Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
:) :-*
σημερα και αυριο το βραδι (11 με 5) Αλικη Ρωσσιδα 26 χρονων στο στουντιο μας.  :tits:

και πολλα φιλια σε ολους απο τη Λαουρα μας που ευχαριστει ολους για τα καλα σας λογια.  :-* :-* :-*
:tits2:

                    Φωτογραφιες της Αλικης συντομα.
Ενδεχομενως το βραδυ να παω να ριξω μια ματια....

Θα ενημερωσω αν ειναι.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ενδεχομενως το βραδυ να παω να ριξω μια ματια....

Θα ενημερωσω αν ειναι.
To ειπα και το εκανα.

Βολτιτσα σε πολυ προχωρημενη ωρα για την Αλικη.

Ο μεγας Βασιλης μας την συστησε σαν αλεξανδρα.

Ψηλη, καστανη με πολυ κοντα μαλιά , αγοριστικο κουρεμα, ωραια περιφερεια, μετριο σχετικα στηθος.Ιδιεταιρα ευδιαθετη.

Πολυς κοσμος στο σαλονι,μου κινησε το ενδιαφερον για μια αλλη φορα.

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
To ειπα και το εκανα.

Βολτιτσα σε πολυ προχωρημενη ωρα για την Αλικη.

Ο μεγας Βασιλης μας την συστησε σαν αλεξανδρα.

Ψηλη, καστανη με πολυ κοντα μαλιά , αγοριστικο κουρμε, ωραια περιφερεια, μετριο σχετικα στηθος.Ιδιεταιρα ευθδιαθετη.

Πολυς κοσμος στο σαλονι,μου κινησε το ενδιαφερον για μια αλλη φορα.

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
          Ευχαριστω για την ενημερωση,καλες εορτες να εχεις.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
StudioEros τί παίζει με την Αλίνα και τη Λόλα ? Πότε επιστρέφουν ?
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Σύμφωνα με ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες μου η Λόλα εγκατέλειψε για πάντα τη δουλειά.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Λογω καθαρης αντιεπαγγελματικης συμπεριφορας της Λαουρας απεναντι μου...και ειδικα μαλιστα, που ημουν τακτικος πελατης της..αλλα και του συγκεκριμενου μαγαζιου, πηγαινα με ολες τις κοπελες σας,την εβδομαδα, σας ερχομουν τουλαχιστον τρεις φορες.... σας τοποθετω χαλαρα στα αζητητα.Προσεξτε μην χασετε κι αλλους ταχτικους πελατες σας.Καλη σας Χρονια.
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Το στουντιάκι είναι της αρπαχτής...καλή χρονιά και άντε γεια!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Το στουντιάκι είναι της αρπαχτής...καλή χρονιά και άντε γεια!!!
    Λογω οτι ειναι κοντα στο σπιτι μου, πηγαινα τακτικα.Αργησα.. σαν μουνακιας που ειμαι να το καταλαβω.
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
603
Κριτικές
16
Like
2.186
Πόντοι
2.257
Εξηγείστε βρε παιδιά τη γνώμη σας, μην την πατήσει κάποιος άλλος συνάδελφος.
Λές της αρπαχτής.Δηλαδή τι εννοείς? Ελλιπείς κανόνες υγιεινής? Αγένεια? Βιασύνη?
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
Οπως τα περισσοτερα.το χρημα να πεφτει και ο μ@%$*& ο πελατης να παει να............................
παιχτουρας εχεις δικιο
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Παιδιά , δεν υπάρχουν καλά και κακά στούντιο. Υπάρχουν καλές και κακές κοπέλες. Γι'αυτό είμαστε εδώ για να ενημερώνουμε ποιές τιμάνε το πενηντάρικο(+++) και ποιές όχι. Βλέπετε ότι πάρα πολλές κοπέλες γυρνάνε από στούντιο σε στούντιο. Σήμερα Κασσάνδρας , αύριο Βριλησσού , μεθαύριο στο Νταριοστούντιο κλπ...
Η Άννα η Σέρβα στα φόρτε της σε όποιο στούντιο και να δούλευε ήταν η καλύτερη όλων. Ακόμα και στη Διδύμου στα μπουρδέλα που δούλευε...
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
εχεις δικιο.για αννα σερβα απο διδυμου με 25 ευρω -> στουντιο μεχρι και 300 ευρω προγραμμα.
αρα οποιος παει ειναι χαζος?επιλογες ειναι αυτες αλλα προσοχη τι λεμε να λεμε αληθεια στις γνωμες μας ρε παιδια.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παιδιά , δεν υπάρχουν καλά και κακά στούντιο. Υπάρχουν καλές και κακές κοπέλες. Γι'αυτό είμαστε εδώ για να ενημερώνουμε ποιές τιμάνε το πενηντάρικο(+++) και ποιές όχι. Βλέπετε ότι πάρα πολλές κοπέλες γυρνάνε από στούντιο σε στούντιο. Σήμερα Κασσάνδρας , αύριο Βριλησσού , μεθαύριο στο Νταριοστούντιο κλπ...
Η Άννα η Σέρβα στα φόρτε της σε όποιο στούντιο και να δούλευε ήταν η καλύτερη όλων. Ακόμα και στη Διδύμου στα μπουρδέλα που δούλευε...
   Συμφωνω με τον συναγωνιστη...απλα η Λαουρα ειναι απαραδεχτη για την τοση διαφημιση που τις κανουν καποιοι εδω μεσα.....αλλα το συγκεκριμενο στουντιο το τελευταιο διαστημα δεν εχει αξιολογες κοπελες για επιπεδο καλου στουντιο οπως ηταν την εποχη που δουλευαν στο συγκεκριμενο... η Αλινα,η Βαρβαρα,η Νταρια.Τωρα δυστυχως φερνει β' εθνικης γυναικες,που τετοιες συναντας ευκολα και σε μπουρδελα και η μοναδικη α' εθνικης(Λαουρα) ειναι της αρπαχτης.Αντε γεια τωρα, γιατι σημερα θα παω σε αλλο.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
εχεις δικιο.για αννα σερβα απο διδυμου με 25 ευρω -> στουντιο μεχρι και 300 ευρω προγραμμα.
αρα οποιος παει ειναι χαζος?επιλογες ειναι αυτες αλλα προσοχη τι λεμε να λεμε αληθεια στις γνωμες μας ρε παιδια.
Είπα "στα φόρτε της". Δεν είπα τώρα. Τότε δεν τα χρέωνε τόσο πολύ.
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
οκ,παντως σαυτές που δεν τιμανε τα χρηματα των πελατων που με κοπο βγενουν και ιδροτα ενα εχω να πω

Α Ι Σ Χ Ο Σ
  Σ Α Σ

ΔΕ ΣΕΒΟΣΑΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ
 

lonelyman1956

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Ελεος  συναγωνιστές!!!Λέει ο φίλος ο Παιχτουρας οτι η Λάουρα εδειξε αντιεπαγγελματική συμπεριφορά απέναντί του και ότι
είναι απαράδεκτη για την τόση διαφήμιση που της κάνουν μερικοί εδώ μέσα αλλά επιμελώς αποφέυγει να εκθέσει το τι ακριβώς συνέβει και περιορίζεται στο να εκτοξεύει κατηγορίες...
Μήπως και η δική του συμπεριφορά δεν ήταν η πρέπουσα??Είμαι και γώ πελάτης της Λάουρας και ποτέ δεν με απογοήτευσε!!!
Πάντα ειναι καταπληκτική στο κρεββάτι, σέβεται τα χρήματά μας και γι αυτό δουλέυει στο ίδιο στούντιο εδώ και τρία χρόνια χωρίς να πηγαίνει απο δώ κι από κεί! Απόδειξη οτι η Λάουρα είναι μια σταθερή αξία και δεν είναι τυχαία η επιτυχία της στον χώρο.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ελεος  συναγωνιστές!!!Λέει ο φίλος ο Παιχτουρας οτι η Λάουρα εδειξε αντιεπαγγελματική συμπεριφορά απέναντί του και ότι
είναι απαράδεκτη για την τόση διαφήμιση που της κάνουν μερικοί εδώ μέσα αλλά επιμελώς αποφέυγει να εκθέσει το τι ακριβώς συνέβει και περιορίζεται στο να εκτοξεύει κατηγορίες...
Μήπως και η δική του συμπεριφορά δεν ήταν η πρέπουσα??Είμαι και γώ πελάτης της Λάουρας και ποτέ δεν με απογοήτευσε!!!
Πάντα ειναι καταπληκτική στο κρεββάτι, σέβεται τα χρήματά μας και γι αυτό δουλέυει στο ίδιο στούντιο εδώ και τρία χρόνια χωρίς να πηγαίνει απο δώ κι από κεί! Απόδειξη οτι η Λάουρα είναι μια σταθερή αξία και δεν είναι τυχαία η επιτυχία της στον χώρο.
    Καταρχην δουλευει και σε αλλο στουντιο... για τα παραιτερω που γραφεις, αν πας στο θρεντ''Ημερησια ενημερωση για στουντιο'' και ψαξεις τις τελευταιες σελιδες απο τα λεπτομερη 4-5 σχολια μου,θα παρεις τις οποιες απαντησεις γουσταρεις.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ελεος  συναγωνιστές!!!Λέει ο φίλος ο Παιχτουρας οτι η Λάουρα εδειξε αντιεπαγγελματική συμπεριφορά απέναντί του και ότι
είναι απαράδεκτη για την τόση διαφήμιση που της κάνουν μερικοί εδώ μέσα αλλά επιμελώς αποφέυγει να εκθέσει το τι ακριβώς συνέβει και περιορίζεται στο να εκτοξεύει κατηγορίες...
Μήπως και η δική του συμπεριφορά δεν ήταν η πρέπουσα??Είμαι και γώ πελάτης της Λάουρας και ποτέ δεν με απογοήτευσε!!!
Πάντα ειναι καταπληκτική στο κρεββάτι, σέβεται τα χρήματά μας και γι αυτό δουλέυει στο ίδιο στούντιο εδώ και τρία χρόνια χωρίς να πηγαίνει απο δώ κι από κεί! Απόδειξη οτι η Λάουρα είναι μια σταθερή αξία και δεν είναι τυχαία η επιτυχία της στον χώρο.
    Και κατι αλλο απο τις εννεα(9) κριτικες που εχω γραψει μεχρι σημερα επτα(7) ειναι για το συγκεκριμενο στουντιο και μαλιστα καλες ολες τους...ειδικα για την Λαουρα δυο που εγραψα την ανεβαζα στην κορυφη του Ολυμπου....Πως να το κανουμε και οι μαλακες καποτε ξυπνουν και ξυπνησα και εγω.Και κατι τελευταιο ο καθενας μας εχει την αποψη του,δεν σημαινει οτι ενας τριτος θα την ασπαστει σωνει και καλα.Εγω στο εν λογω ιδρυμα ημουν τακτικος πελατης.Τωρα πλεον ουτε απ'εξω δεν θα περνω.
 

Επισκέπτης
Ελεος  συναγωνιστές!!!Λέει ο φίλος ο Παιχτουρας οτι η Λάουρα εδειξε αντιεπαγγελματική συμπεριφορά απέναντί του και ότι
lonelyman1956, μην είσαι χαζός...να σου κόβει.... :idiot:
Άσε να μοιωθεί η πελατεία για να χαίρεσαι την Λάουρα  με την ησυχία σου... ;)

Εκτός κι αν έβαλες σκοτούρα...
 

lonelyman1956

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Θέλοντας να απαντήσω στον Παιχτουρα αλλά και σε αυτούς που τον σιγοντάρουν λέω ότι στη περιπτωσή μας ισχύει το σοφό ρητό
<<όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα μικρό καλάθι>>!Διαβάζουμε διθυραμβικές κριτικές για μια κοπέλα και όταν πάμε να την απολαύσουμε και μείς παρακινούμενοι απά αυτά που διαβάσαμε διαπιστώνουμε ότι μάπα το καρπούζι!Καί όμως για εκείνους ήταν η ΘΕΑ !Τί συνέβει? Είπαν εκείνοι ψέματα?Οχι,απλά στην περιπτωσή μας δεν υπήρχε η κατάλληλη χημεία και περάσαμε ασχημα.
Και το αντίθετο,διαβαζουμε κακές κριτικές και αν δοκιμάσουμε οι ίδιοι ανακαλύπτουμε μια θεά!Και αυτό συμβαίνει γιατί ο καθένας μας γράφει τις προσωπικές του απόψεις που δεν είναι δυνατόν να ισχύουν για όλους τους υπόλοιπους!
Για μένα λοιπόν η Λάουρα συνεχίζει να είναι μια Θεά του έρωτα και καθόλου δεν επειρεάζομαι από την κριτική του συνάδελφου
Παιχτουρα.Είναι προσωπικές του απόψεις και εχει κάθε δικαίωμα να τις εκφράζει δημόσια.
Και εμείς έχουμε κάθε δικαίωμα να κρίνουμε και να κατακρίνουμε!!!Τυχαίνει λοιπόν να έχω σχηματίσειτην δική μου άποψη για την Λάουρα τα τρία χρόνια που δουλεύει στο στούντιο Ερως .Πάντα χαμογελασή ,ευχάριστη και πρόθυμη να ικανοποιήσει τον πελάτη!Πανέμορφη και με ήθος και συμπεριφορά που σπάνια κανείς συναντάει στο χώρο αυτό.Πάντα καλοσυνάτη ,πάντα διαθέσιμη!
Βρίσκω λοιπόν το λιγότερο, υπερβολική και αδικαιολόγητη την κατα μέτωπον επίθεση του συνάδελφου Παιχτουρα εναντίον της Λάουρας για ένα ατυχές περιστατικό που συνέβει κατά τα λεγόμενά του το βράδυ της Παρασκευής 01/01/2010 στις 22:00
Και μόνο λόγω Πρωτοχρονιάς θα έπρεπε να δώσει τόπο στην οργή και να ξανάρθει την επομένη...
Πιστεύω οτι τουλάχιστον την πρώτη μέρα του χρόνου πρέπει να αφήνουμε πίσω μας τον κακό μας εαυτό και να προσπαθούμε να είμαστε καλοί και με τον εαυτό μας και με τους άλλους!!!ΕΙΡΗΝΗ ΥΜΙΝ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom