Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
267
Like
8
Πόντοι
2.945
Οταν σε εχω διπλα μου ας ερθει οποιος νομιζει να στην πει. Και ο νοων νοητω.  ;) ;) ;)
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
267
Like
2
Πόντοι
16
Εμενα κοριτσι μου δεν με πειραζει καθολου η δουλεια σου. Προχωρα και εγω δεν εχω κανενα προβλημα και βολτα να βγουμε και οτιδηποτε. Και ας λεει οτι θελει ο καθενας.  ;) ;) ;)
ειναι μερικοι κομπλεξικοι εδω))) εγω αν θα ημουνα αντρας θα'περνα μια γυναικα της δουλιας.. και θα'λεγα: χα χα σας γαμησε ολους αλλα εκατσε σε'μενα..))))
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
267
Like
2
Πόντοι
16
στα παιδια σου θα πεις με περηφανεια τη δουλεια εκανες που με τοσο υπερηφανεια λες;
δεν την εκανα αυτη τη δουλεια μια ζωη και δεν χριαζεται να μαθουν ποσο κακο κοριτσι ηταν η μαμα))) ετσι δεν ειναι?)))
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
267
Like
8
Πόντοι
2.945
ε τοτε η λυση ειναι να παντρευομαστε πουτανες επειδη ειναι πιο εξυπνες και τους τα περνανε. και αυριο οταν κανεις ενα παιδακι μη ντραπεις να του πεις τη δουλεια εκανε η μαμα του και ποσο εξυπνη ηταν που τους τα επερνε. εχει και τα καλα του βεβαια θα περνει καλα λεφτα αν χρειαστει να δουλεψει.!!!!!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:
Θα την παρω και θα φυγω Βραζιλια ρε φιλαρακι. Εδω θα την αφησω νομιζεις?  ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
δεν την εκανα αυτη τη δουλεια μια ζωη και δεν χριαζεται να μαθουν ποσο κακο κοριτσι ηταν η μαμα))) ετσι δεν ειναι?)))
για σκεψου να το μαθουν καποια στιγμη απο σποντα. ποσο ασχημα θα αισθανθουν. και τι θα τους πεις τοτε.
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
267
Like
8
Πόντοι
2.945
δεν την εκανα αυτη τη δουλεια μια ζωη και δεν χριαζεται να μαθουν ποσο κακο κοριτσι ηταν η μαμα))) ετσι δεν ειναι?)))
Να το μαθουν αγαπη μου. Δεν ηταν κακο κοριτσι η μαμα!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
267
Like
7
Πόντοι
16
Οι ιεροδουλες ειναι οι πιο ωριμες και προσγειωμενες γυναικες.

Εγω θα γουσταρα να βγω βολτα με μια.

 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
267
Like
2
Πόντοι
16
για σκεψου να το μαθουν καποια στιγμη απο σποντα. ποσο ασχημα θα αισθανθουν. και τι θα τους πεις τοτε.
πωπω ρε γμτ αρχιζεις και με νευριαζεις!!!!!!!!!
τι κανεις σε αυτο το σαιτ???? γυναικα ψαχνεις????????????
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
267
Like
3
Πόντοι
2.057
Ρε παπάρα βούλωσε το λίγο . Άντε στο διάβολο και ας φάω muted .
 

Επισκέπτης
πωπω ρε γμτ αρχιζεις και με νευριαζεις!!!!!!!!!
τι κανεις σε αυτο το σαιτ???? γυναικα ψαχνεις????????????
οχι βεβαια γυναικα εχω. αλλα και να μην ειχα οπως ειπα με πουτανα δεν θα εκανα δεμο. αν παλι δεν μπορεις να κανεις διαλογο για καποια ερωτηματα απλα που απο καθαρη περιεργεια σου θετω δεκτο.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
267
Like
3
Πόντοι
2.057
Εγώ θέλω να παντρευτώ πουτάνα να κάνω παιδιά μαζί της και ας με βρίζουν οι άλλοι στα αρχίδια μου .
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
267
Like
10.277
Πόντοι
8.645
οχι βεβαια γυναικα εχω. αλλα και να μην ειχα οπως ειπα με πουτανα δεν θα εκανα δεμο. αν παλι δεν μπορεις να κανεις διαλογο για καποια ερωτηματα απλα που απο καθαρη περιεργεια σου θετω δεκτο.
Δεν ειναι διαλογος αυτο που κανεις,ολα τα ποστ σου ξεχειλιζαν απο ειρωνια..
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
267
Like
2
Πόντοι
16
οχι βεβαια γυναικα εχω. αλλα και να μην ειχα οπως ειπα με πουτανα δεν θα εκανα δεμο. αν παλι δεν μπορεις να κανεις διαλογο για καποια ερωτηματα απλα που απο καθαρη περιεργεια σου θετω δεκτο.
νομιζω οτι εισαι υπερ περιεργος και δεν ξερεις ποτε κι'ολας τι κανει η γυναικα σου οταν σου λεει οτι παει για ψωνια... :grin: :grin: :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom