Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (0 μέλη και 51 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

SEX_PYR

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
345
Like
1
Πόντοι
1
ρε αγοράκι μου, δεν είμαι εδώ για να ανοίξω κουβέντα, αλλά για κοίτα (αν δε βαριέσαι) και μερικές σελίδες πιο πίσω και μετά ρώτα (αν έχεις καμιά απορία).
Τώρα, αν  κοίταξες και λίγο πιο πίσω πριν ρωτήσεις,...ε τότε πράγματι θες οφθαλμίατρο ! Και απο την άλλη τι νομίζεις πως όλοι αυτοί που γράφουν εδώ ή γραφουν κριτικές, είναι μαλάκες και δε μπορούν να ξεχωρίσουν τη πουτσα απο τη βούρτσα ?
Αν μετά απο όλα αυτά επιμένεις να παπαρολογείς, τότε θες και ψυχίατρο !
Αυτά και περαστικά ! :grin:

Η αλήθεια είναι πως δεν κοίταξα πιο πίσω. Μια απλή ερώτηση έκανα και περίμενα μια απλή απάντηση την οποία τελικά δεν πήρα. Στα παπάρια μου στην τελική. Παλιά (το 1992-93) γιατί από τότε έχω να περάσω από κει είχε τραβέλια, και όταν λέω τραβέλια μπορεί να ήταν και χειρουργημένα δεν ξέρω πάντως γυναίκες δεν ήταν. Τότε μπορούσες να πάρεις και δυο στο δωμάτιο, είχε βλέπεις παραπάνω από μια <<κοπέλα>> η κάθε βάρδια τότε στο μέρος εκείνο.
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Η αλήθεια είναι πως δεν κοίταξα πιο πίσω. Μια απλή ερώτηση έκανα και περίμενα μια απλή απάντηση την οποία τελικά δεν πήρα. Στα παπάρια μου στην τελική. Παλιά (το 1992-93) γιατί από τότε έχω να περάσω από κει είχε τραβέλια, και όταν λέω τραβέλια μπορεί να ήταν και χειρουργημένα δεν ξέρω πάντως γυναίκες δεν ήταν. Τότε μπορούσες να πάρεις και δυο στο δωμάτιο, είχε βλέπεις παραπάνω από μια <<κοπέλα>> η κάθε βάρδια τότε στο μέρος εκείνο.

Δουλεύουν καινονικές κοπέλες , δεν χρειάζετε εκνευρισμός συναγωνιστή !!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Επειδή διαβάζω κυρίως καλά λόγια για το εν λόγω στουντιάκι πείτε, δουλεύει καμιά κανονική γυναίκα εκεί ή μόνο κάτι χειρουργημένα τραβέλια όπως παλιά?
Πρέπει να είσαι τελίως ηλίθιος για να απαντάς με τέτοιο τροπο έκτως όταν κάποιος δεν έχει υδραβλικά κατά τη γνώμη σου αυτό τον κάνει γυναίκα. Πρόσεχε μόνο γιατί μπορεί να δεις καμιά μουνάρα πουθενά και να μην καταλάβεις για πότε θα πετάξει τη μαλαπέρδα έξω και θα στη φορέσει. Αλλά πάλυ που ξέρεις? Μπορεί και να γουστάρεις.
Αν δεν έχεις πάρει πρέφα οτί γαμάς μια πληγή στην ουσία μάλλον εσύ θες ψυχίατρο
Η αλήθεια είναι πως δεν κοίταξα πιο πίσω. Μια απλή ερώτηση έκανα και περίμενα μια απλή απάντηση την οποία τελικά δεν πήρα. Στα παπάρια μου στην τελική. Παλιά (το 1992-93) γιατί από τότε έχω να περάσω από κει είχε τραβέλια, και όταν λέω τραβέλια μπορεί να ήταν και χειρουργημένα δεν ξέρω πάντως γυναίκες δεν ήταν. Τότε μπορούσες να πάρεις και δυο στο δωμάτιο, είχε βλέπεις παραπάνω από μια <<κοπέλα>> η κάθε βάρδια τότε στο μέρος εκείνο.

Mαναρι μου γλυκο η μονη κοπέλα εξ αλλαγης φυλου στο συγκεκριμενο στουντιο ειμαι εγω η Ατζελα η οποια τυχενει να ειμαι και η ιδιοκτητρια.
Ολες οι αλλες κοπέλες ειναι γυναικες εκ γεννετης
Μην ανυσυχεις παντως ετσι κιαλλιως δουλευω σπανια αλλα και οταν δουλευω αν περασεις μαζι μου δεν εχω προβλημα να σου γυρισω πισω τα χρηματα, ισα ισα που κατι τετοια περιστατικα στη βαρδια με διασκεδαζουν.
Τωρα για την πληγη που λες μωρακι.......ειναι μια πληγη αξιας 40.000ε η οποια οποιος την εχει δει δεν πιστευει οτι την εφτιαξε χειρουργος αλλα μαλλον καλιτεχνης.
Τωρα αποκει και περα 35 χρονων αντρας, σπουδαγμενος οπως λες οτι εισαι σε αλλα μυνηματα σου ειναι λιγο αντιφατικο να μιλας-γραφεις με τετοιο τονο και με τετοιους χαρακτηρισμους :-
Δε πειραζει, μας τιμαει απ την αλλη που αν και δεν εχεις συμπληρωσει ουτε καν μια εβδομαδα σε αυτο το σαιτ και ασχοληθηκες τοσο μαζι μας ;)

φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα Αντζελα,τι κανεις :)?Σχετικα με αυτο που ειπαμε ειναι αναλογα την κοπελα αν θελει να το κανει,εσυ ποια πιστευεις πως αν της το πω με ωραιο τροπο θα δεχτει?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλησπερα Αντζελα,τι κανεις :)?Σχετικα με αυτο που ειπαμε ειναι αναλογα την κοπελα αν θελει να το κανει,εσυ ποια πιστευεις πως αν της το πω με ωραιο τροπο θα δεχτει?

καλησπερα ;)
πραγματικα δεν ξερω ματια μου :-
δε θελω να σου πω και κατι και μετα να μην γινει :-
συγουρα παντως οι Σοφια-Νανσυ-Κατερινα-Ευα δεν θα δεχοντουσαν :-
τωρα για τις υπολοιπες ειναι πιστευω και θεμα ποσο σε γνωριζει η καθε κοπέλα και σε εμπιστευετε ;)
Παντως απο κινητο τηλ που θες, επειδη εχω τραβηξει και εγω ειναι τετοια η ατμοσφαιρα και ο φωτισμος στο μαγαζι που οι φωτογραφιες δεν βγαινουν καλες :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.851
Πόντοι
6.925
Ουπς ! Τον κάρφωσες τον Κωστάκη .
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ουπς ! Τον κάρφωσες τον Κωστάκη .

οχι βρε ;)
δεν κανω τετοια :cheesy:
το εχει γραψει και μονος του στο φορουμ 2 σελιδες πισω ;)
δεν ζηταει και κατι παραλογο απλα ειναι λιγο εως πολυ λεπτο το θεμα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.851
Πόντοι
6.925
Ναι δεν το'χα προσέξει ότι το'γραψε. Θέλει όμως υπερευρυγώνιο φακό για να ... χωρέσουν  :grin:
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Ναι δεν το'χα προσέξει ότι το'γραψε. Θέλει όμως υπερευρυγώνιο φακό για να ... χωρέσουν  :grin:

Οντως φιλε ειναι τοσο τεραστια :tits2: :tits2: που οντως δεν νομιζω να χωρεσουν,αλλα ειναι απολαυση οταν τα αγγιζεις,συμφωνεις?
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.851
Πόντοι
6.925
Δεν έχω δοκιμάσει ακόμα, την έχω στα υπ'όψιν.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

καθε μερα το μαγαζι θα ανοιγει τα πρωινα στις 09:00 αντι για τις 10:00
ενω τα ξεμερωματα θα κλεινουμε στις 06:00 αντι στις 05:00 ;) ;)


πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:



 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Δεν έχω δοκιμάσει ακόμα, την έχω στα υπ'όψιν.

H Kατερινα αυριο θα κανει την τελευταια της βαρδια στο μαγαζι :cheesy: :-
Μετα φευγει για διακοπές
και επιστρεφει στο στουντιο την Πεμπτη 6 Αυγουστου ;)

πολλα φιλακια :smitten:  :grouphug::smitten:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.851
Πόντοι
6.925
H Kατερινα αυριο θα κανει την τελευταια της βαρδια στο μαγαζι :cheesy: :-
Μετα φευγει για διακοπές
και επιστρεφει στο στουντιο την Πεμπτη 6 Αυγουστου ;)

Θα την περιμένω μαυρισμένη τότε
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Mαναρι μου γλυκο η μονη κοπέλα εξ αλλαγης φυλου στο συγκεκριμενο στουντιο ειμαι εγω η Ατζελα η οποια τυχενει να ειμαι και η ιδιοκτητρια.
Ολες οι αλλες κοπέλες ειναι γυναικες εκ γεννετης
Μην ανυσυχεις παντως ετσι κιαλλιως δουλευω σπανια αλλα και οταν δουλευω αν περασεις μαζι μου δεν εχω προβλημα να σου γυρισω πισω τα χρηματα, ισα ισα που κατι τετοια περιστατικα στη βαρδια με διασκεδαζουν.
Τωρα για την πληγη που λες μωρακι.......ειναι μια πληγη αξιας 40.000ε η οποια οποιος την εχει δει δεν πιστευει οτι την εφτιαξε χειρουργος αλλα μαλλον καλιτεχνης.
Τωρα αποκει και περα 35 χρονων αντρας, σπουδαγμενος οπως λες οτι εισαι σε αλλα μυνηματα σου ειναι λιγο αντιφατικο να μιλας-γραφεις με τετοιο τονο και με τετοιους χαρακτηρισμους :-
Δε πειραζει, μας τιμαει απ την αλλη που αν και δεν εχεις συμπληρωσει ουτε καν μια εβδομαδα σε αυτο το σαιτ και ασχοληθηκες τοσο μαζι μας ;)

φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Μια ερώτηση ως προς αυτό που είπες και βέβαια άμα θέλεις μου απαντάς....
Όταν έχεις βάρδια και έρχεται κάποιος πελάτης ενημερώνεις ότι δεν είσαι εκ γενετής γυναίκα.....???? η αφήνεις να το καταλάβει και να σου το πει ο πελάτης αυτό....και μετά αποκαλύπτεσαι....!!!!!
Η ερώτησή μου δεν εμπεριέχει κανενός είδους ειρωνεία ή κοροϊδία ως προς το άτομό σου..... ρωτάω απλά γιατί πιστεύω πως είναι πολλοί αυτοί που δεν καταλαβαίνουν ότι δεν είσαι 100 % γυναίκα... (μιλάω για τα σωματικά σου προσόντα τα οποία και είναι επίκτητα, στην ψυχή μπορεί να ένοιωθες μια ζωή γυναίκα και σε αυτό δεν μπορεί να σου πει κανένας τίποτα....)


Μια ερώτηση ως προς αυτό που είπες και βέβαια άμα θέλεις μου απαντάς....
Όταν έχεις βάρδια και έρχεται κάποιος πελάτης ενημερώνεις ότι δεν είσαι εκ γενετής γυναίκα.....???? η αφήνεις να το καταλάβει και να σου το πει ο πελάτης αυτό....και μετά αποκαλύπτεσαι....!!!!!
Η ερώτησή μου δεν εμπεριέχει κανενός είδους ειρωνεία ή κοροϊδία ως προς το άτομό σου..... ρωτάω απλά γιατί πιστεύω πως είναι πολλοί αυτοί που δεν καταλαβαίνουν ότι δεν είσαι 100 % γυναίκα... (μιλάω για τα σωματικά σου προσόντα τα οποία και είναι επίκτητα, στην ψυχή μπορεί να ένοιωθες μια ζωή γυναίκα και σε αυτό δεν μπορεί να σου πει κανένας τίποτα....)
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Παντως απο κινητο τηλ που θες, επειδη εχω τραβηξει και εγω ειναι τετοια η ατμοσφαιρα και ο φωτισμος στο μαγαζι που οι φωτογραφιες δεν βγαινουν καλες :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Βγείτε έξω μωρέ... στον ήλιο θα φαίνονται καλύτερες... :tooth: :tooth:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μια ερώτηση ως προς αυτό που είπες και βέβαια άμα θέλεις μου απαντάς....
Όταν έχεις βάρδια και έρχεται κάποιος πελάτης ενημερώνεις ότι δεν είσαι εκ γενετής γυναίκα.....???? η αφήνεις να το καταλάβει και να σου το πει ο πελάτης αυτό....και μετά αποκαλύπτεσαι....!!!!!
Η ερώτησή μου δεν εμπεριέχει κανενός είδους ειρωνεία ή κοροϊδία ως προς το άτομό σου..... ρωτάω απλά γιατί πιστεύω πως είναι πολλοί αυτοί που δεν καταλαβαίνουν ότι δεν είσαι 100 % γυναίκα... (μιλάω για τα σωματικά σου προσόντα τα οποία και είναι επίκτητα, στην ψυχή μπορεί να ένοιωθες μια ζωή γυναίκα και σε αυτό δεν μπορεί να σου πει κανένας τίποτα....)

μαναρακι μου γλυκο καλησπερα ;)
πραγματικα τετοιου ιδους ερωτησεις ουτε σε δυσκολη θεση με φερνουν ουτε εχω κανενα προβλημα....εξαλου μονη μου ειπα αποτην αρχη οτι εχω κανει αλλαγη φυλλου(που πραγματικα θα ηταν κριμα να μην την ειχα κανει) ;)
τα εχω βρει τοσο καλα με τον εαυτο μου.....που αν με ρωτησεις τωρα πιστευω οτι παντα ετσι ημουν ;)δεν ζηλευω σε τιποτα τις εκ γεννιτης γυναικες ισα ισα τις βοηθαω να μπορεσουν να δουν και αυτες τι πραγματικα αρεσει σε εναν αντρα....επισεις δεν πιστεψα ποτε οτι μειωνεχτω σε κατι γιατι εκανα αυτο που ηθελα και ηταν ονοιρο ζωης πραγματικοτητα πραγμα που πολλοι ανθρωποι δεν το εχουν καταφερει ακομα...
τωρα οσο αφορα την ερωτηση σου.....δεν το κριβω απο κανεναν αλλα και παλι δεν λεει η υπηρεσια στο σαλονι οτι εχω την τρανσεξουλ Ατζελα σημερα....αλλα πιστεψεμε οπου και να δουλεψα ημουν το αγαπημενο κοριστι του μαγαζιου γιατι η υπηρεσια δεν χρηαζεται να λεει τιποτα σχεδον για μενα γιατι εχω τον κοσμο μου που με στηριζει τοσα χρονια....βεβαια αν καποιος ρωτησει αμεσως του το λεμε ;) ;) ;)

πολλα φιλια Αντζελα :smitten: :grouphug: :smitten:
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
μαναρακι μου γλυκο καλησπερα ;)
πραγματικα τετοιου ιδους ερωτησεις ουτε σε δυσκολη θεση με φερνουν ουτε εχω κανενα προβλημα....εξαλου μονη μου ειπα αποτην αρχη οτι εχω κανει αλλαγη φυλλου(που πραγματικα θα ηταν κριμα να μην την ειχα κανει) ;)
τα εχω βρει τοσο καλα με τον εαυτο μου.....που αν με ρωτησεις τωρα πιστευω οτι παντα ετσι ημουν ;)δεν ζηλευω σε τιποτα τις εκ γεννιτης γυναικες ισα ισα τις βοηθαω να μπορεσουν να δουν και αυτες τι πραγματικα αρεσει σε εναν αντρα....επισεις δεν πιστεψα ποτε οτι μειωνεχτω σε κατι γιατι εκανα αυτο που ηθελα και ηταν ονοιρο ζωης πραγματικοτητα πραγμα που πολλοι ανθρωποι δεν το εχουν καταφερει ακομα...
τωρα οσο αφορα την ερωτηση σου.....δεν το κριβω απο κανεναν αλλα και παλι δεν λεει η υπηρεσια στο σαλονι οτι εχω την τρανσεξουλ Ατζελα σημερα....αλλα πιστεψεμε οπου και να δουλεψα ημουν το αγαπημενο κοριστι του μαγαζιου γιατι η υπηρεσια δεν χρηαζεται να λεει τιποτα σχεδον για μενα γιατι εχω τον κοσμο μου που με στηριζει τοσα χρονια....βεβαια αν καποιος ρωτησει αμεσως του το λεμε ;) ;) ;)

πολλα φιλια Αντζελα :smitten: :grouphug: :smitten:


Σε ευχαριστώ πολύ που μπήκες στον κόπο να μου απαντήσεις.....
Ειλικρινά δεν θέλω επ’ ουδενή να θεωρηθώ κακεντρεχής και αλαζόνας με την περιέργειά μου και τις ερωτήσεις μου...
Άλλωστε είναι σεβαστή η προσωπικότητα και η ιδιότητα του καθενός εξ ημών.....
Θέλω μόνο με αυτή μου την παρέμβαση να τονίσω το γεγονός ότι πως θα πρέπει να αναφέρεις την ιδιότητα σου πριν καταλήξει κανείς στο κρεβάτι σου, προκειμένου να του δίνεις το δικαίωμα της επιλογής.....
Φυσικά εννοείτε πως εάν κάποιος είναι γνώστης δεν υπάρχει κανένα μεμπτό σημείο....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom