Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
μη λες τετοια Γιωργο μου γιατι πειναω και τρελλενομαι για θαλασσινα :P :P :P :P
πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Ούυυυυυυυυυυπς!!! Κιαλλο κοινό σημείο!!!
Και μένα μου αρέσουν τα θαλασσινά, ιδιαίτερα οστρακοειδή (γυαλιστερες, μύδια καβούρια κλπ) όπως και ψαράκια (λιθρίνια, μπαρμπούνια, γάβρος κλπ) στα οποία τους αλλάζω τα φώτα όταν το καλοκαίρι πάω στο νησί μου. Να σκεφτείς οτι 10 κιλά μύδια και γυαλιστερές τα έφαγα σε 2 μέρες!!!
Και μιλάμε οτι ήταν φρεσκότατα απο ιχθυοτροφείο, τα οποία σου τα βγάζει εκείνη την ώρα μπροστά σου και σου τα δίνει!!!
τα σκέφτομαι και μου τρεχουν τα σάλια απο την πείνα μωρό μου!!!
φιλάκια!!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εμένα με αρέσει πολύ το χταπόδι αλλα έχω αλλεργία και μπορεί να βγάλω εξανθήματα. Πέραν της πλάκας, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τέτοια επίθεση απο τον Τρελοκοτσιδάκια. Οκ, αμα δεν του άρεσε η κοπέλα, no problemo, γράψε οτι δεν ήταν καλή, αλλα τον πείραξε το ποτάκι που θέλανε να τον κεράσουνε; Δηλαδή, φωνάζουμε να γίνουν καλύτερα τα στούντιο και να προσφέρουν κα΄τι επιπλέον και μετά δεν μας αρέσει κιόλας; Ήμαρτον...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ούυυυυυυυυυυπς!!! Κιαλλο κοινό σημείο!!!
Και μένα μου αρέσουν τα θαλασσινά, ιδιαίτερα οστρακοειδή (γυαλιστερες, μύδια καβούρια κλπ) όπως και ψαράκια (λιθρίνια, μπαρμπούνια, γάβρος κλπ) στα οποία τους αλλάζω τα φώτα όταν το καλοκαίρι πάω στο νησί μου. Να σκεφτείς οτι 10 κιλά μύδια και γυαλιστερές τα έφαγα σε 2 μέρες!!!
Και μιλάμε οτι ήταν φρεσκότατα απο ιχθυοτροφείο, τα οποία σου τα βγάζει εκείνη την ώρα μπροστά σου και σου τα δίνει!!!
τα σκέφτομαι και μου τρεχουν τα σάλια απο την πείνα μωρό μου!!!
φιλάκια!!!

και γω τρελλενομαι για μυδια και οστρακοειδη μαναρακι μου, και τα μπαρμπουνια μαρεσουν πολυ αλλα δεν μαρεσει να τα καθαριζω :-

εμένα με αρέσει πολύ το χταπόδι αλλα έχω αλλεργία και μπορεί να βγάλω εξανθήματα. Πέραν της πλάκας, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τέτοια επίθεση απο τον Τρελοκοτσιδάκια. Οκ, αμα δεν του άρεσε η κοπέλα, no problemo, γράψε οτι δεν ήταν καλή, αλλα τον πείραξε το ποτάκι που θέλανε να τον κεράσουνε; Δηλαδή, φωνάζουμε να γίνουν καλύτερα τα στούντιο και να προσφέρουν κα΄τι επιπλέον και μετά δεν μας αρέσει κιόλας; Ήμαρτον...

μια φιλη μου το παθαινει αυτο μαναρακι με την αλλεργεια και τις κοκκινιλες στο δερμα αλλα απο γαριδες και οχι απο χταποδι :cheesy:
Μωρε ενταξυ ο καθενας μπορει να γραψει και να πει οτι θελει αλλα πως ειναι δυνατον να θαβεις στο συνολο του και με τον χειροτερο τροπο χρησιμοποιόντας ειρωνεια στο maximoum και <<πενευμα>> ενα μαγαζι με 11 κοπέλες οταν λες οτι απλα δεν περασες καλα με τη μια απο αυτες :- :huh:


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
713
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
26
:think: :think: :think: :think: :think:
εγω να δεις μαναρι ποσο βερεσε σε ακουω ;)
δε ξερω τι υπηρεσιες ψαχνεις.......μηπως να βγαλεις το προφυλακτικο και να μας χυσεις στο ματι? οπως λες οτι εχεις κανει αλλου σε αλλο σου ποστ? λυπαμαι αλλα τετοιο πραγμα δεν γινεται και ουτε προκειτε να γινει στο μαγαζι μας ;)
τωρα το σε ποσα υδρυματα εχεις παει πραγματικα δεν μου λεει τιποτα, εγω να δεις ποσους σαν και σενα εχω παρει ;)
το να γραψει καποιος λογικα και ευγενικα κατι για μια κοπέλα το καταλαβαινω και το κατανοω απολυτα και εγω πρωτη αν μπορω να κοιταξω να το διορθωσω, το να θαβει ομως καποιος κακοπροερετα ενα ολοκληρο μαγαζι με 11 :o διαφορετικες κοπέλες () επειδη απλα και μονο δεν περασε καλα οπως λεει με τη μια απο αυτες εγω δεν το βλεπω καθολου αντικειμενικο και εντελως εκτος πραγματικοτητας.
Περιμενω να γραψεις τη κριτικη σου, σου ευχομαι καλο μαυρισμα ενοψη καλοκαιριου ;)

υγ. εφοσον εχεις τοσες εμπειριες απο υδρυματα κοπέλες με καλη συμπεριφορα κτλ γιατι μαναρι μου γλυκο δεν εισαι λιγο πιο ενεργος στο φορουμ για να βοηθησεις πολλα παιδια?
μονο απ τις κακοτοπιες στο μαγαζι το δικο μου ξερεις να τους προστατευεις :think:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Μπα...βλέπω αρχίσαμε να ψάχνουμε τα post μου να δούμε τι γράφουμε και αλλού?
Από αυτή και μόνο την κίνηση καταλαβαίνω πόσο...βερεσέ με ακούς.
Όσο για το θέμα με το χύσιμο στο μάτι όχι βέβαια και δεν ψάχνω τέτοιες υπηρεσίες.Απλά έτυχε.
Αλλά η συγκεκριμένη κοπέλα ήταν τόσο ζεστή και ευγενική μαζί μου, δηλαδή το αντιδιαμετρικά αντίθετο από τη συγκεκριμένη κοπελα (τη Νικόλ) που πήγα.
Εγώ δεν μίλησα για όλες τις κοπέλες του μαγαζιού γιατί μόνο μια φορά πήγα και έτυχε να είναι με τη Νικόλ.
Έτυχα λοιπόν αυτής της συμπεριφοράς.Γιατί δηλαδή δεν παραδέχεστε μερικοί μερικοί εδώ μέσα και τα αρνητικά?
Δεν με ενδιαφέρει πόσους σαν εμένα έχεις πάρει (αν και αμφιβάλω πολύ να υπάρχει άτομο τόσο ευγενικό και συγκαταβατικό σαν εμένα) αλλά μάθε να ακούς καμιά φορά και τι γνώμη έχουν οι πελάτες σου και μην τρέχεις αμέσως να υπερασπιστείς τα όποια κορίτσια που δουλεύουν στο μαγαζί .
Τέτοια ξυνίλα δεν έχω δει σε καμία άλλη κοπέλα.Και ούτε χοντρός είμαι,ούτε άσχημος ούτε κανένας βρωμιάρης.Και όμορφο παιδί είμαι και πεντακάθαρο και πάρα πολύ ευγενικό.Μαθήματα λοιπόν σε μένα μην κάνετε.Αλλού αυτά που ξέρετε
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
εγώ και ο heelover θα ελέγξουμε πατουσάκια, πέλματα και πεδιλάκια-τακουνάκια. Tip, για όσες θέλουν να έχουν πιο ευνοϊκή μεταχείρηση: νυχάκια βαμμένα κόκκινο ή μαυρο και απαραίτητα ΟΧΙ ΣΤΡΑΣΑΚΙΑ πάνω τους!

Για μένα λες ή τον συνονόματο με το μικρό "h" ;;

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μπα...βλέπω αρχίσαμε να ψάχνουμε τα post μου να δούμε τι γράφουμε και αλλού?
Από αυτή και μόνο την κίνηση καταλαβαίνω πόσο...βερεσέ με ακούς.
Όσο για το θέμα με το χύσιμο στο μάτι όχι βέβαια και δεν ψάχνω τέτοιες υπηρεσίες.Απλά έτυχε.
Αλλά η συγκεκριμένη κοπέλα ήταν τόσο ζεστή και ευγενική μαζί μου, δηλαδή το αντιδιαμετρικά αντίθετο από τη συγκεκριμένη κοπελα (τη Νικόλ) που πήγα.
Εγώ δεν μίλησα για όλες τις κοπέλες του μαγαζιού γιατί μόνο μια φορά πήγα και έτυχε να είναι με τη Νικόλ.
Έτυχα λοιπόν αυτής της συμπεριφοράς.Γιατί δηλαδή δεν παραδέχεστε μερικοί μερικοί εδώ μέσα και τα αρνητικά?
Δεν με ενδιαφέρει πόσους σαν εμένα έχεις πάρει (αν και αμφιβάλω πολύ να υπάρχει άτομο τόσο ευγενικό και συγκαταβατικό σαν εμένα) αλλά μάθε να ακούς καμιά φορά και τι γνώμη έχουν οι πελάτες σου και μην τρέχεις αμέσως να υπερασπιστείς τα όποια κορίτσια που δουλεύουν στο μαγαζί .
Τέτοια ξυνίλα δεν έχω δει σε καμία άλλη κοπέλα.Και ούτε χοντρός είμαι,ούτε άσχημος ούτε κανένας βρωμιάρης.Και όμορφο παιδί είμαι και πεντακάθαρο και πάρα πολύ ευγενικό.Μαθήματα λοιπόν σε μένα μην κάνετε.Αλλού αυτά που ξέρετε

αν μιλαγες μαναρακι απλα, λογικα, νορμαλ και εξεφραζες ενα παραπονο κτλ για μια κοπέλα οπως προσπαθεις και κανεις τωρα εγω πρωτη οπως σου εγραψα και πιο πριν  θα το δεχομουν ;)
τωρα δηλ εσυ πιστευεις οτι η ειρωνια, ο τροπος που εγραψες οτι εγραψες και η γλωσσα σου θιγει μονο την Νικόλ ή το μαγαζι συνολικα?
στο ξαναποσταρω για να το ξαναδεις ;)

Απαράδεκτο το συγκεκριμένο στούντιο.Έχω πάει σε τόσα άλλα και τέτοια συμπεριφορά δεν έχω ξαναδεί.Αίσχος.
Πήρα τη Νικόλ με 50 ευρώ.Αγγαρία σκέτη.Πίπα έβαζε δόντια και με πονούσε.Της είπα πιο μαλακά να κάνει.Μετά από 10 λεπτά (συνολικά) στο δωμάτιο άρχιζε και νευρίαζε για το χρόνο.Της ξεπέτας η κυρία.
Πριν μπώ όταν περίμενα η τσατσά μας πρόσφερε και ουίσκι εαν θέλαμε (μεσημεριάτικα).Προφανώς να πιούμε να ζαλιστούμε να μην μας φανεί που μας ποιάνουν τον κώλο.Αντε γεια.Δεν πρόκειται να ξαναπατήσω.Αλλού περνάω πολύ καλύτερα και όχι μόνο αυτό.Με σέβονται.Το κυριότερο

παρολαυτα αν η κοπέλα σου φερθηκε οπως λες ειληκρινα σου ζηταω συγνωμη και το μονο που μπορω να κανω ειναι να προσπαθησω να της μιλησω, αν και οπως σου ξανεγραψα το συνολο των πελατων της ειναι πολυ ικανοποιημενο μαζι της
για τα βερεσε που λες, οσο βερεσε με ακους και εσυ μαναρακι οπως ειπες και μου απαντας αλλο τοσο βερεσε κιεγω ;)
δε ψαχνω μονο τα ποστ αλλα τα παντα ;)
με ημερομηνια εγγραφης σου λοιπον το 2006 και με 2009 που εχουμε σημερα, με 5ωρες σε συνδεση συνολικα σαν trelokotsidou :o δηλ εισαι σε συνδεση γυρω στη 1,5 ωρα το χρονο,1,5ωρα στις 365 μερες καθε χρονου, πραγματικα το οτι ασχοληθηκες με το μαγαζι μου μια ολοκληρη ωρα σημερα με τιμαει στο επακρο ;)
Ελπιζω να συνεχισεις να ασχολεισαι με τα του φορουμ και αυριο και μεθαυριο και οχι ξανα το 2010 :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
713
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
26
Την ειρωνία δεν κατάλαβα που την είδες?Στο οτι είπα οτι το μαγαζί προσφέρει ουίσκι μεσημεριάτικα ή στο κομμάτι που είπα οτι το προσφέρετε για να ζαλιστούμε?Δηλαδή το βλέπεις επαγγελματικά σωστό πχ να έρθω να πιώ ουίσκι,να βρωμάω και μετά να μπώ στο δωμάτιο με την κοπέλα και με το δίκιο της να δυσανασχετεί που μυρίζω?Εγώ το θεωρώ τραβηγμένο αυτό με την προσφορά ποτών και δεν με κερδίζουν κάτι τέτοια σαν πελάτη.Δεν έρχομαι να πιώ εκεί.Για άλλο πράγμα έρχομαι.Για μένα μετράει πολύ η ευγένεια πάνω απόλα και της διεύθυνσης και της κοπέλας.Αντίθετα,απεχθάνομαι την υποκριτική ευγένεια,και επέτρεψε μου να σου πω οτι δεν είμαι και κανένας πιτσιρικάς να μην καταλαβαίνω πότε την υποκρίνεται κάποιος και πότε βγαίνει αληθινή από μέσα του.Ακόμα και μπουφέ ολόκληρο να βάζατε στο μαγαζί ποσώς με "ακουμπάει".
Εξακολουθείς παρόλα αυτά να έχεις αμφιβολίες για το αν η κοπέλα μου φέρθηκε έτσι όπως ανέφερα και αυτό με προσβάλει αρκετά.
Προβάλεις ως επιχείρημα οτι το σύνολο των πελατών της είναι πολύ ικανοποιημένο μαζί της,άρα είναι σαν να μου λες οτι εγώ μάλλον είμαι ο προβληματικός της υπόθεσης.Εγώ από μέρους μου αν και αρκετά θιγμένος από τη συμπεριφορά και τη δική σου αλλά πρωτίστως της κοπέλας,θα σου πω οτι δεν έχω κανένα λόγω να αμφισβητίσω οτι οι πελάτες της είναι πολύ ικανοποιημένοι
μαζί της.Θα σου πω όμως και κάτι άλλο.Έτσι ξαφνικά και χωρίς λόγο,μην έχοντας τι να κάνω είπα να μπώ στο site αυτό και να βάλλω εναντίον σου και της κοπέλας.Έχω πάει σε αρκετά αντίστοιχα μαγαζιά του χώρου αλλά για έναν αδιευκρίνιστο λόγο το δικό σου μου μπήκε στο μάτι και είπα να το κακολογήσω.Είναι λογική εκδοχή για σένα αυτό ε?
Εγώ ειρωνεύομαι και όχι εσύ που κοιτώντας οτι έχω 1,5 ώρα το χρόνο σύνδεση στο site έβγαλες το συμπέρασμα οτι θα ξαναμπώ το 2010 όπως λες.Το οτι έχω συνδεθεί 1,5 ώρα αποκλείει το γεγονός να μπαίνω και να ενημερώνομαι συχνά για το τι συμβαίνει στο site κατά τη δική σου λογική ε?
Όσο για αυτό που είπες να μιλήσεις στην κοπέλα για αυτό που έγινε,ακόμα και τη συγνώμη σου πολύ απλά δεν τα θέλω γιατί από το ύφος με το οποίο τα λες δεν είναι ειλικρινά αλλά για τα μάτια του κόσμου.
Επίσης, όσο παράξενο και αν σου φανεί βρίσκω αξιοπρεπείς υπηρεσίες αλλού,γιατί όπως αποδείχθηκε στο μαγαζί σας με 50 ευρώ μπορεί κάποιος να αγοράσει 10 λεπτά κρέας αλλά είναι λίγα για να αγοράσει 10 λεπτά αξιοπρέπειας και σεβασμού.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ρε φίλε... χαλάρωσε λίγο.... μην είσαι τόσο επιθετικός...

ωράια... δεν σου φέρθηκε η κοπέλα όπως ήθελες... δε χρειάζεται να μιλάς έτσι
και να ειρωνεύεσαι... Τι υπερβολές είναι αυτές με τα ποτά... στην τελική μ' ένα ποτό δε βρωμοκοπάς  ;)

και ποτέ μην γενικεύεις ένα μαγαζί εξαιτίες μιας κοπελιάς... τόσες άλλες έχει...  ;)
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Ρε σι Άντζελα πάρε το παλικάρι μια φορά και ανάλυσε του τι σημαίνει ΓΑΜΙΣΗ....
 

nickthegreek

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2006
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
0
Ρε παλικαρε ηρεμισε λιγο,ενταξει μπορει να μην ηταν καλη μαζι σου η κοπελα κ μετα απο  τοσα οσα εχεις ακουσει για το μαγαζι να σου κακοφανηκε 2 φορες.
Εγω προσωπικα δεν εχω παει κ μαλλον θα εκνευριζομουν το ιδιο,αλλα τοσα ατομα που γραφουν, τις πιο πολλες φορες διαβαζεις τι λενε.Το να σου προσφερουν ενα ποτο ειναι ισα ισα πολυ ευγενικο κ πρωτογνωρο για  τα ελληνικα δεδομενα.
Δηλαδη προτιμας αλλα δελα η στουντιο που εμπαινες μεσα σου φεροντουσαν σαν να σου κανουν και χαρη,ενω η Αντζελα τουλαχιστον προσπαθει να προσελκυσει πελατες ευγενικα κ προσφεροντας τη δυνατοτητα στον καθενα να ρωτησει απο πριν οτι θελει για να μεν πηγαινει κ αδικα.
Κ σπανιως διαβαζω" συγνωμη αυτο δεν γινετα"ι,εαν το επιτρεπει ο νομος.
Υ.Γ.Εγω με το που θα παω στην Αθηνα παντως θα το επισκεφτω κ αν ειναι πες μου τι πινεις, να τους το παω, να σε κερασουν την επομενη φορα.
 

casteliano

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
115
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
11
εμενα παντως η Νικολ μου αφησε πολυ καλη εντυπωση, και αν τυχενε θα την ξαναεπαιρνα
πολυ περιεργο μαλλον ο φιλος ή θα την πετυχε σε ασχημη φαση ή θα παιρναγε αυτος κατι αναλογο
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
φιλακια σε ολα τα κοριτσακια του στουντιου στα μουτρακαι τους στα μουνακια τους και στα κολαρακια τους :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
οσο για την υπηρεσια δεν της δινω τιποτα ειναι ξινη και μου την δινει αληθεια η υπηρεσια με 100€ μου καθετε? :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

prigkhpas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
156
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
11
επισκεψη χτες με κατερινα .ειδα στα δωματια μεσα βαλανε ντουζιερες.θα θελα να μας ενημερωσετε τη προγραμματακι θα κανετε με αυτα.απο οτι ειδα κανει και υδρομασαζ αν δεν κανω λαθος.
 

Oxygen71

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στα ομορφα κοριτσια που βλεπουμε απο τιs φωτογραφιεs που εχετε βαλει.Θα ηθελα να μου πειτε παρακαλω αν μπορειτε τι ισχυει στο προγραμμα με τα δυο η' τα τρια κοριτσια στο δωματιο. Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Τσιπουρο ωραιο να ειχαμε και χταποδι στα καρβουνα και διαφορους αλλους μεζεδες,αντε και ανοιξε η ορεξη :happy: :happy:

σκάσε πατρίδα μη με τα θυμίζεις καιέχω ακόμη 3-4 ώρες δουλειά...

αντε και λίγο μυδοπίλαφο..
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
φιλακια σε ολα τα κοριτσακια του στουντιου στα μουτρακαι τους στα μουνακια τους και στα κολαρακια τους :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
οσο για την υπηρεσια δεν της δινω τιποτα ειναι ξινη και μου την δινει αληθεια η υπηρεσια με 100€ μου καθετε? :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

πολλα φιλακια και σε σενα μαναρακι :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
εχουμε ποια 3 διαφορετικες υπηρεσιες καθημερινα οποτε αν καποια ειναι <<ξινη>> (νομιζω ξερω ποια λες :cheesy: εγω δεν θα την ελεγα ετσι απλα λιγο βαρια σαν στυλ ανθρωπου ;))  οι αλλες 2 συγουρα θα σου κανουν πολυ καλυτερη εντυπωση ;)

επισκεψη χτες με κατερινα .ειδα στα δωματια μεσα βαλανε ντουζιερες.θα θελα να μας ενημερωσετε τη προγραμματακι θα κανετε με αυτα.απο οτι ειδα κανει και υδρομασαζ αν δεν κανω λαθος.

ναι χθες τη βαλαμε πρωτη μερα μαναρακι, σημερα λειτουργει κανονικα μιας και χθες επρεπε να την ειχαμε κλειστη για να στεγνωσουν οι κολλες, σωληνες κτλ της εγκαταστασης :cheesy:
Η ντουζιερα οντως εχει και υδρομασαζ αν θελει καποιος να κανει μαζι με το ντουζ του  ;)
Τωρα για προγραμμα με τη κοπέλα μες τη ντουζιερα αν καταλαβαινω καλα το μυν σου, μεχρι στιγμης δεν νομιζω να κανουμε κατι τετοιο αν και δεν θα μας πειραζε απλα το προβλημα ειναι οτι αν καταλαθος βραχουν τα μαλλακια μας μετα μας ειναι παραπολυ δυσκολο και χρονοβορο να τα ξαναστεγνωσουμε ισιωσουμε χτενισουμε με βουρτσες πιστολακια κτλ τη στιγμη που θα υπαρχει κιολας κοσμος στο μαγαζι να μας περιμενει :-
ουσιαστικα τη βαλαμε για οσους πελατες μας θελουν να φρεσκαριστουν πριν ή και μετα την επαφη τους μαζι μας ;)
Εμεις αλλωστε οι κοπέλες εχουμε τη δικη μας ντουζιερα στο μπάνιο για να ανανεωνομαστε κατα τη διαρκεια της βαρδιας μας ;)

Καλησπερα στα ομορφα κοριτσια που βλεπουμε απο τιs φωτογραφιεs που εχετε βαλει.Θα ηθελα να μου πειτε παρακαλω αν μπορειτε τι ισχυει στο προγραμμα με τα δυο η' τα τρια κοριτσια στο δωματιο. Ευχαριστω εκ των προτερων.

καλησπερα μωρακι :-* :-* :-*
οι φωτογραφησεις μαναρι μου στη σελιδα μας με 2 και 3 κοπέλες απλα και μονο εγιναν για καλλιτεχνικους και μόνο λόγους ;)
σε καθε βάρδια στο μαγαζι δουλεύει αποκλειστικά και μόνο μια κοπέλα οπως προβλέπει και η σχετικη νομοθεσια για τα μαγαζια του είδους ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
σκάσε πατρίδα μη με τα θυμίζεις καιέχω ακόμη 3-4 ώρες δουλειά...

αντε και λίγο μυδοπίλαφο..
Εχω κανονιση για το βραδυ μυδια σαγανακι και λιγο καυτερο μεσα να γλυφης τα δαχτυλα σου καρντασι  :2funny: :2funny: :2funny:
καλησπερα παρεα
Καλησπερα Αντζελα  :-* :-* :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom