Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μολις διαβασα την κριτικη σου.

η περιγραφη της κοπελας ταιριάζει απολυτα με μια Ελπιδα, που ειχα δει παλιοτερα σε τσαρκα στο Παιωνιου 10.

Οντως αξιολογη περιπτωση, εμφανησιακα τουλαχιστον, και μου ενισχυεις την "διαθεση" για να την αναζητησω..........
Καλο σου βολι συναγωνιστη οποτε πας!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σας
σημερα και αυριο το βραδι 11 με 5 πρωι η  LAYMA στο στουντιο μας.

Η LAYMA ειναι απο Λετονια και προσφερει ΦΟΥΛ προγραμμα ΚΑΙ προκτικο!  :fuck2:

Φοτογραφιες της κοπελας πολλυ συντομα !
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Γεια σας
σημερα και αυριο το βραδι 11 με 5 πρωι η  LAYMA στο στουντιο μας.

Η LAYMA ειναι απο Λετονια και προσφερει ΦΟΥΛ προγραμμα ΚΑΙ προκτικο!  :fuck2:

Φοτογραφιες της κοπελας πολλυ συντομα !
Με τον ψυκτη τι θα γινει???? Ουτε νερακι να μην πινουμε οταν ερχομαστε???? Τον εχετε αργησει να τον φερετε????? Κανονιστε αμεσα για επιλυση θεματος, γιατι χανετε ποντους απο την ομορφη εικονα του μαγαζιου σας!!!!!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

Επισκέπτης
Παιχτούρα, έγινες άβγαλτος από το σπίτι αυτό, βλέπω...
Παίζουν καλά χαρτιά στο μαγαζί..εε;
 

Rastopoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες χθες πέρασα το απόγευμα για την Αλίνα, προλάβετε γιατί μου είπε ότι Μεγάλη Παρασκευή ξαναφεύγει για τη χώρα της για ένα μήνα περίπου.... Αλλά και μετά δε θα επιστρέψει για πάντα... Μέχρι Νοέμβριο-Δεκέμβριο θα δουλέψει και μετά σταματάει γιατί ετοιμάζει δική της δουλειά στη χώρα της (άσχετη με το επάγγελμα που κάνει εδώ). Ενημερωτικά αυτά, προσωπικά περνάω υπέροχα όποτε τη συναντάω και θα μου λείψει!!

Πόσταρα πριν λίγο και κριτική.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Παίδες χθες πέρασα το απόγευμα για την Αλίνα, προλάβετε γιατί μου είπε ότι Μεγάλη Παρασκευή ξαναφεύγει για τη χώρα της για ένα μήνα περίπου.... Αλλά και μετά δε θα επιστρέψει για πάντα... Μέχρι Νοέμβριο-Δεκέμβριο θα δουλέψει και μετά σταματάει γιατί ετοιμάζει δική της δουλειά στη χώρα της (άσχετη με το επάγγελμα που κάνει εδώ). Ενημερωτικά αυτά, προσωπικά περνάω υπέροχα όποτε τη συναντάω και θα μου λείψει!!

Πόσταρα πριν λίγο και κριτική.
Μας εκανες την καρδια.......περιβολι!!!!!!

Thanks παντως για την ενημερωση.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Τωρα LAYMA
5-11 ΛΑΟΥΡΑ
11-5 Βραδι ΒΕΡΟΝΙΚΑ
 

Συνημμένα

  • laoura08.jpg
    laoura08.jpg
    43 KB · Εμφανίσεις: 22
  • veronika05.jpg
    veronika05.jpg
    36,6 KB · Εμφανίσεις: 28

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σας  :fuck1:
Τωρα στο στουντιο και μεχρυ 5 πρωι η ΤΕΡΕΖΑ  :fuck2:
 

Συνημμένα

  • t05.jpg
    t05.jpg
    71,5 KB · Εμφανίσεις: 22

tsouna

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2009
Μηνύματα
135
Like
4
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους!!!! Γνωριζει κανεις ποτε επιστρεφει η Ευα?????????
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Παίδες χθες πέρασα το απόγευμα για την Αλίνα, προλάβετε γιατί μου είπε ότι Μεγάλη Παρασκευή ξαναφεύγει για τη χώρα της για ένα μήνα περίπου....
=====
Και  το  σε ένα  μήνα  μαλλον δεν θα ισχύσει-- Εκείνη θέλει  να έρθει τον Αυγουστο-
αλλά γενικα  την .. πιέζει  λεει η  εδω αφεντικίνα, ώστε  να έρχεται συχνά  :o :)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Γεια σας  :fuck1:
Τωρα στο στουντιο και μεχρυ 5 πρωι η ΤΕΡΕΖΑ  :fuck2:
Ξημερωματα περασα απο το στουντιο και τιμησα την Μιρελα και εμεινα απολυτα ευχαριστημενος...μια καινουργια προστεθηκε στις ηδη καλες κοπελες που υπαρχουν....συνεχιζεις ομως συστηματικα πλεον και αγνοεις τους πελατες σου εδω και τρεις μηνες τουλαχιστον και δεν ξανατοποθετεις ενα ψυκτη να πινουμε νερακι του Θεου!!!!!!!!!!....το χαρακτηριζω αδιαφορια προς τους πελατες σου....αν σου λειπουν χρηματα να επιδιορθωσεις τον παλιο...ειτε να αγορασεις καινουργιο....να μας το πεις να το κανονισουμε εμεις οι πελατες του μαγαζιου το μηδαμινο ποσο για την επισκευη..ειτε την αγορα καινουργιου...αντε μπραβο, εχει καταντησει ξεφτυλα!!!!!!!!!!(τα γραφω δημοσια..... οχι για να προσβαλλω το σεβαστο μαγαζι που ειναι πολυ αξιολογο και σε χωρους και σε κοπελες, γι αυτο αλλωστε ειμαι απο τους τακτικους πελατες του......αλλα να σε φερω στο φιλοτιμο να δωσεις λυση).Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Με τον ψυκτη τι θα γινει???? Ουτε νερακι να μην πινουμε οταν ερχομαστε???? Τον εχετε αργησει να τον φερετε????? Κανονιστε αμεσα για επιλυση θεματος, γιατι χανετε ποντους απο την ομορφη εικονα του μαγαζιου σας!!!!!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
Πριν 22 μερες σου το ξαναγραψα!!!!!!!!
 

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες χθες πέρασα το απόγευμα για την Αλίνα, προλάβετε γιατί μου είπε ότι Μεγάλη Παρασκευή ξαναφεύγει για τη χώρα της για ένα μήνα περίπου....
=====
Και  το  σε ένα  μήνα  μαλλον δεν θα ισχύσει-- Εκείνη θέλει  να έρθει τον Αυγουστο-
αλλά γενικα  την .. πιέζει   λεει η  εδω αφεντικίνα, ώστε  να έρχεται συχνά   :o :)
Γεια σας.
Εμεις δεν πιεζουμε καμμια κοπελλα και γιαυτο κιολας οι κοπελες μας ερχονται και φευγουν οποτε θελουν αυτες και πολλες φορες δεν ξερουμε και ποτε θα γυριζουνε.
:-* :-*
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Γεια σας.
Εμεις δεν πιεζουμε καμμια κοπελλα και γιαυτο κιολας οι κοπελες μας ερχονται και φευγουν οποτε θελουν αυτες και πολλες φορες δεν ξερουμε και ποτε θα γυριζουνε.
:-* :-*
Επ ευκαιρίας , υπάρχει περίπτωση να ξαναδούμε την Βαρβάρα
 

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
καλησπέρα σε όλους!! :-*

μέχρι 23:00 είναι η Βίκυ και μετά η Ειρήνη η οποία προσφέρει πρωκτικό :kissass2:

καλό ΣΚ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom