Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Σε ευχαριστώ πολύ που μπήκες στον κόπο να μου απαντήσεις.....
Ειλικρινά δεν θέλω επ’ ουδενή να θεωρηθώ κακεντρεχής και αλαζόνας με την περιέργειά μου και τις ερωτήσεις μου...
Άλλωστε είναι σεβαστή η προσωπικότητα και η ιδιότητα του καθενός εξ ημών.....
Θέλω μόνο με αυτή μου την παρέμβαση να τονίσω το γεγονός ότι πως θα πρέπει να αναφέρεις την ιδιότητα σου πριν καταλήξει κανείς στο κρεβάτι σου, προκειμένου να του δίνεις το δικαίωμα της επιλογής.....
Φυσικά εννοείτε πως εάν κάποιος είναι γνώστης δεν υπάρχει κανένα μεμπτό σημείο....
πρωτα απο ολα ειμαι τοσο γνωστη που πραγματικα δεν χρηαζεται...δευτερον η ταυτοτιτα μου δεν με λεει τρανσεξουαλ αλλα γυναικα...το θεωρω πολυ ακομψο να βαζω τετοιες ταμπελες απο τη στιγμη που δεν χρηαζονται...δεν ειμαι η γυναικα κυκλοπας ουτε η γυναικα με τα πεντε κεφαλια...να μου το πεις αυτο οταν υπαρχουν ατομα που τα ξεγελασα η τα κοροιδεψα ναι το αντιλαμβανομαι αλλα πιστεψεμε ειναι περιτο μαναρακι μου :cheesy: ;)

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

καλησπερα μωρακια ;) ;)

τωρα και μεχρι της 23 η Νανσυ :lheel: :s&m_1: :s&m_2:


απο της 23 μεχρι το πρωι η Ευα  :tits:


πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:




 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Γεια σου Αντζελα  :-* :-* :-*
Που ειναι τα παληκαρια ο οσι και τον αλλον δεν θυμαμαι πως το λεγανε με το λεοφωρειο αβαταρ
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Γεια σου Αντζελα  :-* :-* :-*
Που ειναι τα παληκαρια ο οσι και τον αλλον δεν θυμαμαι πως το λεγανε με το λεοφωρειο αβαταρ

γεια σου κουκλε μου....ο οσιε ειχε μπει ο γλυκουλης μου το σαββατοκυριακο που μας περασε...ο τεροριστ ειναι ταξιδι με το πουλμαν :cheesy: ;)

μακια :grouphug: :smitten:
 

ricco

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
αντζελα πιστευω το οτι εκανες αλλαγη φυλου επρεπε να το αναφερεις και στο site.
σιγουρα θα επηρεαζει και την επιλογη καποιων και νομιζω πρεπει να ειναι πιο γνωστο.
φιλικα παντα :)
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215

καλησπερα μωρακια ;) ;)

τωρα και μεχρι της 23 η Νανσυ :lheel: :s&m_1: :s&m_2:


απο της 23 μεχρι το πρωι η Ευα  :tits:


πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:





πολύ δυναμικο team σήμερα! Πέρασα απο την Νάνσυ και μακάρι να είχα τις δυνάμεις και το κεφάλαιο να έρθω το βράδυ στην Ευα!
Πιστευω όμως οτι μέχρι τον Αυγουστο θα περάσω να την δω!!

φιλάκια!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
αντζελα πιστευω το οτι εκανες αλλαγη φυλου επρεπε να το αναφερεις και στο site.
σιγουρα θα επηρεαζει και την επιλογη καποιων και νομιζω πρεπει να ειναι πιο γνωστο.
φιλικα παντα :)

πιστευω οτι εχει υποθει και ξανυποθει τοσες φορες που ειναι γνωστο πλεον ;) ;)
τωρα αν ενοεις να γραψω Ατζελα που εχει κανει αλλαγη φυλου το θεωρω πολυ χαζο :)
πιστευω οτι ο κοσμος που ερχετε σε μενα το ξερει και δεν εχει προβλημα γιατι πολυ απλα ποτε δεν το εκρυψα ενω εχω ολα τα φοντα για να το κανω ;)

φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
πιστευω οτι εχει υποθει και ξανυποθει τοσες φορες που ειναι γνωστο πλεον ;) ;)
τωρα αν ενοεις να γραψω Ατζελα που εχει κανει αλλαγη φυλου το θεωρω πολυ χαζο :)
πιστευω οτι ο κοσμος που ερχετε σε μενα το ξερει και δεν εχει προβλημα γιατι πολυ απλα ποτε δεν το εκρυψα ενω εχω ολα τα φοντα για να το κανω ;)

φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:

Απο τιs φωτο που εχω δει...........τυφλα ναχουν οι "κανονικεs"........Πρεπει να σ επισκεφτω καποια μερα μωρο μου!!!!!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
πολύ δυναμικο team σήμερα! Πέρασα απο την Νάνσυ και μακάρι να είχα τις δυνάμεις και το κεφάλαιο να έρθω το βράδυ στην Ευα!
Πιστευω όμως οτι μέχρι τον Αυγουστο θα περάσω να την δω!!

φιλάκια!

αχ...γλυκε μου ειμαι πολυ χαρουμενη που τα περασες ομορφα..οσο για την Ευα θα της στειλω εγω τα φιλια σου το βραδυ και θα της πω οτι μια απο τις επομενες φορες που θα δουλευει θα της τα δοσεις και εσυ απο κοντα :) ;)

μακια :smitten: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Απο τιs φωτο που εχω δει...........τυφλα ναχουν οι "κανονικεs"........Πρεπει να σ επισκεφτω καποια μερα μωρο μου!!!!!!!

σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια life μου...ναι και εγω θελω επιτελους να σε δω απο κοντα....το εχουμε πει τοσες πολλες φορες αλλα ακομα δεν ετυχε ;)

μακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια life μου...ναι και εγω θελω επιτελους να σε δω απο κοντα....το εχουμε πει τοσες πολλες φορες αλλα ακομα δεν ετυχε ;)

μακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Κι εγω σ ευχαριστω για τα δικα σου καλα λογια!!!!!!!  Θα με δειs νασαι σιγουρη!!!!!!!! Εισαι πολυ γλυκεια με...θανατηφορο κορμι!!!!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Κι εγω σ ευχαριστω για τα δικα σου καλα λογια!!!!!!!  Θα με δειs νασαι σιγουρη!!!!!!!! Εισαι πολυ γλυκεια με...θανατηφορο κορμι!!!!!!

σε ευχαριστω και παλι και σε περμενω :) ;)

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
αχ...γλυκε μου ειμαι πολυ χαρουμενη που τα περασες ομορφα..οσο για την Ευα θα της στειλω εγω τα φιλια σου το βραδυ και θα της πω οτι μια απο τις επομενες φορες που θα δουλευει θα της τα δοσεις και εσυ απο κοντα :) ;)

μακια :smitten: :smitten:

αμε αλλα αρχές Αυγούστου αυτή την φορά αφού θα προσπαθήσω να μείνω εγκρατής για να μήν μείνω τελείως ταπί! Σήμερα κανονικα δεν θα ερχόμουν αλλα έτυχε και μπορώ να πώ πως πέρασα υπέροχα!! Επίσης της έδωσα και ένα cd με βίντεο που μπορεί να της αρέσουν. Αμα θέλεις ζήτα της να στο γράψει αλλα μήν το παίξετε στο σαλόνι αφού βλέπω τους πελάτες να φευγουν απο τα παράθυρα!!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
αμε αλλα αρχές Αυγούστου αυτή την φορά αφού θα προσπαθήσω να μείνω εγκρατής για να μήν μείνω τελείως ταπί! Σήμερα κανονικα δεν θα ερχόμουν αλλα έτυχε και μπορώ να πώ πως πέρασα υπέροχα!! Επίσης της έδωσα και ένα cd με βίντεο που μπορεί να της αρέσουν. Αμα θέλεις ζήτα της να στο γράψει αλλα μήν το παίξετε στο σαλόνι αφού βλέπω τους πελάτες να φευγουν απο τα παράθυρα!!!!

α πολυ ωραια σε λιγο που θα παρω τηλ στο μαγαζι θα της το πω...ειμαι περιεργη να δω τι μας εγραψες :cheesy: ;)

μακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
γεια σου κουκλε μου....ο οσιε ειχε μπει ο γλυκουλης μου το σαββατοκυριακο που μας περασε...ο τεροριστ ειναι ταξιδι με το πουλμαν :cheesy: ;)

μακια :grouphug: :smitten:


Γειά σου κορίτσαρε, γειά σου κεραμιδόγατε...
Δεν λείπω, παρακολουθώ αλλά για προσωπικούς - επαγγελματικούς λόγους δεν θέλω αυτή την εποχή να πιάνω πληκτρολόγιο στα χέρια μου.
Άλλωστε η αδυναμία που έχω σε μια συγκεκριμένη κοπελιά παραμένει αμείωτη.
ένα σχόλιο...
Πίστευω πως όπως καταλβαίνετε τακορίτσια εδώ δεν είναι μόνο εκδιδόμενα πρόσωπα αλλά και άνθρωποι με κανονική ζωή που πολλές φορές αν ξεπεραστούν κάποια λεπτά όρια πληγώνονται, άσχέτα με το αν το δείχνουν.
Έχω την τύχη μέσα από εδώ να γνωρίσω καταρχήν την Άντζελα και έπειτα να ανακαλύψω τι απίθανη γυναίκα είναι. Την νοιώθω σαν φίλη μου και ελπίζω το ίδιο να νοιώθει και αυτή.
Δεν θέλω να γίνω κουραστικός, στο μόνο που μειονεκτεί σε σχέση με τις εκ γεννετής γυναίκες είναι στο θέμα της μητρότητας, πλεονεκτεί όμως  σε πάρα πολλά, όσοι δεν είναι προκατειλημμένοι καταλάβαίνουν τι εννοώ.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Γειά σου κορίτσαρε, γειά σου κεραμιδόγατε...
Δεν λείπω, παρακολουθώ αλλά για προσωπικούς - επαγγελματικούς λόγους δεν θέλω αυτή την εποχή να πιάνω πληκτρολόγιο στα χέρια μου.
Άλλωστε η αδυναμία που έχω σε μια συγκεκριμένη κοπελιά παραμένει αμείωτη.
ένα σχόλιο...
Πίστευω πως όπως καταλβαίνετε τακορίτσια εδώ δεν είναι μόνο εκδιδόμενα πρόσωπα αλλά και άνθρωποι με κανονική ζωή που πολλές φορές αν ξεπεραστούν κάποια λεπτά όρια πληγώνονται, άσχέτα με το αν το δείχνουν.
Έχω την τύχη μέσα από εδώ να γνωρίσω καταρχήν την Άντζελα και έπειτα να ανακαλύψω τι απίθανη γυναίκα είναι. Την νοιώθω σαν φίλη μου και ελπίζω το ίδιο να νοιώθει και αυτή.
Δεν θέλω να γίνω κουραστικός, στο μόνο που μειονεκτεί σε σχέση με τις εκ γεννετής γυναίκες είναι στο θέμα της μητρότητας, πλεονεκτεί όμως  σε πάρα πολλά, όσοι δεν είναι προκατειλημμένοι καταλάβαίνουν τι εννοώ.

καλησπερα μαναρακι μου ;)
και εγω φυσικα σε θεωρω φιλαρακι μου ;) γιαυτο και με ευχαριστει η εδω παρουσια σου ;)
μακαρι να βρεις την ακρη στα επαγγελματικα σου και πολυ περισσοτερο στα πρωσοπικα σου ματια μου και να μας λες την καλησπερα σου ολο και πιο συχνα ;) :cheesy:
Εισαι και απο τους ανθρωπους με καλη αισθηση του χιουμορ και ειναι ενας λογος που σε συμπαθω και μας λειπεις ωρες ωρες ακομα πιο πολυ :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

xxxmen69

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σου κορίτσαρε, γειά σου κεραμιδόγατε...
Δεν λείπω, παρακολουθώ αλλά για προσωπικούς - επαγγελματικούς λόγους δεν θέλω αυτή την εποχή να πιάνω πληκτρολόγιο στα χέρια μου.
Άλλωστε η αδυναμία που έχω σε μια συγκεκριμένη κοπελιά παραμένει αμείωτη.
ένα σχόλιο...
Πίστευω πως όπως καταλβαίνετε τακορίτσια εδώ δεν είναι μόνο εκδιδόμενα πρόσωπα αλλά και άνθρωποι με κανονική ζωή που πολλές φορές αν ξεπεραστούν κάποια λεπτά όρια πληγώνονται, άσχέτα με το αν το δείχνουν.
Έχω την τύχη μέσα από εδώ να γνωρίσω καταρχήν την Άντζελα και έπειτα να ανακαλύψω τι απίθανη γυναίκα είναι. Την νοιώθω σαν φίλη μου και ελπίζω το ίδιο να νοιώθει και αυτή.
Δεν θέλω να γίνω κουραστικός, στο μόνο που μειονεκτεί σε σχέση με τις εκ γεννετής γυναίκες είναι στο θέμα της μητρότητας, πλεονεκτεί όμως  σε πάρα πολλά, όσοι δεν είναι προκατειλημμένοι καταλάβαίνουν τι εννοώ.
Σωστός...Εγκρίνω και επαυξάνω.Έχει ένα πρότυπο μαγαζιού-studio σε όλα πολύ ωραίο,καθαρό με ωραίες κοπέλες από παντού,11 μαζί με την σοφία μέτρησα και μαζί με την Άντζελα 12,ολόκληρη ποδοσφαιρική όμαδα,και ορισμένοι από εμάς τι κάνουμε? αντί να παίξουμε μπάλα και να σκοράρουμε,έχουμε στήση τον τερματοφύλακα(Άντζελα) και χτυπάμε πέναλντι. :huh: :huh: :huh: :huh:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
αντζελα πιστευω το οτι εκανες αλλαγη φυλου επρεπε να το αναφερεις και στο site.
σιγουρα θα επηρεαζει και την επιλογη καποιων και νομιζω πρεπει να ειναι πιο γνωστο.
φιλικα παντα :)
Απο την συμπεριφορά, τις φωτογραφίες και τις κριτικές σίγουρα γεννήθηκε γυναίκα!!!!
Εξ άλλου νομίζω φίλε μου πως καλό είναι να μας ενδιαφέρει το παρόν και το τώρα και όχι το πριν .
Προσωπικά την Άντζελα δεν την έχω γνωρίσει παρα μόνο απο συζητήσεις εδώ, και θάθελα να πώ ότι είναι γαμώ τα κορμιά και γαμώ τα άτομα!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Σωστός...Εγκρίνω και επαυξάνω.Έχει ένα πρότυπο μαγαζιού-studio σε όλα πολύ ωραίο,καθαρό με ωραίες κοπέλες από παντού,11 μαζί με την σοφία μέτρησα και μαζί με την Άντζελα 12,ολόκληρη ποδοσφαιρική όμαδα,και ορισμένοι από εμάς τι κάνουμε? αντί να παίξουμε μπάλα και να σκοράρουμε,έχουμε στήση τον τερματοφύλακα(Άντζελα) και χτυπάμε πέναλντι. :huh: :huh: :huh: :huh:

Ευχαριστουμε μαναρακι :cheesy: :cheesy: :cheesy:
δεν εχουμε παντος προβλημα κουκλί μου, και ολες οι κοπέλες αλλα και εγω ολες τις θεσεις την ξερουμε να τις παιζουμε καλα :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: ;)

Απο την συμπεριφορά, τις φωτογραφίες και τις κριτικές σίγουρα γεννήθηκε γυναίκα!!!!
Εξ άλλου νομίζω φίλε μου πως καλό είναι να μας ενδιαφέρει το παρόν και το τώρα και όχι το πριν .
Προσωπικά την Άντζελα δεν την έχω γνωρίσει παρα μόνο απο συζητήσεις εδώ, και θάθελα να πώ ότι είναι γαμώ τα κορμιά και γαμώ τα άτομα!

Ενταξυ μωρε ματια μου, καποιους μπορει να τους ενοχλει ή μαλλον να τους ξενιζει το καταλαβαινω, το σεβομαι και αν ειναι και εφρασμενο με ωραιο τροπο το εκτιμω και αφανταστα κιολας. ;)
Δε χαλασε κι ο κοσμος ουτε εγω θα μεινω ποτε διχως την αντρικη συντροφια-παρουσια πλαι μου ειτε επαγγελματικα ειτε προσωπικα αλλα ουτε και εγω ειμαι η μονη επιλογη για οσους δεν θελουν την οποια <<διαφορετικοτητα>> μου, ο κοσμος παντου γυναικες ειναι γεματος ειτε αυτης της δουλειας ειτε τελειως εκτος αυτου του κυκλώματος :cheesy:
Εγω ετσι κι αλλιως δεν ειμαι εδω για να προβαλω τον εαυτο μου, δεν το εχω αναγκη μιας και ανεκαθεν ειχα τη πελατεια μου, ειμαι εδω για να προβαλω την επιχειρηση μου, της κοπέλες που εργαζονται σε αυτην, να ενημερωσω-διεκολυνω το πελατολογιο του μαγαζιου μου αλλα και να ακουσω τις αποψεις-προτασεις του ετσι ωστε να βελτιωσω ακομα περισσοτερο της υπηρεσιες του μαγαζιου μου ;)
Πιστευω οτι το κεφαλαιο Ατζελα-transexual το εξαντλησαμε και δεν υπαρχει τιποτα αλλο ουσιαστικο να πουμε, ουτος η αλλος το θρεντ ειναι του 104 και οχι δικο μου και ας παραμηνει ετσι.
Οι οποιες αποριες υπηρχαν απο μερικους (οι οποιες ειχαν απαντηθει κιολας απ την αρχη εδω μεσα πριν μερικους μηνες) πιστευω τις λυσαμε-εξαντλησαμε.
Για οποιους ειμαι αποδεκτη εχει καλως, για οποιους οχι δεν πειραζει και παλι φιλοι ειμαστε ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom