Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ειλικρινά έτσι όπως το σκέφτομαι ΤΩΡΑ (γιατί αλλο να είσαι στο χορό και αλλο να εισαι απ εξω) νομίζω οτι θα με τιμούσε εαν μια κοπέλα μου ανοιγόταν τόσο πολύ.
να ξερεις οτι ειναι πολυ δυσκολο αμα ο αλλος ειναι εκτος χορου......
και εγω δεν θελω κανεναν να ειναι απο το χορο......
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
αμα δεν ειναι σοβαρη σχεση- ενταξει, αλλα για σοβαρη παλι λεω οτι πρεπει να σταματησω τη δουλεια)))
Οταν λεω σοβαρη δεν εννοω για γαμο. Εννοω κατι σταθερο και οχι της μιας ημερας. Που να ξερει ποια εισαι και να σε αποδεχεται οπως εισαι.  ;) ;) ;)
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Οταν λεω σοβαρη δεν εννοω για γαμο. Εννοω κατι σταθερο και οχι της μιας ημερας. Που να ξερει ποια εισαι και να σε αποδεχεται οπως εισαι.  ;) ;) ;)
ευκολο μαθενεται το ποια ειμαι))))))))
 

akatanomastos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2008
Μηνύματα
253
Like
4
Πόντοι
1
Η αλήθεια είναι οτι ζούμε σε μια κοινωνία ακρως υποκριτική και ελεεινη...
Παντως σίγουρα εαν ζουσες σε μια κεντρικοευρωπαικη χωρα η αποδοχη της δουλειας σου θα ηταν πολυ ευκολη υποθεση.
Βεβαι μην ξεχνας οτι εδω μπορεί καποιος να σε δεχτεί βλεποντας πισω απο σενα καποια χρήματα... για αυτο θελει προσοχη πολυ.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Η αλήθεια είναι οτι ζούμε σε μια κοινωνία ακρως υποκριτική και ελεεινη...
Παντως σίγουρα εαν ζουσες σε μια κεντρικοευρωπαικη χωρα η αποδοχη της δουλειας σου θα ηταν πολυ ευκολη υποθεση.
Βεβαι μην ξεχνας οτι εδω μπορεί καποιος να σε δεχτεί βλεποντας πισω απο σενα καποια χρήματα... για αυτο θελει προσοχη πολυ.
και αυτο ειναι δυσκολο να βρεις μια καλη σχεση κανοντας τη δουλεια αυτη... ποτε δεν ξερεις τι θελει ο αλλος απο εσενα.....
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Βεβαι μην ξεχνας οτι εδω μπορεί καποιος να σε δεχτεί βλεποντας πισω απο σενα καποια χρήματα... για αυτο θελει προσοχη πολυ.
Ειναι πολυ εξυπνη κοπελα φιλαρακι για να την πατησει τοσο ευκολα και να πεσει σε τετοιον τυπο.  ;) ;) ;)
 

akatanomastos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2008
Μηνύματα
253
Like
4
Πόντοι
1
Τωρα είπες τη μεγάλη κουβέντα... ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ... Ολες οι σχεσεις είναι καννιβαλιστικές με τασεις αυτοκαταστροφικές... ο ενας θελει να καπελωσει τον αλλο....
Ποτε δεν καθονται ισοτιμα να μιλησουν ...ΔΙΑΛΟΓΟΣ... ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
και αυτο ειναι δυσκολο να βρεις μια καλη σχεση κανοντας τη δουλεια αυτη... ποτε δεν ξερεις τι θελει ο αλλος απο εσενα.....
Λες οτι δεν μπορει να υπαρχει καποιος που θα θελει μονο εσενα και τιποτε αλλο απο σενα?  :think:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Τωρα είπες τη μεγάλη κουβέντα... ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ... Ολες οι σχεσεις είναι καννιβαλιστικές με τασεις αυτοκαταστροφικές... ο ενας θελει να καπελωσει τον αλλο....
Ποτε δεν καθονται ισοτιμα να μιλησουν ...ΔΙΑΛΟΓΟΣ... ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ
πολυ σοστο....
ειχες ποτε σου σχεση με ιεροδουλη?
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
εγώ είχα σχέση με ιερόδουλο αλλά δεν λέω ονόμα για ευνόειτους λόγους .
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
δλδ νομιζεις οτι κερδιζεις τι??????
ειναι συνεχεια κουρασμενη απο τη δουλεια, εχει νευρα που και που οταν δεν εχει δουλεια η τσακοθηκε με τσατσα... κτλπ κτλπ.......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom