Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Για μένα λες ή τον συνονόματο με το μικρό "h" ;;

εσένα είχα στο νού, μου μιας και μπαίνεις πιο συχνά εδώ αλλα αν θέλει να συμμετάσχει και ο φίλος τότε κανένα πρόβλημα. Αλήθεια ήθελα να σε ρώτησω πως σου φαίνεται ο συνδιασμός κόκκινη γόβα με τακούνι στιλλέτο, μαυρο κολλάν και κοκκάλινα γυαλίά δασκαλίτσας;
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
εσένα είχα στο νού, μου μιας και μπαίνεις πιο συχνά εδώ αλλα αν θέλει να συμμετάσχει και ο φίλος τότε κανένα πρόβλημα. Αλήθεια ήθελα να σε ρώτησω πως σου φαίνεται ο συνδιασμός κόκκινη γόβα με τακούνι στιλλέτο, μαυρο κολλάν και κοκκάλινα γυαλίά δασκαλίτσας;

κοίτα.... τα απλά ψηλοτάκουν δεν μ΄εξιτάρου τόσο όσο τα άλλα, αβατάρ μου!!
αλλά ο δυνδιασμός αυτός... ΣΚΟΤΩΝΕΙ :cum:

ε καύληψα;;  :2funny:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Kαλησπερα μαναρακια :-* :-* :-* :-* :-* :-*


αυριο Σαββατο

πρωι η Αλινα :smitten:

απογευμα Τατιανα :smitten:

βραδυ η Τζενη :smitten:

τωρα και μεχρι το πρωι η Νικόλ :smitten:


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
και γω τρελλενομαι για μυδια και οστρακοειδη μαναρακι μου, και τα μπαρμπουνια μαρεσουν πολυ αλλα δεν μαρεσει να τα καθαριζω :-
πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Καλημέρα στο ομορφότερο μωρό της Ελλάδας και σε όλους τους συναγωνιστές!!!
Μην ανησυχείς μωρό μου!!! Θα στα φέρνω καθαρισμένα τα μπαρμπουνάκια εσυ μόνο τα ψήσεις θα χρειάζεται, αλλά αν δεν ξέρεις δεν πειράζει!!! Θα τα τηγανίσω εγω για σένα και θα στα σερβίρω στο τραπέζι το οποίο θα είναι γεμάτο απο κοκκινα τριαντάφυλλα και θα μοσχομυρίζουν σαν εσένα, και για φώτα θα έχουμε το φως των αρωματικών κεριών!!!
Φιλάκια πολλά :smitten: :smitten: :smitten:
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
Φίλε τρελοκοτσιδού!!!
καταρχήν είσαι πάρα πολύ λάθος και θα στο εξηγήσω. Πχ αν πας στον Κωτσόβολο (τυχαία επέλεξα το όνομα) στην Νεα Ιωνία και οι υπάλληλοι δεν σε εξυπηρετήσουν κατάλληλα, τότε θα βγείς και θα κατηγορείς όλη την αλυσίδα των κατασημάτων ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ οτι δεν είναι καλό μαγαζί? Ερωτώ έτσι θα κάνεις? Νομίζω ΟΧΙ. Οπότε δεν μπορείς να κατηγορείς ένα μαγαζί, επειδή κάποια υπάλληλος (υπάλληλος είναι και η Νικόλ, & η Τζένη και τα άλλα κορίτσια του μαγαζιου όσο & αν σου φαίνεται παράξενο)δεν σου συμπεριφέρθηκε σωστα, καλά μέχρι εδω?
2ον. Η Άντζελα προσπάθησε να σου δώσει να καταλάβεις ότι έχεις άδικο και συ της επιτέθηκες. Γιατί? Το ίδιο θάκανες και σε εναν Διευθυντή καταστήματος? Με τον ίδιο τρόπο θα συμπεριφερόσουνα? Νομίζω ΟχΙ.
3ον. Σου ζήτησε συγνώμη και δεν τη δέχτηκες, οπότε είσαι λάθος. Επίσης πρέπει να καταλάβεις ότι πολύ σπάνια ταιριάζει η χημεία μεταξύ 2 ανθρώπων σε τε΄τοια μαγαζιά. Και πάνω απόλα μην ξεχνας οτι και κοπέλες που εργάζονται στα στούντιο και σε άλλα μαγαζιά είναι και αυτές άνθρωποι και έχουν και αυτές τα προβλήματά τους. Και γω πήγα με την συγκεκριμένη κοπέλα και δεν έμεινα ευχαριστημένος. Το είπα στην άντζελα και δεν ξαναπήγα με την συγκεκριμένη. Δεν βγήκα όμως να κατηγορήσω οτι φταίει το μαγαζί για μια κοπέλα.Πήγα και με άλλες κοπέλες του μαγαζιού και έμεινα ευχαριστημένος.
Λοιπόν σε παρακαλώ να μην παρεκτρέπεσαι γιατί είσαι λάθος πολύ.
Δεν υποστηρίζω κανέναν και καμιά αλλά μου αρέσει το δίκαιο. και υπερεκτιμώ την Άντζελα που προσπαθεί και τα έχει καταφέρει να φέρει μια ωραία αλλάγή σε αυτόν τον χώρο που βρίσκεται και παιρνει υπόψιν της τις συστάσεις που της γίνονται για καλύτερες υπηρεσίες.
Γιαυτό σκέψου αυτά που έγραψες και θα δείς οτι είσαι λάθος.
και να στο κάνω και πιο λιανά. αν απ το σουπερμαρκετ που ψωνίζεις δεν σου αρέσει κάποιο προιόν τότε πάς σέ άλλο.
Αυτά να τα λάβεις σοβαρα υπόψιν σου και θα δείς οτι έχεις άδικο
 

kinkypersonn

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
Φίλε τρελοκοτσιδού!!!
Μπαίνεις και κράζεις σε ένα thread το οποίο είναι συνδεδεμένο με το σπίτι που έχει η άντζελα και περιμένεις να σε ακούσουμε?
αφού όλοι εδω είμαστε θαυμαστές είτε της άντζελας είτε των λοιπών κοριτσιών.  :kissass2: By the way την νικόλ μια φορά την εχω δοκιμάσει και πρέπει να ομολογήσω ότι όντως δεν έκατσε πολύ στο δωμάτιο,αλλά πρώτον πέρασα καλά και δεύτερον δεν παραπονέθηκα γιατί έξω υπήρχε πολύς λαός  :-

Αυτά
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
[move]καλημέρα κορίτσαρε[/move]
[move]καλημέρα κύριοι[/move]
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Ε μιας και βαριόμαστε πέρνω το θάρρος ώς νέος....

΄Ενας κρητικός ο Γιοσιφάκης είχε μια γάτα την οποια υπεραγαπούσε. Καθε μέρα την ταιζε την πότιζε και την χαιδευε καθε φορά που του τριβόταν.
Μια μέρα όμως τον κάλεσαν κατι συντεκνοι απο την Αθήνα για δουλεια και έπρεπε να φύγει. Φώναξε λοιπόν τον φίλο του τον μανωλη και του πε:

<<Μαλακα μανωλακη, πρεπει να παω στην Αθήνα επειγόντως για δουλειές. Λοιπόν, σου αφήνω την γάτα μου την Αστέρω και θέλω να την προσέξεις πολύ. Θα την ταίζεις θα την ποτίζεις και κάθε βράδυ θα της ανοιγεις να κοιμαται στη ζέστα. Να μείνω ησυχος;;>>

Ενταξει, του πε ο Μανωλακης, εντάξει του πε και ο Γιοσιφάκης !

Παέι ο κρητικός στην Αθήνα και την άλλη μέρα του 'ερχεται τηλεγράφημα απο την πατρίδα.
<<Μαλακα Γιοσιφάκη, η γάτα σου ψόφησε>>
Το διαβάζει ο γιοζιφάκης και κόντεψε να πάθει τρία εγκεφαλικά!

Παιρνει το παπόρι, παει στη Κρήτη βρίσκει τον Μανωλάκη και του λεέι.
<<Ωρε μανωλακη, τι είν'αυτα που μου γραψες;; Παει η Αστέρω; Τι της έκαμες ωρε;;>>

<Δεν ξερω ρε γιοσιφάκη>>, του λέει ο Μανωλάκης <<μια χαρα την είχα! Δεν προκαμες να φύγεις και ψόφησε!!>>

<<Πω!! ρε γαμω το φελέκι μου να ούμ!! Παει η γατουλα μου.. Καλα κει συ ρε μανωλάκη τροπος 'ηταν αυτός. Να μου το πετάξεις έτσι : Η γάτα σου ψοφησε!; Κοντεψα να πάθω εμφραγμα όταν το διαβασα>>

<Ε και τί να σουλεγα ρε μαλακα, οτι πήγε στην Αμερική;>>

<<Να μου στελνες ενα τηλεγράφημα και να μου λεγες οτι είναι μια χαρα, ανεβηκε στα κεραμύδια και λιαζεται!
Την δευτερη να μου στελνες οτι επεσε απο τα κεραμύδια και εσπασε το πόδι της, αλλα είναι μια χαρά.
Την τρίτη να μου στελνες και να μού λεγες οτι η πληγή μολύνθηκε και εχει πυρετό, και μετα να μου γραφες οτι πέθανε, ρε αδερφε, να μου ερχόταν σιγά σιγά!>>

Τελος παντων φέυγει ο Γιοζιφάκης και την αλλη που φτάνει στην Αθήνα του ερχεται τηλεγ΄ραφημα απο τον μανωλάκη

<<Γιοζιφάκη, η μάνα σου είναι μια χαρά. Ανέβηκε στα κεραμύδια και λιάζεται>>
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Ε μιας και βαριόμαστε πέρνω το θάρρος ώς νέος....

΄Ενας κρητικός ο Γιοσιφάκης είχε μια γάτα την οποια υπεραγαπούσε. Καθε μέρα την ταιζε την πότιζε και την χαιδευε καθε φορά που του τριβόταν.
Μια μέρα όμως τον κάλεσαν κατι συντεκνοι απο την Αθήνα για δουλεια και έπρεπε να φύγει. Φώναξε λοιπόν τον φίλο του τον μανωλη και του πε:

<<Μαλακα μανωλακη, πρεπει να παω στην Αθήνα επειγόντως για δουλειές. Λοιπόν, σου αφήνω την γάτα μου την Αστέρω και θέλω να την προσέξεις πολύ. Θα την ταίζεις θα την ποτίζεις και κάθε βράδυ θα της ανοιγεις να κοιμαται στη ζέστα. Να μείνω ησυχος;;>>

Ενταξει, του πε ο Μανωλακης, εντάξει του πε και ο Γιοσιφάκης !

Παέι ο κρητικός στην Αθήνα και την άλλη μέρα του 'ερχεται τηλεγράφημα απο την πατρίδα.
<<Μαλακα Γιοσιφάκη, η γάτα σου ψόφησε>>
Το διαβάζει ο γιοζιφάκης και κόντεψε να πάθει τρία εγκεφαλικά!

Παιρνει το παπόρι, παει στη Κρήτη βρίσκει τον Μανωλάκη και του λεέι.
<<Ωρε μανωλακη, τι είν'αυτα που μου γραψες;; Παει η Αστέρω; Τι της έκαμες ωρε;;>>

<Δεν ξερω ρε γιοσιφάκη>>, του λέει ο Μανωλάκης <<μια χαρα την είχα! Δεν προκαμες να φύγεις και ψόφησε!!>>

<<Πω!! ρε γαμω το φελέκι μου να ούμ!! Παει η γατουλα μου.. Καλα κει συ ρε μανωλάκη τροπος 'ηταν αυτός. Να μου το πετάξεις έτσι : Η γάτα σου ψοφησε!; Κοντεψα να πάθω εμφραγμα όταν το διαβασα>>

<Ε και τί να σουλεγα ρε μαλακα, οτι πήγε στην Αμερική;>>

<<Να μου στελνες ενα τηλεγράφημα και να μου λεγες οτι είναι μια χαρα, ανεβηκε στα κεραμύδια και λιαζεται!
Την δευτερη να μου στελνες οτι επεσε απο τα κεραμύδια και εσπασε το πόδι της, αλλα είναι μια χαρά.
Την τρίτη να μου στελνες και να μού λεγες οτι η πληγή μολύνθηκε και εχει πυρετό, και μετα να μου γραφες οτι πέθανε, ρε αδερφε, να μου ερχόταν σιγά σιγά!>>

Τελος παντων φέυγει ο Γιοζιφάκης και την αλλη που φτάνει στην Αθήνα του ερχεται τηλεγ΄ραφημα απο τον μανωλάκη

<<Γιοζιφάκη, η μάνα σου είναι μια χαρά. Ανέβηκε στα κεραμύδια και λιάζεται>>

Απλά σε διορθώνω. Οι Κρητικοί δεν λένε μαλ... αλλά γρόθος... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οπως και οι Πατρινοί έχουν το μινάρας  :tooth: :tooth: :tooth:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Απλά σε διορθώνω. Οι Κρητικοί δεν λένε μαλ... αλλά γρόθος... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οπως και οι Πατρινοί έχουν το μινάρας  :tooth: :tooth: :tooth:

κατέχωτο αντράκι μου...
αν όμως πεις γρόθος δεν θα το καταλάβουν όλοι
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
re heelover, πώς σου φαίνονται αυτά:

http://[URL unfurl="true"]www.myself.gr/files/Image/Products/Fashion/gualia/resized/miumiuluxottica_m_300_244.jpg[/img[/URL]]

σε συνδιασμό με αυτά:

[img]http://[URL unfurl="true"]www.thisnext.com/media/230x230/4869F64A.jpg[/img[/URL]]

δεν ξέρω για σένα αλλα εγώ αρρωσταίνω μόνο που τα βλέπω. Και όσο ψηλότερο το τακούνι τόσο περισσότερη η αρρώστια. Επίσης θέλω και τα μαλλάκια πιασμένα σε κότσίδα ή αλογοουρά όπως θα έκανε μια ευσυνείδητη γραμματέας.

Μπου-Μπού υπάρχουν καθαρές γοβίτσες στο μαγαζί για όσους απο εμάς (που είμαστε ατακτούληδες) θέλουμε να γλύψουμε κανα τακουνάκι;
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
re heelover, πώς σου φαίνονται αυτά:

http://[URL unfurl="true"]www.myself.gr/files/Image/Products/Fashion/gualia/resized/miumiuluxottica_m_300_244.jpg[/img[/URL]]

σε συνδιασμό με αυτά:

[img]http://[URL unfurl="true"]www.thisnext.com/media/230x230/4869F64A.jpg[/img[/URL]]

δεν ξέρω για σένα αλλα εγώ αρρωσταίνω μόνο που τα βλέπω. Και όσο ψηλότερο το τακούνι τόσο περισσότερη η αρρώστια. Επίσης θέλω και τα μαλλάκια πιασμένα σε κότσίδα ή αλογοουρά όπως θα έκανε μια ευσυνείδητη γραμματέας.

Μπου-Μπού υπάρχουν καθαρές γοβίτσες στο μαγαζί για όσους απο εμάς (που είμαστε ατακτούληδες) θέλουμε να γλύψουμε κανα τακουνάκι;
[/quote]
καλημερα αδερφε,ειναι τελειος συνδυασμος.......με κατι τετοια αρρωσταινω κ εγω....
εισαι κορυφη μεγαλε βρες κ καμια φωτο να ποσταρεις...
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
καλημεεεεεεεεεεεεερα στις κοριτσαρες μας.....
παρολο π ακομη δεν κατεχω απο στουντιο μπορω ν πω οτι η αντζελα μας ειναι κορυφη στο ειδος της κ σωστη επαγγελματιας,αφου ακουει ολα τα παραπονα μας κ προσπαθει με καθε τροπο να τα διορθωσει... :cheesy:
τωρα στα δικα μου:ερχομαι αθηνα 19 του μηνος αντζελα ελπιζω να βαλεις εκεινες τις ημερες υπηρεσια την τατιανα :tits:...κ επειδη θελω να ντυθει κ αναλογως θα τα πουμε μεσω πμ?? :think: :think:...
τα χαιρετισματα μου στν φιλο μ τν οσι(ελπιζω ν παμε καμια βολτα μαζι ;) ) κ στν τερο.......
τα  :lheel:, :-* :-* :-* στν τατιανα.......

χαχαχαχα,ποσο καιρο ειχα να ακουσω το γροθος...?????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
καλημέρα αγαπητέ παρθένε
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
τουλοιπόν... outside έχει καλή μέρα...
διακριτικά την κάνω για να βγω για κυνήγι διψασμένων κορασίδων.
adios.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
kαλημερα μωρακια μου :-* :-* :-* :-*


[move]καλημέρα κορίτσαρε[/move]
[move]καλημέρα κύριοι[/move]

καλημερα μωρακι :-* :-* :-*

Οι Κρητικοί δεν λένε μαλ... αλλά γρόθος... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και το γροθος ξερεται απο που βγαινει......... :2funny:

Μπου-Μπού υπάρχουν καθαρές γοβίτσες στο μαγαζί για όσους απο εμάς (που είμαστε ατακτούληδες) θέλουμε να γλύψουμε κανα τακουνάκι;

χμ......αυτη τη στιγμη πρεπει να υπαρχουν 1-2 ζευγαρια αλλα δε μπορω να στο πω στα συγουρα.
Καλοκαιριασε βλεπεις και ολες δουλευουμε με τα πεδιλακια μας :cheesy:
Μπορεις ομως αν σε ενδιαφερει κατι τετοιο να με ειδοποιησεις με πμ ετσι ωστε να κανονισω η εκαστοτε κοπέλα να φερει στα συγουρα μαζι της ;)

καλημεεεεεεεεεεεεερα στις κοριτσαρες μας.....
τωρα στα δικα μου:ερχομαι αθηνα 19 του μηνος αντζελα ελπιζω να βαλεις εκεινες τις ημερες υπηρεσια την τατιανα :tits:...κ επειδη θελω να ντυθει κ αναλογως θα τα πουμε μεσω πμ?? :think: :think:...

Καλημερα μαναρακι :-* :-* :-*
βγηκε τελικα η αδεια σου? :happy:
το Σαββατο στις 20 θα εχει βαρδια η Τατιανα ;)
για οτιδηποτε θελεις να σου φορεσει κτλ μαναρακι στειλε μου πμ ;)

τουλοιπόν... outside έχει καλή μέρα...
διακριτικά την κάνω για να βγω για κυνήγι διψασμένων κορασίδων.
adios.

απαπα......... :cheesy:
τετοια κανεις βρε εκει πανω :cheesy: ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Μια αλλαγης της τελευταιας στιγμης στο προγραμμα μας..........
σημερα Σαββατο το απογευμα στη θεση της Τατιανας η Νανσυ :smitten:


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Ποσο χρονών είναι η Νάνσυ αν επιτρέπεται;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom