Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Καβλησπερα γειτονα! Αλικη παρουσα! :tits2:
καλησπέρα μπέμπα...δεν τα έχουμε πει από κοντά ακόμα...σεείδα μια φορά που ήμουν στο σαλόνι και σχόλαγες...πρώτη εντύηπωση ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΗ!!!
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Ευτυχώς δεν είναι ο νεφελιμ εδώ μέσα αλλιώς θα σε δρόσιζε :2on1: και εσένα  :tooth:
ρε γαμώτο έχω γράψει ένα σχόλιο κάτω από την κριτικήσ ου αλλά δεν έχει αναρτηθεί...ο αντισθένης πήγε διακοπές μάλλον...
 

Alikh

Ιερόδουλη
Εγγρ.
3 Φεβ 2011
Μηνύματα
146
Like
0

Αυριο το πρωι ειναι και η πρωτη βαρδια που το studio μαζι με την υπηρεσια θα διαθετει για την καλυτερη εξυπηρετηση και ανεση των πελατων του και καθαριστρια. ;)
Μεχρι το τελος της εβδομαδος θα υπαρχουν αλλες 6 τετοιες βαρδιες ενω την αλλη εβδομαδα με την προσθησκη αλλης μιας καθαριστριας οι βαρδιες αυτες θα πολλαπλασιαστουν....
Στοχος μας μεχρι Νοεμβρη-Δεκεμβρη ολες οι βαρδιες του studio να διαθετουν  γυναικα υπευθυνη για το σχολαστικο καθαρισμα του studio και ειδικα των δωματιων.
Εννοειτε πως τα σεντονια θα αλλαζουν ανα πελατη, ο καδος των απορριματων θα αδειαζει επισης ανα πελατη, τα τραπεζακια, ντουζιερες κτλ θα περνιουνται με azax/απολυμαντικο κτλ, ενω το πατωμα θα ξανασφουγγαριζετε ανα πελατη.
Αν και γενικα σε θεματα καθαριοτητας δεν ειχαμε κανενα παραπονο και το 99% των πελατων μας ειχε να πει τα καλυτερα ,πιστευουμε οτι θα δειτε (και οντως θα δειτε) μεγαλη διαφορα στο περιββαλον που μοιαζομαστε ολοι μας (κοπελες και πελατες)




Μπραβο Αντζελα! Σ'ευχαριστουμε για την ποιοτητα αλλα και την ασφαλεια υγιεινης που παρεχεις τοσο σε μας, οσο και στους πελατες μας! Αυτος δεν ειναι ενας απλος οικος ανοχης πλεον αλλα ξενοδοχειο πολλων (ερωτικων) αστερων!!!
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Μπραβο Αντζελα! Σ'ευχαριστουμε για την ποιοτητα αλλα και την ασφαλεια υγιεινης που παρεχεις τοσο σε μας, οσο και στους πελατες μας! Αυτος δεν ειναι ενας απλος οικος ανοχης πλεον αλλα ξενοδοχειο πολλων (ερωτικων) αστερων!!!
κ ένα από τα αστέρια είσαι εσύ ξανθιά αγαπημένη παναγιά(που λέει κ ο βοσκόπουλος)!! :dancing:
 

Alikh

Ιερόδουλη
Εγγρ.
3 Φεβ 2011
Μηνύματα
146
Like
0
καλησπέρα μπέμπα...δεν τα έχουμε πει από κοντά ακόμα...σεείδα μια φορά που ήμουν στο σαλόνι και σχόλαγες...πρώτη εντύηπωση ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΗ!!!
Σ'ευχαριστω πολυ μωρο μου! Να τα πουμε και απο κοντα τοτε γειτονα...
Υ.Γ. Ειμαι κι εγω κατοικος των νοτιων προαστιων!
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Σ'ευχαριστω πολυ μωρο μου! Να τα πουμε και απο κοντα τοτε γειτονα...
Υ.Γ. Ειμαι κι εγω κατοικος των νοτιων προαστιων!
πόσο νοτίων?? όπως βλέπεις άπό το νικ, εγώ είμαι καρά-νότια προάστια!!!μακριά λίγο αλλά οπωσδήποτε ατμοσφαιρικά με αγκαλιά τη θάλασσα...κ όχι μόνο... ;)
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Καλησπερα ταφταρ-σεμνο αγορι! Νομιζω οτι πρεπει να ερθεις να σε διαφθειρουμε... ;)
όχι άλλη διαφθορά για τον ταφτάρ!! μόνο ο μπέος τον ξεπερνά σε διαφθορά!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Alikh

Ιερόδουλη
Εγγρ.
3 Φεβ 2011
Μηνύματα
146
Like
0
πόσο νοτίων?? όπως βλέπεις άπό το νικ, εγώ είμαι καρά-νότια προάστια!!!μακριά λίγο αλλά οπωσδήποτε ατμοσφαιρικά με αγκαλιά τη θάλασσα...κ όχι μόνο... ;)
Μηπως να αλλαζα το νικ μου σε γλυφαλικη? εεεε??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom