Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
για ποιες ενδιαφερεσαι μαναρακι μου?  :cheesy: :-* :-*

χρειαζοτανε μωρε κακα τα ψεματα ιδιος τωρα που ειναι και καλοκαιρι :cheesy:
μη νομιζεις ειναι και πολυ καλο και για εμας τις κοπέλες ;)
απο τη στιγμη που ουσιαστικα η αγορα προσφαιρει στους πελάτες σου την ιδια υπηρεσια με 15-20ε σε απλα μπουρδέλα εισαι υποχρεωμενος απο τι στιγμη που ζητας και πληρωνεσαι παραπάνω χρηματα να προσφαιρεις ενα πολυ μεγαλυτερο πακετο παροχων (bar,ντουζ,tv,μαντηλακια καθαρισμου,κερια για φωτα για ερωτικη ατμοσφαιρα,καθαρο περιβαλλον,ανεση χρονου κτλ)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
για ολες τις μιλφ του καταστηματος ενδιαφερομαι :) :) :) :) ;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καλησπεεεεεεεερα κ απο εμενα.....χαιρετω τις κοριτσαρες μας...... :-* :-*
τατιανα τα ιδιαιτερα χαιρετισματα απο τν θαυμαστη σου.... :-* :-* :-*...
..περασα κ απο ΚΕΑΠ κ πλεον περιμενω τν αααααδεια....

καλησπερα μωρακι ;) :-* :-* :-* :-*

Ιδιως απο εδω και περα με το παραμικρο ιδρωνουμε και βρωμαμε,και για εσας ενας λογος παραπανω ενταξη το κλιματιστικο αλλα και με ενα ντουζ αμεσως ξαλαφρωνης παιρνης αλλον αερα

ακριβος οπως τα λες ειναι μαναρακι ;) :-* :-*

Βλέπω ,άμεση απάντηση Άντζελα  ;)
Να σε ρώτησω και κάτι αλλό.Καμιά λεπτομέρεια για την Λίζα που δουλεύει αύριο βραδινή ?

η Λιζα ειναι απο τη Ρουμανια 27 χρονων αδυνατη με μακρυα καστανα μαλλια ;)
Πιστευω το αργοτερο μεχρι αυριο το μεσημερι να εχουνε μπει και καποιες φωτος της στο Aπο κει και περα μαναρακι μου δε ξερω, 2η φορα θα δουλέψει αυριο στο μαγαζι :dunno:
Πιστευω καλη ειναι αν κρινω απο ενα πμ που πήρα απο ενα παιδι που τη δοκίμασε στη 1η της βαρδια το οποίο εχει δοκιμάσει κι αλλες κοπέλες στο μαγαζι ;)
Λογικα να το σκεφτεις μαναρακι μου οταν μια κοπέλα ερχεται νεα σε ενα μαγαζι του ειδους και αμεσως εχει να ανταγωνιστει αρκετες αλλες κοπέλες στο ιδιο μαγαζι που εχουν χτισει ήδη την πελατεια τους αυτοματα δειχνει τον καλυτερο της εαυτο για να αντεπεξελθει και να κανει και αυτη ονομα ;)
Εγω τουλαχιστον αυτο εκανα οπου και να πηγαινα και μεσα σε 1-2 εβδομαδες ειχα ηδη το κοινό μου ;)
Εκτος βεβαια και αν η κοπέλα ειναι τελειος απειρη και αντιεπαγγελματιας πραγμα που η Λιζα δεν ειναι ;)

για ολες τις μιλφ του καταστηματος ενδιαφερομαι :) :) :) :) ;)

:2funny: :2funny: :2funny:
πανω απο 30 χρονων μονο η Κατερινα και η Μαργαριτα ειναι κουκλί μου όμορφο :cheesy:
Η μεν Κατερινα δουλευει αυριο το απόγευμα η δε Μαργαριτα τη Δευτερα το απόγευμα ;)
εκτος και αν περιμένεις μαναράκι μεχρι το Σαββατο 13/6 το βραδυ που ξεκιναει η Γερμανιδα Μέντυ την πρώτη της βάρδια στο μαγαζί ;)

Η Κατερίνα δεν κάνει πρωκτικό;

οχι δυστηχώς δεν το κανει αυτο το πρόγραμμα η Κατερινα μωράκι μου ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εκτος και αν περιμένεις μαναράκι μεχρι το Σαββατο 13/6 το βραδυ που ξεκιναει η Γερμανιδα Μέντυ την πρώτη της βάρδια στο μαγαζί ;)


ΟΠΑ! Μπου-Μπού, δεν τα πετάνε έτσι αυτά, για πές περισσότερα;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ΟΠΑ! Μπου-Μπού, δεν τα πετάνε έτσι αυτά, για πές περισσότερα;

Τι να κανω μαναρακι :dunno:
μη νομιζεις ουτε και εγω ξερω πολλα πραγματα για τι κοπέλα, μονο στο τηλ εχω μιλήσει μαζι της ;)
Το μονο που ξερω ειναι οτι ειναι μελαχροινη αδυνατη και οτι δουλευε παλαιοτερα και σε αλλα studio πριν φυγει για Γερμανια και ξαναγυρισει πια μονιμα Ελλαδα ;)
Σαββατο 13/6 βραδυ ξεκιναει ;)
Ελειπε πιστευω μια κοπέλα απο τη Γερμανια απο το μαγαζι :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
καλα εισαι μωρακι μου?
εχω παει καιγω πολλες φορες εκει μιας και τρελλενομαι για τα ζωακια :happy:
το ξερω ματια μου οτι εισαι πολυ καλος στο τιμονι (και οχι μόνο ;) :cheesy:)
οντος δεν υπαρχει προβλημα το αφηνεις παρκαρισμενο με alarm πανω στη φυλης :sunglasses:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
καλησπέρα και απο μένα.
1ο φαίνεται οτι σου αρέασουν τα ζωάκια
:dancing: :dancing: :dancing:
2ο. Και όχι μόνο στη Φυλής!!! Εδώ το άφησα για πάρτη σου αγάπη μου γλυκειά στην Αχαρνών και η ουρά είχε φτάσει στην Πλ. Βάθης!!!
Συναγωνιστές!!!
Αν δίτε κανένα πούλμαν παρκαρισμένο 2πλη σειρά στην Αχαρνών τη μέρα που δουλεύει η άντζελα μην ανησυχείτε!!! Είναι το δικό μου. Γιαυτό επειδή είναι "για καλό σκοπό" Μην κορνάρετε και κάνετε υπομονή.
Βρε μωρό τις Τετάρτες που δουλεύεις έχει λαική και δεν μπορώ να το βάλω στην Δεριγνύ γμτ!!! αλλά που θα πάει? Σου είπα οτι για σένα κάνω τα πάντα. Γιαυτό μην απορήσεις αν το δείς καμια μέρα στη Φυλής με τα Αλάρμ αναμένα!!!
Ε βρε μωρό τί μου χεις κάνει και δεν μπορώ να σε ξεχασω, γιαυτό δεν υπολογίζω ούτε την Τροχαία για πάρτη σου. να το ξέρεις οτι αξίζεις πολλά και είσαι ενα διαμάντι ακριβό!!!!
Φιλάκια πολλά και σε σκέφτομαι συνέχεια!!!!
:smitten: :smitten: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
terrorist μωρακι μου μπορεις να το αφηνεις και στην 3ης Σεμπτευμβριου, ειναι πιστευω πιο μεγαλος δρομος απ την Αχαρνων και δεν θα διμιουργειτε τετοιο πρόβλημα κινησης ;)
Στο λεω μαναρακι γιατι αν μαθω οτι πηρες κλήση απ τη τροχαια ερχομαινος στο μαγαζι θα στεναχωρηθώ πολυ :- :'(


Αυριο Πεμπτη

πρωι η Αλινα :smitten:
(μεχρι τις 13:00 θα λειτουργει μονο το ενα δωματιο στο μαγαζι γιατι στο αλλο θα γινεται εγκατασταση ντουζιερας ;))

απογευμα η Κατερινα :tits:

βραδυ η Λιζα :smitten:

τωρα και μεχρι το πρωι η Ευα :smitten:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
καλημερα μανουλομανουλο !!!
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
πρωκτικο ποιες κανουν ?
 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
η γερμανιδα που θα ερθει ειναι καλη;ειναι μιλφ που μου αρεσει; σωματοτυπο ξερεις;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καλημερα μανουλομανουλο !!!
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
πρωκτικο ποιες κανουν ?

Kαλημερα μωρακι ;) :-*
Πρωκτικο προγραμμα στο μαγαζι προσφαιρουμε η Ευα, η Νικολ, η Σοφια, εγω και η Μελινα που καταπασαπιθανοτητα ξεκιναει την επομενη εβδομαδα ;)

η γερμανιδα που θα ερθει ειναι καλη;ειναι μιλφ που μου αρεσει; σωματοτυπο ξερεις;

Η Μέντυ μαναρακι μου ειναι νομίζω εκει γυρω στα 30 με αδυνατο σωμα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
713
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
26
Απαράδεκτο το συγκεκριμένο στούντιο.Έχω πάει σε τόσα άλλα και τέτοια συμπεριφορά δεν έχω ξαναδεί.Αίσχος.
Πήρα τη Νικόλ με 50 ευρώ.Αγγαρία σκέτη.Πίπα έβαζε δόντια και με πονούσε.Της είπα πιο μαλακά να κάνει.Μετά από 10 λεπτά (συνολικά) στο δωμάτιο άρχιζε και νευρίαζε για το χρόνο.Της ξεπέτας η κυρία.
Πριν μπώ όταν περίμενα η τσατσά μας πρόσφερε και ουίσκι εαν θέλαμε (μεσημεριάτικα).Προφανώς να πιούμε να ζαλιστούμε να μην μας φανεί που μας ποιάνουν τον κώλο.Αντε γεια.Δεν πρόκειται να ξαναπατήσω.Αλλού περνάω πολύ καλύτερα και όχι μόνο αυτό.Με σέβονται.Το κυριότερο
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8



σημερα μπηκε, απο αυριο που θα εχουν στεγνωσει οι κολλες,σωληνες κτλ και μπορειτε να τη χρησιμοποιειτε ελευθερα ;)
Η ντουζιερα διαθετει και υδρομασαζ, αν θελετε να το χρησιμοποιεισετε μη διστασετε να ρωτησετε την υπηρεσια για το πως λειτουργει ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Σαινι εισαι βρε Αντζελα χθες το ελεγες και αυριο για χρηση
Καλησπερα κουκλα  :-* :-* :-*
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Απαράδεκτο το συγκεκριμένο στούντιο.Έχω πάει σε τόσα άλλα και τέτοια συμπεριφορά δεν έχω ξαναδεί.Αίσχος.
Πήρα τη Νικόλ με 50 ευρώ.Αγγαρία σκέτη.Πίπα έβαζε δόντια και με πονούσε.Της είπα πιο μαλακά να κάνει.Μετά από 10 λεπτά (συνολικά) στο δωμάτιο άρχιζε και νευρίαζε για το χρόνο.Της ξεπέτας η κυρία.
Πριν μπώ όταν περίμενα η τσατσά μας πρόσφερε και ουίσκι εαν θέλαμε (μεσημεριάτικα).Προφανώς να πιούμε να ζαλιστούμε να μην μας φανεί που μας ποιάνουν τον κώλο.Αντε γεια.Δεν πρόκειται να ξαναπατήσω.Αλλού περνάω πολύ καλύτερα και όχι μόνο αυτό.Με σέβονται.Το κυριότερο

:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think: :huh: :huh: :o :o :o
Τρελλοκοτσιδου μου καθε αποψη σεβαστη :cheesy: εισαι ο πρωτος που το λεει παντως για τη Νικολ ;)
και σε μας και αλλου που δουλευει η κοπέλα ολοι κατα 99% ευχαριστημενοι ειναι μαζι της ;)
οσο για το ουισκι υπαρχουν και κοκακολες χυμοι κτλ ή και σκετο νερακι ;)
αν ζαλιζεσαι παντως μαναρακι μου με ενα μονο ουισκι και δεν μπορεις να καταλαβεις αν σου πιανουν τον πωπό ή οχι καλυτερα που δεν το ηπιες ;)
Τουλαχιστον ξερεις που σε σεβονται και σου φαιρονται ομορφα για να πηγαινεις κιολας ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

P_Addict

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Άτζελα μήπως ξέρουμε ποιά στολή φοράει αύριο η Νάνσυ;

;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom