Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Πωπω  η Λιζα !!!!!!!! 
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
ορθά έγραψες ότι έγραψες και δεν χρειάζεται να απολογηθείς σε κανένα.
το πρόβλημα είναι η διαφορά ανάμεσα στην αλήθεια και την εμπάθεια.
(εμπάθεια:(η) ουσ.  η κατάσταση του κατεχόμενου από μίσος, μοχθηρία)γνωρίζω και εγώ 13 γράμματα.

Νομίζω δεν ήμουν εμπαθής. Αν έδωσα τέτοια εντύπωση, πείτε μου το σας παρακαλώ…
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Φίλε Hard 19, γράψε ότι γουστάρεις και μη ξαναζητήσεις συγνώμη απο κανένα, παρά απο τη τσέπη σου, που καμιά φορά είναι δυστυχώς μοιραίο να αδειάζει χωρίς αντίκρυσμα !
Στραβές σε όλους τυχαίνουν και καλά κάνεις και γραφεις αυτά που έζησες. Αλλοι θα βοηθηθούν και άλλοι όχι, σίγουρα όμως αν τέτοιες κριτικές γίνουν γαργαρα δεν θα βοηθηθεί κανένας !
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Νομίζω δεν ήμουν εμπαθής. Αν έδωσα τέτοια εντύπωση, πείτε μου το σας παρακαλώ…


δεν ήσουν ούτε κατ΄ ελάχιστο εμπαθής και επαναλαμβάνω ότι σωστά έγραψες τη κριτική σου.
 

wild mustang

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
Kαλησπερα ματια μου :cheesy:
Δεν το ξερω αυτο κουκλί μου :-
Λογικα αν σου θυμιζει κατι το ονομα και η καταγωγη της η ίδια κοπέλα θα ειναι ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Καταλαβα Αντζελακι μου. Ευχαριστω πολυ. ;)
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
δεν ήσουν ούτε κατ΄ ελάχιστο εμπαθής και επαναλαμβάνω ότι σωστά έγραψες τη κριτική σου.

Οκ. Αυτό προσπάθησα να κάνω. Να μην είμαι εμπαθής. Τέλος πάντων. Ας το σταματήσουμε τώρα, αρκετά τράβηξε το όλο θέμα… εξάλλου όπως δήλωσα, είμαι φανατικός του 104….τα λέμε..
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
γεια  σας κ απο εμενα.....τελικα τ εχει η μοιρα μ να μν κατεβω ποτε αθηνα....μια αδεια ειχα κ τν εβγαλα στν οικοδομη ν βοηθαω τν πατερα μ..... >:( >:( >:(...μν σας πριζω με τα δικα μου...!!!αντζελα τ κανεις κουκλα μας????απο εδω κ περα δν λεω ποτε θα ερθω για ν κατσει αυτην τν φορα....ειδα καινουριο κοσμο στν μαγαζαρα μας,ε???καλες δουλειες κ πελατες να εχεις μωρακι.....τωρα θα δω τις φωτο απο τ κοριτσια.... :cum: :cum: :grin:.....

τα χαιρετισματα μ στν οσι κ τν τερο........
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Γεια σ ρε λεβντοπδο , μ αρέσ το αξαν σι πάω λμε κάργ !  :cheesy:
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Εν μέρει έχεις δίκιο. Από αλλού ξεκινήσαμε και αλλού φτάσαμε. Απλά με εκνεύρισε το γεγονός ότι κάποιος προσπάθησε να βγάλει τα κόμπλεξ του με βάση μία κριτική μου, και όταν το είπα ο άλλος με είπε Χομεϊνί σιγοντάροντας τον κομπλεξικό. Δεν θέλω να το παίξω γραμματιζούμενος ή έξυπνος. Ξέρω τι είμαι… γι αυτό και ζητάω συγγνώμη από το forum...Δεν θα ξανασχοληθώ με τους δύο συγκεκριμένους τύπους.
αν δεν θες να ξανασχοληθεις μαζι μας αλλα ουτε και εγω μαζι σου προσεξε την κουβεντα κομπλεξικος που εγραψες αγαπητικε. για να μην πω οτι και pm υτπαρχουν και δωρεαν επισκεψουλες μπορει να δοθηκαν...λεω μπορει σε ολα αυτα δεν ημουν παρων μπροστα. αλλα και εσυ ρε μαγκακο 2 επισκεψεις μαζεμενες??ποιος ειναι αραγε ο αγαπητικος και ποιος ο κομπλεξικος???προσεχε λιγο τις κουβεντες σου σε παρακαλω πολυ γιατι κανεις δεν σε εθιξε ετσι. αγαπητικε. φιλικα παντοτε
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
αν δεν θες να ξανασχοληθεις μαζι μας αλλα ουτε και εγω μαζι σου προσεξε την κουβεντα κομπλεξικος που εγραψες αγαπητικε. για να μην πω οτι και pm υτπαρχουν και δωρεαν επισκεψουλες μπορει να δοθηκαν...λεω μπορει σε ολα αυτα δεν ημουν παρων μπροστα. αλλα και εσυ ρε μαγκακο 2 επισκεψεις μαζεμενες??ποιος ειναι αραγε ο αγαπητικος και ποιος ο κομπλεξικος???προσεχε λιγο τις κουβεντες σου σε παρακαλω πολυ γιατι κανεις δεν σε εθιξε ετσι. αγαπητικε. φιλικα παντοτε

αγορι μου γλυκο ακου να σου πω.............
επειδη σου αρεσουν τα σεναρια επιστημονικης φαντασιας αλλο τοσο μαρεσουν και σε μενα οποτε τις δωρεαν επισκεψεις μαλλον τις ξερεις γιατι μπορει να στις κανουν σεσενα για να διαφημιζεις συγκεκριμενο παρανομο μαγαζι με αδηλωτες κοπέλες που δηθεν προσφερει <<μασαζ>> και ταυτοχρονα να θαβεις τα αναλογα παρανομα μαγαζια του ειδους (ξερεις εσυ ;))
τι νομιζεις οτι εχει καμια μας την αναγκη να ξαπλωσει με καποιον πελατη δωρεαν για να τις γραψει κριτικες κτλ? :idiot:
επαγγελματιες ειμαστε και εννοια σου ξερουμε να διαφημιζομαστε και μονες μας ειτε στο ιντερνετ, ειτε στις εφημεριδες, ειτε στο σαλονι μας και πανω απ ολα μεσα στα δωματια μας.
Το γιατι εχεις τοσο μενος ειτε με το μαγαζι μου ειτε με 2-3 αλλα αναλογα stoudio, ειτε με εμενα ειτε με 2-3 αλλες συγκεκριμενες νομιμες ιεροδουλες απο εδω μεσα πραγματικα μονο εσυ  το ξερεις.
Το οτι κανοντας αυτη τη δουλεια θα ανεχομουν τα ψυχολογικα προβληματα του καθενα μεσα σε ενα δωματιο με 4 τοιχους το ηξερα απ την αρχη, το οτι θα συνεβενε και το ιδιο μεσα στο ιντερνετ δεν το ηξερα αλλα το βλέπω τωρα. Δε πειραζει χαλαλι σου.
Ελπιζω τουλαχιστον να ικανοποιεις το βιτσιο σου με ολες αυτες τις επιθεσεις και στο τελος της ημερας να αισθανεσαι ο αντρας ο πολλα βαρυς που παντα ηθελες να ησουν.

πολλα φιλακια  :smitten: :grouphug: :smitten:



 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
έλα παιδάκια.... δεν το σταματάμε λέω γω;;;
Χαλάμε και το θεματάκι μας.... ;)
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
καλα ρε , καθεστε και χαλιεστε χωρις λογο?  ουτε προσωπικα να ειχατε...

ενας πολυ σοφος ανθρωπος μου ειχε πει καποτε " ολες οι διαφωνιες λυνονται με πολλη μπυρα η πολυ σεξ... κατα προτιμηση και με τα δυο"
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
αν δεν θες να ξανασχοληθεις μαζι μας αλλα ουτε και εγω μαζι σου προσεξε την κουβεντα κομπλεξικος που εγραψες αγαπητικε. για να μην πω οτι και pm υτπαρχουν και δωρεαν επισκεψουλες μπορει να δοθηκαν...λεω μπορει σε ολα αυτα δεν ημουν παρων μπροστα. αλλα και εσυ ρε μαγκακο 2 επισκεψεις μαζεμενες??ποιος ειναι αραγε ο αγαπητικος και ποιος ο κομπλεξικος???προσεχε λιγο τις κουβεντες σου σε παρακαλω πολυ γιατι κανεις δεν σε εθιξε ετσι. αγαπητικε. φιλικα παντοτε

δηλαδή φίλος εσύ είσαι και καλά ο Δανίκας της αξιολόγησης μπουρδέλο-στούντιο και υποτίθεται οτι σε δίνουν δωρεάν επισκέψεις για να κερδίσουν την έυνοια σου;  :2funny: :2funny: :2funny:

Αν ναι τότες πές μου πώς το καταφέρνεις!  :dancing:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
α μπράβο....

Γαμώ τα αβατάρ έχεις φίλε μου φαντάρε.... ;) :rockon: :rockon:
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
φιλε heelover εισαι κι εσυ λατρης της ξανθιας της μαυρης και της καστανης? Μπυρας λεμε παντα...
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
της ξανθιάς .....
Franziskaner rules :rockon: :rockon:

αλήθεια... Άντζελα... μπύρα υπάρχει στο μαγαζί??
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
καλο θα ηταν οταν ερθω να μην μ αφησετε να περιμενω πολυ, γιατι θα σας αδειασω το ψυγειο....πιο πολυ θα σας πανε οι μπυρες απο τα 30 ευρω που θα πληρωσω  :grin: :grin: :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom