Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Ουτε στο 55 ειχε ρε συ?  :think: :think: :think:
δεν πήγα και εκεί ρε φίλε είμαι πτώμα . η μαλακία είναι πως είχε δροσοπούλου και δεν μου δώσανε γιατί λέει θα πρέπει να μπω η αλίνα δεν μου άρεσε πάντως .
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
δεν πήγα και εκεί ρε φίλε είμαι πτώμα . η μαλακία είναι πως είχε δροσοπούλου και δεν μου δώσανε γιατί λέει θα πρέπει να μπω η αλίνα δεν μου άρεσε πάντως .
Α δινουνε μονο αν μπεις με την κοπελα?  :think: :think: :think:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
δεν πήγα και εκεί ρε φίλε είμαι πτώμα . η μαλακία είναι πως είχε δροσοπούλου και δεν μου δώσανε γιατί λέει θα πρέπει να μπω η αλίνα δεν μου άρεσε πάντως .
εκει που ημουνα γιατι δεν ηρθες????
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
θα σου εδινα και χωρης να μπεις μεσα!
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
κανονικα πρεπει να δινουμε στους ΜΕΛΟΥΣ του σαιτ...... δεν εχει σιμασια αν μπηκε μεσα η οχι....
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Και αυτο ποιος θα το ξερει αν ειναι πραγματι μελη του site?  :think: :think: :think:
ενταξει, εγω γνωριζω τους πελατες μου who is who, και οι αγνωστοι μου τα λενε.... τωρα πως τα βρισκουν οι αλλες κοπελες- δεν ξερω....
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
ενταξει, εγω γνωριζω τους πελατες μου who is who, και οι αγνωστοι μου τα λενε.... τωρα πως τα βρισκουν οι αλλες κοπελες- δεν ξερω....
Ναι αγαπη μου. Και εμενα με ξερεις. Καποιοι αλλοι ομως για δικους τους λογους δεν λενε αν ειναι μελη του site. Με αυτους τι θα γινει? Πρεπει οποσδηποτε να φανερωθουν αν δεν θελουν?  :think: :think: :think:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ναι αγαπη μου. Και εμενα με ξερεις. Καποιοι αλλοι ομως για δικους τους λογους δεν λενε αν ειναι μελη του site. Με αυτους τι θα γινει? Πρεπει οποσδηποτε να φανερωθουν αν δεν θελουν?  :think: :think: :think:
ε κακονικα πρεπει να δηλοσουν οτι ειναι οι μελη. Αλιος γιατι να το θελει το μπλουζακι?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom