Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

akatanomastos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2008
Μηνύματα
253
Like
4
Πόντοι
1
Νταρια εν μέρη ναι.

Ειχα γνωρίσει μια κοπελα που η ιδια καποια στιγμη μου ειπε οτι στο παρελθον εκανε επισκεψεις (βιζιτες). Σου μιλώ ειλικρινα ενιωσα καπως... παρόλο που δεν ειχαμε σχεση.. φιλικα μπορω να πω.. αλλα ενιωσα καπως περίεργα στην αρχη... Μια φορα ειχαμε παει σινεμα και εβαλα το χερι μου ασυναισθητα γυρω απ τους ωμους και μετα σκεφτόμουν μηπως κολησα κατι κλπ.. ημουν και μικρος τοτε .. 28-30 χρονων. Αδικο ομως προς την κοπέλα .. στη συνέχεια χαθήκαμε εγω πηγα θεσσαλονικη αυτη εμεινε Πειραια κλπ
 

akatanomastos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2008
Μηνύματα
253
Like
4
Πόντοι
1
Παντως οι σχεσεις στην εποχη μας ειναι δυσκολες.
Παμε με γκομενες με καθε μια που συνανταμε στο δρομο και αμεσως μετα, χωρίς να σκεφτόμαστε, φιλαμε το παιδι μας κανουμε ερωτα με τη συντροφο μας κλπ...
Ειναι καπως μπερδεμενα τα πραγματα
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
μαλακία αυτό που είπες τώρα σαν τι να κόλαγες ρε φίλε ακατανόμαστε και είσουν και σε μια μεγάλη ηλίκια βλέπω .
 

akatanomastos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2008
Μηνύματα
253
Like
4
Πόντοι
1
Μαλλον να κοψουμε τη συζητηση γιατι ξεχειλωσε το πραγμα ..
 

Επισκέπτης
δλδ νομιζεις οτι κερδιζεις τι??????
ειναι συνεχεια κουρασμενη απο τη δουλεια, εχει νευρα που και που οταν δεν εχει δουλεια η τσακοθηκε με τσατσα... κτλπ κτλπ.......
κουρασμενη δεν θα το ελεγα ξεσκισμενη ναι!!! αντε να της πεις μωρο μου ελα να κανουμε ερωτα. αντε να δω τι θα σου απαντησει!!!!!! :2funny: :2funny:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Μαλλον να κοψουμε τη συζητηση γιατι ξεχειλωσε το πραγμα ..
γιατί να την κόψουμε εδώ την συζήτηση ? μιλάμε ανθρώπινα αλλά όταν εσύ έχεις στο νου σου ότι κάθεσε στο σινεμά και νομίζεις ότι έστω που θα την πιάσεις θα κολλήσεις κάτι τι να σου πω .
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Νταρια εν μέρη ναι.

Ειχα γνωρίσει μια κοπελα που η ιδια καποια στιγμη μου ειπε οτι στο παρελθον εκανε επισκεψεις (βιζιτες). Σου μιλώ ειλικρινα ενιωσα καπως... παρόλο που δεν ειχαμε σχεση.. φιλικα μπορω να πω.. αλλα ενιωσα καπως περίεργα στην αρχη... Μια φορα ειχαμε παει σινεμα και εβαλα το χερι μου ασυναισθητα γυρω απ τους ωμους και μετα σκεφτόμουν μηπως κολησα κατι κλπ.. ημουν και μικρος τοτε .. 28-30 χρονων. Αδικο ομως προς την κοπέλα .. στη συνέχεια χαθήκαμε εγω πηγα θεσσαλονικη αυτη εμεινε Πειραια κλπ
μα ειδες που ειχα δικαιο οτι αμα ο αντρας δεν ειναι απο το χορο- δεν πρεπει να μαθαινει αυτα...
 

akatanomastos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2008
Μηνύματα
253
Like
4
Πόντοι
1
Ανθρωπε μου θελω να πω οτι το ρατσιστικο το εχουμε ολοι μεσα μας...
Παμε νεκροταφειο και πλενομαστε μετα μανιωδως..
Χαιρεταμε ενα καρκινοπαθεί και πλαινομαστε με οινοπνευμα..
Ασε που μπεις νε λεοφωρειο και πει καποιος οτι εχει ΑΙΤΖ θα πηδαμε απο τα παραθυρα...
Καταλαβες τι θέλω να πω?
 

akatanomastos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2008
Μηνύματα
253
Like
4
Πόντοι
1
Συμφωνω Νταρια μαζι σου οτι ετσι ειναι... αλλα δεν θα επρεπε να ειναι εστι... εινα ιπαράλογο και απανθρωπο.
 

geodick

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2008
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
μα ειδες που ειχα δικαιο οτι αμα ο αντρας δεν ειναι απο το χορο- δεν πρεπει να μαθαινει αυτα...
μωρο μου δε με νοιαζει ουτε η δουλεια σου ουτε τα λεφτα σου.κατεβαινω την αλλη εβδομαδα κ σε παιρνω..σορυ συναγωνιστες..
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Ανθρωπε μου θελω να πω οτι το ρατσιστικο το εχουμε ολοι μεσα μας...
Παμε νεκροταφειο και πλενομαστε μετα μανιωδως..
Χαιρεταμε ενα καρκινοπαθεί και πλαινομαστε με οινοπνευμα..
Ασε που μπεις νε λεοφωρειο και πει καποιος οτι εχει ΑΙΤΖ θα πηδαμε απο τα παραθυρα...
Καταλαβες τι θέλω να πω?
φίλε αυτά που λες είναι ιδιοτροπίες εγώ δεν έχω τέτοια πράγματα και ούτε αιδηάζω απλούστατα θα σε πω ψείρα άμα έχεις τέτοια γνώμη .
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom