Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.446
Κριτικές
5
Like
67.222
Πόντοι
12.056
Μαγκες....
Μια σχεση με μια γυναικα του χωρου δεν ειναι παιξε γελασε...
Πρεπει να εχεις πολυ δυνατο στομαχι..Ειναι δυσκολο για εμας τους αντρες και ακομα δυσκολοτερο για εκεινες....

Βασικα πρεπει να εχεις γερο πορτοφολι...Γιατι εχουν μαθει να εχουν ανετη ζωη με την δουλεια τους.
Η Νταρια πχ μπορει να καθαριζει και 2.000 την εβδομαδα..
Θα αντεξει να ζησει με εναν αντρα με 1500 ευρω μισθο???

Θα αντεξει 1 μηνα..2 μηνες..μετα θα κλωτσησει..


ΥΓ Την Νταρια την εφερα σαν παραδειγμα και δεν εχω κατι προσωπικο μαζι τις ουτε την γνωριζω..ενα απλο παραδειγμα εφερα  ;)
 

Επισκέπτης
σωστο μια χαρα δουλεια. και αυριο οταν κανεις ενα παιδι να του λες σε αυτο και στους φιλους του τη δουλεια κανεις. για φαντασου να ερθει εκει που δουλευεις ο κουμπαρος η καποιος γνωστος του αντρα σου πως λες να αισθανθει οταν του πεις αγαπη σημερα ηρθε ο κουμπαρος με δυο φιλους του απο τη δουλεια!!!! η πολυ μαλακας πρεπει να ειναι η σε πηρε για κατι αλλο.

Είμαι σίγουρος ότι όταν σταματήσει τη δουλειά η Ντάρια θα πάει στη Ρωσία και δε θα έχει αυτά τα προβλήματα που αναφέρεις...θα βρει και ένα Ρώσο που δε θα μάθει ποτέ τίποτα και πάμε για άλλα..
Έτσι Νταριάκι;  ;)
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Είμαι σίγουρος ότι όταν σταματήσει τη δουλειά η Ντάρια θα πάει στη Ρωσία και δε θα έχει αυτά τα προβλήματα που αναφέρεις...θα βρει και ένα Ρώσο που δε θα μάθει ποτέ τίποτα και πάμε για άλλα..
Έτσι Νταριάκι;  ;)
και δεν παω στη ρωσια δεν θα βρω κανα κομπλεξικο...))
 

Επισκέπτης
νομιζω οτι εισαι υπερ περιεργος και δεν ξερεις ποτε κι'ολας τι κανει η γυναικα σου οταν σου λεει οτι παει για ψωνια... :grin: :grin: :grin:
δεν σκσφτονται ολες οπως εσυ. ακομα και στα ψωνια αλλου εχεις το νου σου!!!!!!!!!! :2funny: :2funny:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
κ'εσυ νομιζω μπερδεβεις αυτες της 2 λεξεις... πουτανα και ιεροδουλη....
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Θα αντεξει να ζησει με εναν αντρα με 1500 ευρω μισθο???

Θα αντεξει 1 μηνα..2 μηνες..μετα θα κλωτσησει..


ΥΓ Την Νταρια την εφερα σαν παραδειγμα και δεν εχω κατι προσωπικο μαζι τις ουτε την γνωριζω..ενα απλο παραδειγμα εφερα  ;)
Αυτο ειναι στην κριση της καθε Νταριας ποσο πολυ αγαπαει και τι θησειες μπορει να κανει γι αυτο.  :rockon: :rockon: :rockon:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Πολυ σωστα. Ξερετε ποσες πουτανες κυκλοφορουν χωρις να τα παιρνουν κι ολας?  :grin: :grin: :grin:
μα αυτη ειναι και η διαφορα στο''δηλωμενη΄΄ και ''αδηλωτη''

Την καλησπερα μου Νταρια.
Στη Φραντζη καλοκαιρι του 2007 τα ειχαμε πει.
Παιζει και να μην θυμασαι.


ΥΓ Οι εργαζομενες ιεροδουλες βλεπουν τους αντρες ως μοναδα παραγωγης ευρω και τιποτα αλλο.
Λιγο και το ΄΄και καλα συναισθημα΄΄και εδεσε το γλυκο
 

Sex _Machine

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
Ρέ Bobo αντε στό thread μέ τά πολιτικά νά ξεσπάσεις καί άσε τή Ντάρια νά κάνει τή δουλειά της,τόσο πολύ σέ ενοχλεί?Οταν δέν έχεις ή δέν έιχες γυναίκα νά πηδήξεις καί τρέχεις στίς Ιερόδουλες νά εκτονωθείς αλλίώς θά τόν είχες κάνει λάστιχο από την πολύ μαλακία είναι καλά?
Κάνουμε τή δουλειά μας καί πρέπει νά τίς κατηγορούμε καί από πάνω? ελεος  :headbang:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
λοιπον παιδια παω για υπνο τωρα να ειμαι ετοιμη για πρωινες τρελιτσες αυριο)))
φιλακια πολλα, καληνυχτα, ονειρα γλυκα και απονειρευτα))))
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Εγω παντως την κυκλοφοραγα την Νταρια και την καθε Νταρια. Καλυτερες ειναι τα CT δηλαδη? Ας στο διαολο με δαυτες πια!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Νταρια ελα μαζι μου εξω και θα την καψουμε την Αθηνα. Στο λογο μου!  :rockon: :rockon: :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom