Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ποιά είναι η Μαίρη ?
 Πρεπει να την ξερεις σιγουρα.... το ονομα της εχει παιξει και σαν Μαργαριτα....ειναι πρωινη σημερα, μου ειπε στην Κωνσταντινουπολεως αν θυμαμαι καλα τον αριθμο 60.Δεν ειναι κορυφη....εχει ομως πλουσιο φυσικο στηθος, κατι που μου αρεσει εμενα....το στοματικο της με σκουφο και καλο και ειναι καλο παιδι...σεβεται τον πελατη και λαμβανομενου οτι χτες δεν ειχε κινηση... περασα και για δευτερη φορα για να την προσθεσω στις εμπειριες μου....μου αρεσε αλλα δεν θα ειναι στις πρωτες επιλογες μου...Στο χαρακτηρα της παντως και στις υπηρεσιες της ειναι καλη.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.130
Κριτικές
491
Like
37.439
Πόντοι
41.447
κι ομως φιλαρακι μου δες πως φερθηκε το παλικαρι και πως του φερθηκανε.......μαθηματα για ολους μας.καλυτερα με την γκομενα μας μου φαινεται ωρες ωρες με τις ασυνειδητες που μπλεξαμε

οκ ρε φίλε σε όλους μας εχουν συμβει παρατράγουδα με πουτάνες-τσατσάδες κτλ...
πολλές είναι αγενεις , γίνονται παρεξηγήσεις, δεν θέλει πολύ να γίνει μανούρα...
αλλά απο εκει και πέρα ο παιχτουρας (μετά τιμης) κλαψομουνιάζεται για αυτό το θέμα εδώ και πόσο καιρό...
πάει τελέιωσε, περασε, τι να κανουμε τώρα?
θα το συζητάμε μέχρι του χρόνου?
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
στο μεταξύ και εσένα ρε μάστορα πρέπει να τα θέλει ο κώλος σου ...
οκ εγινε οτι έγινε, είναι και μυστηρια η τύπισσα (την ξέρω καλά) και της αναψες τα λαμπάκια -καλώε ή κακώς, δεν με ενδιαφέρει- σε εδιωξέ , σε εβρισε και εσύ πας και ξύνεσαι πάλι στην γκλιτσα του τσοπάνη,.....
γιατί ξαναπηγες σε αυτήν?
να πείτε τί?

εισαι μαζόχα?
για να ακούσεις πάλι τα πουστρηλίκια σου?

αμα είναι ετσι και γουστάρεις παω πάσο,
αλλά εαν πάς στόλισε την ανάλογα και εσύ....
  Περισσοτερο πηγα προς το τελος για να περιμενω την Μαιρη οπως διαβασες ηδη και να εβλεπα αν ειχε καταλαβει το ανθρωπινο λαθος της η Λαουρα...εχεις δικιο... δεν υπαρχει λογος να το βασανιζω αλλο,δεν σου κρυβω οτι ενοχληθηκα πριν μερες και πιστευω να καταλαβαινεις οτι ο καθενας μας θα τον ενοχλουσε....δεν ειναι του τυπου μου, σε γυναικα να μιλησω και να συμπεριφερθω ασχημα.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Παίχτουρα είχες ψιλοτσιμπηθεί με την Λάουρα ?  ;)
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
δεν κλαψομουνιαζεται ρε φιλε λεει απλα οτι σε θεμα δευτερης ευκαιριας δεν βρηκε αντιστοιχο επιπεδο ανθρωπου.τι εννοεις δεν ειναι και το καλυτερο παιδι?δεν την ξερω καθολου γιατι 2 φορες εχω βρεθει στο μαγαζι.μια με τη λανα που εκανε ακροβατικες τρελες και μια με τη μαρλεν(πολυ χαβαλες τυπος,πολυ γέλιο)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
δεν κλαψομουνιαζεται ρε φιλε λεει απλα οτι σε θεμα δευτερης ευκαιριας δεν βρηκε αντιστοιχο επιπεδο ανθρωπου.τι εννοεις δεν ειναι και το καλυτερο παιδι?δεν την ξερω καθολου γιατι 2 φορες εχω βρεθει στο μαγαζι.μια με τη λανα που εκανε ακροβατικες τρελες και μια με τη μαρλεν(πολυ χαβαλες τυπος,πολυ γέλιο)
  Μαρλεν μικρη και της ξεπετας και για να δεις τα βυζια της επρεπε να κανεις αιτηση με γραματοσημο....που την θυμηκες αυτη....πρεπει να εχει παρει πουλο απο εκει... απο οτι υποψιαζομαι.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
  Μαρλεν μικρη και της ξεπετας και για να δεις τα βυζια της επρεπε να κανεις αιτηση με γραματοσημο....που την θυμηκες αυτη....πρεπει να εχει παρει πουλο απο εκει... απο οτι υποψιαζομαι.
Είναι στο Διδύμου 20 ως Ρίτα τα απογεύματα
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
ρε μαγκες να ρωτησω κατι που δεν καταλαβαινω. λεμε π.χ. οτι η ταδε δεν ειναι καλο παιδι ή έτσι ή αλλιως. και καλα εννοουμε απο συμπεριφορα στο πελατη ή και καλα καθαριοτητα , υγιεινη και τα ρεστα?
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Σαμανθα, Παολα, Νταρια και τωρα Αλινα ?

Αραγε βαδιζουμε στην αναζητηση νεων stars?
οντωσ ειναι μεγαλεσ οι απωλειεσ αμα βαλεισ και την ευα πριν κανα 2 χρονια βριλισου 57.γιαυτο πρεπει να γινουν ηχηρεσ μεταγραφεσ γιατι μονη τησ η κιμ δε την βγαζει τη χρονια!
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
ρε μαγκες να ρωτησω κατι που δεν καταλαβαινω. λεμε π.χ. οτι η ταδε δεν ειναι καλο παιδι ή έτσι ή αλλιως. και καλα εννοουμε απο συμπεριφορα στο πελατη ή και καλα καθαριοτητα , υγιεινη και τα ρεστα?
ελα ντε ρε φιλε καλο παιδι και αρχιδια λεσ και ξερουμε τι κανει η καθεμια τουσ
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ρε μαγκες να ρωτησω κατι που δεν καταλαβαινω. λεμε π.χ. οτι η ταδε δεν ειναι καλο παιδι ή έτσι ή αλλιως. και καλα εννοουμε απο συμπεριφορα στο πελατη ή και καλα καθαριοτητα , υγιεινη και τα ρεστα?
  Στην καθαριοτητα ειναι στο καθε ανθρωπο πως εχει μαθει...ειτε για τις εργαζομενες...ειτε για μας τους πελατες.Καλο παιδι για μια εργαζομενη εννοουμε προφανως την συμεριφορα της προς τον πελατη.
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
ελα ντε ρε φιλε καλο παιδι και αρχιδια λεσ και ξερουμε τι κανει η καθεμια τουσ



ψηλε μου ετσι και μαθουμε τυχαια απο καμια εγκυρη πηγη τι κανει η καθεμια τους θα τρεχουμε στον αφροδισιολογο εντρομοι ολοι.
ασε καλυτερα γιατι παιζουν τρελα περιστατικα
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
  Στην καθαριοτητα ειναι στο καθε ανθρωπο πως εχει μαθει...ειτε για τις εργαζομενες...ειτε για μας τους πελατες.Καλο παιδι για μια εργαζομενη εννοουμε προφανως την συμεριφορα της προς τον πελατη.
εγω παντωσ δεν μπορω να πω οτι καποια ειναι καλο παιδι επειδη εχει καλη συμπεριφορα.τη δουλεια τησ κανει
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
ψηλε μου ετσι και μαθουμε τυχαια απο καμια εγκυρη πηγη τι κανει η καθεμια τους θα τρεχουμε στον αφροδισιολογο εντρομοι ολοι.
ασε καλυτερα γιατι παιζουν τρελα περιστατικα
δηλαδητρελε για πεσ μου κανα περιστατικο που εχεισ παρει πρεφα :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom