Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
   Συναγωνιστη βρηκες και εσυ καλη την καινουργια κοπελα(Βερονικα)??γιατι τις προαλες τις εγραψα πολυ καλη κριτικη.
Μα η κριτικη σου με ωθησε στην γνωριμια μας.

Kαι πραγματικα ειναι καλη και αξιζει τον κοπο.
Μια ακομα αποδειξη για το ποσο μπορει να βοηθησει το site........
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μα η κριτικη σου με ωθησε στην γνωριμια μας.

Kαι πραγματικα ειναι καλη και αξιζει τον κοπο.
Μια ακομα αποδειξη για το ποσο μπορει να βοηθησει το site........
  Να εισαι καλα και συμφωνω στο τελευταιο. :)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ακουστε τωρα και ενα ανεκδοτο για να μην το ονομασω διαφορετικα.... σε επισκεψη χτες στο εν λογω σεβαστο ιδρυμα ....η σεβαστη Λαουρα δεν με δεχτηκε να περασω γιατι κανει τις επιλογες της!!!!!!Παρακαλω οσοι το διαβασουν να μην λυθουν στα γελια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:....
 

CHRATH

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Ακουστε τωρα και ενα ανεκδοτο για να μην το ονομασω διαφορετικα.... σε επισκεψη χτες στο εν λογω σεβαστο ιδρυμα ....η σεβαστη Λαουρα δεν με δεχτηκε να περασω γιατι κανει τις επιλογες της!!!!!!Παρακαλω οσοι το διαβασουν να μην λυθουν στα γελια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:....
τι να πω; αν ειναι ετσι, που δεν εχω λογο να μην το πιστεψω, μαυρο στην κυρια!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ακουστε τωρα και ενα ανεκδοτο για να μην το ονομασω διαφορετικα.... σε επισκεψη χτες στο εν λογω σεβαστο ιδρυμα ....η σεβαστη Λαουρα δεν με δεχτηκε να περασω γιατι κανει τις επιλογες της!!!!!!Παρακαλω οσοι το διαβασουν να μην λυθουν στα γελια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:....
Μπορεις να μας πεις με τι δικιολογια το εκανε ?
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μπορεις να μας πεις με τι δικιολογια το εκανε ?
  Απο ενα λαθος φερσιμο της, την ημερα της Πρωτοχρονιας απεναντι μου.... το εγραψα και στο θρεντ αυτο.. αλλα και στο θρεντ ''ημερησια ενημερωση για στουντιο'' ωστε να ενημερωθουν οι συναγωνιστες οτι η συγκεκριμενη εχει καβαλησει το καλαμι.....Χτες αντι να μου ζητησει συγνωμη....μου ζητουσε και τα ρεστα για την αδικαιολογητη προ ημερων συμπεριφορα της....δεν το συνεχιζω.. αν επιθυμεις ψαξε τις σελιδες στα δυο αυτα θρεντ και διαβασε τα.. ολα.Η συγκεκριμενη ειναι εντελως απαραδεκτη στην συμπεροφορα της(μην το μπερδεψεις με τις υπηρεσιες της που ειναι καλες).Οσοι με ξερουν ειμαι ενας σεβαστος και αγνος ανθρωπος και σεβομαι ολο το κοσμο...ας μας σεβαστουν και καποιες επιτελους που ηλθαν απο την Πατριδα τους ξεβρακωτες και με τα δικα μας χρηματα λαδωσαν το εντερο τους και το παιζουν τωρα και φιρμες!!
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
Απο ενα λαθος φερσιμο της, την ημερα της Πρωτοχρονιας απεναντι μου........

φιλε παιχτουρα τι ενοεις?
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Απο ενα λαθος φερσιμο της, την ημερα της Πρωτοχρονιας απεναντι μου........

φιλε παιχτουρα τι ενοεις?
  Μπες στο κοπο και διβασε τις σελιδες σε δυο θρεντ...ενα αυτο... και ενα το ''Ημερησια ενημερωση για στουντιο'' και θα παρεις τις απαντησεις σε οτι επιθυμεις.Φιλικα ο Παιχτουρας.
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
μολις το διαβασα φιλε.κοιτα απο τον τροπο σου δε φαινεσαι για ατομο που παει πιωμενος και ρουχλα για τσαρκα,γραφεις και εκφραζεσαι φυσιολογικοτατος.και εσυ τι το θελες ρε ψηλε και ξαναπηγες?
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
μολις το διαβασα φιλε.κοιτα απο τον τροπο σου δε φαινεσαι για ατομο που παει πιωμενος και ρουχλα για τσαρκα,γραφεις και εκφραζεσαι φυσιολογικοτατος.και εσυ τι το θελες ρε ψηλε και ξαναπηγες?
  Δεν κραταω ποτε κακια μεσα μου και πηγα να διαπιστωσω την μεταμελεια της, λογω οτι η κυρια Βερα(επι της υποδοχης) που ειχα παει προσφατως στην Βερονικα, αλλα και μετα δυο μερες στην Μιλι..μου ειχε πει οτι δεν αξιζει να το θυμαμαι και το χαρακτηρισε μεμονωμενο περιστατικο, που μπορει να συμβει σε ολους τους ανθρωπους σε δεδομενη χρονικη στιγμη και για να δειξω Ανθρωπισμο, πηγα και τα αποτελεσματα ειναι αυτα που εγραψα για την Λαουρα...ξαναδιαβασε τα.... να τα εμπεδωσεις.Φιλικα ο Παιχτουρας.
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
μας εχουν ψυχολογησει φιλε αμα ακους τετοια απο γυναικες της δουλειας περι ανθρωπισμου και τα λοιπα εχεις να κανεις με ανθρωπο που ξερει το κουμπι του Ελληνα που ειναι πονοψυχος και τον παταει εκει που ποναει για να βαλει την αξιοπρεπεια του κατω απο αυτο που σερνει καραβι. φερθηκες σαν κυριος αλλα με το να παρεις δωρο αυτη ισως καταλαβε οτι μπορει να σαι καψουρης με την παρτη της ή οτι εισαι πελατακι- σιγουρακι.ευτυχως που το καταλαβες νωρις παντως ψηλε.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
μας εχουν ψυχολογησει φιλε αμα ακους τετοια απο γυναικες της δουλειας περι ανθρωπισμου και τα λοιπα εχεις να κανεις με ανθρωπο που ξερει το κουμπι του Ελληνα που ειναι πονοψυχος και τον παταει εκει που ποναει για να βαλει την αξιοπρεπεια του κατω απο αυτο που σερνει καραβι. φερθηκες σαν κυριος αλλα με το να παρεις δωρο αυτη ισως καταλαβε οτι μπορει να σαι καψουρης με την παρτη της ή οτι εισαι πελατακι- σιγουρακι.ευτυχως που το καταλαβες νωρις παντως ψηλε.
  Συμφωνω αγαπητε φιλε..ο λογος που παω περισσοτερο στο εν λογω μαγαζι ειναι οτι ειναι, πολυ κοντα στην οικια μου... καψουρης δεν ειμαι με καμμια τους, γιατι εχω παει στην κυριολεξια με ολες τις εργαζομενες εκει και ο λογος που συνεχιζω και γραφω για την συγκεκριμενη κοπελα ειναι οτι θελω να ανοιξω τα ματια σε καποιους συναγωνιστες εδω μεσα που πανε και πετανε τα σεβαστα τους χρηματα.Αξιζει δε να σου αναφερω οτι στην συγκεκριμενη πηγαινα τακτικοτατα και σχεδον παντα στο προγραμα των 70 ευρω...διαβασε και μια κριτικη σκετο ποιημα που τις ειχα γραψει στο παρελθον....και να μας φερονται σαν να ειμαστε σκουπιδια και να απαιτουν ταυτοχρονα οι ιδιες απο ορισμενους απο εμας τους πελατες σεβασμο?? εχει καβαλησει οχι ενα καλαμι η συγκεκριμενη αλλα πολλα δυστυχως....Ντροπη της και Αισχος....Ευχομαι ο Θεος να την βοηθησει και να βρει το σωστο δρομο της...γιατι ολοι οταν θα φυγουμε απο την προσωρινη επιγεια τουτη ζωη οι πραξεις και τα εργα μας θα μεινουν πισω.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
εχεις απολυτο δικιο φιλε και οι αρχαιοι νοιαζοντουσαν για την υστεροφημια τους.παντως ετσι οπως τα παραθετεις τα συμβαντα εχεις δικιο αλλα μην το παιρνεις προσωπικα.Ο Λ Ο Υ Σ μας βλεπουνε φραγκα και τιποτα αλλο.τωρα σχετικα με το συμβαν φαινεται διαφορα παστας ανθρωπου που φερεται κυριος και τακτικος πελατης οπως λες αλλα η αξιοπρεπεια του δεν αφηνει καμια να τονε πει πελετακο.εχουν ψωνιστει μωρε ολες τους δε διαβαζεις το τι γινεται?σου λελει εγω ειμαι η ταδε και εχει να παει γιατρους 2 μηνες παραδειγμα και ειναι δημοσιος κινδυνος που λεει ο λογος.
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
Ευχομαι ο Θεος να την βοηθησει και να βρει το σωστο δρομο της
ανεξικακος, μεγαλοψυχος, και κυριος. μπραβο ψηλε,θελει πολυ κουραγιο για να σαι κυριος οταν σε προσβαλλουν
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Προφανώς θα έμαθε ότι τα έβγαλες στο νετ...
 Αν την εβλεπες χτες φιλε, αν ειχε την δυνατοτητα να με σκοτωσει με τον τροπο που μου μιλαγε και με κοιταζε, σε πληροφορω θα το εκανα σιγουρα..ασε που ειχε χασει τα λογια της και μου ελεγε ασυναρτησιες- διαφορες και ασχετες.....ομολογω οτι το διασκεδασα, ουτε σε θεατρο να ειχα παει....περασα μετα στην Μαιρη και μαλιστα δυο φορες...μπορεις να τα διασταυρωσεις αυτα που γραφω...εισαι και εσυ πελατης του συγκεκριμενου σεβαστου μαγαζιου.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
 Αν την εβλεπες χτες φιλε, αν ειχε την δυνατοτητα να με σκοτωσει με τον τροπο που μου μιλαγε και με κοιταζε, σε πληροφορω θα το εκανα σιγουρα..ασε που ειχε χασει τα λογια της και μου ελεγε ασυναρτησιες- διαφορες και ασχετες.....ομολογω οτι το διασκεδασα, ουτε σε θεατρο να ειχα παει....περασα μετα στην Μαιρη και μαλιστα δυο φορες...μπορεις να τα διασταυρωσεις αυτα που γραφω...εισαι και εσυ πελατης του συγκεκριμενου σεβαστου μαγαζιου.
Ποιά είναι η Μαίρη ?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.130
Κριτικές
491
Like
37.439
Πόντοι
41.447
 Αν την εβλεπες χτες φιλε, αν ειχε την δυνατοτητα να με σκοτωσει με τον τροπο που μου μιλαγε και με κοιταζε, σε πληροφορω θα το εκανα σιγουρα..ασε που ειχε χασει τα λογια της και μου ελεγε ασυναρτησιες- διαφορες και ασχετες.....ομολογω οτι το διασκεδασα, ουτε σε θεατρο να ειχα παει....περασα μετα στην Μαιρη και μαλιστα δυο φορες...μπορεις να τα διασταυρωσεις αυτα που γραφω...εισαι και εσυ πελατης του συγκεκριμενου σεβαστου μαγαζιου.

....ένας ολέθριος έρωτας που κατέληξε σε ενα φοβερό μίσος....
αχαχαχαχα!
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
κι ομως φιλαρακι μου δες πως φερθηκε το παλικαρι και πως του φερθηκανε.......μαθηματα για ολους μας.καλυτερα με την γκομενα μας μου φαινεται ωρες ωρες με τις ασυνειδητες που μπλεξαμε
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.130
Κριτικές
491
Like
37.439
Πόντοι
41.447
στο μεταξύ και εσένα ρε μάστορα πρέπει να τα θέλει ο κώλος σου ...
οκ εγινε οτι έγινε, είναι και μυστηρια η τύπισσα (την ξέρω καλά) και της αναψες τα λαμπάκια -καλώε ή κακώς, δεν με ενδιαφέρει- σε εδιωξέ , σε εβρισε και εσύ πας και ξύνεσαι πάλι στην γκλιτσα του τσοπάνη,.....
γιατί ξαναπηγες σε αυτήν?
να πείτε τί?

εισαι μαζόχα?
για να ακούσεις πάλι τα πουστρηλίκια σου?

αμα είναι ετσι και γουστάρεις παω πάσο,
αλλά εαν πάς στόλισε την ανάλογα και εσύ....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom