Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
μπααααααααα δεν ειμαι εγω για τετοια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μην μου λες τωρα τετοια και μου κοβεις τις ελπιδες μου!!! :2funny: :2funny: :2funny:....Αληθεια κανε και μια βολτα αυριο απο την Ερωτικη Εκθεση και παρε δυο-τρεις δονητες με μπαταρια.. σαν της Λαουρας να υπαρχουν στο μαγαζι...ακομα δεν εχω πετυχει καποια εργαζομενη.... να κανει  τα κολπα της Λαουρας με τον δονητη που το εβαζε ταυτοχρονα στο στομα και στην μουναρα της... με το ανδρικο εργαλειο και να μου λεει κοιτα πως ηδονιζεται η μουναρα μου!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Μην μου λες τωρα τετοια και μου κοβεις τις ελπιδες μου!!! :2funny: :2funny: :2funny:....Αληθεια κανε και μια βολτα αυριο απο την Ερωτικη Εκθεση και παρε δυο-τρεις δονητες με μπαταρια.. σαν της Λαουρας να υπαρχουν στο μαγαζι...ακομα δεν εχω πετυχει καποια εργαζομενη.... να κανει  τα κολπα της Λαουρας με τον δονητη που το εβαζε ταυτοχρονα στο στομα και στην μουναρα της... με το ανδρικο εργαλειο και να μου λεει κοιτα πως ηδονιζεται η μουναρα μου!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
το Σαββατο θα παω εκει :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
το Σαββατο θα παω εκει :grin: :grin: :grin: :grin:
Να περασεις καλα.....και ανανεωσε το μαγαζι με τα ωραια πραγματα που θα εχουν στην Εκθεση!!! :rockon: :rockon: :rockon:.....Εγω θα ειμαι στα εγκαινια αυριο, για τρεις ωρες θα κατσω σιγουρα....και το Σαββατο θα παω απο τις πεντε το απογευμα μεχρι τις δυο τα ξημερωματα!!! :rockon: :rockon: :rockon:...και αν δω οτι φετος..ειναι καλυτερη απο περυσι θα παω και την Κυριακη..αφου την Παρασκευη στο ταμειο θα παρω ενιαιο εισητηριο και για τις τρεις μερες!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

pasignostos

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0

  Και παρακαλώ μην ξεχάσετε τον ψύκτη, έχει δίκιο ο Παιχτουρας. Είναι σημαντικό τώρα που καλοκαιριάζει να ξεδιψάμε πριν τη...μάχη στα ενδότερα :rockon:
 

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
  Και παρακαλώ μην ξεχάσετε τον ψύκτη, έχει δίκιο ο Παιχτουρας. Είναι σημαντικό τώρα που καλοκαιριάζει να ξεδιψάμε πριν τη...μάχη στα ενδότερα :rockon:
μωρακι μου ειπαμε οτι το'χουμε παραγγειλει απο Δευτερα..)))  τωρα περιμενουμε :) :-*
 

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
μεχρι τις 5 ξυμερωματα η Ζλατα στη διαθεση σας :tits: :grin: :rockon:
 

Rastopoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
έχουμε φωτο της Εμμανουέλας? γιατί δεν είδα στο σάιτ του studio, ενώ υπάρχει λινκ για το section με τις φωτο..
 

Rastopoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ωπ σωστά, thank you! Της Μαργαρίτας δεν είδα φωτο και μπερδεύτηκα με Εμμανουέλα.
 

Rastopoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Η Αλίνα γνωρίζουμε πότε επιστρέφει? Πριν το Πάσχα μου είχε πει ότι θα έλειπε για ένα μήνα περίπου...
 

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Η Αλίνα γνωρίζουμε πότε επιστρέφει? Πριν το Πάσχα μου είχε πει ότι θα έλειπε για ένα μήνα περίπου...
δεν το γνωριζω μωρακι μου. Μολις μαθω κατι σας ενημερωνω :-* :-* :-* :-*

PS: την αλλη Δευτερα θα φερουν τον ψυκτη :grin:
 

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
καλημέρα αγοράκια μου :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:

σήμερα δουλεόυν Βερόνικα- Λαούρα- Βίκυ :-* :-* :-* :-* :-*
 

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
καλημέρα αγοράκια!

Σήμερα σας περιμένουν Εμανουέλλα- Βερόνικα- Ελπίδα :-* :-* :-* :-*  :fuck1: :tits2: :fuck2: :tits:

φιλιά σε όλους!! :-* :-* :-* :-*
 

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
η Βικούλα μας :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • SDC12156.JPG
    SDC12156.JPG
    92,5 KB · Εμφανίσεις: 33

StudioEros

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2009
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
καλησπέρα αγόρακια μου :grin: :grin: :grin: :grin: Τώρα μέχρι τις 11 είναι η Ειρίνη και μετά η Εμμανουέλλα :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom