Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Κοίτα είμαι λίγο πρωτάρης για ρώσικα αλλά καταλαβαίνω κάτι .
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
δεν τα μεταφράζω ρε παίδες ξέρω λίγα ρώσικα .
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
πρόσεχε μην σκοντάψεις φίλε .
 

Επισκέπτης
δεν ειπα οτι δεν ειχα, λεω για τωρα οτι δεν εχω!!!!!!!
μα αυτα που σε ρωταγα για οταν ειχες δεμο τα ρωταγα. οχι για τωρα που δεν εχεις. αν παλι δεν θες να απαντησεις δεκτο. απλα συγκεκριμενα ρωταγα πως το περνει ο δεσμος σου οταν του λες τη δουλεια κανεις και αν το δεχεται;
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
μα αυτα που σε ρωταγα για οταν ειχες δεμο τα ρωταγα. οχι για τωρα που δεν εχεις. αν παλι δεν θες να απαντησεις δεκτο. απλα συγκεκριμενα ρωταγα πως το περνει ο δεσμος σου οταν του λες τη δουλεια κανεις και αν το δεχεται;
ειχα εξιπνο δεσμο με το παντερμενο..)) δεν ηθελα κατι σοβαρο εγω και με βολεβει αυτο..)) ουτε αυτος μιλαγε γιατι ηταν και αυτος παντερμενος...) μια χαρα ημουν))
 

Επισκέπτης
ειχα εξιπνο δεσμο με το παντερμενο..)) δεν ηθελα κατι σοβαρο εγω και με βολεβει αυτο..)) ουτε αυτος μιλαγε γιατι ηταν και αυτος παντερμενος...) μια χαρα ημουν))
πες μας τετοια!!!! τωρα νε δεις ποσοι παντρεμενοι θα στη πεσουν!!!βλεπω οι προτασεις να πεφτουν βροχη. περα απο τη πλακα παντως θεωρω πολυ δυσκολα να κανεις σοβαρο δεσμο με τη δουλεια που κανεις. ειδικα απο τη πλευρα του αντρα ειναι πολυ δυσκολο να το αποδεχθει.μονο αν το κανεις εκτος αθηνων αν και αυτο εχει ρισκο.
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
μα αυτα που σε ρωταγα για οταν ειχες δεμο τα ρωταγα. οχι για τωρα που δεν εχεις. αν παλι δεν θες να απαντησεις δεκτο. απλα συγκεκριμενα ρωταγα πως το περνει ο δεσμος σου οταν του λες τη δουλεια κανεις και αν το δεχεται;
Αναλογα τον αντρα ρε φιλαρακι και ποσο θελει την γυναικα που εχει διπλα του. Εμενα δεν θα με πειραζε καθολου αρκει να ηξερα την αληθεια. Και μην το παρεις στραβα.  :rockon:
 

Επισκέπτης
Αναλογα τον αντρα ρε φιλαρακι και ποσο θελει την γυναικα που εχει διπλα του. Εμενα δεν θα με πειραζε καθολου αρκει να ηξερα την αληθεια. Και μην το παρεις στραβα.  :rockon:
καθολου στραβα φιλε. αυτα ειναι γουστα. περι ορεξεως κολοκυθοπιτα. εγω δεν θα μπορουσα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom