Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
παραγγειλαμε ψυκτη :grin: σε 5 μερες θα το φερουν :P :P :P :P Παιχτουτας που εισαι??????? :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

φιλια σε ολους!!! :-* :-* :-*
Το διαβασα μολις τωρα..... και το βαζετε πανω, που πιανουν οι ζεστες...να ειστε καλα!!!!....Ημουν ξημερωματα, στο σεβαστο ιδρυμα σας....και σας γραφω κατι απλο...την Ελπιδα και τα ματια σας...γιατι εκτος απο ελπιδα που με γεμισε χτες..με εκανε και ενοιωσα Αγρια ηδονη!!!!....ειναι καταπληκτικη και εχει πιασει πλεον κορυφη στις ηδη καλες υπηρεσιες που διεθετε.....ειναι παναξια και το βασικοτερο καταπληκτικη στα παντα....οσο για τον κυριο Βασιλη....σπανια συναντω ανθρωπους σαν και αυτον με ευγενεια και γαμιστερες και ανανεωμενες ατακες!!!!!!!!!
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
καλησπερα η ελπιδα ποτε δουλευει ξανα?ειναι και σε καποιο αλλο στουντιο??γιατι μετα απο την κριτικη του παιχτουρα πρεπει να τη δοκιμασουμε?
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
η ζλατα που παιζει μπαλα Πεμπτη βραδυ ειναι η γνωστη απο Αγ. Μελετιου κλπ ?
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
συναγωνιστες δεν βοηθατε που μπορω να βρω την ελπιδα?α ρε παιχτουρα τι μας εκανες με τις κριτικες σου...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
συναγωνιστες δεν βοηθατε που μπορω να βρω την ελπιδα?α ρε παιχτουρα τι μας εκανες με τις κριτικες σου...
Στο ΕΡΩΣ παντως ειναι σιγουρα....παιζει μπαλα και σε αλλο...αλλα δεν ξερω που!!!!.....μιλαμε ειναι αριστουργημα σκετο....μπαινει στο δωματιο κεφατη....δεν τις μιλας....και αρχιναει μονη της....εχω την εκτιμηση οτι θα ξεπερασει και την Αλινα ακομα...και το βασικοτερο ειναι 26-28 χρονων με γαματο σωμα που ξερει να το αξιοποιει! :rockon: :rockon: :rockon:
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
Στο ΕΡΩΣ παντως ειναι σιγουρα....παιζει μπαλα και σε αλλο...αλλα δεν ξερω που!!!!.....μιλαμε ειναι αριστουργημα σκετο....μπαινει στο δωματιο κεφατη....δεν τις μιλας....και αρχιναει μονη της....εχω την εκτιμηση οτι θα ξεπερασει και την Αλινα ακομα...και το βασικοτερο ειναι 26-28 χρονων με γαματο σωμα που ξερει να το αξιοποιει! :rockon: :rockon: :rockon:


και στο κων/πολεως 61 παιζει



p.s. παιχτουρας = respect  :thumbsup:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παιζει πολυ..... αν με κρατανε οι δυναμεις μου (πρωινες ωρες, γυρισα σημερα στην οικια μου) γιατι θελω αυριο να ειμαι ντουρος στην Εμμανουελα..... για να δω αν αληθευουν οι προτροπες του "Spoon" να την δοκιμασω....να παω και στην Μαργαριτα το βραδυ σημερα....αλλη σταθερη αξια...που την εχω παρει υουλαχιστον δυο φορες στο παρελθον, διχως να τις εχω γραψει ακομα κριτικη.....φυσικα δεν ειναι επιπεδου Ελπιδας....αλλα τιμαει τα λεφτα που δινουμε και διαθετει πλουσιο φυσικο στηθος κατι που μου αρεσει εμενα!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
καλημέρα!!! Το πρόγραμμα για σήμερα είναι Ειρήνη- Εμανουέλα- Εμανουέλα!!!! φιλάκια σε όλους!! :-* :-* :-*
 

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1

Συνημμένα

  • SDC12057emanuela2.JPG
    SDC12057emanuela2.JPG
    164,9 KB · Εμφανίσεις: 35

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
σήμερα θα βγούνε και φωτογραφίες της Ειρήνης :grin:

αν θυμάμαι καλά κάποιος ρώταγε για την Ντάρια... αύριο το απόγευμα θα είναι :grin: :grin: :grin: :tits2: :tits2:
 

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Φωτογραφίες της Ειρήνης είναι έτοιμες! Σε λίγο θα μπούν και στη σελίδα μας :-* :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • SDC12097irini.JPG
    SDC12097irini.JPG
    139,7 KB · Εμφανίσεις: 60

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Σαν να μιλφιζει λιγακι η Ειρηνουλα!!! Δεν την εχω δει αλλα ετσι μου φαινεται!!!

Απο στησιμο παντως το κατεχει!!!!!  :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom