη στασεων στο πρωκτικο. Ειδικα στα τεσσερα ευχαριστηθηκα να ξεσκιζω την κωλοτρυπιδα της και αυτη δεν παραπονεθηκε καθολου. Μπραβο της! Πολυ εξασκημενη η ροδελιτσα της! Πως τα καταφερνει να προσφερει με τοση ευκολια την πισω τρυπουλα της και να αντεχει τετοιο σφυροκοπημα? Αν μια κοπελα κανει πρωκτικο για πολλα χρονια αισθανεται καθολου πονο τωρα η' οχι? Μια επαγγελματιας κοπελα που προσφερει πρωκτικο τοσες πολλες φορες καθημερινα εχει τυχει να αισθανθει ποτε καμια ηδονη με καποιο πελατη?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ευχαριστω πολυ Αντζελα που απαντας τις ερωτησεις μου και με βοηθας. Δοκιμασα παλι την γκαβλομουνα Ευα οπως ειπες. Μπορει να μην ειναι τοσο μουναρος εμφανισιακα αλλα κανει απιστευτο γαμησι. Και στο πρωκτικο προγραμμα ηταν απιθανη. Μου εκανε εντυπωση η υπομονη της στην αλλαγη στασεων στο πρωκτικο. Ειδικα στα τεσσερα ευχαριστηθηκα να ξεσκιζω την κωλοτρυπιδα της και αυτη δεν παραπονεθηκε καθολου. Μπραβο της! Πολυ εξασκημενη η ροδελιτσα της! Πως τα καταφερνει να προσφερει με τοση ευκολια την πισω τρυπουλα της και να αντεχει τετοιο σφυροκοπημα? Αν μια κοπελα κανει πρωκτικο για πολλα χρονια αισθανεται καθολου πονο τωρα η' οχι? Μια επαγγελματιας κοπελα που προσφερει πρωκτικο τοσες πολλες φορες καθημερινα εχει τυχει να αισθανθει ποτε καμια ηδονη με καποιο πελατη?

η Ευα ειναι πολυ καλη στο πρωκτικο ματια μου ;)
και δεν χρησιμοποιει και καθολου κρεμα παρα μόνο σαλιο ;)
ο πονος παντα υπάρχει μαναρακι ειτε εισαι αρχαρια ειτε εισαι πεπειραμενη απλα ο πονος του πρωκτικου αμα ξερεις να τον κοντρολαρεις ειναι ηδονικος ;)


Καλημερα
σημερα Κυριακη πρωι η Ευα :smitten:



πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
η Ευα ειναι πολυ καλη στο πρωκτικο ματια μου ;)
και δεν χρησιμοποιει και καθολου κρεμα παρα μόνο σαλιο ;)
ο πονος παντα υπάρχει μαναρακι ειτε εισαι αρχαρια ειτε εισαι πεπειραμενη απλα ο πονος του πρωκτικου αμα ξερεις να τον κοντρολαρεις ειναι ηδονικος  ;)
Με καλους χειρισμους εφ οσων καποιος γνωριζη ειναι οτι  το καλυτερο, πολυ ηδονη να την τρελανης την κοπελα η .........
Εμενα το λαδι η η κρεμα με χαλαει, μονο γλωσσα και σαλιο  ;)
Καλημερα Αντζελα
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
η Ευα ειναι πολυ καλη στο πρωκτικο ματια μου ;)
και δεν χρησιμοποιει και καθολου κρεμα παρα μόνο σαλιο ;)
ο πονος παντα υπάρχει μαναρακι ειτε εισαι αρχαρια ειτε εισαι πεπειραμενη απλα ο πονος του πρωκτικου αμα ξερεις να τον κοντρολαρεις ειναι ηδονικος ;)


Καλημερα
σημερα Κυριακη πρωι η Ευα :smitten:



πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

ετοιμάστε καφέ γιατι σε καμιά ώρα έρχομαι!!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Με καλους χειρισμους εφ οσων καποιος γνωριζη ειναι οτι  το καλυτερο, πολυ ηδονη να την τρελανης την κοπελα η .........
Εμενα το λαδι η η κρεμα με χαλαει, μονο γλωσσα και σαλιο  ;)
Καλημερα Αντζελα

γεια σου Γιωργο ;)
αν η κοπέλα ερεθιστει απο πισω δεν χρειαζοντε οι κρεμες μιας και ανοιγει και χαλαρωνει απο μονος του ο ποπος ;)

ετοιμάστε καφέ γιατι σε καμιά ώρα έρχομαι!!!!

τωρα το βλέπω το μυν σου :cheesy:
σου φτιαξανε καφεδακιμαναρακι? :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
γεια σου Γιωργο ;)
αν η κοπέλα ερεθιστει απο πισω δεν χρειαζοντε οι κρεμες μιας και ανοιγει και χαλαρωνει απο μονος του ο ποπος ;)
Το γνωριζω και πολυ καλα μαλιστα οπως εγραψα παραπανω
γεια σου Αντζελα
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
Καλησπέρα και απο μένα "τον μετανάστη" Τι κάνετε βρε παιδιά?
Πολλά φιλιά στην αγάπη μου την Άντζελα και θερμούς χαιρετισμούς στον κουμπάρο μου τον οσι, τον παρθένο, τον γιώργοα και σε όλα τα παιδιά.
Είστε καλά?
Εχω λιώσει στο χιλιόμετρο γμτ. Πρέπει να έχω ξεπεράσει και τον Σουμάχερ!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Να σκεφτείτε οτι σε 2 μήνες έχω κάνει γύρω στα 50.000 χλμ. Το μόνο καλο έιναι οτι είναι ξεκούραστα γιατί είναι σε Αυτοκινητόδρόμους  Ευρωπαικούς όπως Ισπανία, Γερμανία, Ιταλία κλπ οι οποίοοι δεν ΄'εχουν καμία σχέση με τους δικούς μας δρόμους. Τεσπα...........
Ήρθα για 2 μερούλες στην Ελλάδα για κάτι δουλιές και φεύγω αεροπορικώς Τρίτη ξημερώματα για Πράγα όπου θα πάρω το λεωφορείο και πάμε Γερμανιά, Αυστρία, ουγγαρία, σλοβακία, κλπ
Δεν ξέρω πότε θα τα ξαναπούμε........
Σίγουρα μετά τον Σεπτέμβρη που τελειώνει η σαιζόν.
Άντζελα σε έχω επιθυμίσει βρε μωράκι μου.
Καλά είσαι?
Σας εύχομαι καλό καλοκαίρι και τα λέμε στο επανειδήν
Φιλάκι πολλά Άντζελα και σε σκέφτομαι συνέχεια. :smitten: :smitten: :smitten:
Χαιρετίσματα στον όσι, παρθένο, γιώργο και σε όλα τα παιδιά
:grouphug: :grouphug: :grouphug:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom