Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
καθολου στραβα φιλε. αυτα ειναι γουστα. περι ορεξεως κολοκυθοπιτα. εγω δεν θα μπορουσα.
Δεν ειναι περι ορεξεως αλλα το ποσο θες την γυναικα που εχεις διπλα σου. Εκει παιζει ολο το παιχνιδι και μονο εκει φιλαρακι.  ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
και αν θα ειχε σγταματησει αμεσως για σενα?
κοιτα να δεις  οταν ξερω τι δουλεια εκανε και με ποσους εχει παει θα μου ηταν πολυ δυσκολο. υπαρχει και το αλλο αν καποιος την αναγνωρισει καποια στιγμη θα ημουν σε δυσκολη θεση. για σκεψου να σου λενε τη δουλεια εκανε η γυναικα σου και εσυ να κανεις το μαλακα.
 

Επισκέπτης
Δεν ειναι περι ορεξεως αλλα το ποσο θες την γυναικα που εχεις διπλα σου. Εκει παιζει ολο το παιχνιδι και μονο εκει φιλαρακι.  ;) ;) ;)
σεβαστη η γνωμη σου. για σκεψου να ερθει καποιος και να σου πει οτι την γυναικα σου την εχει πηδηξει στο μπουρδελο μαζι με δυο φιλαρακια του. δεν νομιζω οτι το επαγγελμα το ξεπερνας τοσο απλα.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
δεν ειναι απλα ρε παιδια αλλα αμα αγαπας- κλεινεις τα ματια και το επαγγελμα αυτο βλεπεις μονο σαν busyness!
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Ολες πουτανες ειναι φιλαρακια. Αλλες πληρωνονται και αλλες οχι. Δηλαδη αν την βγαζω εξω και μου πηδιεται στις τουαλετες με αλλον ειναι καλυτερο? Η Νταρια και η καθε Νταρια θα σου ειναι πιο Κυρια οταν θα ειναι μαζι σου. Να εισαι σηγουρος.  :rockon: :rockon: :rockon:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
εγώ που σε αγαπώ να κλείσω τα μάτια μου ?
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
και αμα η αλλη ειναι ετοιμη να σταματησει αμεσως- πρεπει να το σεβεσαι και αυτο
 

Επισκέπτης
δεν ειναι απλα ρε παιδια αλλα αμα αγαπας- κλεινεις τα ματια και το επαγγελμα αυτο βλεπεις μονο σαν busyness!
ε δεν ειναι τοσο απλο νταρια. αλλιως γιατι να μη το συνεχισεις αφου ειναι busyness;αν σε αγαπαει και τον αγαπας τη τον ενοχλει η δουλεια σου;α δεχτει και αυτη.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
καλά τώρα μην βάζουμε στο ίδιο καζάνι της ιερόδουλές που δουλεύουν στα σπίτια με το κάθε πουτανάκι έξω που θέλει να γαμιέται κάθε μέρα . Έλεος .
 

Επισκέπτης
Ολες πουτανες ειναι φιλαρακια. Αλλες πληρωνονται και αλλες οχι. Δηλαδη αν την βγαζω εξω και μου πηδιεται στις τουαλετες με αλλον ειναι καλυτερο? Η Νταρια και η καθε Νταρια θα σου ειναι πιο Κυρια οταν θα ειναι μαζι σου. Να εισαι σηγουρος.  :rockon: :rockon: :rockon:
με αυτη τη λογικη μην αγαπησεις καμια. η καθε νταρια που ειναι και επαγγελματιας θα σου πηδιεται πιο ευκολα.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ε δεν ειναι τοσο απλο νταρια. αλλιως γιατι να μη το συνεχισεις αφου ειναι busyness;αν σε αγαπαει και τον αγαπας τη τον ενοχλει η δουλεια σου;α δεχτει και αυτη.
ειπα εγω.. αν προκεται για σοβαρο- σταματαω μονο και μονο γιατι ξερω οτι θα τον πειραζει η δουλεια μου.
Αλλιος μια χαρα δουλεια κανω και δεν κοροιδευω κανεναν!
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
σεβαστη η γνωμη σου. για σκεψου να ερθει καποιος και να σου πει οτι την γυναικα σου την εχει πηδηξει στο μπουρδελο μαζι με δυο φιλαρακια του. δεν νομιζω οτι το επαγγελμα το ξεπερνας τοσο απλα.
Σου απαντησα ηδη φιλαρακι. Αυτη τουλαχιστον τους τα επερνε κι ολας. Φαντασου να ερθει καποιος και να σου πει "ποια αυτη ρε την παιρναμε στις τουαλετες ομαδικως". Ειναι καλυτερα?  :think: :think: :think:
 

Επισκέπτης
ειπα εγω.. αν προκεται για σοβαρο- σταματαω μονο και μονο γιατι ξερω οτι θα τον πειραζει η δουλεια μου.
Αλλιος μια χαρα δουλεια κανω και δεν κοροιδευω κανεναν!
σωστο μια χαρα δουλεια. και αυριο οταν κανεις ενα παιδι να του λες σε αυτο και στους φιλους του τη δουλεια κανεις. για φαντασου να ερθει εκει που δουλευεις ο κουμπαρος η καποιος γνωστος του αντρα σου πως λες να αισθανθει οταν του πεις αγαπη σημερα ηρθε ο κουμπαρος με δυο φιλους του απο τη δουλεια!!!! η πολυ μαλακας πρεπει να ειναι η σε πηρε για κατι αλλο.
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Ρε σεις η Νταρια οταν θα αγαπησει θα ειναι πιο Κυρια απο ολες τις καθ' ονομα Κυριες γιατι ξερει απο πουτανια. Καταλαβετε το.  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Σου απαντησα ηδη φιλαρακι. Αυτη τουλαχιστον τους τα επερνε κι ολας. Φαντασου να ερθει καποιος και να σου πει "ποια αυτη ρε την παιρναμε στις τουαλετες ομαδικως". Ειναι καλυτερα?  :think: :think: :think:
ε τοτε η λυση ειναι να παντρευομαστε πουτανες επειδη ειναι πιο εξυπνες και τους τα περνανε. και αυριο οταν κανεις ενα παιδακι μη ντραπεις να του πεις τη δουλεια εκανε η μαμα του και ποσο εξυπνη ηταν που τους τα επερνε. εχει και τα καλα του βεβαια θα περνει καλα λεφτα αν χρειαστει να δουλεψει.!!!!!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ε τοτε η λυση ειναι να παντρευομαστε πουτανες επειδη ειναι πιο εξυπνες και τους τα περνανε. και αυριο οταν κανεις ενα παιδακι μη ντραπεις να του πεις τη δουλεια εκανε η μαμα του και ποσο εξυπνη ηταν που τους τα επερνε. εχει και τα καλα του βεβαια θα περνει καλα λεφτα αν χρειαστει να δουλεψει.!!!!!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:
ε δεν σου λεμε εδω να παρεις ΙΕΡΟΔΟΥΛΗ! παρε τη πουτανα :grin: :grin: :grin:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Εμενα κοριτσι μου δεν με πειραζει καθολου η δουλεια σου. Προχωρα και εγω δεν εχω κανενα προβλημα και βολτα να βγουμε και οτιδηποτε. Και ας λεει οτι θελει ο καθενας.  ;) ;) ;)
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Μωρό μου Ντάρια μην δίνεις σημασία φτάνει που σε αγαπάμε εμείς η άλλη στο βούρκο και ας λένε ότι θέλουν .
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Εμενα κοριτσι μου δεν με πειραζει καθολου η δουλεια σου. Προχωρα και εγω δεν εχω κανενα προβλημα και βολτα να βγουμε και οτιδηποτε. Και ας λεει οτι θελει ο καθενας.  ;) ;) ;)
:rockon: :rockon: ;) ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom