Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Δεν πάει έτσι….Στα θέματα υγιεινής πρέπει να είσαι αυστηρός που ξέρεις τι είχε αυτός που φορούσε το προφυλακτικό?  :dunno:
στέκομαι στο ότι μια γυναίκα έχασε τη δουλειά της...με μια επίπληξη το αποτέλεσμα το ίδιο δεν θα ήταν....ααα!!!σε σένα δε συνέβη να το δεις??σε πείραξε πολύ??
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ρε άντζελα?? για ένα προφυλακτικό έχασε μια γυναικά τη δουλειά της?? εντάξει καλό έκανες για σένα αλλά μια σύσταση δεν θα ήταν καλύτερα?? κ μην αρπάζεσαι...ανταλλαγή απόψεων γίνεται..

δεν την εχασε μωρο μου
1 βαρδια εχασε γιατι την επομενη μερα πηρε ενα επιπλεον ρεπο
ειναι καλες οι συστασεις μωρο μου αλλα ως ενα σημειο, μετα την 1η 2η φορα χανουν και την αξια τους
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
ρε άντζελα?? για ένα προφυλακτικό έχασε μια γυναικά τη δουλειά της?? εντάξει καλό έκανες για σένα αλλά μια σύσταση δεν θα ήταν καλύτερα?? κ μην αρπάζεσαι...ανταλλαγή απόψεων γίνεται..

σιγα ρε συ κουνελακι....δεν εχασε την δουλεια τις για παντα για μερα τη εχασα....και τελος παντων φτανει πια με αυτο το θεμα
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
δεν την εχασε μωρο μου
1 βαρδια εχασε γιατι την επομενη μερα πηρε ενα επιπλεον ρεπο
ειναι καλες οι συστασεις μωρο μου αλλα ως ενα σημειο, μετα την 1η 2η φορα χανουν και την αξια τους
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: είσαι πολύ εξηγημένος τύπος!!! απλά λέω ότι μια γυναίκα 55-65 ετών το γεγονός κ μόνο ότι δουλεύει σε χώρο <<ακολασίας και έρωτος>>είναι too much για την ψυχολογία τους....isn't it??
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
στέκομαι στο ότι μια γυναίκα έχασε τη δουλειά της...με μια επίπληξη το αποτέλεσμα το ίδιο δεν θα ήταν....ααα!!!σε σένα δε συνέβη να το δεις??σε πείραξε πολύ??
Όπως εγώ  οφείλω να είμαι απολύτως καθαρός  όταν πηγαίνω έτσι θέλω να είναι και ο χώρος τέλος πάντων έληξε το θέμα….α και κάτι άλλο πολλούς κλώνους γεμίσαμε εδώ μέσα  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Όπως εγώ  οφείλω να είμαι απολύτως καθαρός  όταν πηγαίνω έτσι θέλω να είναι και ο χορός τέλος πάντων έληξε το θέμα….α και κάτι άλλο πολλούς κλώνους γεμίσαμε εδώ μέσα  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
:think: :think: :think:τι εννοείς??
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
τον δικηγορο του διαβολου κανεις ή απλα θελεις να διμιουργησεις εντυπωσεις? :think:
με τους πελατες εισαι?
με το studio?
ή με τις υπηρεσιες?
εγω παντως ειμαι με το studio και μπροστα στο καλο του studio δεν βαζω μπροστα καμια και κανεναν ουτε καν εμενα την ιδια.
ξερεις ποσα χρηματα βγαζει ενας νεος 25-35 πτυχιουχος σε ενα 8ωρο?
ξερεις ποσα χρηματα βγαζει μια υπηρεσια σε εναν καλο οικο ανοχης στον ιδιο χρονο?
δεν υπαρχει συγκριση
και αφου δεν υπαρχει συγκριση υπαρχει η απαιτηση εστω στα 5 λεπτα που εμπαινε στο δωματιο μια υπηρεσια να καθαρισει εαν εβρισκε ενα προφυλακτικο στο πατωμα να το μαζευε
η συγκεκριμενη τοτε δεν το ειδε? ή το είδε και δεν φιλοτιμοιθηκε να το μαζεψει? οποτε πηγε σπιτι της την επομενη και εχασε το μεροκαματο της μηπως και εβαζε μυαλο και αυτη αλλα και οι υπολοιπες με το παραδειγμα της
η δουλεια αλλωστε ειναι δουλεια και δεν υπαρχουν περιθωρια για λαθη για κανεναν
και στο τελος αποφασιστε και τι θελετε
ενα μαγαζι που ασχολειτε με τα κακως κειμενα του και προσπαθει να τα βλετιωσει...
ή ενα μαγαζι μπουρδελο ονομα και πραμα....
εγω παντως σε μπουρδελο στην ουσια (και οχι στο ονομα) δεν καταδεχομαι να δουλευω
αντζελάκι μου έχεις δίκηο
αλλά δέν έχουμε παράπονα από τήν υπηρεσία σου είναι ευγενέστατες
χωρίς νά θέλω νά σου πώ τί θά κάνεις΄΄αλλωστε έχω καί εγώ προσωπικό στήν δουλειά μου..
ένα λαθάκι έκανε η κακομοίρα άς τήν συγχωρήσουμε..
αγριοζουζουνίτσα μου φιλιά..
 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
τον δικηγορο του διαβολου κανεις ή απλα θελεις να διμιουργησεις εντυπωσεις? :think:
με τους πελατες εισαι?
με το studio?
ή με τις υπηρεσιες?
εγω παντως ειμαι με το studio και μπροστα στο καλο του studio δεν βαζω μπροστα καμια και κανεναν ουτε καν εμενα την ιδια.
ξερεις ποσα χρηματα βγαζει ενας νεος 25-35 πτυχιουχος σε ενα 8ωρο?
ξερεις ποσα χρηματα βγαζει μια υπηρεσια σε εναν καλο οικο ανοχης στον ιδιο χρονο?
δεν υπαρχει συγκριση
και αφου δεν υπαρχει συγκριση υπαρχει η απαιτηση εστω στα 5 λεπτα που εμπαινε στο δωματιο μια υπηρεσια να καθαρισει εαν εβρισκε ενα προφυλακτικο στο πατωμα να το μαζευε
η συγκεκριμενη τοτε δεν το ειδε? ή το είδε και δεν φιλοτιμοιθηκε να το μαζεψει? οποτε πηγε σπιτι της την επομενη και εχασε το μεροκαματο της μηπως και εβαζε μυαλο και αυτη αλλα και οι υπολοιπες με το παραδειγμα της
η δουλεια αλλωστε ειναι δουλεια και δεν υπαρχουν περιθωρια για λαθη για κανεναν
και στο τελος αποφασιστε και τι θελετε
ενα μαγαζι που ασχολειτε με τα κακως κειμενα του και προσπαθει να τα βλετιωσει...
ή ενα μαγαζι μπουρδελο ονομα και πραμα....
εγω παντως σε μπουρδελο στην ουσια (και οχι στο ονομα) δεν καταδεχομαι να δουλευω

Σαν επικεφαλής της επιχείρησης έπρεπε να διαβλέψεις ότι επιφορτίζεις με περισσότερες αρμοδιότητες έναν ηλικιωμένο άνθρωπο που δεν μπορεί ν'ανταπεξέλθει,συμφωνα με τα δικά σου λεγόμενα έπρεπε να είναι Superman και να κάνεις την κίνηση πολύ νωρίτερα.Πριν την τιμωρήσεις, ίσως έπρεπε πρώτα να σκεφτείς και τις δικές σου ευθύνες και να τις παραδεχτείς.Δυστυχώς όμως στο μαγαζί σου φαινεται να ισχύει ότι ίσχύει γενικά .Πάντα φταίει ο υφιστάμενος ποτέ ο προιστάμενος...

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Σαν επικεφαλής της επιχείρησης έπρεπε να διαβλέψεις ότι επιφορτίζεις με περισσότερες αρμοδιότητες έναν ηλικιωμένο άνθρωπο που δεν μπορεί ν'ανταπεξέλθει,συμφωνα με τα δικά σου λεγόμενα έπρεπε να είναι Superman και να κάνεις την κίνηση πολύ νωρίτερα.Πριν την τιμωρήσεις, ίσως έπρεπε πρώτα να σκεφτείς και τις δικές σου ευθύνες και να τις παραδεχτείς.Δυστυχώς όμως στο μαγαζί σου φαινεται να ισχύει ότι ίσχύει γενικά .Πάντα φταίει ο υφιστάμενος ποτέ ο προιστάμενος...

αν και ολη αυτη η ιστορια σου με κουραζει
να προσπαθεις δηλ να κανεις θεμα απο εκει που δεν υπαρχει

νομιζω σου απαντησα στο προηγουμενο μου μυνημα
και στο τελος αποφασιστε και τι θελετε
ενα μαγαζι που ασχολειτε με τα κακως κειμενα του και προσπαθει να τα βλετιωσει...
ή ενα μαγαζι μπουρδελο ονομα και πραμα....
απο εκει και περα η προισταμενη αυτης της επιχειρησης θα μπορουσε να την ειχε αραξει σπιτι της και να κανει την ζωαρα της
αλλα αντιθετος ασχολειται ολη την μερα με την δουλεια της αλλα και κατεβαινει και η ιδια στις βαρδιες της (ενω δεν εχει καμια αναγκη πια να το κανει) ετσι ωστε να ειναι μεσα στο μαγαζι της και στους πελατες της

υπαρχουν παντως αλλα 100 studio τα περισσοτερα απο αυτα με δικα τους θρεντ κτλ οποτε δεν ειναι αναγκη και τα 140 μυνηματα σου να ειναι για εμας ειτε με ενα στυλ του να μας πεις πως θα κανουμε την δουλεια μας ειτε με ενα στυλ να μειωσεις? να προσβαλεις? ολους τους υπολοιπους που συμμετεχουν εδω, μπορεις λοιπον να ασχοληθεις και με τα υπολοιπα.

σας αφηνω για να προλαβω τα μαγαζια να παρω καινουργια εσωρουχα για την πεμπτη :cheesy: ;)
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
αν και ολη αυτη η ιστορια σου με κουραζει
να προσπαθεις δηλ να κανεις θεμα απο εκει που δεν υπαρχει

νομιζω σου απαντησα στο προηγουμενο μου μυνημααπο εκει και περα η προισταμενη αυτης της επιχειρησης θα μπορουσε να την ειχε αραξει σπιτι της και να κανει την ζωαρα της
αλλα αντιθετος ασχολειται ολη την μερα με την δουλεια της αλλα και κατεβαινει και η ιδια στις βαρδιες της (ενω δεν εχει καμια αναγκη πια να το κανει) ετσι ωστε να ειναι μεσα στο μαγαζι της και στους πελατες της

υπαρχουν παντως αλλα 100 studio τα περισσοτερα απο αυτα με δικα τους θρεντ κτλ οποτε δεν ειναι αναγκη και τα 140 μυνηματα σου να ειναι για εμας ειτε με ενα στυλ του να μας πεις πως θα κανουμε την δουλεια μας ειτε με ενα στυλ να μειωσεις? να προσβαλεις? ολους τους υπολοιπους που συμμετεχουν εδω, μπορεις λοιπον να ασχοληθεις και με τα υπολοιπα.

σας αφηνω για να προλαβω τα μαγαζια να παρω καινουργια εσωρουχα για την πεμπτη :cheesy: ;)
:badair: :badair: :badair: :thumbsup:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom