Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καλο θα ηταν οταν ερθω να μην μ αφησετε να περιμενω πολυ, γιατι θα σας αδειασω το ψυγειο....πιο πολυ θα σας πανε οι μπυρες απο τα 30 ευρω που θα πληρωσω  :grin: :grin: :grin:

γυρω στα 5ε η 6αδα εχει :cheesy:
δεν ειναι δα και κανενα μεγαλο κοστος ματια μου ;)
οι πιο πολλοι παντως προτιμανε ουισκι-ursus-martini
οποτε υπαρχουν πολλες μπυρες για σενα μαναρακι ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
τελικά δεν θα κάνεις την πρωινή βάρδυα της Κυριακής ε??
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
fair enough....αλλωστε εχω παρατηρησει οτι απο τη δεκατη μπυρα και μετα δε μου σηκωνεται και θα χασει και η επισκεψη το σκοπο της... οποτε κανενα προβλημα
 

lonxh

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
100
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
1
παιζει κανενα info για τις βαρδιες Δευτέρας και Τρίτης??
γιατί θα ανέβω για δουλείες Αθήνα και δεν θα έχω πολλά περιθώρια χρόνου αλλά την επισκεψη μου θα την κάνω :)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
τελικά δεν θα κάνεις την πρωινή βάρδυα της Κυριακής ε??

τελικα οχι ματια μου, ειχα ενα μικρο ατυχημα με μηχανη αυτο τον καιρο :-
την επομενη εβδομαδα θα ειμαι στα συγουρα ;)

παιζει κανενα info για τις βαρδιες Δευτέρας και Τρίτης??
γιατί θα ανέβω για δουλείες Αθήνα και δεν θα έχω πολλά περιθώρια χρόνου αλλά την επισκεψη μου θα την κάνω :)

Δευτερα Νικολ-Κλαουντια-Ευα
Τριτη Νικολ-Σοφια-Κλαουντια

αν σου αρεσει τελικα καποια κοπέλα ματια μου και αποφασισεις να μας επισκευτεις, στειλε μου πριν ενα πμ σε παρακαλω ;)

πολλα φιλακια  :smitten: :grouphug: :smitten:
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
αγορι μου γλυκο ακου να σου πω.............
επειδη σου αρεσουν τα σεναρια επιστημονικης φαντασιας αλλο τοσο μαρεσουν και σε μενα οποτε τις δωρεαν επισκεψεις μαλλον τις ξερεις γιατι μπορει να στις κανουν σεσενα για να διαφημιζεις συγκεκριμενο παρανομο μαγαζι με αδηλωτες κοπέλες που δηθεν προσφερει <<μασαζ>> και ταυτοχρονα να θαβεις τα αναλογα παρανομα μαγαζια του ειδους (ξερεις εσυ ;))
τι νομιζεις οτι εχει καμια μας την αναγκη να ξαπλωσει με καποιον πελατη δωρεαν για να τις γραψει κριτικες κτλ? :idiot:
επαγγελματιες ειμαστε και εννοια σου ξερουμε να διαφημιζομαστε και μονες μας ειτε στο ιντερνετ, ειτε στις εφημεριδες, ειτε στο σαλονι μας και πανω απ ολα μεσα στα δωματια μας.
Το γιατι εχεις τοσο μενος ειτε με το μαγαζι μου ειτε με 2-3 αλλα αναλογα stoudio, ειτε με εμενα ειτε με 2-3 αλλες συγκεκριμενες νομιμες ιεροδουλες απο εδω μεσα πραγματικα μονο εσυ  το ξερεις.
Το οτι κανοντας αυτη τη δουλεια θα ανεχομουν τα ψυχολογικα προβληματα του καθενα μεσα σε ενα δωματιο με 4 τοιχους το ηξερα απ την αρχη, το οτι θα συνεβενε και το ιδιο μεσα στο ιντερνετ δεν το ηξερα αλλα το βλέπω τωρα. Δε πειραζει χαλαλι σου.
Ελπιζω τουλαχιστον να ικανοποιεις το βιτσιο σου με ολες αυτες τις επιθεσεις και στο τελος της ημερας να αισθανεσαι ο αντρας ο πολλα βαρυς που παντα ηθελες να ησουν.

πολλα φιλακια  :smitten: :grouphug: :smitten:
καλα καλα εσυ τραγουδα οσο θελεις. κανενα μαγαζακι δεν διαφημιζω και μην προσπαθεις να δημιουργησεις εντυπωσεις. βιτσιο με το μαγαζι σου δεν εχω προσωικα ουτε με σενα (δεν σε ξερω δεν με ξερεις). τη διαφημιση καντην οπως θελεις και αγαπας. το να κανεις αυτη την δουλεια εσυ εχεις παρει την αποφαση. και για να τελειωνουμε με αυτη την ιστορια επαναλαμβανω κανενα νομιμο ή μη νομιμο μαγαζι δεν θελει να εχει στανταρντ εξοδα παρα μονο στανταρντ εσοδα. οποιος καταλαβε καταλαβε. προσωπικη διαμαχη με σενα δεν εχω αλλα παντα λεω την γνωμη μου οσο και να ειναι ενοχλητικη. αυτη ειναι και η εννοια του thread. ελπιζω να εχεις μια ομορφη μερα και ευχομαι περαστικα γιατι διαβασα ιο κατω οτι ειχες ενα ατυχημα
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
τελικα οχι ματια μου, ειχα ενα μικρο ατυχημα με μηχανη αυτο τον καιρο :-
την επομενη εβδομαδα θα ειμαι στα συγουρα ;)

Καλησπέρα και από μένα. Σου εύχομαι περαστικά…… Ελπίζω να μην είναι τίποτα το σοβαρό.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ελπιζω να εχεις μια ομορφη μερα και ευχομαι περαστικα γιατι διαβασα ιο κατω οτι ειχες ενα ατυχημα
Καλησπέρα και από μένα. Σου εύχομαι περαστικά…… Ελπίζω να μην είναι τίποτα το σοβαρό.

Καλημερα και ευχαριστω ;)
δεν ειναι τιποτα το σοβαρο, κατι γρατζουνιες και γδαρσιματα μονο στο ποδι και στον αγκωνα μου :P

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
δεν μιλανε ετσι σε μια κυρια :s&m_3: :s&m_3:

Αυτό μας μάρανε… η ευθιξία. Λέω τα πράγματα με το όνομα τους, όπως τα κρίνω τουλάχιστον. Αν δεν αρέσει ο τρόπος μου στην Άντζελα, ας μου το πει και δεν το ξανακάνω.
 

χαλντων

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
ρε αδερφε  ΗARD19 πολυ αρπαγμενος εισαι σημερα.
ηρεμησε λιγο.εδω διασκεδαζουμε και ενημερωνομαστε
give peace a chance!!!
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Καλημερα και ευχαριστω ;)
δεν ειναι τιποτα το σοβαρο, κατι γρατζουνιες και γδαρσιματα μονο στο ποδι και στον αγκωνα μου :P

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

να το κάνουμε μάκια να περάσει!  :kissass: :kissass:
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
τελικα οχι ματια μου, ειχα ενα μικρο ατυχημα με μηχανη αυτο τον καιρο :-
την επομενη εβδομαδα θα ειμαι στα συγουρα ;)
πολλα φιλακια  :smitten: :grouphug: :smitten:
Καταρχήν περαστικά ματάκια μου όμορφα. Ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό. Τις καλησπέρες μου στον κουμπάρο μου όσι και τον παρθένο, & σε όλους τους συναγωνιστές.
Είστε καλά παιδες? σόρυ για την απουσία μου αλλά λογω καλοκαιριού έχει ανοίξει η δουλειά και τ΄ρεχω σαν τον Βέγγο.
Περαστικός έιμαι απο την Αθήνα μόνο για 6-8 ώρες αφού αύριο σαββατο φεύγω 15θημερο για ΓΑλλία. Μπορεί να ξεκλέψω καμια ωρα και να σας πώ καμιά καλησπέρα.
Επίσης σας προτέινω να ηρεμήσουν λίγο τα πνέυματα γιατί :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: Κουμπαρε την πέσανε στην Άντζελα και δεν πήρες χαμπάρι καθόλου!!!!
Μωρό μου οδηγώ και σε σκέφτομαι συνεχώς!!!!
φιλάκια πολλά αγαπούλα μου γλυκειά!!!
:smitten: :smitten: :smitten:
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
τελικα οχι ματια μου, ειχα ενα μικρο ατυχημα με μηχανη αυτο τον καιρο :-
την επομενη εβδομαδα θα ειμαι στα συγουρα ;)
πολλα φιλακια  :smitten: :grouphug: :smitten:
Καταρχήν περαστικά ματάκια μου όμορφα. Ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό. Τις καλησπέρες μου στον κουμπάρο μου όσι και τον παρθένο, & σε όλους τους συναγωνιστές.
Είστε καλά παιδες? σόρυ για την απουσία μου αλλά λογω καλοκαιριού έχει ανοίξει η δουλειά και τ΄ρεχω σαν τον Βέγγο.
Περαστικός έιμαι απο την Αθήνα μόνο για 6-8 ώρες αφού αύριο σαββατο φεύγω 15θημερο για ΓΑλλία. Μπορεί να ξεκλέψω καμια ωρα και να σας πώ καμιά καλησπέρα.
Επίσης σας προτέινω να ηρεμήσουν λίγο τα πνέυματα γιατί :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: Κουμπαρε την πέσανε στην Άντζελα και δεν πήρες χαμπάρι καθόλου!!!!
Μωρό μου οδηγώ και σε σκέφτομαι συνεχώς!!!!
φιλάκια πολλά αγαπούλα μου γλυκειά!!!
:smitten: :smitten: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
να το κάνουμε μάκια να περάσει!  :kissass: :kissass:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αμα περναγε μονο με μακια θα ηταν μια χαρα :cheesy:

Καταρχήν περαστικά ματάκια μου όμορφα. Ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό.
Είστε καλά παιδες? σόρυ για την απουσία μου αλλά λογω καλοκαιριού έχει ανοίξει η δουλειά και τ΄ρεχω σαν τον Βέγγο.
Περαστικός έιμαι απο την Αθήνα μόνο για 6-8 ώρες αφού αύριο σαββατο φεύγω 15θημερο για ΓΑλλία. Μπορεί να ξεκλέψω καμια ωρα και να σας πώ καμιά καλησπέρα.
Μωρό μου οδηγώ και σε σκέφτομαι συνεχώς!!!!
φιλάκια πολλά αγαπούλα μου γλυκειά!!!
:smitten: :smitten: :smitten:

καλα εισαι βρε μωρο? :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
ελπιζω βρε να βρισκεις και λιγο χρονο να ξεκουραζεσαι αλλα και να χαλαρωνεις στο ταξιδι με τα μερη που επισκεπτεσαι ;)
σημαντικο επισης στη δουλεια σου φανταζομαι θα ειναι και το ειδους του γρουπ που εχεις μαζι σου ε?
αν ειναι τιποτα μαθητες ή ηλικιωμενοι θα σε ζαλιζουν-κουραζουν λιγο παραπάνω πιστευω :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Να παιρνας ομορφα μαναρακι ομορφο και οποτε μπορεις αυτο το καιρο να μας λες τη καλησπερα σου ;) :-* :-* :-* :-* :-*


Τωρα στο μαγαζι η Νικόλ :smitten:



πολλα φιλακια σε ολους  :smitten: :grouphug: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom