Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (0 μέλη και 57 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

307cc

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σας αγαπητοί συναγωνιστές και γεια σου αγαπητή Άντζελα. Μπράβο για τον υπέροχο χώρο σας (που μέχρι στιγμής μόνο μια φορά έχω καταφέρει να επισκευτώ) και για τις υπέροχες παρουσίες. Μία επισήμανση μόνο. Θεωρώ πως θα ήταν καλό οι φωτό που ποστάρετε εδώ να έμπαιναν και στο site ούτως ώστε να μην ψάχνει ο εκάστοτε ενδιαφερόμενος να βρει όσες περισσότερες φωτο τις κοπέλας που τον ενδιαφέρει στις αμέτρητες σελίδες του forum αλλά να τις βρίσκει συγκεντρωμέςνες όσο γίνεται στο site σας. Αυτά. Καλή συνέχεια and keep up the good work. Αποτελείτε παράδειγμα με τις τιμές σας {γουστάρω τους επαγγελματίες που σπάνε τα καρτέλ (yeaaah!!!!) :birdman: :birdman: :birdman:}, και με τις υπηρεσίες που παρέχετε!!!
Φιλαρακι βρες αλλου φωτο για να φτιαχτεις και μη κανεις κριτηκη για της τιμες αμα δεν εχεις εμπειρια
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Κατα αρχας μπραβο σας για την καλη δουλεια σας δειχνετε να σεβεστε παραπολθ τον πελατη!! Και τις δυο φορες που σας επισκεφτηκα εμεινα ενθουσιασμενος!! Μονο μια ερωτηση εχω οι κοπελες εξεταζονται απο γιατρους και αν ναι συχνα? Ειναι περιεργες οι εποχες γιαυτο η ερωτηση μου καταλαβενετε...

Ευχαριστουμε μαναρι ;)
Εννοειτε αυτο το πραγμα ματια μου, ολες μας περα του οτι ειμαστε δηλωμενες στις αρχες καθε 2 εβδομαδες περναμε τους προβλεπομενους ιατρικους ελεγχους και καθε μηνα εξεταζομαστε αιματολογικα ;)
Η καθε μια μας εχει παντα ενημερωμενο και σφραγισμενο το ατομικο βιβλιαριο υγειας της οταν δουλευει, μπορεις να το ζητησεις ;)
Ουτε καν κοπέλες με αριθμο πρωτοκολλου δεν χρησιμοποιουμε πραγμα που απ οτι ξερω μερικα μαγαζια δεν εχουν προβλημα να το κανουν ;)
Ετσι κι αλλιως το μαγαζι μας ειναι καθολα νομιμο σε ολα του και δεν θα ρισκαραμε να χαλασουμε αυτη τη νομιμοτητα (απο τι στιγμη μαλιστα που εχω και αυτο εδω το βημα) για το οποιοδηποτε κερδος που ουτος ή αλλος δεν μας λειπει ;)
Δε σου κρυβω οτι για καθε νομιμη-δηλωμενη κοπέλα που ερχετε σε επαφη μαζι μας για καποια βαρδια στο μαγαζι αντοιστιχουν αλλες 2 μη πω 3 χωρις χαρτια που ζητανε δουλεια και φυσικα δεν τους δινουμε.

Αγαπητή Άντζελα, χωρίς να θέλω να κάνω καμία διαφήμιση στο μαγαζί σας, πιστέυω πως οι περισσότεροι από εδώ μέσα κρίνουν ότι απέχει πολύ από πολλά άλλα μαγαζιά. Δε θα κρίνω τις κοπέλες ή την ευγένεια ή το κάθε τι άλλο ξεχωριστά. Υπάρχουν υπέροχα μαγαζιά από όλες τις απόψεις, απλώς τα περισσότερα υπερτερούν των υπολοίπων σε ένα το πολύ δύο σημεία ενώ εσείς είστε σε ΌΛΟΥΣ τους τομείς πάνω από το μέσο όρο και ειδικά στον τομέα της ενημέρωσης και του διαπροσωπικού επιπέδου γενικότερα (κάτι το οποίο εγώ προσωπικά το θεωρώ πού σπουδαίο)! Είμαι σίγουρος πως αν υπάρξει λύση με το θέμα της χωρητικότητας του site πρώτη εσύ θα ενημερώσεις ότι περάστηκαν κι άλλες φωτο πριν προλάβουμε να το ζητήσουμε όπως και σε άλλα θέματα (βλέπε βίντεο, μεγαλύτερο ωράριο, τηλεφωνική επικοινωνία με εσένα προσωπικά) κατέχεις την πανελλήνια ή τουλάχιστον την όσο-μπορώ-εγώ-να-γνωρίζω πρωτιά. Το θέμα της ανακαίνησης θεωρώ ότι είναι ένα σπουδαίο βήμα και έιμαι σίγουρος πως δε θα διστάσεις να κάνεις ανακαίνηση και στο site που είναι σίγουρα πολύ πιο εύκολη και πιο οικονομική από την "πραγματική" ανακαίνηση που ούτως ή άλλως σχεδιάζεις. Για να μην τα πολυλογώ, (αργά το θυμήθηκα), ακόμα κι αν κάποιες φωτό δεν είναι συγκεντρωμένες χαίρομαι που καλύπτεις το σύνολο των γυναικών που δουλεύουν στο μαγαζί σου (αν εξαιρέσουμε τη Σοφία που έχει κάθε δικαίωμα για τον άλφα ή βήτα λόγο να μην επιθυμεί να εμφανιστεί σε φωτό) με τόσες πολλές φωτογραφίες. Στεγάζεστε σε μία οδό που δίδαξε τον πληρωμένο έρωτα και αποτελείτε (δυστυχώς μόνο εσείς από όσο γνωρίζω) το πλέον ευχάριστο και θετικό από όλες τις απόψεις παράδειγμα συγκριτικά με όσα έχω δει κι ακούσει για το τι επικρατεί εκεί τώρα πια. Καλή συνέχεια και πολλά φιλιά κι από εμένα!!!

Ευχαριστουμε ματια μου γλυκα, απλα προσπαθουμε αφενος να εχουμε μια πιο καλυτερη επικοινωνια με σας κατι το οποιο οφελει ολους μας και αφετερου να ειμαστε οσο το δυνατον καλυτεροι και πιο αποδοτικοι σε πολλους νεους τομεις χωρις φυσικα να αμελουμε (το καθε αλλο ) την βασικη υπηρεσια που σας προσφαιρουμε, δηλ εμας ;)

Καλησπερα Αντζελα ;),τι κανεις?Να σε ρωτησω κατι,επειδη εχω ερωτευτει τα :tits2: της Κατερινας αν της ζητουσα να της τα βγαλω μια φωτο με το κινητο(εννοειτε οχι το προσωπο,μονο το στηθος της)θα υπαρξει προβλημα?Εχω παθει πλακα με :tits2: και να φανταστεις την Πεμπτη που δουλευει θα ειναι πρωτη φορα που θα παω μαζι της.Αν μπορεις απαντησε μου,thanks :-* :-* :smitten: :smitten:

Καλησπερα ματια μου ;)
χωρις να το γνωριζω εχω την αισθηση οτι μαλλον η κοπέλα δεν θα δεχτει :-
και αυτο το πιστευω μιας και η Κατερινα ηταν καπως απ την αρχη αρνητικη στο θεμα φωτογραφιων κτλ
Εσυ βεβαια ματια μου δεν χανεις τιποτα αν της το ζητησεις ευγενικα. ;)
Αν ηταν κατι αλλο θα μεσολαβουσα και εγω υπερ σου αλλα ειναι τετοια η θεση μου και τοσο λεπτο το ζητημα που δεν μπορω να επεμβω σε κατι τετοιο και δεν ειναι και σωστο :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μπου-Μπού, γιατι δεν κάνεις και μια σελίδα στο myspace που είναι και δωρεάν; Νομίζω οτι μπορείς να ποστάρες κάποιες απο τις φωτογραφίες...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μπου-Μπού, γιατι δεν κάνεις και μια σελίδα στο myspace που είναι και δωρεάν; Νομίζω οτι μπορείς να ποστάρες κάποιες απο τις φωτογραφίες...

δε τοχω σκεφτει :-
γενικα και το myspace και το facebook και ολα αυτα τα παρομοια σαιτ και δεν τα εχω χρησιμοποιησει ποτε και δεν ξερω πως λειτουργουνε κτλ  :-
Τωρα που μου το λες ομως θα το κοιταξω ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

xxxmen69

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
πολλα φιλια επισης ματια μου :-* :-* :-* :-* :-*

εγω το επομενο περιμενω ματια μου για να φυγω :'( :'(


και μια αλλαγη στο προγραμμα μας
αυριο Τεταρτη το απογευμα στη θεση της Νανας
η Νανσυ :smitten:


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
  Αχ ναι με αρέσει,χτύπαμε κι άλλο. χα χα  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_1: :s&m_1:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
δε τοχω σκεφτει :-
γενικα και το myspace και το facebook και ολα αυτα τα παρομοια σαιτ και δεν τα εχω χρησιμοποιησει ποτε και δεν ξερω πως λειτουργουνε κτλ  :-
Τωρα που μου το λες ομως θα το κοιταξω ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

βασικα δεν ξερω τι παίζει με τους όρους χρήσης, αν δηλαδή υπάρχει πρόβλημα επειδή είστε οίκος ανοχής
αλλα γενικα είναι ευκολο στην χρήση και μπορείς να το φτιάξεις ωραίο.
και να βαζεις γρήγορα της φωτογραφίες και τα βίντεο
είναι και δωρεαν.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
βασικα δεν ξερω τι παίζει με τους όρους χρήσης, αν δηλαδή υπάρχει πρόβλημα επειδή είστε οίκος ανοχής
αλλα γενικα είναι ευκολο στην χρήση και μπορείς να το φτιάξεις ωραίο.
και να βαζεις γρήγορα της φωτογραφίες και τα βίντεο
είναι και δωρεαν.

θα το κοιταξω ;)
και γω το θεωρω λιγο καπως........... :cheesy:
αλλα θα το δοκιμασουμε ;)
το πολυ πολυ να μας διαγραψουν το προφιλ :'( :'( :'(

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
αμε να το δοκιμάσεις
και ότι πρόβλημα έχεις ρώτα ελευθερα. Δεν είμαι εξπερ αλλα όλο και κάποια λύση θα βρούμε, ειδικα για το myspace.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ευχαριστουμε μαναρι ;)
............
Δε σου κρυβω οτι για καθε νομιμη-δηλωμενη κοπέλα που ερχετε σε επαφη μαζι μας για καποια βαρδια στο μαγαζι αντοιστιχουν αλλες 2 μη πω 3 χωρις χαρτια που ζητανε δουλεια και φυσικα δεν τους δινουμε.

..............
Αμάν!!!!
Ε να μην μένουνε και χωρίς δουλειά με την κρίση που υπάρχει, αν βέβαια είναι και ωραία κορίτσια.
:think: Προτείνω στους συναδελφους να τις προσλάβουμε ρεφενέ να τις νοικιάσουμε γκαρσονιερούλα και να τις επισκεφτόμαστε με βάρδιες αναλογικά με την προσφορά του καθενός μας!!!
Αντζελα help τα φώτα σου!!! :grin:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αμάν!!!!
Ε να μην μένουνε και χωρίς δουλειά με την κρίση που υπάρχει, αν βέβαια είναι και ωραία κορίτσια.
:think: Προτείνω στους συναδελφους να τις προσλάβουμε ρεφενέ να τις νοικιάσουμε γκαρσονιερούλα και να τις επισκεφτόμαστε με βάρδιες αναλογικά με την προσφορά του καθενός μας!!!
Αντζελα help τα φώτα σου!!! :grin:

μα δεν μενουνε χωρις δουλεια, γιατι ετσι κι αλλιως δουλευουν και σε αλλα μαγαζια πριν ζητησουν βαρδια και σε εμας :-
απο την αλλη ματια μου, καλο ειναι οι κοπέλες που κανουν αυτη τη δουλεια να ελεγχοντε και υγειονομικα γιατι πολυ ευκολα μια απλη συνευρεση μπορει να αποδειχθει και μοιραια :-
χωρια που αυτο που λες μαναρι μου περα απο τη πλακα δεν μπορει να γινει, μια απλη καταγγελεια να κανει η κοπέλα αδηλωτη ή μη και μετα δεν ξεμπλεκεις με τιποτα :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Φιλαρακι βρες αλλου φωτο για να φτιαχτεις και μη κανεις κριτηκη για της τιμες αμα δεν εχεις εμπειρια

Το αν και που μπορώ να βρω φωτό για να φτιαχτώ είναι δικό μου θέμα (αν θες μπορώ να σου προτείνω πολλά site κιόλας). Το αν έχω εμπειρία επι του θέματος των τιμών κι αυτό μπορώ να σου το παραθέσω αν και δε νομίζω ότι χρειάζεται μιας και στο θέμα των τιμών όλα είναι ξεκάθαρα στα site των μαγαζιών. Το ότι το 50ρικο πάει σύννεφο δε νομίζω ότι χρειάζεται αποδείξεις. Φωνάζει μόνο του. Αν δεν το βλέπεις εσύ είναι δικό σου πρόβλημα. Κάτι άλλο???
 

xxxmen69

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
μα δεν μενουνε χωρις δουλεια, γιατι ετσι κι αλλιως δουλευουν και σε αλλα μαγαζια πριν ζητησουν βαρδια και σε εμας :-
απο την αλλη ματια μου, καλο ειναι οι κοπέλες που κανουν αυτη τη δουλεια να ελεγχοντε και υγειονομικα γιατι πολυ ευκολα μια απλη συνευρεση μπορει να αποδειχθει και μοιραια :-
χωρια που αυτο που λες μαναρι μου περα απο τη πλακα δεν μπορει να γινει, μια απλη καταγγελεια να κανει η κοπέλα αδηλωτη ή μη και μετα δεν ξεμπλεκεις με τιποτα :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
:smitten: :smitten: :-* :-*
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Βραδινή επίσκεψη στο στούντιο, όπου συνάντησα την Κλαούντια. Αρκετά καλή περίπτωση. Εχω γράψει και κριτική, αλλά δεν φαίνεται ακόμα.

Και κάτι ακόμα προς τους mod. Δεν μπορούσα να βάλω ημερομηνία επίσκεψης. Δεν ξέρω γι' αυτή.
 

SEX_PYR

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
345
Like
1
Πόντοι
1
Επειδή διαβάζω κυρίως καλά λόγια για το εν λόγω στουντιάκι πείτε, δουλεύει καμιά κανονική γυναίκα εκεί ή μόνο κάτι χειρουργημένα τραβέλια όπως παλιά?
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Επειδή διαβάζω κυρίως καλά λόγια για το εν λόγω στουντιάκι πείτε, δουλεύει καμιά κανονική γυναίκα εκεί ή μόνο κάτι χειρουργημένα τραβέλια όπως παλιά?

θΈς οφθαλμίατρο επειγόντως !
Α ! ,...δε μου λες κανένα μπάνιο κάνεις ποτέ, ή βαριέσαι τόοοοσο που βρωμάς ολόκληρος ?
 

SEX_PYR

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
345
Like
1
Πόντοι
1
θΈς οφθαλμίατρο επειγόντως !
Α ! ,...δε μου λες κανένα μπάνιο κάνεις ποτέ, ή βαριέσαι τόοοοσο που βρωμάς ολόκληρος ?
Πρέπει να είσαι τελίως ηλίθιος για να απαντάς με τέτοιο τροπο έκτως όταν κάποιος δεν έχει υδραβλικά κατά τη γνώμη σου αυτό τον κάνει γυναίκα. Πρόσεχε μόνο γιατί μπορεί να δεις καμιά μουνάρα πουθενά και να μην καταλάβεις για πότε θα πετάξει τη μαλαπέρδα έξω και θα στη φορέσει. Αλλά πάλυ που ξέρεις? Μπορεί και να γουστάρεις.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Πρέπει να είσαι τελίως ηλίθιος για να απαντάς με τέτοιο τροπο έκτως όταν κάποιος δεν έχει υδραβλικά κατά τη γνώμη σου αυτό τον κάνει γυναίκα. Πρόσεχε μόνο γιατί μπορεί να δεις καμιά μουνάρα πουθενά και να μην καταλάβεις για πότε θα πετάξει τη μαλαπέρδα έξω και θα στη φορέσει. Αλλά πάλυ που ξέρεις? Μπορεί και να γουστάρεις.

,...τελικά θες και ψυχίατρο,...
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Αν δεν έχεις πάρει πρέφα οτί γαμάς μια πληγή στην ουσία μάλλον εσύ θες ψυχίατρο

ρε αγοράκι μου, δεν είμαι εδώ για να ανοίξω κουβέντα, αλλά για κοίτα (αν δε βαριέσαι) και μερικές σελίδες πιο πίσω και μετά ρώτα (αν έχεις καμιά απορία).
Τώρα, αν  κοίταξες και λίγο πιο πίσω πριν ρωτήσεις,...ε τότε πράγματι θες οφθαλμίατρο ! Και απο την άλλη τι νομίζεις πως όλοι αυτοί που γράφουν εδώ ή γραφουν κριτικές, είναι μαλάκες και δε μπορούν να ξεχωρίσουν τη πουτσα απο τη βούρτσα ?
Αν μετά απο όλα αυτά επιμένεις να παπαρολογείς, τότε θες και ψυχίατρο !
Αυτά και περαστικά ! :grin:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Επειδή διαβάζω κυρίως καλά λόγια για το εν λόγω στουντιάκι πείτε, δουλεύει καμιά κανονική γυναίκα εκεί ή μόνο κάτι χειρουργημένα τραβέλια όπως παλιά?
Πάρε τα ποδαράκια σου και τράβα να τσεκάρεις...  ;) ;) ;) ...πριν αρχίσεις να λες οτιδήποτε!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom