Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Τι αποφασισες για threesome και οτι προκηψει λουλουδι μου? :think: :think: :think: Βλεπω να χανεις το αεροπλανο στο τελος.  :2funny: :2funny: :2funny:
λες α?
οκ τοτε δεν παω εκει που πρεπει- παω κατευθιαν στη ρωσια......) εχουμε χρονο μεχρη τοτε...)
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
λες α?
οκ τοτε δεν παω εκει που πρεπει- παω κατευθιαν στη ρωσια......) εχουμε χρονο μεχρη τοτε...)
Φτανει λες αν μπλεξουμε εγω, εσυ και ο λιονταρης τα μπουτια μας? Εγω δεν νομιζω. Μαλλον θα χασεις και εκεινο το αεροπλανο μου φαινεται εμενα.  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Φτανει λες αν μπλεξουμε εγω, εσυ και ο λιονταρης τα μπουτια μας? Εγω δεν νομιζω. Μαλλον θα χασεις και εκεινο το αεροπλανο μου φαινεται εμενα.  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
δλδ θα μπλεξουμε για πολλες μερες κι'ολας?)))
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
οχι οχι..)) εγω ειμαι παλια αθλητρια.......)))))))
Γι αυτο λεω οτι θα μας βγαλεις νοκ αουτ και τους δυο πολυ γρηγορα μου φαινεται και θα προλαβεις και το αεροπλανο.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Γι αυτο λεω οτι θα μας βγαλεις νοκ αουτ και τους δυο πολυ γρηγορα μου φαινεται και θα προλαβεις και το αεροπλανο.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ποιο αεροπλανο απο τα δυο?)) το πρωτο το'χω σε λιγο, και το αλλο τη τρητη..)))) ποιο θα προλαβω λες?)))
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
ποιο αεροπλανο απο τα δυο?)) το πρωτο το'χω σε λιγο, και το αλλο τη τρητη..)))) ποιο θα προλαβω λες?)))
Ε οχι να προλαβεις και το αυριανο. Ουτε μια νυχτα λες οτι δεν μπορουμε να αντεξουμε?  :think: :think: :think:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Καλησπέρα στην Ντάρια και το θρεντ της .
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Εγω παντως πιστευω οτι μπορω να σε κανω να χασεις και το δευτερο. Ο Λεονταρης δεν ξερω αλλα τον εχω ικανο παντως.  ;) ;) ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom