Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
713
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
26
Τα περί κεράσματος κλπ με ουίσκια,coca coles και τα συναφή τα ακούω βερεσέ.
Η εξυπηρέτηση δεν μετριέται με το τι ποτά του πρσφέρεις του άλλου αλλά πως του συμπεριφέρεσαι
Και όχι δεν είμαι του ποτού,και ξέρω πότε μου ποιάνουν τον κώλο και πότε όχι.Έχω περάσει από πολλά ιδρύματα κα δεν μου φέρθηκαν έτσι.Άρα προφανώς ξέρετε εσείς γιατί τα βάζεται τα ουισκάκια στο μαγαζί.
Γιατί από τις άλλες υπηρεσίες είσαστε μηδέν.
Κερδίσατε ένα 50άρι δικό μου και χάσατε πάρα πολλά υπόλοιπα όχι μόνο δικά μου αλλά και φίλων μου που φυσικά και θα τους αποτρέψω να πάνε στο συγκεκριμένο μαγαζάκι.
Καλύτερα να το γυρίσετε σε μπαράκι.Έχει πιο πολυ πέρασι.
Ανταποδίδω τα φιλάκια.....
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Τα περί κεράσματος κλπ με ουίσκια,coca coles και τα συναφή τα ακούω βερεσέ.
Η εξυπηρέτηση δεν μετριέται με το τι ποτά του πρσφέρεις του άλλου αλλά πως του συμπεριφέρεσαι
Και όχι δεν είμαι του ποτού,και ξέρω πότε μου ποιάνουν τον κώλο και πότε όχι.Έχω περάσει από πολλά ιδρύματα κα δεν μου φέρθηκαν έτσι.Άρα προφανώς ξέρετε εσείς γιατί τα βάζεται τα ουισκάκια στο μαγαζί.
Γιατί από τις άλλες υπηρεσίες είσαστε μηδέν.
Κερδίσατε ένα 50άρι δικό μου και χάσατε πάρα πολλά υπόλοιπα όχι μόνο δικά μου αλλά και φίλων μου που φυσικά και θα τους αποτρέψω να πάνε στο συγκεκριμένο μαγαζάκι.
Καλύτερα να το γυρίσετε σε μπαράκι.Έχει πιο πολυ πέρασι.
Ανταποδίδω τα φιλάκια.....

:think: :think: :think: :think: :think:
εγω να δεις μαναρι ποσο βερεσε σε ακουω ;)
δε ξερω τι υπηρεσιες ψαχνεις.......μηπως να βγαλεις το προφυλακτικο και να μας χυσεις στο ματι? οπως λες οτι εχεις κανει αλλου σε αλλο σου ποστ? λυπαμαι αλλα τετοιο πραγμα δεν γινεται και ουτε προκειτε να γινει στο μαγαζι μας ;)
τωρα το σε ποσα υδρυματα εχεις παει πραγματικα δεν μου λεει τιποτα, εγω να δεις ποσους σαν και σενα εχω παρει ;)
το να γραψει καποιος λογικα και ευγενικα κατι για μια κοπέλα το καταλαβαινω και το κατανοω απολυτα και εγω πρωτη αν μπορω να κοιταξω να το διορθωσω, το να θαβει ομως καποιος κακοπροερετα ενα ολοκληρο μαγαζι με 11 :o διαφορετικες κοπέλες () επειδη απλα και μονο δεν περασε καλα οπως λεει με τη μια απο αυτες εγω δεν το βλεπω καθολου αντικειμενικο και εντελως εκτος πραγματικοτητας.
Περιμενω να γραψεις τη κριτικη σου, σου ευχομαι καλο μαυρισμα ενοψη καλοκαιριου ;)

υγ. εφοσον εχεις τοσες εμπειριες απο υδρυματα κοπέλες με καλη συμπεριφορα κτλ γιατι μαναρι μου γλυκο δεν εισαι λιγο πιο ενεργος στο φορουμ για να βοηθησεις πολλα παιδια?
μονο απ τις κακοτοπιες στο μαγαζι το δικο μου ξερεις να τους προστατευεις :think:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Συνημμένα

  • Star_Wars_attack_of_the_clones_6.jpg
    Star_Wars_attack_of_the_clones_6.jpg
    38,6 KB · Εμφανίσεις: 22

Torpedos

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα το μαγαζί είναι κορυφαίο και η Αλίνα η μονδική με την οποία εχω παέι 2 φορές μέχρι τώρα είναι άπαιχτη. Σίγουρα κάθε κοπέλα είναι και άνθρωπος εκτός απο ιερόδουλη, οπότε έχει απαιτήσεις και απο τον πελάτη, όπως καθαριότητα και σεβασμό στο πρόσωπό της. το ότι μας αφήνει να εισχωρήσουμε στο κορμί της έστω και με αμοιβή δεν σημαίνει ότι έχουμε δικαίωμα να την βεβηλώσουμε. Εγω πάντα με την ευγένειά μου εχω περάσει καλά με πολλές κοπέλες απο αρκετά studio, ποτέ καμιά δεν μου αρνήθηκε κάτι μέσα στα πλαίσια του λογικού, ακόμη και εκσπερμάτωση στα στήθη της Βαλεντίνας εχω κάνει στη Βριλησού 46 ύστερα πάντα μετά απο συννενόηση με την κοπέλα.
Φιλικά...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Το "Τρελοκοτσιδού" απο πού βγαίνει ακριβώς;

Μπου-Μπού, διαβάζω Μάντυ και οκ, δεν έχεις πολλές πληροφορίες...διαβάζω όμως και Εμμανουέλα και δεν λές τίποτα! Θα σε μαλώσω μου φαίνεται :s&m_1: γιατι μας κρατάς σε αγωνία! Απο 'δώ και στο εξής όταν μια κοπέλα θα θέλει να δουλέψει θα σε στέλνει πρώτα φωτογραφίες (απαραίτητα σώμα-στήθος-πόδια-πόδια με high heels) και αφού τις ελέγξουμε καλά τότε θα έρθει για δουλεία!

πάρε και ένα τραγουδάκι για να σε φτιάξει την διάθεση:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Το "Τρελοκοτσιδού" απο πού βγαίνει ακριβώς;

Μπου-Μπού, διαβάζω Μάντυ και οκ, δεν έχεις πολλές πληροφορίες...διαβάζω όμως και Εμμανουέλα και δεν λές τίποτα! Θα σε μαλώσω μου φαίνεται :s&m_1: γιατι μας κρατάς σε αγωνία! Απο 'δώ και στο εξής όταν μια κοπέλα θα θέλει να δουλέψει θα σε στέλνει πρώτα φωτογραφίες (απαραίτητα σώμα-στήθος-πόδια-πόδια με high heels) και αφού τις ελέγξουμε καλά τότε θα έρθει για δουλεία!
τάσει

YES! θα στέλνει πρώτα το βιογραφικό της και αφού το Δ.Σ. (πρόεδρος ο κορίτσαρος)εξετάσει με τη δέουσα προσοχή τα πρόσοντα της και μετά τον έλεγχο των εξειδηκεύσεων της, θα εγκρίνουμε ή όχι την πρόσληψη της...
:bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :happy: :happy: :happy: :happy:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εγώ και ο heelover θα ελέγξουμε πατουσάκια, πέλματα και πεδιλάκια-τακουνάκια. Tip, για όσες θέλουν να έχουν πιο ευνοϊκή μεταχείρηση: νυχάκια βαμμένα κόκκινο ή μαυρο και απαραίτητα ΟΧΙ ΣΤΡΑΣΑΚΙΑ πάνω τους!
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Τα περί κεράσματος κλπ με ουίσκια,coca coles και τα συναφή τα ακούω βερεσέ.


εγώ θα ήθελα να μην υπήρχαν αυτά τα ξενόφερτα προιόντα, τα οποία όταν τα πίνεις δεν ξέρεις αν σου πιάνουν τον κώλο.
στη θέση τους θα ήθελα ελληνκά ποτά όπως τσίπουρο, ούζο (απαραίτητος ο μεζές), για μένα λόγω καταγωγής τσικουδιά...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
εγώ θα ήθελα να μην υπήρχαν αυτά τα ξενόφερτα προιόντα, τα οποία όταν τα πίνεις δεν ξέρεις αν σου πιάνουν τον κώλο.
στη θέση τους θα ήθελα ελληνκά ποτά όπως τσίπουρο, ούζο (απαραίτητος ο μεζές), για μένα λόγω καταγωγής τσικουδιά...
Τσιπουρο ωραιο να ειχαμε και χταποδι στα καρβουνα και διαφορους αλλους μεζεδες,αντε και ανοιξε η ορεξη :happy: :happy:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Τσιπουρο ωραιο να ειχαμε και χταποδι στα καρβουνα και διαφορους αλλους μεζεδες,αντε και ανοιξε η ορεξη :happy: :happy:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
να προτείνουμε στην ιδιοκτησία να μας κάνει διαχειριστές του ιδρύματος Άντζελα.
Θα είναι το πιο πρωτοποριακό ίδρυμα της ευρώπης.
και θα τρως και θα πηδάς.
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
να προτείνουμε στην ιδιοκτησία να μας κάνει διαχειριστές του ιδρύματος Άντζελα.
Θα είναι το πιο πρωτοποριακό ίδρυμα της ευρώπης.
και θα τρως και θα πηδάς.
Βεβαιος πρεπη να το κανη
Οπως λεει και η παροιμια νηστικο αρκουδι δεν χορευη
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Το εχει εγκρινη η Αντζελα ετσι.
Εγινε εφτασεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε


ζούμε μεγάλες στιγμές...η πορνοιστορία θα λέει για μας...
ιδρύσαμε το πρώτο ροζ ουζερί.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλησπέρα το μαγαζί είναι κορυφαίο και η Αλίνα η μονδική με την οποία εχω παέι 2 φορές μέχρι τώρα είναι άπαιχτη. Σίγουρα κάθε κοπέλα είναι και άνθρωπος εκτός απο ιερόδουλη, οπότε έχει απαιτήσεις και απο τον πελάτη, όπως καθαριότητα και σεβασμό στο πρόσωπό της. το ότι μας αφήνει να εισχωρήσουμε στο κορμί της έστω και με αμοιβή δεν σημαίνει ότι έχουμε δικαίωμα να την βεβηλώσουμε. Εγω πάντα με την ευγένειά μου εχω περάσει καλά με πολλές κοπέλες απο αρκετά studio, ποτέ καμιά δεν μου αρνήθηκε κάτι μέσα στα πλαίσια του λογικού, ακόμη και εκσπερμάτωση στα στήθη της Βαλεντίνας εχω κάνει στη Βριλησού 46 ύστερα πάντα μετά απο συννενόηση με την κοπέλα.
Φιλικά...

χαιρομαι που τα εχεις περασει ομορφα μαναρακι, η Αλινα ειναι οντως πολυ καλη κοπέλα και τωρα που εχει μαυρισει απ τον ηλιο ειναι ακομη πιο όμορφη :cheesy:
Συγουρα αυτο που λες μωρακι πανω στην ευγενεια εχει μεγαλη σημασια οχι μονο σε αυτο τον χώρο αλλα παντου, σε αυτη τη ζωη αλλωστε οτι δινεις παιρνεις κιολας ;)

i return
το πρόσεχατε το κορίτσι;
αφιερωμένο (από τα αγαπημένα μου...)σε εσάς καταπληκτική κυρία μου....

Ευχαριστω πολυ μαναρακι, ειναι και πολυ καλη κλασσικη θεατρικη παρασταση-ταινια με τρομερο σεναριο ;)

Μπου-Μπού, διαβάζω Μάντυ και οκ, δεν έχεις πολλές πληροφορίες...διαβάζω όμως και Εμμανουέλα και δεν λές τίποτα! Θα σε μαλώσω μου φαίνεται :s&m_1: γιατι μας κρατάς σε αγωνία! Απο 'δώ και στο εξής όταν μια κοπέλα θα θέλει να δουλέψει θα σε στέλνει πρώτα φωτογραφίες (απαραίτητα σώμα-στήθος-πόδια-πόδια με high heels) και αφού τις ελέγξουμε καλά τότε θα έρθει για δουλεία!

Μελινα , (λαθος μου το Εμανουελα) ειναι απο τη Πολωνια αδυνατη νεα κοπέλα νομιζω ξανθιά και κανει full προγραμμα, τιποτα αλλο δε ξερω βρε μωρο, ουτε την εχω δει ουτε τιποτα, μονο στο τηλ εχω μιλησει μαζι της ;) :cheesy:

εγώ και ο heelover θα ελέγξουμε πατουσάκια, πέλματα και πεδιλάκια-τακουνάκια. Tip, για όσες θέλουν να έχουν πιο ευνοϊκή μεταχείρηση: νυχάκια βαμμένα κόκκινο ή μαυρο και απαραίτητα ΟΧΙ ΣΤΡΑΣΑΚΙΑ πάνω τους!

:2funny: :2funny: :2funny:
τα στρασακια ειναι οντως χαλια, οσες φορες εχω βαλει σε 2-3 μερες φευγουνε και τα νυχακια μου δειχνουν απαισια :-
κοκκινο-μαυρο βρε ειναι πιο χειμωνιατικα χρωματα, εντονο φουξια ταχω τωρα :cheesy: :cheesy:

Τσιπουρο ωραιο να ειχαμε και χταποδι στα καρβουνα και διαφορους αλλους μεζεδες,αντε και ανοιξε η ορεξη :happy: :happy:

μη λες τετοια Γιωργο μου γιατι πειναω και τρελλενομαι για θαλασσινα :P :P :P :P

Το εχει εγκρινη η Αντζελα ετσι.
Εγινε εφτασεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

εγω δεν θα ειχα προβλημα τα αναλογα μαγαζια με μεζεδες κτλ στην περιοχη θα ειχαν προβλημα :-
και σε αυτους τους δυσκολους-περιεργους καιρους δεν λεει να παιρνεις τη δουλεια του αλλου ;)
Ενας μπουφες βεβαια με ειδη catering δεν θα ηταν ασχημη ιδεα αλλου που να αφησει το κρατος τετοιο πραγμα να γινει μεσα σε ενα μαγαζι του ειδους :'(

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
μη λες τετοια Γιωργο μου γιατι πειναω και τρελλενομαι για θαλασσινα :P :P :P :P
Εγω να δης σαν λυκος πειναω τωρα,μονο εσυ τρελενεσε για θαλασσινα καθε μερα να τρωω ψαρια και διαφορα αλλα οχι δεν λεω


Εδω καλα καλα αδειες για το μαγαζι δεν σας δινουν οχι να εχεις και μεζε μεσα.Τσιπουραδικο θα γινη  :think: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Εγω να δης σαν λυκος πειναω τωρα,μονο εσυ τρελενεσε για θαλασσινα καθε μερα να τρωω ψαρια και διαφορα αλλα οχι δεν λεω


Εδω καλα καλα αδειες για το μαγαζι δεν σας δινουν οχι να εχεις και μεζε μεσα.Τσιπουραδικο θα γινη  :think: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


......Γιατι οχι???????????  Παντα πεφτει...πεινα μετα!!!!!!!!
Μια χαρα το βρισκω το τσιπουραδικο!!!!!!
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
terrorist μωρακι μου μπορεις να το αφηνεις και στην 3ης Σεμπτευμβριου, ειναι πιστευω πιο μεγαλος δρομος απ την Αχαρνων και δεν θα διμιουργειτε τετοιο πρόβλημα κινησης ;)
Στο λεω μαναρακι γιατι αν μαθω οτι πηρες κλήση απ τη τροχαια ερχομαινος στο μαγαζι θα στεναχωρηθώ πολυ :- :'(
Καταρχήν καλησπέρα στο ομορφότερο μωρό της ελλά΄δας κι μετα σε όλους τους συναγωνιστές!!
Μην ανησυχείς αγάπη μου γλυκειά!!!
"Εχουν γνώση οι φύλακες"
Για σένα οτι και να πάθω είναι λίγο μπροστά σε αυτΆ  που μου χεις κάνει και έχω χάσει το μυαλό μου μωρό μου!!!
φιλάκια πολλά!!!
:smitten: :smitten: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom