Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (0 μέλη και 54 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλημέρα και απο μένα "τον μετανάστη"!!!
Καλημερα φιλε πραγματικα μεταναστης με ολα αυτα που διαβασα,και προχθες ρωτησα την Αντζελα που εχεις χαθη



Καλημερα και στην Αντζελα  :-* :-*
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μπου-Μπου, κάποιες κοπέλες που είχες πει οτι θα έρθουν, τελικα θα τις φέρεις ή αλλαξε το σχέδιο;

Καλημερες :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Η μια κοπέλα ματια μου εφυγε για τη Πολωνια :-
και η αλλη ενω μου ειχε πει οτι σε 1-2 εβδομαδες θα ειχε ετοιμο τον χαρακτηρισμο της για να ξεκινησει ακομα περιμενω :P

Καλημέρα και απο μένα "τον μετανάστη"!!!
Είστε όλοι καλά? Καλημέρα στον κουμπάρο τον οσι, τον παρθένο και σε ολα τα παιδιά.
Μια γλυκεια καλήμέρα στην αγάπη μου την Άντζελα με πολλά φιλιά και αγάπη!!! :smitten: :smitten: :smitten:
Ήρθα χτές απο Γερμανία το βράδυ στις 12 και σήμερα στις 3 το μεσημέρι αναχωρώ για Ιταλία, Γαλλία, κλπ. Άγνωστον πο΄τε θα επιστρέψω. Υπάρχει κούραση πολύ αλλά και ανταμοιβή. Μωράκι μου σε σκέφτομαι συνέχεια και δεν σε έχω ξεχασει. Μην φοβάσαι!!!
Ελπίζω απο σεπτέμβρη που θα ηρεμήσουν λίγο τα πράγματα να τα πούμε καλύτερα.
Πολλά φιλάκια στο μωρό μου την Άντζελα!!! :smitten: :smitten: :smitten:
επίσης χαιρετίσματα στον κουμπαρο τον οσι, τον παρθένο και σε ολα τα παιδια.
Σόρρυ για την απουσία αλλά παρόλο που τα ξενοδοχεία στο εξωτερικό έχουν ιντερνετ βαρβάτο, μιλάμε για ταχύτητες πάνω απο 10mb, απο την κούραση δεν έχω όρεξη για τίποτα, γιατί τις λίγες ώρες ελεύθερες τις περνώ στο κρεβάτι για ύπνο.
χιρετίσμάτα και τα λέμε μετην π΄ρωτη ευκαιρία
"Οδηγώ και σε σκέφτομαι μωράκι μου γλυκό άντζελα!!!
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
:grouphug: :grouphug: :grouphug:

Τι κανεις βρε μαναρι?  :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
Καλημερα :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: ;)
δε πειραζει ματια μου δουλεψε τωρα που υπαρχει αρκετη δουλιτσα και χρηματα και τον χειμωνα ξεκουραζεσε ;)
να προσπαθεις ματια μου να ξεκουραζεσε-κοιμασε οσο το περισσοτερο μπορεις γιατι το επαγγελμα σου το απαιτει ;)
φανταζομαι θα τρελαθηκες εδω σημερα με τους 40βαθμους υποσκια που εχει σε σχεση με τις χωρες που ταξιδευεις :cheesy:

Καλημερα φιλε πραγματικα μεταναστης με ολα αυτα που διαβασα,και προχθες ρωτησα την Αντζελα που εχεις χαθη
Καλημερα και στην Αντζελα  :-* :-*

καλημερα Γιωργο :cheesy: :cheesy: :-*
ειδες πανω που ρωτησες μας ξαναηρθε ο τερ :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

koniordos1

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
66
Like
2
Πόντοι
0
Aντζελαρα κουκλαρα...ποτε με το καλο μπορουμε  να σε δουμε εμεις....?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Aντζελαρα κουκλαρα...ποτε με το καλο μπορουμε  να σε δουμε εμεις....?

καλημερα κουκλί ;)
τωρα ματια μου μαλλον μετα τις 20 αυγουστου μιας και αυτη την εβδομαδα φευγω επιτελους για διακοπές :happy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Mια αλλαγη της τελευταιας στιγμης στο σημερινο προγραμμα μας :cheesy:
σημερα το απογευμα στη θεση της Νανσυς που αδιαθετησε μια καινουργεια κοπέλα απο τη Ρωσσια η Βερονικα :smitten: :smitten:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ε πές τίποτα για την Βερονίς, μην αναφέρεις απλά το όνομα!!  :boobies:
Ξεκίνα απο τα βασικα. Τι νούμερο παπούτσι φοράει; :humpleg:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ε πές τίποτα για την Βερονίς, μην αναφέρεις απλά το όνομα!!  :boobies:
Ξεκίνα απο τα βασικα. Τι νούμερο παπούτσι φοράει; :humpleg:

ειναι με μακρυα ξανθα μαλλια, γυρω στα 29 με κανονικο-μεσαιου μεγεθους υψος και στηθος, αδυνατο σωμα και γλυκό προσωπο ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ρε Ατζελα και συναγωνιστές
απορώ με τις κοπέλες που είναι στο πάγκο και μόλις αδιαθετήσει κάποια απο τη βασική 5άδα, αμέσως μπαίνουν αλλαγή ! Που βρίσκονται όλες αυτές ? Που έχουν φωλιά ? Πως κρατιόυνται σε φόρμα ? Που προπονούνται ? Είναι αυτό που γράφει στις ταινίες guest stars ?
...έχω την απορία, δεν περιμένω και να μου τη λύσετε, αλλά την έχω !
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ρε Ατζελα και συναγωνιστές
απορώ με τις κοπέλες που είναι στο πάγκο και μόλις αδιαθετήσει κάποια απο τη βασική 5άδα, αμέσως μπαίνουν αλλαγή ! Που βρίσκονται όλες αυτές ? Που έχουν φωλιά ? Πως κρατιόυνται σε φόρμα ? Που προπονούνται ? Είναι αυτό που γράφει στις ταινίες guest stars ?
...έχω την απορία, δεν περιμένω και να μου τη λύσετε, αλλά την έχω !

απλα ματια μου η καθε κοπέλα θελει να δουλευει οσες το δυνατον περισσοτερες βαρδιες και σε περισσοτερα μαγαζια, γιατι οταν μια κοπέλα δουλευει συνεχεια στο ιδιο και στο ιδιο μαγαζι καπου κουραζει τους πελατες ;)
Οποτε οι ιδιες ζητανε δουλεια σε αρκετα μαγαζια και βαρδιες να μην υπάρχουν αφήνουν το τηλ τους για το αν παρουσιαστει κατι εκτακτο οπως πχ τωρα :cheesy:
Ειχα προγραμματισει η Βερονικα να ξεκινησει απο την επομενη εβδομαδα αλλα τα εφερε ετσι η περισταση που θα ξεκινησει απο σημερα ;) :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Σωστό κι αυτό, αλλά άμα δουλεύουνε σε ένα σωρό μαγαζά , ούτε ξέρουμε που θα βρούμε αυτές που μας αρέσουν , εκτός φυσικά απο τις σταθερές που γράφονται και στα προγράμματα. Τελικά το καλό είναι πως υπάρχουν ετοιμοπόλεμα κορίτσια κι αυτό δε μπορεί παρά να είναι πολύ πολύ ευχάριστο !  :dancing:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εγώ αυτο που καταλαβαίνω είναι οτι η κάθε κοπέλα προσπαθεί να αποκτήσει μια-δυό σταθερές βάρδιες σε κάθε μαγαζί, πράγμα που είναι καλό αφού έτσι έχει και μόνιμη δουλεία αλλα και μπορεί να είναι σε συννενόηση με τους σταθερούς πελάτες της!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Σωστό κι αυτό, αλλά άμα δουλεύουνε σε ένα σωρό μαγαζά , ούτε ξέρουμε που θα βρούμε αυτές που μας αρέσουν , εκτός φυσικά απο τις σταθερές που γράφονται και στα προγράμματα. Τελικά το καλό είναι πως υπάρχουν ετοιμοπόλεμα κορίτσια κι αυτό δε μπορεί παρά να είναι πολύ πολύ ευχάριστο !  :dancing:

ναι συγουρα υπάρχουν ματια μου αρκετα κοριτσια με θεληση διαθεση και χρονο να δουλέψουν :cheesy:
απλα το ζητουμενο πρωτα απ ολα για το εκαστοτε μαγαζι κατα την αποψη μου ειναι η κοπέλα να ειναι νομιμη εχοντας ολα τα απαραιτητα χαρτια αλλα και επειδη ειδικοτερα στα στουντιο το αντιτιμο ειναι και αρκετα υψηλο η εκαστοτε κοπέλα πρεπει να καλυπτει καποια στανταρ εμφανισης και υπηρεσιων αλλα και ακομα παραπάνω απο τον κοινο κατα καποιο τροπο αποδεκτο μεσο όρο ;)

εγώ αυτο που καταλαβαίνω είναι οτι η κάθε κοπέλα προσπαθεί να αποκτήσει μια-δυό σταθερές βάρδιες σε κάθε μαγαζί, πράγμα που είναι καλό αφού έτσι έχει και μόνιμη δουλεία αλλα και μπορεί να είναι σε συννενόηση με τους σταθερούς πελάτες της!

μα αυτο ειναι το καλυτερο και για τις κοπέλες και για το μαγαζιζ αλλα προπαντος και για τους πελατες που ξερουν τις στανταρ μερες της καθε κοπέλας :cheesy:
Οι περισσοτερες μη πω ολες μας στο μαγαζι εχουμε στανταρ μερες που απλα μπορει να αλλαξουν μονο λογο αδιαθεσειας ή αδειας ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ναι συγουρα υπάρχουν ματια μου αρκετα κοριτσια με θεληση διαθεση και χρονο να δουλέψουν :cheesy:
απλα το ζητουμενο πρωτα απ ολα για το εκαστοτε μαγαζι κατα την αποψη μου ειναι η κοπέλα να ειναι νομιμη εχοντας ολα τα απαραιτητα χαρτια αλλα και επειδη ειδικοτερα στα στουντιο το αντιτιμο ειναι και αρκετα υψηλο η εκαστοτε κοπέλα πρεπει να καλυπτει καποια στανταρ εμφανισης και υπηρεσιων αλλα και ακομα παραπάνω απο τον κοινο κατα καποιο τροπο αποδεκτο μεσο όρο ;)

μ αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι και σου ξαναματα βγαζω το καπελο !
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Η Τατιαννα δεν δουλευει στο μαγαζι?Δεν λεει τιποτα πουθενα στις τελευταιες σελιδες.


 

XCRUISER

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
26
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
...αν διορθωθει και το τριξιμο του κρεβατιου,τοτε μιλαμε για αριστη κατασταση....θα τσεκαρω αυριο μαλλον με την γοργονα την ευα...καλα μιλαμε οτι το κοριτσι αυτο ειναι σουπερ,και δεν την χορταινεις με τιποτα....
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
...αν διορθωθει και το τριξιμο του κρεβατιου,τοτε μιλαμε για αριστη κατασταση....θα τσεκαρω αυριο μαλλον με την γοργονα την ευα...καλα μιλαμε οτι το κοριτσι αυτο ειναι σουπερ,και δεν την χορταινεις με τιποτα....


Aπ΄την άλλη το τρίξιμο του κρεβατιού σου δίνει ρυθμό.
Γειά σου κορίτσαρε!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Νοκίνμπ-Νοκίνμπ-Νοκίνμπ... :dancing:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
τι πόδια είν αυτά πάνω στο καναπίδι
τι ν τούτο το κορμί μην είναι κανα φίδι ?

....ΑΑΑΑΑχχχχχ θα ανεβάσω πυρετό λέεεεεεεεεεμεεεεεεεεεε !
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom