Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
ρε μεγαλε κριτικες δεν μπαινουν??? δεν διαβαζεις????

Παιδιά, η κριτική μου έγινε αφορμή για πολύ τζέρτζελο. Ούτε απαίτησα, ούτε απαιτώ, και καταλαβαίνω απόλυτα της αναποδιές που μπορεί να τύχουν. Το να χρησιμοποιεί κάποιο στην κριτική μου προκειμένου να βγάλει κάποια κόμπλεξ που έχει και να αναδείξει την μισαλλοδοξία του, δεν το δέχομαι. Όποτε master, πήγαινε, πλήρωσε και μίλα. H κριτική μου αναφερόταν σε μία κοπέλα μια συγκεκριμένη στιγμή.  Μην μιλάς με τα λόγια άλλων. Δείχνει δειλία και μισαλλοδοξία.
 

casteliano

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
115
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
11
Παιδιά, η κριτική μου έγινε αφορμή για πολύ τζέρτζελο. Ούτε απαίτησα, ούτε απαιτώ, και καταλαβαίνω απόλυτα της αναποδιές που μπορεί να τύχουν. Το να χρησιμοποιεί κάποιο στην κριτική μου προκειμένου να βγάλει κάποια κόμπλεξ που έχει και να αναδείξει την μισαλλοδοξία του, δεν το δέχομαι. Όποτε master, πήγαινε, πλήρωσε και μίλα. H κριτική μου αναφερόταν σε μία κοπέλα μια συγκεκριμένη στιγμή.  Μην μιλάς με τα λόγια άλλων. Δείχνει δειλία και μισαλλοδοξία.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Παιδιά, η κριτική μου έγινε αφορμή για πολύ τζέρτζελο. Ούτε απαίτησα, ούτε απαιτώ, και καταλαβαίνω απόλυτα της αναποδιές που μπορεί να τύχουν. Το να χρησιμοποιεί κάποιο στην κριτική μου προκειμένου να βγάλει κάποια κόμπλεξ που έχει και να αναδείξει την μισαλλοδοξία του, δεν το δέχομαι. Όποτε master, πήγαινε, πλήρωσε και μίλα. H κριτική μου αναφερόταν σε μία κοπέλα μια συγκεκριμένη στιγμή.  Μην μιλάς με τα λόγια άλλων. Δείχνει δειλία και μισαλλοδοξία.
δεν χρησιμοποιω λογια αλλων. οτι εχω να ω τα λεω με δικα μου λογια. γκεγκε????
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Παιδιά, η κριτική μου έγινε αφορμή για πολύ τζέρτζελο. Ούτε απαίτησα, ούτε απαιτώ, και καταλαβαίνω απόλυτα της αναποδιές που μπορεί να τύχουν. Το να χρησιμοποιεί κάποιο στην κριτική μου προκειμένου να βγάλει κάποια κόμπλεξ που έχει και να αναδείξει την μισαλλοδοξία του, δεν το δέχομαι. Όποτε master, πήγαινε, πλήρωσε και μίλα. H κριτική μου αναφερόταν σε μία κοπέλα μια συγκεκριμένη στιγμή.  Μην μιλάς με τα λόγια άλλων. Δείχνει δειλία και μισαλλοδοξία.

Ξέρεις τι σημαίνει η λέξη μισαλλοδοξία; Δεν πιστεύω να έχουν όλα αυτά που γράφονται με το θρησκευτικό δόγμα κάποιων, εκτός και αν πιστεύεις οτι είσαι ο Αγιατολλάχ Χομεϊνή!!!!
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Ξέρεις τι σημαίνει η λέξη μισαλλοδοξία; Δεν πιστεύω να έχουν όλα αυτά που γράφονται με το θρησκευτικό δόγμα κάποιων, εκτός και αν πιστεύεις οτι είσαι ο Αγιατολλάχ Χομεϊνή!!!!

μισαλλοδοξία η [misaloδoksía] Ο25 : εχθρότητα και συνεπώς έλλειψη ανοχής για κάθε αντίθετη άποψη, θεωρία και ιδεολογία: Θρησκευτική / εθνική / πολιτική ~. Ο Mεσαίωνας, εποχή αμάθειας και θρησκευτικής μισαλλοδοξίας.

Ελπίζω να σε διαφώτισα τη σημαίνει μισαλλοδοξία. Εγώ αναφερόμουνα στην έλλεψη ανοχής της αντίθετης άποψης. Το να ξέρουμε μόνο μια πτυχή κάποιου θέματος, είναι κακό. Και ειδικά όταν θέλουμε να το παίξουμε έξυπνοι…..
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
μισαλλοδοξία η [misaloδoksía] Ο25 : εχθρότητα και συνεπώς έλλειψη ανοχής για κάθε αντίθετη άποψη, θεωρία και ιδεολογία: Θρησκευτική / εθνική / πολιτική ~. Ο Mεσαίωνας, εποχή αμάθειας και θρησκευτικής μισαλλοδοξίας.

Ελπίζω να σε διαφώτισα τη σημαίνει μισαλλοδοξία. Το να ξέρουμε μόνο μια πτυχή κάποιου θέματος, είναι κακό. Και ειδικά όταν θέλουμε να το παίξουμε έξυπνοι…..

Έξυπνος δεν το παίζω, είμαι!! Συνάμα δεν είμαι αγραμματος!!!
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
μισαλλοδοξία η [misaloδoksía] Ο25 : εχθρότητα και συνεπώς έλλειψη ανοχής για κάθε αντίθετη άποψη, θεωρία και ιδεολογία: Θρησκευτική / εθνική / πολιτική ~. Ο Mεσαίωνας, εποχή αμάθειας και θρησκευτικής μισαλλοδοξίας.

Ελπίζω να σε διαφώτισα τη σημαίνει μισαλλοδοξία. Εγώ αναφερόμουνα στην έλλεψη ανοχής της αντίθετης άποψης. Το να ξέρουμε μόνο μια πτυχή κάποιου θέματος, είναι κακό. Και ειδικά όταν θέλουμε να το παίξουμε έξυπνοι…..

Έξυπνος δεν το παίζω, είμαι!! Συνάμα δεν είμαι αγραμματος!!!


«εν οιδα, ότι ουδεν οιδα»….Συγνώμη κ. Καθηγητά…
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
τωρα δηλαδη τσακωνεστε με λογια οι 2 σας για το ποιος ειναι πιο εξυμπνος η οχι?σε ενα ποστ μαλιστα που εχει να κανει με ενα συγκεκριμενο ιδρυμα..off topic τελειως εχετε βγει...
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
τωρα δηλαδη τσακωνεστε με λογια οι 2 σας για το ποιος ειναι πιο εξυμπνος η οχι?σε ενα ποστ μαλιστα που εχει να κανει με ενα συγκεκριμενο ιδρυμα..off topic τελειως εχετε βγει...

Εν μέρει έχεις δίκιο. Από αλλού ξεκινήσαμε και αλλού φτάσαμε. Απλά με εκνεύρισε το γεγονός ότι κάποιος προσπάθησε να βγάλει τα κόμπλεξ του με βάση μία κριτική μου, και όταν το είπα ο άλλος με είπε Χομεϊνί σιγοντάροντας τον κομπλεξικό. Δεν θέλω να το παίξω γραμματιζούμενος ή έξυπνος. Ξέρω τι είμαι… γι αυτό και ζητάω συγγνώμη από το forum...Δεν θα ξανασχοληθώ με τους δύο συγκεκριμένους τύπους.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Υποθέτω ότι είσαι και οπαδός του Σωκράτη και του «ουδεν οιδα, ότι ουδεν οιδα»….

Όχι, είμαι οπαδός των προσωκρατικών και του Άρη (κοινώς Αριστοτέλη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:)!!! Διόρθωσε σε παρακαλώ την περίφημη ρήση διότι δεν βγάζει νόημα!!! Αν και δεν είμαι οπαδός της πλατωνικής φιλοσοφίας, είμαι σίγουρος ότι ο δάσκαλος του Πλάτωνα αλλιώς την διετύπωσε. Ίσως, εν οιδα οτι παίδαρο ψάχνω στην αγορά!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Όχι, είμαι οπαδός των προσωκρατικών και του Άρη (κοινώς Αριστοτέλη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:)!!! Διόρθωσε σε παρακαλώ την περίφημη ρήση διότι δεν βγάζει νόημα!!! Αν και δεν είμαι οπαδός της πλατωνικής φιλοσοφίας, είμαι σίγουρος ότι ο δάσκαλος του Πλάτωνα αλλιώς την διετύπωσε. Ίσως, εν οιδα οτι παίδαρο ψάχνω στην αγορά!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τελευταία φορά και δεν το συνεχίζω..  ----- Αργείτε κ. Καθηγητά. Το είχα ήδη διορθώσει λίγο πριν από σένα. Υποθέτω είσαι και κοντόφθαλμος. (μήπως θέλεις παράθεση λεξικού τι σημαίνει κοντόφθαλμός?)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Τελευταία φορά και δεν το συνεχίζω..  ----- Αργείτε κ. Καθηγητά. Το είχα ήδη διορθώσει λίγο πριν από σένα. Υποθέτω είσαι και κοντόφθαλμος. (μήπως θέλεις παράθεση λεξικού τι σημαίνει κοντόφθαλμός?)

Όχι, δε θέλω!!! Ούτε κοντόφθαλμος είμαι αλλά ούτε μύωπας!!!
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Συγνώμη Άντζελα για την όλη κατάσταση….Παρασύρθηκα. Τελικά μάλλον δεν έπρεπε να γράψω κριτική, αφού αποτέλεσε εφαλτήριο να στάξουν χολή και να το παίξουν έξυπνοι διάφοροι μαλάκες.  Και πάλι συγνώμη..
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Συγνώμη Άντζελα για την όλη κατάσταση….Παρασύρθηκα. Τελικά μάλλον δεν έπρεπε να γράψω κριτική, αφού αποτέλεσε εφαλτήριο να στάξουν χολή και να το παίξουν έξυπνοι διάφοροι μαλάκες.  Και πάλι συγνώμη..

Συγχαρητήρια!! Τελικά έχεις το γνώθι σ' αυτόν!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Γαμώτο, έλεγα μήπως μπορούνε να αλλάξουνε οι βάρδιες. Υποθέτω ότι ζητάω πολλά.  Ποια από τις τρεις κοπέλες του Σαββάτου μου προτείνεις για μασάζ και σεξ? Έχε υπ όψιν σου ότι θα είναι μόλις η δεύτερη φορά που θα πάω σε στούντιο, και πάλι σε εσάς. Οπότε θέλω φροντίδα και προδέρμ…ελπίζω να μην ζητάω πολλά….

Είσαι λίγο άδικος Νίκο. Ενω στην πρώτη σου φορά σε στουντιο είχες ενημερωσει Αντζελα-Υπηρεσία-Κοπέλα-Την κοινώτητα του μπουρδέλα ότι θα ριβάρεις, την 2η φορά δεν είπες τίποτα. Δεν ενημέρωσες κανέναν. Καλά να παθεις λοιπόν.  :S
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
τελικά υπάρχουν κάποια αγόρια που το σπέρμα δεν βρίσκει διέξοδο με αποτέλεσμα να συσσωρεύται και εν τέλει να καταλαμβάνει μέρος του κρανίου τους. :jerking: :jerking:

κρίμας :- :- :- :-
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Ρε παιδιά, ζητάω συγνώμη…. Μια κριτική είπα να γράψω και εγώ, και τελικά ξέσπασε τρελός τζέρτζελος!!!! Προκαλώ τα πάθη!!! Τέλος πάντων. Ζητάω συγνώμη που το thread έγινε πεδίο αντιπαράθεσης μου με άλλα άτομα. Όπως είπα και εδώ και στην κριτική μου, κατάλαβα ότι η Αλίνα δεν ήταν στο mood. Απλά έγραψα την εμπειρία μου, διότι θεώρησα ότι η κατάσταση που έζησα το Σάββατο είναι πολύ κατώτερη με τις υπηρεσίες που προσφέρει το μαγαζί γενικά. Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι κάποιο άλλοι δεν θα περάσουνε καλά μαζί της. Ή αν ξαναπάω εγώ δεν θα περάσω καλά μαζί της. Απλά περιέγραψα μία στιγμή, από τις πολλές που θα ζήσω στο συγκεκριμένο στούντιο. Και θα περιγράψω και τις καλές και τις κακές εμπειρίες μου. Αυτά.
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Ρε παιδιά, ζητάω συγνώμη…. Μια κριτική είπα να γράψω και εγώ, και τελικά ξέσπασε τρελός τζέρτζελος!!!! Προκαλώ τα πάθη!!! Τέλος πάντων. Ζητάω συγνώμη που το thread έγινε πεδίο αντιπαράθεσης μου με άλλα άτομα. Όπως είπα καινωρίζω  εδώ και στην κριτική μου, κατάλαβα ότι η Αλίνα δεν ήταν στο mood. Απλά έγραψα την εμπειρία μου, διότι θεώρησα ότι η κατάσταση που έζησα το Σάββατο είναι πολύ κατώτερη με τις υπηρεσίες που προσφέρει το μαγαζί γενικά. Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι κάποιο άλλοι δεν θα περάσουνε καλά μαζί της. Ή αν ξαναπάω εγώ δεν θα περάσω καλά μαζί της. Απλά περιέγραψα μία στιγμή, από τις πολλές που θα ζήσω στο συγκεκριμένο στούντιο. Και θα περιγράψω και τις καλές και τις κακές εμπειρίες μου. Αυτά.

ορθά έγραψες ότι έγραψες και δεν χρειάζεται να απολογηθείς σε κανένα.
το πρόβλημα είναι η διαφορά ανάμεσα στην αλήθεια και την εμπάθεια.
(εμπάθεια:(η) ουσ.  η κατάσταση του κατεχόμενου από μίσος, μοχθηρία)γνωρίζω και εγώ 13 γράμματα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom