Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
να σου πω για τον αδελφο μου που ηταν αθηνα πριν 2 χρονια και τιμουσε συχνα μια και συγκεκριμενη και ξαφνικα ειχε κοκκινισει ο πουτσος του σα μελιτζανα.ειναι φαυλος κυκλος ρε φιλε.εχει ρισκο η πουτανολαγνεια οπως και να το κανεις
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
να σου πω για τον αδελφο μου που ηταν αθηνα πριν 2 χρονια και τιμουσε συχνα μια και συγκεκριμενη και ξαφνικα ειχε κοκκινισει ο πουτσος του σα μελιτζανα.ειναι φαυλος κυκλος ρε φιλε.εχει ρισκο η πουτανολαγνεια οπως και να το κανεις
σιγουρα ειναι ρισκο αλλα πιστευω δεν ειναι και τραγικα τα πραγματα αν ειμαστε και εμεισ προσεχτικοι
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
ενταξει σ'αυτο εχεις σιγουρα δικιο, αρκει να ειμαστε προσεκτικοι.
Τ ' ΑΚΟΥΣ ΜΑΛΑΚΑ ΘΟΔΩΡΗ ? (ο αδερφός μου)
ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΛΕΜΕ...
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
ενταξει σ'αυτο εχεις σιγουρα δικιο, αρκει να ειμαστε προσεκτικοι.
Τ ' ΑΚΟΥΣ ΜΑΛΑΚΑ ΘΟΔΩΡΗ ? (ο αδερφός μου)
ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΛΕΜΕ...
γιατι ρε τρελε τι εκανε ο αδερφοσ σου πηγαινε και την γαμαγε ακαποτα τη συγκεκριμενη;
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
ασε ειναι πολυ θεμα το παλικαρι εχω κλεισει ραντεβου να δωσω την ιστορια στην espresso της κυριακης με δωρο cd σπυρο ζαγοραιο.....ολες εισαστε ιδιες live .......η ποταμοκαψουρα ξεχειλισε.
τιποτα ρε τρελε,φανταριστικες μαλακιες εκανε και αυτος τοτε.
Τ' ΑΚΟΥΣ ΜΑΛΑΚΑ ΘΟΔΩΡΗ?
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
γαμησε τα!στριμωξετοω :s&m_2:
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
τον ανελαβε κι αυτον η κοπελα του τωρα και τον περιποιειται
:tickedoff:

:s&m_1:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
  Μονο με την ζωη και ολε τις μουναρες που μας προσφερουν ηδονη ειμαι τσιμπημενος καργα.
Δεν μας είπες Παίχτουρα, σου την επέστρεψε την ατζέντα η Λάουρα?
Ναι , είναι αλήθεια...
 

Επισκέπτης
Με εικοσαρικο θα εχει ενδιαφερον αν με ενημερωνες και να παω σημερα κιολας....γιατι με σαραντα και πενηντα δεν ελεγε η τυπισσα.
Με εικοσάρικο η Ρίτα-Μαρλέν στο Διδύμου 20 και στο Αλκάμενους 117 έχει κριτικές ξεπέτας.Προσωπική γνώμη από Διδύμου 20 που την είχα πάρει πριν 1,5-2 χρόνια:
Εμμονή στην χειρόπιπα με άρνησή της να κάνει κανονική πίπα,γλύψιμο-ρούφηγμα @@ και δεν έδειξε να βιάζεται.
Το πείραμα απέτυχε.Δεν έκανε την υπέρβαση από τα μπουρδέλα στα στούντιο και επέστρεψε.Όταν πήγα στο Δροσοπούλου 95 να δω ποια είναι η Μαρλέν,μου έκανε τεμενάδες.Προσπαθούσε...
 

Επισκέπτης
  Αξιζει δε να σου αναφερω οτι στην συγκεκριμενη πηγαινα τακτικοτατα και σχεδον παντα στο προγραμα των 70 ευρω...διαβασε και μια κριτικη σκετο ποιημα που τις ειχα γραψει στο παρελθον....και να μας φερονται σαν να ειμαστε σκουπιδια και να απαιτουν ταυτοχρονα οι ιδιες απο ορισμενους απο εμας τους πελατες σεβασμο?? εχει καβαλησει οχι ενα καλαμι η συγκεκριμενη αλλα πολλα δυστυχως....Ντροπη της και Αισχος...[/b].Ευχομαι ο Θεος να την βοηθησει και να βρει το σωστο δρομο της...γιατι ολοι οταν θα φυγουμε απο την προσωρινη επιγεια τουτη ζωη οι πραξεις και τα εργα μας θα μεινουν πισω.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
Παιχτούρα,
σαν βγεις στον πηγαιμό για τις πουτάνες,
κράτα κλειστή αντζέντα και μην την δίνεις σε καμμία.
Τους Λαιστρυγόνες και Κύκλωπες μην φοβηθείς...
την αχάριστη πουτάνα φοβήσου και θυμήσου...
το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού!

Πάντως οι μεταφυσικές σου ανησυχίες για την σωτηρία της ψυχής της Λάουρας,ερεθίζουν τις ποιμαντορικές μου λειτουργίες.
Ως πάτερ-ποιμήν,ευχαρίστως θα εξομολογούσα την αμαρτωλή πλην όμως μετανοούσα Λάουρα καθώς θα γονάτιζε μπροστά μου,θα με κοίταζε με αυτά τα ανήσυχα "αθώα" αυγουλωτά μάτια και θα ικέτευε για συγχώρεση!
Το πετραχείλι πάνω απ'το κεφάλι της και η Λάουρα θα χανόταν σε δρόμους σκοτεινούς και αβυσσαλέους δοκιμαζόμενη πάρα του ποιμένα της (jockerx) για να ανακαλύψει τον φωτεινό δρόμο της σωτηρίας μέσα στο σκότος!

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Με εικοσάρικο η Ρίτα-Μαρλέν στο Διδύμου 20 και στο Αλκάμενους 117 έχει κριτικές ξεπέτας.Προσωπική γνώμη από Διδύμου 20 που την είχα πάρει πριν 1,5-2 χρόνια:
Εμμονή στην χειρόπιπα με άρνησή της να κάνει κανονική πίπα,γλύψιμο-ρούφηγμα @@ και δεν έδειξε να βιάζεται.
Το πείραμα απέτυχε.Δεν έκανε την υπέρβαση από τα μπουρδέλα στα στούντιο και επέστρεψε.Όταν πήγα στο Δροσοπούλου 95 να δω ποια είναι η Μαρλέν,μου έκανε τεμενάδες.Προσπαθούσε...
Η εμπειρια με την κοπελα σαν Μαρλεν στο εν λογω studio ηταν μπορω να πω αλλοπροσαλλη...
Αντιθετα με τον jockerx (που σε καμια περιπτωση δεν αμφισβητω) το ατου της Μαρλεν ηταν το στοματικο. Ενα απο τα καλυτερα που μου εχουν κανει. Αντιθετα στο sex ηταν παρα πολυ μετρια.

Για του λογου το αληθες :


Αυτο που θελω να πω ειναι οτι η ολη υποθεση ειναι ΑΚΟΜΑ μια αποδειξη σε αυτο που αρκετοι συναγωνιστες υποστηριζουν, οτι πολλες κοπελες δεν εχουν την παντα την ιδια συμπεριφορα.

Τωρα το γιατι σηκωνει πολλή συζητηση......
 
 

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σας
ΤΩΡΑ στο Στουντιο Ερος - δροσοπουλου 95 η Βερονικα    :tits2:

:-* :-*
 

Συνημμένα

  • 08.jpg
    08.jpg
    60,1 KB · Εμφανίσεις: 24

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
σημερα το βραδι απο 11 μεχρι 5  στο Στουντιο Ερος - δροσοπουλου 95 η  Αλισια  :fuck2:

η Αλισια ειναι καινουρια κοπελλα απο Ρουμανια 19 χρονων  ψηλη και μελαχρινη  :tits2:

και κανει ολα τα προγραμματα και πρωκτικο !!  :fuck1:
 

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα

αυριο και μεθαυριο στο Στουντιο Ερος η Αλισα! που δουλεβει και στο Βριλισου 55  :fuck1: :fuck2:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ωραια ολα αυτα αλλα.......

[size=20pt]Η Αλινα πότε επιστρεφει ? ? ? ? [/size]
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
καλησπερα

αυριο και μεθαυριο στο Στουντιο Ερος η Αλισα! που δουλεβει και στο Βριλισου 55  :fuck1: :fuck2:
Μπερδεύτηκα. Σήμερα στο πρόγραμμα δεν βλέπω την Αλίσα . Βλέπω την Αλίσια , που δεν έχει φωτογραφίες. Είναι δύο κοπέλες ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom