Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Τα ελληνικα σου ηταν πολυ καλα....αλλα βλεπω οτι κ τα γραπτα σου επισης....γιατι τοσο πρωινη?
ευχαριστω..)
εεε ξυπνησα, καταλαβα οτι βαριεμαι να παω στη δουλεια και ειπα να μπω εδω μεσα να σας ενημερωσω...))
 

maiden68

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
79
Like
6
Πόντοι
0
ευχαριστω..)
εεε ξυπνησα, καταλαβα οτι βαριεμαι να παω στη δουλεια και ειπα να μπω εδω μεσα να σας ενημερωσω...))
εμενα με ενημερωσες αλλα...κ με εξημερωσες την προηγουμενη κυριακη το μεσημερι γυρω στις 3.Για να δω ποσο καλη εισαι στην μνημη..
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
εμενα με ενημερωσες αλλα...κ με εξημερωσες την προηγουμενη κυριακη το μεσημερι γυρω στις 3.Για να δω ποσο καλη εισαι στην μνημη..
εεε δεν εχω καλη μνημη... ξανθια ειμαι :uglystupid:
 

maiden68

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
79
Like
6
Πόντοι
0
εεε δεν εχω καλη μνημη... ξανθια ειμαι :uglystupid:
Μονο στο χρωμα ...γιατι με την κουβεντα που καναμε αλλα καταλαβα εγω.Κ καλα μιλουσες αλλα κ σωστα.Αν δεν το βρηκες ακομη θα σου δωσω μια μικρη βοηθεια..
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Μονο στο χρωμα ...γιατι με την κουβεντα που καναμε αλλα καταλαβα εγω.Κ καλα μιλουσες αλλα κ σωστα.Αν δεν το βρηκες ακομη θα σου δωσω μια μικρη βοηθεια..
για δωσε μου  :think:
 

maiden68

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
79
Like
6
Πόντοι
0
Μιλησαμε αρκετα για.....το "δομ" σου,το δικο μου το "δομ" αλλα κ για το ποσο ακριβα ειναι τα "δομ" κ γενικα για την ακριβεια που υπαρχει αλλα κ ποσο ακριβα ειναι τα "δομ" στην Μοσχα κ σε καθε μεγαλη πολη της Ρωσιας.Τωρα θυμηθηκες κατι?Αν ναι για δωσε κ εσυ κατι για να καταλαβω αν με θυμηθηκες.. 
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Μιλησαμε αρκετα για.....το "δομ" σου,το δικο μου το "δομ" αλλα κ για το ποσο ακριβα ειναι τα "δομ" κ γενικα για την ακριβεια που υπαρχει αλλα κ ποσο ακριβα ειναι τα "δομ" στην Μοσχα κ σε καθε μεγαλη πολη της Ρωσιας.Τωρα θυμηθηκες κατι?Αν ναι για δωσε κ εσυ κατι για να καταλαβω αν με θυμηθηκες.. 
α,  μαλιστα, τωρα νομιζω οτι καταλαβα..)))
εχεις πμ
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
μου αρεσει πολυ το αvatar σου νταρια,ειναι πολυ γλυκο οπως και εσυ,καλημερα
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
λιγο περιεργα αυτες τις μερες,δεν εχω βρει ακομη τον ρυθμο μου οσον αφορα τη καθημερινοτητα,εσυ τι κανεις?
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
λιγο περιεργα αυτες τις μερες,δεν εχω βρει ακομη τον ρυθμο μου οσον αφορα τη καθημερινοτητα,εσυ τι κανεις?
εγω εδω... ψυλοβαριεμαι τελευταια και δεν ξερω τι να κανω.....
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
αν σε ειχα διπλα μου θα ηξερα εγω,γιατι δε βγαινεις εξω ,να πας για ενα καφε για παραδειγμα
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Που εισαι γυναικαρα μου? Μονο το πρωι θα μπαινεις που ξερεις οτι δεν μπορω εγω?  :think:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
εγω θα'λεγα να παω σε καμια Αιγυπτο να κανω ηλιοθεραπεια, και θα σας γυρησω φρεσκα-φρεσκα)))
Δεν πιστευω να εφυγες τελικα για Αιγυπτο και να μην μας ειπες τιποτα? Που εισαι χαμενη τοσες μερες κοριτσαρα μου?  :think: :think: :think:
 

alllanel

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους και ιδιαιτερα στα κοριτσια του στουντιο. Να ειναι καλα για να μαστε και μεις καλυτερα  ;)
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δεν πιστευω να εφυγες τελικα για Αιγυπτο και να μην μας ειπες τιποτα? Που εισαι χαμενη τοσες μερες κοριτσαρα μου?  :think: :think: :think:
δεν εφυγα πουθενα αγορι μου))
απλα ειπα να ξεκουραστω λιγακι)))
καλημερα σε ολους!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom